Başak Burcuna Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mithra Kutusu

   Mithra Kutusu

   (61)
   %21 indirim
   229.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • True Love Hediye Kutusu

   True Love Hediye Kutusu

   %24 indirim
   259.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

   Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

   239.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Sunshine Hediye Kutusu

   Sunshine Hediye Kutusu

   %23 indirim
   475.00 TL
  • Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

   Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

   %23 indirim
   305.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   325.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • İyi ki Sen Hediye Kutusu

   İyi ki Sen Hediye Kutusu

   319.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • İyi ki Doğdun Hediye Kutusu

   İyi ki Doğdun Hediye Kutusu

   (15)
   %22 indirim
   289.00 TL
   Çok Satan
   Favori Urun Ribbon
  • Unutulmaz Hatıralar Hediye Kutusu

   Unutulmaz Hatıralar Hediye Kutusu

   359.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  1

  Başak burcuna hediye almadan önce başak burcunun özelliklerini bilmek gerekir. Malum burçların kişiliğimiz üzerinde etkileri oldukça fazla. Başak burcu, burçlar kuşağının altıncı burcudur ve hemen hemen her burçtan biraz özellik barındırmaktadır. Bu burcun en dikkat çekici özelliği ayrıntıcı, meraklı ve titiz olmasıdır. Dolayısıyla planlı ve programlı yaşamaktan hoşlanır. Sadelikten hoşlanır, çalışkandırlar. Toprak grubuna bağlı oldukları için sorumluluklarını fazlasıyla yerine getirirler. Bu burç gurubundaki kişiler geleneklerine bağlıdır, değişiklik ve yenilikten fazla hoşlanmazlar.

  Başak Burcuna Hediye Ne Alınır?

  Başak burcuna alınacak hediyeler nelerdir diye arayış içindeysen bu yazı tam sana göre! Muhiku’da başak burcu hediyeleri arasında pek çok seçenek bulunmaktadır. Başak burcuna hediye seçenekleri içinde ilk olarak sadeliğe önem vermelisiniz. Çünkü süs ve abartıdan hoşlanmazlar. Başak erkeği dış görünüşüne önem verir. Bundan dolayı alacağınız aksesuarın işe yarar, kullanışlı olması gerektiğini de unutmamak lazım. Bu sebeple başak burcuna hediye tavsiyelerinden biri kesinlikle kaliteli deri bir cüzdan almak olacaktır. Başak burcuna hediye tavsiyelerimize kitap ile devam ediyoruz. Çünkü başak burçları zeki ve entelektüeldir. Yeni bir şeyler öğrenmeyi severler. Dilerseniz Muhiku’nun astroloji kategorisini inceleyip daha fazla öneriye göz atabilirsiniz.

  Başak Burcu Hediye Fikirleri

  • Ajanda veya not defteri
  • Basic ürünler/aksesuarlar
  • Kitap
  • Başak burcu kupa
  • Başak burcu kitap ayracı
  • Başak burcu bardak altlığı
  • Parfüm
  • Kişisel bakım ürünleri
  • Laptop çantası
  • Sağlıklı atıştırmalıklar

  Başak Burcu Kadınına Hediye

  Muhiku’da başak burcu kadınına hediye almak istiyorsanız pek çok seçeneğe sahipsiniz!  Mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olan başak burcu kadınına, kupasının yanında bardak altlığı da satın alabilirsiniz. Böylece başak burcu kadını hediye seçiminde doğru bir karar vermiş olursunuz. Titizliğe çok önem verdiği için kupasıyla kahvesini yudumlarken masasının daha temiz ve düzenli görünmesine yardımcı olmuş olursunuz. Ev dekorasyonuna önem veren başak burcu kadınına hediye alırken renkli ve kokulu mumlardan satın alabilirsiniz. Yine ev aksesuarlarından saksı, sukulent de alabileceğiniz hediyelerdendir.

  Hala başak burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır diyorsan zodyak burcunun en titiz kadınına kolonya, peeling, yüz bakım maskesi gibi kişisel bakım ürünlerinden alabilirsiniz.

  Başak Burcu Erkeğine Hediye

  Sağlığına dikkat eden başak erkeğine hediye olarak Muhiku’da sağlıklı atıştırmalıklar kategorisinden dilediğin ürünleri seçip bir kutu oluşturabilirsiniz. Beslenmesine  dikkat eden başak burcu erkeği bu hediyenize çok sevinecektir.

  Başak burcu erkeği hangi hediyeleri sever diyorsan, iş hayatında onun hayatını kolaylaştıracak her türlü ürüne yönelebilirsiniz. Detaylara ve ayrıntılara önem veren başak burcu erkeğine hediye önerisi olarak laptop kılıfları, ajandalar ve planlayıcılar alabilirsiniz.

  Başak burcu erkekleri doğum günlerinin kutlanmasından hoşlanırlar. Başak burcu erkeğine doğum günü hediyesi olarak gün içinde yoğun iş gücü temposuyla mücadele edebilmesi için Muhiku’da satılan filtre kahve hediye setini satın alabilirsiniz. İster ofiste ister okulda kullanabileceği bu kutu ile başak erkeğine seveceği kullanışlı hediye vermiş olacaksınız.

  Başak Burcu Hangi Hediyelerden Hoşlanır?

  Başak burçları titizlikleriyle bilinir ve mutfakta zaman geçirmeyi sever. Çalışkandırlar, ofis ortamını severler. Başak burçları işkolik olduğu için başak burcu hediyeleri arasında mutlaka not defteri, not tutucu, ajanda olmalıdır.

  Kendine bakmayı bakımlı olmayı seven başak burcuna hediye olarak parfüm, peeling, kremle onları mutlu edebilirsiniz. Özellikle başak burçları kişiye özel tasarlanmış kupa tarzı hediyelerden hoşlanır.

  Başak Burcu Hediye Fikirleri Muhiku’da!

  Başak burcu yenilikçi hediyeler Muhiku’da! Muhiku’nun başak burcuna özel satışa sunduğu hediyeliklerden satın alarak sevdiğini mutlu edebilirsin. Detaylara ve ayrıntılara önem veren başak burcu insanına hediye fikirleri içinde iş hayatında onun hayatını kolaylaştıracak her türlü ürüne yönelebilirsiniz. Laptop kılıfları, ajandalar ve planlayıcılar başak burcunu çok mutlu edecektir.

  Siz de hayatınızdaki başak burcu sevdikleriniz için en güzel hediyeyi almak için mutlaka Muhiku’ya uğrayın.

  S: ♍ Başak burcuna ne hediye alınır?
  C: Başak burçları yeni şeyler öğrenmeyi, keşfetmeyi severler. Bu yüzden kitap başak burcuna alınabilecek hediyelerden biridir. Bunun dışında başak burcu hediye fikirleri içerisinde ajanda, başak burcuna özel tasarlanmış kupa, bardak altlığı, kitap ayracı, not tutucu, parfüm alınabilecek hediyelerden bazılarıdır.
  S: ♍ Başak burcu erkeğine alınabilecek hediyeler nelerdir?
  C: Başak burcu erkeği hangi hediyeleri sever diyorsan, iş hayatında onun hayatını kolaylaştıracak her türlü ürüne yönelebilirsiniz. Detaylara ve ayrıntılara önem veren başak burcu erkeğine hediye önerisi olarak laptop kılıfları, ajandalar ve planlayıcılar başak erkeğini çok mutlu edecektir. Beslenmesine dikkat eden başak erkeğine hediye olarak Muhiku’da sağlıklı atıştırmalıklar kategorisinden dilediğin ürünleri seçip bir kutu oluşturabilirsiniz.
  S: ♍ Başak burcuna hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Başak burcuna hediye alırken alacağınız ürünler çok renkli, modası kolay geçecek ürünler olmamasına dikkat etmelisiniz. Olabildiğince düz, basic parçaları alırsanız beğenme olasılığını artırmış olursunuz. Başak burçları kişisel bakımlarına çok dikkat ederler. Yaşadıkları ortamın olabildiğince temiz, titiz olmasını önemserler. Sağlık, temiz beslenme gibi konulara da ilgileri olduğu için hediye seçiminizde bunlara dikkat ederseniz doğru tercihte bulunmuş olursunuz.
  S: ♍ Başak burcu hangi hediyeleri sever?
  C: Başak burcunun sevdiği hediyeler işine yarayan, sadece süs olarak kullanılmayan hediyelerdir. Bir hediye ne kadar pragmatikse başak burcu o hediyeyi o kadar sevecektir. Planlı ve programlı yaşayan başak burcuna not defteri, ajanda, kalem, not tutacağı gibi hem iş hem ev de kullanabileceği hediyeleri alabilirsiniz. Yanına başak burcu kupa ile hediyenizi daha da zenginleştirebilirsiniz.