Asker Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

asker-sevgiliye-ne-hediye-alinir

Asker sevgiliye hediye ararken önünüze pek çok hediye seçeneği var. Biz bu yazımızda sizler için en anlamlı hediyelere yer verdik. Eğer askerdeki sevgilinizi mutlu etmek ve ona varlığınızı hissettirmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız bu hediye önerilerinden faydalanabilirsiniz. Asker sevgiliye ne hediye alabilirim diye düşünmeyi bir kenara bırakabilirsiniz. Vereceğimiz öneriler doğrultusunda asker sevgiliniz için harika seçimler yapabilirsiniz.

Askerlik, erkeklerin hayatlarında önemli bir yere sahiptir. Birçoğumuz babalarımızın, amcalarımızın ya da arkadaşlarımızın askerlik anılarını dinlemişizdir. Bu askerlik anılarının karakterleri, zamanları ve mekanları farklı olsa da hepsinin bir ortak noktası vardır, duygu. Askerlikte hissedilen duygular daha yoğun olur.

Sevgi, özlem, hüzün ve en önemlisi yalnızlık hissi. Her ne kadar bir oda dolusu insanla beraber olsa da insanın gözü sevdiklerini arar. Kimi zaman onlardan aldığı hatıralarla bu özlemi dindirmeye çalışır kimi zaman da birkaç tane fotoğrafla. Bu nedenle bizler de askerdeki sevdiklerimize yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına onları devamlı arar ve minik sürprizlerle yalnızlıklarını paylaşmaya çalışırız.

Asker sevgilinize minik bir sürpriz yapmak ve onu mutlu etmek istiyorsanız eğer ona Muhiku’nun tasarladığı asker hediyeleri arasından seçim yaparak yollayabilirsiniz. Bu güzel hediye sayesinde sevgiliniz çok mutlu olacaktır. Sizler için hazırladığımız en anlamlı ve en güzel hediyeler arasından sevgiliniz için en güzelini seçebilirsiniz.  Dilerseniz bu hediyelerden ilham alarak kendi hediyenizi asker sevgiliniz için oluşturabilirsiniz.

Asker Sevgiliye Hediye Kutusu

yenilenen erkege hediye kutusu

Asker sevgiliye hediye dediğimiz zaman akla gelebilecek en iyi hediyeler arasında kutular var. Günümüzde bir hediyeden çok daha fazlası olan asker sevgiliye hediye kutusu seçenekleri, bu zorlu görevi hakkıyla yapan sevdiklerinizi mutlu eder.

Ayrıca kutu içerisindeki minik hediyeler onu mutlu ederken bu kutuyu size ait anılarıyla da doldurabilir. Kutuyu her açtığında sanki siz onunla birlikteymişsiniz gibi hissedecektir. Asker sevgiliye hediye kutusu almayı düşünüyorsanız Muhiku’dan güzel bir seçim yapabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Muhiku’nun kendi kutunu yap avantajı sayesinde asker sevgiliye hediye kutusu hazırlama oldukça kolay! Muhiku sayesinde dilediğiniz ürünlerle tamamen sevgilinize hitap eden bir kutu hazırlayabilirsiniz.

Erkeğe Hediye Kutusu

Muhiku özellikle erkekler için hazırlamış olduğu Erkeğe Hediye Kutusu seçeneği ile asker sevgilinize içi harika ürünlerle dolu bir set armağan edebilirsiniz. Üstelik bu hediye kutusu, makul fiyat aralığı ile cebinizi zora sokmaz.

Muhiku’nun Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde;

 • Brasil Bella Giana filtre kahve,
 • Seramik kupa,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Yade kolonya,
 • Siyah roller tükenmez kalem,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Hediye notunuz yer alır.

Asker sevgiliye hediye ne alabilirim diye düşünmeyi bir kenara bırakabilirsiniz. Tek bir kutu içerisinde birleşen harika ürünlerle biricik sevgilinize unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz.

Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu

yenilenen erkege premium tebrik hediye kutusu

Muhiku’nun erkeklere özel hazırladığı diğer bir hediye ise Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu. Maskülen çizgilerle tasarlanan bu hediye kutusu oldukça karizmatik bir görünüme sahip. Ayrıca son derece de anlamlı.

Erkeğe Premium Hediye Kutusu’nun içerisinde;

 1. Burundi Afric kahvesi,
 2. Seramik kupa
 3. Yade kahveli aromaterapi mum,
 4. Yade kolonya,
 5. Siyah termo deri defter,
 6. Siyah roller kalem,
 7. Hediye notunuz yer alır.

Bu özel kutu, asker sevgiliye hediye ne alabilirim diye düşünenlerin imdadına yetişir. Biricik sevgilinize gönül rahatlığıyla armağan edebileceğiniz bu kutuyu Muhiku üzerinden temin edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kutunuzun içerisine anlamlı da bir asker sevgiliye hediye notu ekleyebilirsiniz.

Asker Sevgiliye Anlamlı Hediye Fikirleri

Gelelim asker sevgiliye hediye edebileceğiniz diğer anlamlı hediye çeşitlerine. Aşağıda önereceğimiz hediyelerden biriyle sizden kilometrelerce uzakta olan sevgilinize kucak dolusu sevginizi yollayabilirsiniz. Ayrıca size karşı özleminin biraz olsun dinmesine yardımcı olabilirsiniz.

Asker sevgiliye yılbaşı hediyesi, doğum günü hediyesi, yıl dönümü ya da Sevgililer Günü hediyesi alırken bu fikirlerden ilham alabilirsiniz.

Anı Defteri

Çevremizde askere gitmiş kişilerin anılarını dinlemeyenimiz yoktur. Konu ne zaman askerliğe gelse “Ben askerdeyken…” diye cümle başlar ve uzun uzun anılarını anlatmaya başlarlar. Dolayısıyla askerdeki sevgiliye alınabilecek en güzel hediye de en güzel anılarını kaydedebileceği bir defter olacaktır.

Ona aldığınız deftere askerlik arkadaşlarıyla veya komutanlarıyla yaşadığı acı, tatlı, komik her anını yazabilirsiniz. Hatta yıllar sonra çocuklarına ya da torunlarına hatıra bırakabilirsiniz. Bu anı defterinin yanında ona sizi hatırlatacak bir şey eklemek isterseniz eğer defterin ilk sayfasına güzel bir not yazabilirsiniz.

Günümüzde teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte mektuplar nostaljik bir hava kazandı. Fakat mektup almak hepimizin hoşuna gidecektir. Bu nedenle onun için güzel bir mektup yazıp hediye edeceğiniz anı defterinin arasına koymak onun için ayrı bir sürpriz olacak ve onu şaşırtacaktır. Belki böylelikle mektuplaşmaya bile başlayabilirsiniz. Dile getiremediğiniz en saf ve güzel duygularınızı bu mektuplar aracılığıyla söyleyebilir ve ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Kalem

defter-kalem-cikolata

Askerdeki sevgiliye anı defteri alıp da güzel bir kalem almamak olmaz. Askerdeki sevgilinize özel bir kalemle onu mutlu edebilirsiniz. Askerlik kulağa her ne kadar zor gelse de askerlik anılarının yeri erkekler için çok farklıdır.

Bu anıları -bedelli askerlik yapıp kısa bir süre de geçirmiş olsalar- buldukları her fırsatta anlatmak isterler ve anlatırlarken de yüzleri hep güler. Bu kalem aracılığıyla hafızasında anılarını yazıya dökecek ve ilerde okuyup o günleri hatırlayacak.

Fotoğraf Albümü

asker-sevgiliye-fotograf-albumu

Askerdeki sevgilinizin yalnızlığına ortak olmak ve ona varlığınızı hissettirmek ister misiniz? O halde birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğraflardan bir albüm oluşturarak ona hediye edebilirsiniz. Hazırladığınız bu albüme bakarak size olan özlemini giderecek. Ayrıca en yalnız hissettiği anlarda bile sizi yanındaymış gibi hissedecektir.

Hediyenizi daha da anlamlı hale getirmek istiyorsanız eğer fotoğrafların altına küçük notlar düşebilirsiniz. Mesela fotoğrafın çekildiği tarihi ve o güne dair hislerinizi onunla paylaşabilirsiniz. Böylelikle her fotoğrafa baktığında o günü daha iyi anımsayacak ve yazdığınız o minik notlarla duygulanacaktır. Albüme parfümünüzden de biraz sıkarsanız asker sevgilinizin duyuları canlacak ve anılar ona daha yakın gelecek.

Çikolata

Bildiğimiz gibi askere gidenlerin sivil hayatla ilgili en çok özledikleri şeyler arasında yemekler ve çikolata gelir. Dolayısıyla asker sevgiliniz için hazırlayacağınız çikolatalardan oluşan bir kutu ile ona askerde ihtiyacı olan enerjiyi de verecek harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu tatlı çikolatalar ile mutlu olacak ve kendini şımarmış hissedecektir. Bunun yanı sıra bu tatlı atıştırmalıklar ona onu ne kadar çok önemsediğinizi de hatırlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir