Connect with us

Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Gününde Ne Hediye Alınır? – En Özel Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Haziran ayının 3. Pazar günü olan babalar günü için hepimiz babalarımıza en güzel ve anlamlı babalar günü hediyesi seçmek isteriz. Gel gelelim konu erkekler olduğu zaman hediye seçimi daima zordur üzerine bir de bu erkek babamız olduğu zaman işler biraz daha zorlaşıyor. Babalar çocukları için daima güvenebilecekleri bir çınar ağacı, dertlerini dinleyen bir dost ve sıcacık kocaman bir kalp demektir. Peki çok sevdiğimiz biricik babamız için onları mutlu edecek, onları çok sevdiğimizi anlatabileceğimiz bir hediyeyi nasıl seçebiliriz?  Hediye dendiği zaman uçsuz bucaksız bir deniz çıkıyor önümüze, hepimiz babamız için en pahalı hediyeleri almak isteriz fakat maalesef bu çok mümkün olmuyor. Babalar günü hediyesi dediğimiz zaman aklınıza çok şaşalı jestler gelmesin, gerçi imkanlarımız doğrultusunda kim biricik babasını büyük sürprizlerle şımartmak istemez ki?

Babalarımız için biz ne kadar güzel hediyeler planlasak da onları en mutlu edecek şey bizim sağlıklı ve mutlu olmamızdır.

Babalar Gününde Ne Alınmaz?

Babalar Günü Hediyesi, Fathers Day Gifts

Babalar günü hediyesi seçeneklerine geçmeden önce bir diğer önemli unsur üzerinde durmak istiyoruz çünkü bir çok insan güzel bir hediye olduğunu düşünerek aslında almaması gereken bir çok babalar günü hediyesi alabiliyor.
Bunlara biraz göz atalım.

Çakmak

Çakmak, Lighter

Tasarımı ne kadar hoşunuza giderse gitsin ya da babanızın ne kadar beğeneceğini düşünürseniz düşünün babalar günü hediyesi olarak çakmak almayın. Sigaranın sağlığa ne kadar zararlı olduğuyla ilgili örneklerle dolu çok uzun bir yazı yazabiliriz fakat konumuz bu değil. Babanız sigara içiyor olsa bile sağlığını tehlikeye attığı sigaranın ateşini siz yakıyor olmak istemezsiniz.

Sigara Tablası

Çakmak örneğinde olduğu gibi, sigara tablası da asla tercih edilmemesi gereken bir babalar günü hediyesidir. Babanıza onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi göstermeye çalışırken sağlığının kötüye gitmesinde dolaylı yoldan yardımcı olmak istemezsiniz. Bazen babalar çocuklarının asla yapmasını istemediği zararlı davranışlarda bulunurlar, günümüzde sigara bağımlılığından kurtulmak için onlarca farklı yöntem vardır. Babamızı bu sigara bırakma yöntemlerine yönlendirip sağlığının iyi olması için çabalamak yerine ona sigara tablası hediye etmek çok kötü bir tercih olacaktır.

En Çok Tercih Edilen Hediyeler

Dünya Kahveleri Kutusu
89.00₺
69.00₺
(75)
Kutuyu İncele
Dünya Çayları Kutusu
159.00₺
89.00₺
(16)
Kutuyu İncele
Helen Kutusu
169.00₺
109.00₺
(18)
Kutuyu İncele
Flora Kutusu
179.00₺
129.00₺
(7)
Kutuyu İncele
Hera Kutusu
189.00₺
139.00₺
(9)
Kutuyu İncele
Türk Kahvesi Kutusu
189.00₺
149.00₺
(18)
Kutuyu İncele

Evcil Hayvan

Evcil hayvanları hepimiz çok seviyoruz, köpekten korksak bile rengarenk cik cik cik dolaşan bir muhabbet kuşunu sevmeyen yoktur herhalde. Hayvanların insanlar üzerindeki olumlu etkilerini biliyoruz fakat yine de bu evcil hayvanların güzel birer hediye olacağı anlamına gelmez. Babanız hayvanları çok sevebilir yine de bir evcil hayvanın sorumluluğunu almak büyük bir adımdır ve belki de babanız kendini böyle bir sorumluluk almaya hazır hissetmiyordur, belki aklında çok başka planlar vardır. Kısacası babalar günü hediyesi evcil hayvan aldığınız zaman babanızın düşüncelerini önemsemeden bir canın sorumluluğunu babanıza yüklemiş olursunuz.

Babanıza hediye olarak alınmaması gereken bir iki örnek paylaştık, şimdi babalar günü hediyesi örnekleri paylaşmak istiyoruz.

Babalar Gününde Ne Hediye Alınır?

Babalar günü hediyesi tamamen size kalmış bir seçim çünkü dünyanın en güzel hediye fikrini de veriyor olsak babanıza hitap etmiyor ise başarılı bir babalar günü hediyesi olmayacaktır.
Çok sevdiğimiz babalarımıza hediye almanın zorluğunu bildiğimiz için herkese hitap edebilecek bir kaç babalar günü hediyesi örneği vermek isteriz. Hediyelerinizi en anlamlı babalar günü sözleri ile ya da en güzel babalar günü mesajları ile tamamlayabilirsiniz.

Fotoğraf Çerçevesi/Albümü

Fotoğraf Albümü, Photo Album

Güzel anlarımızı ölümsüz kılan, hatıralarımızı ilk günkü canlılıkla saklamamızı sağlayan fotoğraflar babalar günü hediyesi listemizin ilk sırasında. Fotoğraf çerçevesi yahut albümünün ilk sırada olmasının sebebi ise maliyetinin düşük, anlamının büyük olmasıdır. Babanızla birlikte sizin için önemli olan bir anın fotoğrafını güzel bir çerçeve ile babalar günü hediyesi olarak babanıza verebilirsiniz.

Özel Tasarım Kupa

Tasarım kupalar özel günler için biraz klasikleşmiş olsa çay/kahve gibi içecek tüketmeyi bizim kadar seven bir millette asla önemini kaybetmeyecek bir hediyedir. Kupa fiyatlarının cep dostu olması, kolay ulaşılabilir, estetik ve anlamlı olması hediye olarak kupa tercihini son dakika kurtarıcımız haline getiriyor.

Cüzdan

cüzdan, wallet

Babalar için bir başka klasiktir cüzdan fakat, biliyoruz ki her baba kesinlikle cüzdan kullanıyor. Babanızın her gün yanında bulundurduğu cüzdan neden sizin hediyeniz olan cüzdan olmasın? Cüzdanların şık ve geniş fiyat aralığına sahip olması ilk tercih edilen hediyeler arasında olmasını sağlıyor.

Aile Aktivitesi

Aile aktivitesi, Family Activity

Babanıza verebileceğiniz en güzel hediye aileniz ile geçirdiğiniz kaliteli ve mutlu zamanlardır. Aileniz ile birlikte keyif alarak vakit geçirdiğiniz herhangi bir aktivite babanıza en güzel hediye olacaktır.
Ailecek gittiğiniz 1-2 günlük bir pasta kursu yahut tavla kulübü, belki piknik, durumunuz el veriyorsa hafta sonu için doğa ile iç içe bir tatil babanıza alacağınız 10 parça hediyeden daha anlamlı olacak ve babanızı daha mutlu edecektir.

Babalar Günü Hediyesi Seçerken Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın!

Babalar gününde babanıza onun kahramanınız olduğunu, varlığı için minnettar olduğunuzu ve onu düşünüp önemsediğinizi hissettirecek hediyeler seçmenin ne kadar güç olduğunu biliyoruz. Günümüzde babaya hediye denince ilk akla gelen ve en çok tercih edilen seçeneklerin tekstil ürünleri veya takım çantası olduğunu göz önünde bulunduracak olursak eğer bu seçeneklerle babamıza olan hislerimizi ifade etme istediğimiz ne yazık ki imkansız bir hal alıyor. Tam da bu noktada sizi ve babalarınızı sevindirecek bir haberimiz var! Muhiku olarak babanız için tasarladığımız babaya hediye fikirleri ile babanıza yepyeni deneyimler yaşatıp yüzündeki tebessümün sebebi olabilirsiniz!

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Babalar Günü Hediyeleri

To Top