in , , ,

HayranHayran

Aslan Burcuna Hediye Önerileri

aslan burcuna hediye onerileri muhiku

Zodyak’ın kralı ve kraliçesi olan aslan burçları için aslan burcuna hediye önerileri içeriğimiz sizlerle. Siz de bu hediye önerileriyle memnun etmesi oldukça zor olan aslan burcu insanına hayallerinde hediyeyi alabilir ve onun ruhuna dokunabilirsiniz.

♌ Aslan burcu doğum tarihi: 23 Temmuz – 23 Ağustos

Aslan burcuna hediye almak istiyorsanız, alacağınız hediyenin dikkat çekici ve şık olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü aslan burcu insanı görkemi sever. Aynı zamanda parıltılı ve ışıltılı şeylere karşı da ilgisi vardır. Hatta altına en düşkün burç aslan burcudur diyebiliriz. Dolayısıyla sizi bütçe olarak zora sokmayacaksa aslan burcuna hediye tercihinizi altın bir aksesuardan yana yapabilirsiniz.

Aslan burcuna hediyeleri kısmına geçmeden önce onlar hakkında kısaca bilgi sahibi olalım isteriz. Böylelikle onlar için seçeceğimiz hediyenin neden onlar için en ideal hediye olduğunu daha rahat anlamlandırabiliriz.

Burçlara göre doğum günü mesajları yazımızdan da yardım alabilirsiniz.

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcunun yönetici gezegeni Güneş’tir. Yönetici gezenlerinin Güneş olması onlara yöneticilik vasfını kazandırmıştır. Aslan burcu insanı yönetmeyi ve takım lideri olmayı sever. Bu işin altından da başarıyla kalkar.

Aslan burcunun herkesçe bilinen bir özelliği vardır. O da kendilerine aşık olmalarıdır. Egoları son derece gelişmiş olan bu burç kendini çok beğenir. Aynı zamanda karşı taraftan da daima iltifat beklerler.

Girdiği her ortamda dikkatlerin üzerinde olmasını isteyen aslan burcu insanı pohpohlanmaya ve övülmeye bayılır.

Aslan burcu enerjisi yüksek bir burçtur. Girdiği her ortamın enerjisini yükseltir ve ışık getirir. Fakat canı istemediğinde onunla konuşmanız neredeyse imkansızdır. Hatta kendi kabuğuna çekildiyse ona sorduğunuz sorunun yanıtını dahi alamazsınız.

Aslan burcu insanı güzel kokulara bayılır. O her daim çantasında parfümüyle gezer. Hatta onların klasik kokuları vardır ve bu kokularla sembolleşmek isterler.

Aslan burcu insanı marka ve kalite kavramını birleştirir. Kıyafetlerinin ve aksesuarlarının daima marka olmasını isterler. Bu sebeple aslan burcuna hediye olarak kıyafet ya da aksesuar alacaksanız ya marka almalısınız ya da böyle bir hediye almamalısınız.

Çünkü aslan burcu beğendiğini de beğenmediğini de çok kolay belli edebilir. Eğer hediyenizi beğenmediyse kuru bir teşekkürle geçiştirecektir fakat beğendiyse gözlerindeki o ışıltıyı gizleyemeyecektir.

Aslan burcu insanı rengarenk giyinmeyi sever. Bir aslan burcu 60 yaşına da gelse dahi rengarenk giyinebilir.

Aslan Burcu Erkeğine Hediye

koyu-tonlarda-erkek-arkadasa-hediye-kutusu
Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Gelelim aslan burcu erkeğine hediye önerilerine. Aslan burcu için yazdığımız hediye önerilerinden faydalandığınız ya da ilham aldığınız takdirde aslan burcu erkeğinin hayallerindeki hediyeyi ona armağan edebilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu şıklık ve renk düşkünü aslan burcu erkeğine armağan edilebilecek en ideal hediyedir. Tamamen erkeklere özel olarak tasarlanan bu hediye kutusu ile aslan burcu erkeğinin kalbini kazanmak çok kolay!

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu içerisinde; Eyüp Sabri Tuncer markasının hoş kokulu tıraş kolonyası, Brezilya kahvesi, siyah kılıflı cam matara, sütlü çikolata, siyah seramik kupa, kahveli aromaterapi mum, özel tasarım rengarenk çorap ve ürünlerle ilgili bilgi kartı bulunmaktadır.

Aslan burcu erkeğini mutlu edecek seçenekler için erkek hediyeleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sakal Kolonyası

Aslan burcu erkeği girdiği ortamlarda kokusu ile dikkat çekmeye bayılır. Hatta kokusunu sormanız onun gururunu okşayacaktır. Çünkü bu onun kokusunu beğendiğiniz anlamına gelecek ve bunu bir iltifat olarak algılayacaktır.

Dolayısıyla aslan burcu erkeğine hediye seçmek istiyorsanız ona kolonya alabilirsiniz. Kolonya kokusu olarak da maskülen kokuları tercih edebilirsiniz. Pomellos’un maskülen notalarla harmanlanan sakal kolonyası iyi bir seçim olacaktır.

Saat

Aslan burcu erkeği aksesuarlarıyla dikkat çekmeyi çok sever. Özellikle saat konusunda oldukça takıntılıdır. Aslan burcu erkeğini kolunda saat olmadan görmeniz neredeyse imkansızdır.

Aslan burcuna hediye seçmek istiyorsanız onun için şık ya da spor bir saat seçebilirsiniz. Fakat seçeceğiniz saatin kaliteli ve marka olmasına dikkat edin. Aslan burcu erkeği aksesuar ve giyim konusunda da markaya fazlasıyla düşkündür.

Aslan Burcu Kadınına Hediye

gunes isigi hediye kutusu
Güneş Işığı Hediye Kutusu

Aslan burcuna hediye almak istiyorsanız dikkatli olmalısınız. Fakat aslan burcu kadınına hediye almak istiyorsanız daha da dikkatli olmalısınız. Çünkü mükemmeliyetçi aslan kadınları sizden en şık ve en özel hediyeyi bekleyeceklerdir.

Güneş Işığı Hediye Kutusu

Muhiku’nun Güneş Işığı Hediye Kutusu özenli tasarımıyla aslan kadınlarını cezbedebilecek bir hediye. Ayrıca mükemmeliyetçi aslan kadınlarının da planlı hayatlarını yansıtan bir hediye. Çünkü içerisinde tasarım bloknot ve özel kutusunda beyaz tükenmez kalem yer alıyor. Böylece mükemmel rutinlerini hiç aksatmadan istedikleri düzende devam ettirebilirler.

Hediye kutusunda dikkat çeken diğer bir ayrıntı ise yıldız desenli kupa ve kuru çiçek buketi. Bu iki ayrıntı hediye kutusuna adeta bambaşka bir hava katıyor. Hediye kutusunda yer alan diğer bir şık detay ise kuru epoksi kuru çiçek kitap ayracı.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

sevgini-paylas-hediye-kutusu-melodi

Aslan burcu kadını sevgisini göstermekten asla çekinmez. Fakat aynı şekilde sevildiğini de hissetmek ister. Dolayısıyla aslan burcu kadını için seçeceğiniz hediyenin ona ne kadar çok değer verdiğinizi göstermesini sağlamalısınız.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu sevgisini dile getirmek isteyenler için en ideal hediye olacaktır. Bunun yanı sıra sevildiğini hissetmek isteyen aslan burcu kadınının da yüreğine dokunacaktır. Zira aslan burcu kadınının yüreğine dokunmanın ne kadar zor olduğunu herkes bilir.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu ile aslan burcu kadınının yüzündeki kocaman bir gülümsemenin; gözlerinde ise sıcacık parıltının sebebi olabilirsiniz. Sevgini Paylaş Hediye Kutusu içerisinde; Godiva Masterpieces fındıklı çikolata, Kenya AA kahvesi, Colombia Huila kahvesi, kırmızı kalpli mum, 2 adet siyah seramik kupa ve 3. nesil kahve bilgi kartı bulunmaktadır.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu’nun içerisine; French press, ikili çerçeve veya en çok tercih edilen hediyeler arasından da ürün ilave edebilirsiniz. Daha fazla hediye kutusu seçeneği için kız arkadaşa hediye sayfasına bakabilirsiniz.

Kolonya

Aslan burcu kadını da tıpkı aslan burcu erkeği gibi güzel kokuları sever. Hatta bu düşkünlük aşırıya dahi kaçabilir.

Hoş kokulardan hoşlanan aslan burcu kadınına Chakra’nın Aqua kolonyasını armağan edebilirsiniz. Narenciye ve ferahlatan notaların harmanıyla oluşturulan bu eşsiz karışımın kalbinde adeta bir çiçek buketi var. Gül, leylak ve yasemin notalarıyla Chakra Aqua kolonyası aslan kadınının yaz aylarının vazgeçilmezi olacaktır.

Kolye

Aslan burcu kadını da aslan burcu erkeği gibi aksesuarlarıyla dikkat çekmeye bayılır. Onun için alacağınız şık bir kolye ile onun bu yanına hitap edebilirsiniz. Eğer bütçeniz müsait ise kolye seçiminizi altından yana yapabilirsiniz.

Çünkü aslan burcu kadınının inanılmaz şekilde altına düşkünlüğü vardır. Fakat bütçeniz kısıtlıysa Muhiku’nun gümüş kolye seçeneklerinden birini de alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kolye seçiminde ışıltılı taşlarla süslü kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Daha fazla fikir için burçlara göre hediyeler sayfasında yer alan seçenekleri de inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    en-iyi-5-kitapli-hediye-seti-ve-hediyelik-kitap-onerileri

    En İyi 5 Kitaplı Hediye Seti ve Hediyelik Kitap Önerileri

    psikologa-hediye-ne-alinir-psikolog-hediyeleri

    Psikoloğa Hediye Ne Alınır? – Psikolog Hediyeleri