Asker Sevgiliye Kutu Hazırlama Fikirleri

asker-sevgiliye-kutu-hazirlama-fikirleri-muhiku

Asker sevgiliye kutu hazırlama fikirlerimizden ilham alarak askerdeki sevgilinize romantik bir hediye hazırlamak ister misiniz? Sevgiliniz için hazırlayacağınız hediye kutusuna aşkınızı anımsatan ve orada kullanabileceği hediyeler ekleyebilirsiniz.

Mesafeler her ne kadar aşkın önüne çekilmiş büyük bir set gibi görünse de aşkı besleyen en büyük kaynaklardan bir tanesi. Araya giren engel, iki sevgilinin arasındaki duyguların daha da güçlenmesini sağlar.

Elinizi uzattığınız zaman tutamayabilirsiniz. Her istediğiniz zaman koşup boynuna sarılamayabilirsiniz. Yine de tüm kalbiyle sizi seven ve sizin sevdiğiniz birinin olduğunu bilmek güç verir.

Tüm bu fiziksel yakınlıkları yaşayamayabilirsiniz. Fakat hazırlayacağınız hediye kutusu ile ona kucak dolusu sevgi yollayabilirsiniz.

Askerdeki sevgilinize kucak dolusu sevgi gönderebilmeniz için asker sevgiliye kutu hazırlama fikirlerini sizin için hazırladık.

İşte, asker sevgiliye kutu hazırlama fikirleri!

Asker Sevgiliye Hediye Kutusu Hazırlama Fikirleri

erkek-sevgiliye-hediye-fikirleri

İnsan bu hayatta en çok da sevildiğini hissetmek ister. Dolayısıyla asker sevgiliye kutu hazırlama gibi bir düşünceniz varsa, hediye kutusunu hazırlarken içerisine aşkınızı da eklemeyi unutmayın!

Peki, asker sevgiliye hediye kutusu nasıl hazırlanabilir?

Eğer askerdeki sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatmak istiyorsanız onun için romantik bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Asker sevgiliye hediye kutusu hazırlama düşüncenizi  Kendi Kutunu Yap ile gerçekleştirebilirsiniz. Kendi kutunu yap ile asker sevgiliye sürpriz kutu hazırlamak için kutunun içerisine ekleyebileceğiniz hediyeler:

 • Hatıra defteri tutmak eskide kalmış olsa dahi günümüzde pek çok kişi hala bu nostaljik eylemi devam ettiriyor. Askerler de hem özlemlerini gidermek hem de rahatlamak adına hatıra defterlerine anılarını ve sevdiklerine olan sevgilerini yazarak anı defteri tutuyorlar. Askerdeki sevgiliniz için hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisine ekleyeceğiniz defter ve kalem sevgilinizin bu dönemindeki en büyük sırdaşı olacaktır.
 • Askerdeki sevgiliniz için hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisine sağlıklı atıştırmalıklardan ekleyebilirsiniz. Bu atıştırmalıklar ile sağlığının sizin için çok önemli olduğunu göstererek ona olan sevginizi hissettirebilirsiniz.
 • Eğer askerdeki sevgiliniz kahveyi çok seviyorsa eminiz ki kaliteli kahvelerin tadına hasret kalmıştır. Onun için hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisine dünyanın en kaliteli kahve çeşitlerinden ekleyerek uzun zamandır hasret kaldığı kahvenin tadını çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Kahvenin yanı sıra bir de French press ekleyerek ona kolay bir demleme ekipmanı da armağan edebilirsiniz.
 • Sevgiliye asker kutusu hazırlamak istiyorsanız içine bir de kupa eklemenizi tavsiye ederiz. Kaliteli kahveleri sizden gelen şık bir kupa ile içmek sevgilinize ayrı bir haz verecektir.
 • Askerdeki sevigiliniz için hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisine tıraş rutinlerini ferahlatacak tıraş kolonyası da eklemeyi ihmal etmeyin. Çünkü her sabah düzenli olarak yapılan tıraş, bir süre sonra cildin tahriş olmasına sebep olabilir. Tıraş kolonyası ise sevgilinizin cildinin rahatlamasını sağlayacaktır.

Askere hediye kutusu hazırlama gibi bir fikriniz varsa yukarıdaki önerilerimizden ilham alabilirsiniz. Muhiku sayesinde tek bir adresten tüm hediyelikleri seçebilir ve harika bir kutu hazırlayabilirsiniz.

Asker Sevgiliye Hediye Kutusu Fikirleri

kendine vakit ayir hediye kutusu yeni kahve

Asker sevgiliye kutu hazırlama fikirlerinin yanı sıra erkeler için özel olarak hazırlanan erkek hediyeleri içerisinden de konsept bir hediye kutusu seçimi yapabilirsiniz.

Eğer askerdeki sevgilinize alacağınız hediyenin daha çok aşkınızı hissettirecek bir hediye kutusu olmasını istiyorsanız da sevgiliye hediye seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz erkeğe özel olarak tasarlanan iki hediye kutusu ile askerdeki sevgilinize çok özel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Uzakları yakın eden bu hediyelerle onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha dile getirebilirsiniz.

Sevgiliniz için Hazır Hediye Kutusu

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu, asker sevgiliye kutu hazırlama düşüncesi olup da bunun için yeterli zamanı olmayanların seçebileceği konsept hediye kutularından bir tanesi. Dolayısıyla askere giden sevgiliye kutu hazırlama düşünceniz varsa bu kutuya öncelik verebilirsiniz.

Muhiku’nun Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu’nun içerisinde;

 • Guatemala Huehuetenango kahvesi,
 • İngiltere’nin Lady Grey çayı,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Deneyim & Kendin Yap: Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Sevgilinize armağan edeceğiniz bu özel hediye kutusunun içerisine ona olan aşkınızı ve özleminizi dile getiren bir hediye notu da eklemeyi unutmayın!

Eğer bu kutu hoşunuza gittiyse diğer kutuları da inceleyebilirsiniz. Muhiku’da erkekler için hazırlanan onlarca hediye kutusu mevcut. Bu kutudan ilham alarak kendi kutunuzu da tasarlayabilirsiniz.

Asker Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi

erkege-hediye-kutusu-siyah
Erkeğe Hediye Kutusu

14 Şubat’ta sevgilinizle aranızda mesafeler olabilir. Ancak bu mesafeler kutlamanıza ve duygularınızı paylaşmanıza engel olamaz. Askerdeki sevgiliye 14 Şubat hediyesi yollayabilirsiniz. Böylece sevmek için yan yana olmanın zorunlu olmadığını açıkça gösterebilirsiniz.

? Askere Sevgililer Günü hediyesi vermek istiyorsanız Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz. Muhiku Sevgililer Günü hediyeleri ile size en romantik ve en anlamlı sürprizi hazırlarken yardımcı oluyor.

Asker sevgiliye kutu hazırlama düşüncesi olup da yeterli vakti olmayanların tercih edebileceği bir diğer hediye kutusu da Erkeğe Hediye Kutusu. Bu şık hediye kutusu ile askerdeki sevgilinize en özel süprizi hazırlayabilirsiniz. Böylelikle ona kucak dolusu bir sevgi yollayabilirsiniz.

Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde bulunan ürünler;

 • %100 Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilen Brezilya filtre kahvesi,
 • Kahveli aromaterapi mum,
 • Eyüp Sabri Tuncer markasının tıraş kolonyası,
 • Şık siyah tükenmez kalem,
 • Sizin seçeceğiniz bir kitap,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Kahve bilgi kartı ve hediye notunuz.

Bu şık hediye kutusu ile askerdeki sevgilinize yanında olmasanız dahi varlığınızı hissettirebilirsiniz. Aynı zamanda onu ne kadar çok sevdiğinizi dile getirebilirsiniz.

Erkeğe Hediye Kutusu’nu asker hediyeleri sayfamız üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz. Diğer hediyelik seçenekleri içerisinden kutunun içerisine ürün ilave edebilirsiniz.

Seçtiğiniz hediye her ne olursa olsun içine notunuzu eklemeyi unutmayın! Romantik ve etkileyici sözler ile hazırladığımız blog yazımızdan faydalanarak hediyenize anlamlı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir