Akrep Burcu Kadınına Hediye Ne Alınır?

akrep-burcu-kadinina-hediye

Astroloji; insanların kişilik özelliklerini, tercihlerini ve tutkularını anlamak için harika bir kılavuz. Her burcun kendine özgü özellikleri vardır. Bu özelliklere dikkatlice kulak kesildiğiniz zaman hediye seçiminde size rehberlik edeceklerdir. Biz de sizin için hazırladığımız önerilerle; özel bir kadına, yani bir akrep burcu kadınına hediye seçmenize yardımcı olacağız.

♏ Akrep burcu doğum tarihi: 22 Ekim – 21 Kasım

Akrep burcu kadınları, derin bir iç dünyaya ve büyük bir tutkuya sahipler. Onlar güçlü, kararlı ve gizemli bireylerdir. Bu nedenle, onları mutlu etmenin ve sevginizi en iyi şekilde ifade etmenin yollarını keşfetmeniz son derece önemli.

Dolayısıyla akrep burcu kadınına hediye seçerken onların kişiliğini ve tutkularını anlamak, onlara değer verdiğinizi ve onları ne kadar iyi tanıdığınızı göstermenin anahtarı. Peki akrep burcu kadınına nasıl bir hediye alınır?

Gelin akrep burcu kadınını mutlu etmenin formülünü hep birlikte keşfedelim!

Akrep Burcu Kadını Hediye Sever mi?

evde-hediye-yapimi-kolay

Akrep burcu kadınları; duygusal bağlılığa, derin düşüncelere ve anlam dolu deneyimlere değer verirler. Bu nedenle, onlara özel ve anlamlı bir hediye vermek akrep kadınını fazlasıyla mutlu eder.

Akrep kadını lükse ve markaya meraklı gözükebilir. İstisnalar olsa da bu pek çok akrep kadını için geçerli. Ancak akrep kadını alacağı hediyenin maddi boyutuna odaklanmaz.

Örneğin; bir akrep kadınına bir buket çiçek alacaksınız. Ona vereceğiniz çiçek ister lüks bir buket olsun, isterseniz de yol kenarından topladığınız renkli çiçekler. Akrep kadını için her iki buket de oldukça kıymetli.

Çünkü akrep kadını her şeyden önce değer görmek ve bunun da belli edilmesini ister. Peki, akrep burcu kadınının özellikle ilgisini çeken hediyeler nelerdir? Diğer bir ifadeyle de akrep burcu kadının sevdiği hediyeler nelerdir? Gelin bir de bu soruların yanıtlarına bakalım.

Akrep Burcu Kadını En Çok Neyi Sever?

Özellikle kişisel dokunuşlarla yapılan hediyeler, onları derinden etkiler. Fotoğraf veya özel bir anlam içeren hediyelikler veya kişisel bir fotoğraf albümü gibi hediyeler, onları duygusal olarak derinden etkiler.

Ayrıca, gizemli ve estetik hediyeler de akrep burcu kadınlarını cezbetme gücüne sahiptir. Örneğin; içinden ne çıkacağının tamamen sürpriz olduğu bir hediye kutusu akrep burcu kadınını mest edecek. Özellikle akrep kadına hitap eden bir hediye kutusu uzun bir süre etkisini kaybetmeyecek.

O halde akrep burcu kadınına hediye fikirlerine bir bakalım.

Akrep Burcu Kadınına Hediye Fikirleri

Ne demiştik, akrep burcu kadını gizemli şeylere bayılır. Bu sebeple biz de akrep burcunun bu yönüne hitap edecek birbirinden özel ve gizemli önerilerle geldik.

relaxing-time-hediye-kutusu
Relaxing Time Hediye Kutusu

Bir akrep burcu kadınını tam kalbinden vuracak  olan bu hediyelerle dilerseniz etkileyici bir doğum günü kutlaması, dilerseniz de Sevgililer Günü kutlaması yapabilirsiniz.

O halde vakit kaybetmeden önerilerimize geçelim. Eğer daha fazla hediye fikrini bir arada görmek isterseniz akrep burcuna hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Relaxing Time Hediye Kutusu

Akrep burcu kadını zaman zaman kendiyle baş başa kalmaktan hoşlanır. İşte böyle zamanlarda Relaxing Time Hediye Kutusu ona yalnızlığında eşlik edecek. Onu hem mental hem de fiziksel anlamda rahatlatacak bu kutu eminiz ki şimdiye dek aldığı en düşünceli hediye olacak.

Özenle tasarlanan Relaxing Time Hediye Kutusu içinde;

 • Lady Grey çayı,
 • Yade yaseminli el yapımı sabun,
 • Yves Rocher vanilyalı vücut sütü,
 • Yade ada çayı tütsü,
 • Yeşim taşı roller,
 • Doğal vücut lifi,
 • Seçeceğiniz bir deneyim,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Kutudan çıkan her bir detay akrep burcu kadının başka bir noktasına hitap edecek. Kutuyu anlamlı bir notla tamamlamayı unutmayın!

Aromaterapi Hediye Kutusu

yenilenen-aromaterapi-hediye-kutusu

Akrep burcu kadınını derinden etkileyecek diğer bir kutu ise Aromaterapi Hediye Kutusu. Yine içinde birbirinden farklı detaylarla dolu bir kutu. Bu özel kutuyla da akrep burcu kadınına rahatlatıcı bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Rahatlatıcı bir içeriğe sahip Aromaterapi Hediye Kutusu içinde;

 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Siyah seramik kupa,
 • Brownies by Limburgia,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Deneyim & Kendin Yap: Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Unutmayın ki akrep burcu kadını değerli olduğunu hissetmek ister. Dolayısıyla kutuyu ona ne kadar değer verdiğinizi ifade ettiğiniz bir notla tamamlamaya özen gösterebilirsiniz.

Sanat Atölyesi

sanat-atolyesi

Akrep burcu kadını yaratıcı yönünü keşfetmeyi çok sever. Dolayısıyla zaman zaman farklı sanat dallarına merak sarar. Sanat atölyelerinde resimden heykele kadar birçok branşta deneyim bulunuyor. Siz de bunlardan birini akrep burcu kadınına hediye ederek unutamayacağı bir deneyimin altına imzanızı atabilirsiniz.

Akrep Burcu Kupası

scorpio-kupa

Gelelim son önerimize. Ben küçük ama etkili bir hediye almak istiyorum diyorsanız akrep burcuna özel tasarlanan kupa tam da aradığınız hediyelik olabilir.

Tamamen akrep burcuna özel tasarlanan bu kupayla dilerseniz doğum günü kutlaması, dilerseniz de yeni iş kutlaması yapabilirsiniz. Kutlama temanız her be olursa olsun bu kupa ile akrep kadınını mutlu edeceksiniz.

Daha fazla fikir için burçlara göre hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz “Akrep Buruna Ne Hediye Alınır?” blog yazısını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir