Balık Burcuna Hediye Önerileri

balik burcuna hediye onerileri

Balık burcuna hediye önerilerinin yer aldığı bu içeriğimizde sizlerle balık burcunu daha yakından tanıyacak ve onlar için en ideal hediye seçeneklerinin neler olduğuna bir göz atacağız. Siz de bu içeriğimizde yer alan balık burcu hediye önerileri ile balık burcu insanına en çok hitap eden hediyeyi kolaylıkla seçebilirsiniz. 

♓ Balık burcu doğum tarihi: 19 Şubat – 20 Mart

Sevdikleriniz için en doğru hediyeyi mi seçmek istiyorsunuz? O halde yıldızların sesine kulak verin! Çünkü yıldızların balık burcu hakkında söylediği çok şey var. Eğer balık burcunu daha yakından tanımaya hazırsanız başlıyoruz.

Balık burcu, Zodyak’ın son burcu olmakla birlikte yönetici gezegeni Neptün olan bir burçtur. Peki, bu iki şey bize balık burcuyla ilgili hangi bilgileri veriyor?

Balık burcu özellikleri konusuna değinmeden önce sevdiklerinizin burçlarına hitap eden en güzel hediyeleri Muhiku’da bulabileceğiniz söylemek isteriz. Burçlara göre hediyeler sayfası üzerinden sevdikleriniz için en doğru hediyeyi seçebilirsiniz.

Balık Burcunun Kişilik Özellikleri

Öncelikle ego duygusu Zodyak’ın ilk burcu olan koç burcu ile başlar ve yavaş yavaş etkisini azaltarak balık burcunda son bulur. Bu durum da bize balık burcu insanlarının egolarının düşük olduğu ve paylaşımcı yanlarının güçlü olduğunu gösterir.

Neptün, sanat ve estetiğin en üst noktasıdır. Bu da bize balık burcu insanlarının sanatçı taraflarının ve estetik yanlarının geliştiğini gösterir. Hatta en büyük sanatçıların balık burcundan çıktığı gözlemlenmiştir.

Balık insanını anlamak biraz zordur. Nasıl ki dünyada pek çok balık çeşidi varsa, balık insanı da kendi arasında çeşitlidir. Her bir balık burcu insanı farklı davranışları sergileyebilir ve farklı alanlara ilgi duyabilirler. Fakat elbette balık burcunun da belli başlı özellikleri hepsinde görülebilir.

Balık insanı her şeyden önce hümanisttir ve aşk insanıdır. Duygusal yanları oldukça güçlü olan balık burcu insanı, romantizme aşıktır. Hayatlarındaki insana sevgilerini göstermekten çekinmezler ve onlara aşkın en güzel halini yaşatırlar. Hatta bazen ipin ucunu biraz kaçırabilirler.

Balık burcu insanları geleceğe yönelik insanlardır. Bu nedenle de geçmişi çabuk unuturlar. Hatta geçmişte yaşadıkları olumsuz bir durumu çok çabuk hafızalarından silebilirler. Diğer taraftan da alışkanlıklarını çok çabuk bırakabilirler.

Balık insanı kendi denizinde yüzmek ister. O istemeden ona hiçbir şey yaptıramazsınız.

Balık insanı yeni keşifler yapmaya bayılır. Bu keşif her anlamdadır. Yeni bir yer keşfetmek, yeni bir lezzet keşfetmek, yeni bir insan keşfetmek, yeni bir mekan keşfetmek ve aklınıza gelebilecek her şey. Başka dünyanın insanıdır o. Hep farklı ve yeni şeyler arar ve onlara merak sarar.

Bu nedenle balık burcu hediye seçiminde de klişe hediye seçeneklerini rafa kaldırmalısınız. Çünkü bu hediyeler belki de balık burcuna hediye edilebilecek en son hediyeler bile olmayacaklardır. Dolayısıyla balık burcuna hediye seçerken yenilikçi hediye dünyasından beslenmeli ve ilham almalısınız.

Tüm bu özellikler balık burcuna özel hediyeler seçerken bize yardımcı olacak ipuçlarıdır. Şimdi de balık erkeğine hediye ve balık kadınına hediye önerilerine geçelim.

Balık Burcu Erkeğine Hediye

3 nesil dunya kahveleri kutusu

Balık burcu erkeği gerçek ile hayali çok iyi kaynaştırır. O bir şey anlatırken gerçek mi hayal mi kestiremezsiniz. İkisini öyle bir denge içinde anlatır ki, gerçek hayal; hayal gerçek gibi görünür.

Balık burcu erkeği duygularını gizlemekten hiç hoşlanmaz. Ne hissediyorsa karşı tarafa açıkça dile getirir. Bu durum bazen partnerlerinin canını sıksa da buna mani olamazlar.

Balık burcu erkeği ev, iş, sosyal yaşantısında dengeli olmak ister. Çünkü onlarda dağılma enerjisi vardır. En ufak bir dengesizlikte yollarını şaşırabilirler. Bu sebeple de risk almaktan hoşlanmazlar ve bir amaç edinmek isterler. Bu amaç da onların dengeli bir hayat sürmelerini kolaylaştırır.

Şıklık ve güzel giyinmek balık burcu erkeğinden sorulur. Şık ve dikkat çekici ayrıntılar balık burcunun giyiminde vazgeçemediği parçalardır. Eğer bir erkek dümdüz bir kıyafetin altına rengarenk bir çorap giymişse onun balık burcu olma ihtimali yüksektir.

Balık burcu erkeğini de yakından incelediğimize göre artık balık burcu hediye seçenekleri nelermiş bakabiliriz.

Dünya Kahveleri Kutusu

Balık burcu insanının keşifçi özelliğinden yukarıda bahsettik. Dünya Kahveleri Kutusu balık burcu erkeğinin tam da bu özelliğine hitap eden bir hediye kutusu. İçerisinde dünyanın çeşitli yerlerinden getirilen 5 farklı lezzetli kahve çeşidinin bulunduğu bu hediye kutusu ile balık burcu erkeğine yeni lezzetler keşfetme imkanı tanıyabilirsiniz. Balık burcuna alınacak hediyeler içerisinde yer alan bu lezzet dolu kutu eminiz ki onları son derece mutlu edecek.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Balık burcu erkeği hangi hediyeleri sever diye düşünmeyi bir kenara bırakabilirsiniz. Balık burcu erkeğinin şıklıktan ve güzellikten hoşlandığını söylemiştik. Muhiku’nun erkek hediyeleri koleksiyonunda yer alan Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu şık tasarımı ve kaliteli içeriğiyle balık burcunun ruhuna dokunacak bir hediye olma özelliği taşıyor.

Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu‘nun içerisinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • Seramik kupa,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Yade kolonya – Okyanus,
 • Siyah termo deri defter,
 • Siyah roller kalem,
 • Hediye notunuz yer alır.

Balık burcu erkeğine alınacak hediyeler içerisinde bir favori haline gelen hediye kutunuzun içerisine yazacağınız hediye notunu unutmayın. Ayrıca balık burcuna ne hediye alınır sorusunun yanıtı olan bu kutu balık burcu erkeğinin duygusal tarafına dokunacaktır.

Balık Burcu Kadınına Hediye

kendi-kutunu-yap-hediye-kutusu

Sizce balık burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır? Balık burcu kadını, balık burcu erkeğine nazaran duygularını ifade etmekten ya da diğer bir deyişle belli etmekten hoşlanmazlar. Bu da onları balık erkeğine göre daha gizemli kılar. Çünkü onların ne hissettiğini ya da düşündüğünü anlamak bir hayli zordur.

Balık burcu kadını fiyonklu giysilerden ve takıp takıştırmaktan hoşlanır. Dümdüz bir kıyafetin üzerine renkli ya da şık bir fular takmak tam onlara göre bir davranış olacaktır. Kendileriyle barışık insanlardır ve giydiklerini de kendilerine yakıştırırlar.

Balık burcu kadını kendi ile ilgilenmeyi sever. Kendine vakit ayırmaktan ve dış görünüşüyle ilgilenmekten keyif alır. Bu yüzden de kişisel bakım ürünlerine oldukça meraklı kadınlardır.

Balık burcu kadınını da yakından tanıdığımıza göre onlar için de ideal hediye seçeneklerine göz atabiliriz.

Dünya Çayları Kutusu

Dünya Çayları Kutusu balık burcu kadınına armağan edilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir. Yurt dışına çıkmanın sakıncalı olduğu şu zamanlarda; içerisindeki 5 farklı ülkeye ait 6 çay çeşidiyle balık burcu kadınına adeta bir lezzet turu yaşatacaktır. Bu hediye kutusu ile balık burcu kadınına farklı ülkelerin farklı lezzetlerini tattırarak keşifçi yanına dokunabilirsiniz.

Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

Balık burcu kadını aynalarla barışıktır. Kendine güveni tam olan balık burcu kadının kendiyle ilgilenmeyi çok sevdiğini söylemiştik. Onlara armağan edeceğiniz Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu ile de balık burcu kadınının bu yanına hitap edebilirsiniz. Böylece balık burcu kadını ne tür hediyelerden hoşlanır diye düşünmenize gerek kalmaz.

Kadına hediye kutuları arasında yer alan Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu içerisinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Ethiopia Kochere kahvesi,
 • Seramik kupa,
 • Gün dönümü kuru çiçek,
 • 4 Farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Hediye notunuz yer alır.

Kutu içerisindeki hibiskus çayı, balık kadının melankolik dünyasına keyifle eşlik edecek.  Bunların yanı sıra kutuda yer alan hoş kokulu tütsü yine balık kadının ince ve romantik tarafına hitap edecek diğer detaylar. Kutunun ön plana çıkan ögesi ise yıllar boyu bozulmadan saklanabilen kuru çiçek buketi.

Fular & Saç Bandı

Balık burcu kadını için bonus önerimiz ise fular & saç bandı olacak. Tüm giysileri ile kombinleyebileceği fularları en şık giysileriyle tercih edebilecekleri gibi saç bandı olarak da kullanabilecekler. Renkli bir kişiliğe sahip, ince ruhlu ve duygusal balık burcu kadınları içinde güzel bir fular bulunan hediye kutunuz karşısında eminiz çok mutlu olacaklardır.

Balık burcuna hediye önerilerimiz bu şekildeydi. Diğer burçlar için de burçlara göre hediye önerileri rehberimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir