Babalar Gününe Özel Hediyeler Nelerdir? En Anlamlı Hediyeler

babalar-gunune-ozel-hediyeler-nelerdir-en-anlamli-hediyeler-blog

Babalar Gününe özel hediyeler arıyor fakat sürekli aynı tip hediye fikirleriyle mi karşılaşıyorsunuz? Yenilikçi fikirler ile Babalar Gününde alabileceğiniz hediyeleri sizler için derledik. Eğer siz de bu anlamlı günü orijinal fikirler ile tamamlamak istiyorsanız Muhiku’nun sizler için hazırladığı hediye fikirlerine göz gezdirebilirsiniz.

Her sene haziran ayının 3 haftası kutlanan Babalar Günü, her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir heyecanla kutlanmaktadır. Çünkü çocukları için her zorluğa göğüs geren babalarımızı bu özel günde mutlu etmek, emeklerinin karşılığını göstermek isteriz. Dolayısıyla Babalar Günü diğer özel günlere göre manevi değeri daha yüksek olan duygusal günler arasındadır.

En güzel hediyenin sevgi olduğunu bilsek de sembolik olarak hediye almak ve sevgimizin yanına bir şeyler eklemek isteriz. Üstelik  Babalar Gününe özel hediyeler için Muhiku’nun sunmuş olduğu hediyelerden faydalanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Babanız için en güzel sürprizi hazırlamak için Babalar Günü hediyeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Babanızın yaşına, tarzına ve beğenilerine özel hediyeyi kolaylıkla seçebilirsiniz.

Babaya Alınacak Hediyeler Nelerdir?

Erkeğe genel olarak hediye almanın zor olduğu düşünülse de Babalar Gününde için tercih edebileceğiniz birçok hediye fikri bulunuyor.

yeni-babalar-gunu-hediye-kutusu
Babalar Günü Hediye Kutusu

Çiçek gibi klasik hediyelerin yanı sıra babaya hediye verebileceğiniz özel tasarım hediye kutuları da bulunuyor. İsterseniz babanıza hediye kutusu vererek onu mutlu edebilir aynı zamanda günlük hayatta kullanabileceği ürünlerle de her daim yanlarında olabilirsiniz.

Muhiku, Babalar Günü için hazırladığı hediye kutularında;

 • Kolonya, tıraş losyonu gibi kişisel bakım ürünleri,
 • Dünya kahveleri,
 • Dünya çayları,
 • Lezzetli atıştırmalıklar,
 • French press,
 • Anılarınızı renklendirecek fotoğraf baskılar gibi hediyelik ürünlere yer vermektedir.

Peki, Babalar Günü için hangi hediye kutusunu tercih etmelisiniz? Sizler için birkaç öneri hediye kutusu hazırladık. Dilerseniz bu hediye kutuları tercih edebilir, dilerseniz de hediye kutunuzu kendiniz tasarlayabilirsiniz. Çünkü Muhiku, hazır hediye kutularının yanı sıra kendi kutunu yap imkanı ile kendi tasarımınızı yapmanıza olanak sağlıyor.

Babalar Günü Hediye Kutusu

Muhiku’nun Babalar Günü hediyeleri koleksiyonunda harika hediye alternatifleri yer alıyor. Bunlardan biri de Babalar Günü Hediye Kutusu. Her yaştan, farklı ilgi alanlarına sahip tüm babaları mutlu edecek bu hediye kutusu gerek özel günlerde gerek ise iş hayatında babanıza eşlik edebilecek.

Babalar Günü Hediye Kutusu içinde;

 • Ethiopia Kochere kahvesi,
 • Best father kupa ve bardak altlığı,
 • Çikolata,
 • Okyanus kokulu kolonya,
 • Babalar Günü motto kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

✉️ Hediyenize anlam katacak notu nasıl yazacağınız konusunda fikriniz yoksa en güzel Babalar Günü sözleri başlıklı yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu

yeni-babaya-turk-kahvesi-hediye-kutusuBabalar Günü için tercih edebileceğiniz hediye kutularından biri Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu‘dur. Biliyoruz ki babalar kimi zaman günün yorgunluğu atmak kimi zaman da akşam keyfi yapabilmek için güzel demlenmiş bir kahveye ihtiyaç duyar. Böyle bir durumda özenle hazırlanmış bir kahve kutusu tüm yorgunlarını alacaktır.

Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu’nda;

 • Mithra Türk kahvesi,
 • Siyah Türk kahvesi fincanı ve altlığı,
 • Dört farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Siyah defter ve kalem,
 • Yaldızlı Babalar Günü motto kartı,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Ayrıca kutunuza en çok tercih edilen hediyelerden ürünler de ekleyebilirsiniz.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu

Erkeklerin ve babalarımızın en çok tercih ettiği renklerden biri hiç şüphesiz siyahtır. Dolayısıyla siyah bir hediye kutusu onları mutlu edecek ince detaylar arasında yer alır.

Muhiku’nun şık tasarımı ile dikkat çeken Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu, Babalar Gününe özel hediyeler arasında yer almaktadır. Ahşap şıklığı ile buluşan kutunu  içerisinde özenle hazırlanmış ürünler bulunuyor.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu‘nda;

 • Guatemala Huehuetenango kahve,
 • Lady Grey çayı,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Deneyim kiti,
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Hediye kutunuza özellikle ince hazırlanış bir hediye notu eklemeyi unutmayın. Çünkü manevi değeri yüksek olan Babalar Günü’nde tercih edeceğiniz hediye kadar yazdığınız notta önem taşımaktadır.

Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Hayatımız boyunca yanımızda olan gölgesi ile dahi güven veren babalarımız, hiç şüphesiz hediyelerin en güzelini hak etmektedir. Böyle bir günü daha özel kılacağınız hediye fikirleri Muhiku’dan geliyor.

Babalar Günü hediye fikirlerimizi yalnızca babanız için değil, baba yerine koyduğunuz diğer yakınların için de tercih edebilirsiniz.

Böyle bir günde günlük hayatta kullanabilecekleri hediyelere yönelmek doğru bir tercih olacaktır. Böylece Babalar Günü’nü es geçmemiş olacak hem de hayatlarını kolaylaştıracak hediyeler ile onları mutlu edeceksiniz.

babalar-gunu-muhikuEğer bu hediyelerin ne olduğunu merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız önerilere göz atabilirsiniz!

Erkek Bakım Ürünleri

Erkeklerin de kadınlar gibi günlük rutinleri vardır. Bu rutinlerden oluşan ürünleri Babalar Günü hediyesine çevirebilirsiniz. Böylece hediyeniz hem ihtiyaçlara hitap edecek hem de etrafa hoş kokular serpecek!

Tıraş kolonyası, sakal kolonyası gibi  erkek bakım ürünlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayarak Babalar Gününü soft kokular ile kutlayabilirsiniz. Hediyeniz, güzel kokuların yaydığı enerji ile babanızı mutlu edecek!

Fotoğraf Baskı

Zamanın, güzel anılarının en büyük göstergelerinden biri olan fotoğraflar, en özel hediyelikler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı anılarınızı sonsuza kadar yaşatacağınız fotoğraf baskıları Babalar Günü  için tercih edebilirsiniz.

Muhiku, farklı fotoğraf baskı çeşitleri ile anılarınızı dekoratif birer hediyelik haline getiriyor. Mini fotoğraf baskı, takvim baskı, kanvas baskı gibi pek çok fotoğraf baskı çeşidine Muhiku aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca babanız okumayı seven biriyse kitap ayracı baskı ile her daim yanında olabilirsiniz!

Kravat

Kravat, özellikle kurumsal çalışma hayatına sahip olan babalar için tercih edebileceğiniz hediye fikirleri arasında yer alıyor. Her gün işe giderken kullanabileceği şık bir kravat ile babanızı mutlu edebilirsiniz.

Deri Anahtarlık

Hediyelik aksesuar fikirlileri arasında yer alan deri anahtarlık modellerini Babalar Günü için değerlendirebilirsiniz. Muhiku, özel günlerinize anlam katan hediye fikirleri ile seçimlerinizi kolaylaştırıyor.

Tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir