Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir? En Özel Hediyeler

babalar-gunu-hediyesi-ne-olabilir-en-ozel-hediyeler

Babalar Günü’ne çok az bir zaman kala herkes Babalar Günü hediyesi ne olabilir diye kara kara düşünmeye başladı. Her özel günden önce olduğu gibi herkesi bir stres sardı. Kimisi hediye çeşitleri arasında kayboldu, kimisi tek bir hediye bile seçemedi.

Artık derin bir nefes alın ve keyifle bu içeriğimizi okuyun. Çünkü Babalar Günü hediyesi ne alınır diye düşündük ve sizin için en özel babaya hediye seçeneklerinin yer aldığı bir içerik hazırladık. Klişeleri olabildiğince görmezden geldik. Yeni nesil hediye çeşitlerinden gözümüzü ayırmamaya çalıştık.

Fakat babalar ve çocuklar arasında büyük bir kuşak farkı olduğu için biz alternatifleri de göz önünde bulundurduk. Ne tarz hediyelerden faydalanabileceğinize de bu içeriğimizde yer verdik.

Öyleyse artık asıl mevzuya geçelim. “Babalar Günü hediyesi ne alabilirim?” sorusunun yanıtlarını yavaş yavaş verelim ve size birkaç hediye önerisinde bulunalım.

Babalar Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Pek çok kişi özel günlerden önce ne alacağı konusunda büyük bir kararsızlık yaşıyor. Bu sebeple de baskı altında hissediyor.

yeni-babaya-turk-kahvesi-hediye-kutusu
Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Özellikle yakın çevreden gelen “ee sen ne aldın?” sorusu işi daha da zorlaştırıyor. Dolayısıyla biz de okurlarımızın üzerindeki baskıyı almak adına “Babalar Günü hediyesi ne alabilirim?” sorusuna cevap vermek istedik.

Öyleyse tercih edebileceğiniz seçeneklere değinelim.

Yeni nesil hediye anlayışıyla birlikte hediye kutuları en çok dikkat çeken ve en çok tercih edilen hediyeler arasında. Farklı konseptlerle tasarlanan hediyeler insanlara büyük bir çeşitlilik sunuyor. Muhiku da hazırladığı hediye kutuları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Muhiku’nun kadına ve erkeğe özel hazırladığı hediye çeşitleri içinde babanız için en harika hediyeyi bulabilirsiniz. Çünkü Muhiku bu yıl da sektörün en trend ürünlerini temin ederek harika bir Babalar Günü hediyeleri koleksiyonu tasarladı.

Dolayısıyla hediye kutuları, “Babalar Günü hediyesi ne olabilir?” sorusuna vereceğimiz ilk yanıt oldu. Siz de babanızı şaşırtırken mutlu etmek istiyorsanız hediye kutularından yana seçim yapmalısınız.

Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Muhiku’nun Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu babalarınızın asaletine yakışacak en özel hediyelerden. Çünkü babalarımızın bizim aynı zamanda en yakın dostlarımızdan biridir. Genç yaşlı tüm babaların beğenisini kazanacak olan bu yeni nesil hediyenin içinde yok yok. Aromatik lezzetler mi dersiniz, kullanışlı parçalar mı dersiniz… Daha ne isterseniz.

Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu içinde;

 • Okkalı Mithra Türk kahvesi,
 • Mat siyah seramik fincan takımı,
 • Siyah termo deri defter,
 • Siyah roller kalem,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Babalar Günü motto kart,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Ayrıca hediye notuna tatlı bir Babalar Günü mesajı ekleyerek hediyenizin değerini daha da arttırabilirsiniz.

Kupa

Babalar Günü’nde küçük ama babanıza her zaman sizi hatırlatacak bir hediye armağan etmek istiyorsanız kupa güzel bir seçim olacaktır. Babanıza Babalar Günü baskılı bir kupa hediye edebileceğiniz gibi düz renkli şık bir kupa da armağan edebilirsiniz. Yine burada tercih size ve babanızın zevkine kalmış.

Aksesuar

Babalar Günü hediyesi ne olabilir sorusunun bir diğer cevabı ise aksesuarlar. Babanızın az çok neyi sevip sevmediğini tahmin edebilirsiniz. Eğer babanız kravat takmayı seviyorsa onun için şık bir kravat alabilirsiniz. Tabii aksesuar denilince aklınıza yalnızca kravat gelmesin.

Bazı erkekler fular takmayı çok sever. Özellikle orta yaşlı beyler gömlekleriyle bütünleştirdikleri bu şık aksesuarla tüm dikkatleri üzerlerine çekebilirler. Dolayısıyla babanıza şık bir fular hediye ederek ona zevkli bir Babalar Günü hediyesi armağan edebilirsiniz.

Bunlar dışında cüzdan, kartlık gibi hediyeler de tercih edebilirsiniz. Fakat burada tercih yapmadan önce babanızın tarzını çok iyi gözlemlemelisiniz. Aksi takdirde babanızın zevkleriyle uzaktan yakından alakası olmayan bir Babalar Günü hediyesi seçebilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve kullanışlı babaya hediye seçenekleri için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz Babaya Hediye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? blog yazımızı da okuyabilirsiniz. Böylece hediye seçimi aşamasında işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

İlk Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir?

yeni-babalar-gunu-hediye-kutusu
Babalar Günü Hediye Kutusu

Evliliğinizin ilk yılında olabilirsiniz. Ya da anne ve baba adayı olabilirsiniz. İlk Babalar Günü hediyesi ne olabilir, sorusunun cevabı her iki grubu da kapsıyor.

Burada yer alan hediye önerimiz sayesinde eşiniz için harika bir seçim yapabilirsiniz. Böylelikle ona ömür boyu hatırlayacağı bir hediye armağan edebilirsiniz.

Babalar Günü Hediye Kutusu

Söz konusu ilk Babalar Günü hediyesi olunca daha genç beyler gözümüzün önüne gelmiyor desek yalan olur. Dolayısıyla daha renkli bir hediye önerisinde bulunalım istedik. Muhiku’nun Babalar Günü Hediye Kutusu, tüm erkekler için tercih edilebilecek bir kutu.

Muhiku’nun Babalar Günü Hediye Kutusu içerisinde;

 • Ethiopia Kochere kahvesi,
 • Best Father kupa,
 • Patiswiss çikolata,
 • Best Father bardak altlığı,
 • Yade okyanus kokulu kolonya,
 • Happy Father’s Day motto kart,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Dilerseniz eşe Babalar Günü hediyeleri fikirleri içinden de eşiniz için güzel bir hediye seçebilirsiniz. Ayrıca önerilerin son kısmında yer alan eşe Babalar Günü mesajı fikirleriyle de hediyenizi süsleyebilirsiniz.

Tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutlarız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir