in

DuygusalDuygusal

Arkadaşa 5 Harika Hediye Önerisi – Arkadaşa Sürpriz Hediye

arkadasa-hediye-kutusu-hazirlama

Sevdiklerimize, hislerimizi anlatmak ve bazen de mutlu olmalarını istediğimiz için hediyeler alırız. Birlikte gülüp eğlendiğimiz ve birlikte ağladığımız arkadaşa sürpriz hediye almak bizim için çok keyiflidir.

Arkadaşlarımıza hediye almak hediye almanın gerçekten en eğlenceli hali olabilir. Arkadaşa sürpriz hediye seçimi yaptığınız zaman sizi yanlış anlayacak mı diye düşünmezsiniz. Çünkü yakın arkadaşlar birbirlerinin içlerini bilirler. Arkadaşınıza hediye alırken onun nelerden hoşlandığını, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını bildiğiniz için rahat rahat tercih yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza hediye alırken en çok yaşayacağınız sorun ise artık alacak şey kalmamış olmasıdır. Hiçbir hediyenin arkadaşınıza almak isteyeceğiniz kadar güzel gelmemesidir. Bazen arkadaşınızın sizin desteğinize veya biraz mutlu olmaya ihtiyacı olduğunu hissedersiniz. Bazen ise ona hediye almak sadece içinizden gelir.

İşte bu durumlarda bir tişört, takı gibi sıkıcı seçenekleri değerlendirmek istemezsiniz. Ne almalı diye düşünüp kötü bir tercih yapma korkunuz olmasın. Çünkü tam da bu durum için sizlere birbirinden güzel arkadaşa sürpriz hediye seçenekleri sunacağız.

En yakın arkadaşa sürpriz hediye seçenekleri arasında unutulmaz ve çokça tercih edilen opsiyonları aşağıda sıraladık. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor.

Böylesine özel bir günde arkadaşınızda böyle bir izlenim yaratmak istemezsiniz. Muhiku olarak tüm özel gün ve sürprizlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız arkadaşa sürpriz hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz Muhiku’nun yakın arkadaşa hediye sayfasını da ziyarete edebilirsiniz. Arkadaşlığınız kadar samimi, birbirinize duyduğunuz sevgi kadar güçlü ve dostluğunuz kadar özgün olan hediyeler içinden yakın arkadaşınız için en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.

En Yakın Kız Arkadaşa Sürpriz Hediye Fikirleri

keyif-dolu-bakim-hediye-kutusu
KEYİF DOLU BAKIM HEDİYE KUTUSU

Kız arkadaşa sürpriz hediye hazırlama işine giriştiyseniz biraz özenli olmanız gerektiğini baştan söylemeliyiz. Çünkü kızlar daha çok özenilerek hazırlanmış hediyelerden hoşlanırlar. Bu hediyeler onlara kendilerini özel hissettirir.

Muhiku’nun kız arkadaşa hediye çeşitleri özenli tasarımlarıyla kıza arkadaşlarınıza kendilerini değerli hissettiriyor. Zarif dokunuşlarla ve yumuşak renk geçişleriyle hazırlanan hediye çeşitleriyle dilediğiniz tüm özel zamanlarda en özel sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Keyif Dolu Bakım Hediye Kutusu

Kadınlar her zaman güzel bakımlı olmak ve güzel hissetmek isterler. Bu sebeple de günlük ve haftalık bakım rutinlerinden asla ödün vermezler. Bu rutinlerde birbirinden faydalı içeriklere sahip ürünler tercih ederler. Böylece her zaman istedikleri o ışıl ışıl cilde sahip olurlar.

Keyif Dolu Bir Bakım Hediye Kutusu da kız arkadaşlarınızın bakım rutinlerine renk katabileceğiniz bir hediye. İçinde birbirinden doğal bakım ürünleriyle kız arkadaşınızın bebeksi bir cilde sahip olmasını sağlayacak. Ayrıca sandal kokulu aromaterapi mum ve tütsü çeşitleri masaj salonlarının ve güzellik merkezlerinin rahatlatıcı etkisini evlerine taşıyacak.

Keyif Dolu Bakım Hediye Kutusu’nun içeriğinde;

 • Yade sandal kokulu aromaterapi mum,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Yade kibrit,
 • Yade kahve ve tarçın sabunu,
 • Dermokil yosunlu kil maskesi,
 • The Soap Factory Hindistan cevizi yağı,
 • Doğal vücut lifi,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Hediye notunuzun içine arkadaşlığınıza dair tatlı atıflarda bulunabilirsiniz.

Gece Lambası

Karanlığı sevmeyen hiç sevmiyor; seven ise ışığa katlanamıyor. Eğer arkadaşınız karanlığa dayanamıyorsa onun için güzel bir gece lambası alabilirsiniz. Bu çok güzel bir jest olacaktır. Arkadaşınızı olası gece uyanmalarında yatakta deli gibi telefon arayıp ışığını açmaya çalışmaktan da kurtarmış olacaksınız.

Eğer sürpriz yapmak istediğiniz arkadaşınız karanlığı seviyorsa da gece lambası tercih alabilirsiniz. Çünkü zifiri karanlıkta vakit geçirmek zor olacaktır. Bu sebeple odayı çok aydınlatmayacak ama loş tutacak bir gece lambası tercih edebilirsiniz.

Böylelikle arkadaşınızın yerinden kalkınca düşmesini, kendini bir yere vurmasını engellemiş olursunuz. Bunu yaparken de keyif aldığı loşluğu da bozmamış olacaksınız. Gece lambalarının o kadar farklı model ve çeşidi var ki arkadaşınızın tarzına ve cebinize uygun bir model bulmakta zorlanmayacaksınızdır.

Erkek Arkadaşa Sürpriz Hediye Fikirleri

koyu-tonlarda-erkek-arkadasa-hediye-kutusu
ERKEK ARKADAŞA HEDİYE KUTUSU

Nasıl olsa erkek dikkat etmez, demeyin! Çünkü erkekler de en az kadınlar kadar kendilerine yapılan sürprizlere değer veriyor. Ayrıca kendilerine ne hediye edildiğine de dikkat ediyorlar. Bu sebeple erkek arkadaşa sürpriz hazırlama fikriniz var ise önce bize kulak verin. Çünkü bu hediyeler size doğru hediyeyi seçmenizde ilham verecekler.

Muhiku’nun erkeğe hediye koleksiyonunda yer alan tüm hediyeler erkeklere özel! Erkek arkadaşınıza kendini özel hissettirecek pek çok hediye seçeneğini bu koleksiyonda bulabilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Kız arkadaşlarımız için Keyif Dolu Bir Bakım Hediye Kutusu var da erkek arkadaşlarımıza bir şey yok mu? Tabii ki var. Muhiku erkek arkadaşlarımıza da sürpriz yapıp mutlu edebilmemiz için çok şık ve klas bir kutu tasarladı.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu içerisinde;

 • Yöresel filtre kahve çeşidi,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • My Bottle siyah kılıflı cam matara
 • Godiva çikolata,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Kutu ürünlerinin birbiri ile uyumu ve her ürünün kullanışlı olması da kutunun en güzel yanlarından biri. Ayrıca erkeğe özel tasarlanmış olması kutuyu oldukça özel kılıyor. Erkek arkadaşınıza bu özel hediyeyle en özel sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Forma

Günümüzde futbol ve basketbol en çok takip edilen ve taraftarı olan spor dallarıdır. İster kadın, ister erkek hiç fark etmez arkadaşınız bir fanatik ise bu hediye seçeneği tam sizlik. Direkt forma almak yerine lisanslı tişört veya polar da tercih edebilirsiniz.

Tamamen sizin ve arkadaşınızın keyfine göre tercih edebilirsiniz. Eğer arkadaşınızla aynı kulübün taraftarıysanız bu seçenek şimdiden sizin de içinize sinmiş olmalıdır. Çünkü takımımızı ne kadar sevsek de günlük hayatta o kadar çok önceliğimiz oluyor ki maalesef bu tarz bir ürün almamıza sıra gelmiyor. Arkadaşımızdan böyle bir hediye geldiğinde ise dünyaların bizim olacağını tartışmamıza dahi gerek yok.

Yazar aureme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  yeni-geline-ev-hediyesi

  Yeni Geline Ev Hediyesi Ne Alınır?

  sukulent-cesitleri

  Sukulent Türleri Nelerdir? Bakımı Nasıl Yapılır?