Babaya Hediye

Ürünleri Sırala
1

Babaya hediye almak belki de tüm aile bireyleri arasında bizi en çok zorlayandır. Yıllar boyunca gömlek, kravat, saat, kol düğmesi gibi akla ilk gelen seçenekleri defalarca aldıktan sonra komik, teknolojik ya da manevi bir alternatif arayışına girmemiz kaçınılmaz olur.Muhiku olarak tam da bu noktada sevdikleriniz için unutulmaz ve yenilikçi hediye kutuları tasarlıyoruz. Hayatlarının farklı alanlarında kullanabilecekleri, şık ve uzun ömürlü ürünleri bir araya getirerek hazırladığımız kutularla özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlıyoruz. Üstelik bu kutular sayesinde babanıza tek bir hediye değil, birçok kategoride farklı hediyeler vermiş oluyorsunuz.

Hazır kutular istemezseniz kendi kutunu yap kısmında yer alan ürünlerden sadece istediklerinizi seçip bir araya getirerek kişiye özel hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Böylelikle bütçenize ve zevkinize göre küçük, büyük, ucuz ya da pahalı hediye seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Muhiku’da sunduğumuz diğer bir alternatif ise kendin yap setlerinden alarak babanıza el yapımı bir hediye vermeniz. İlginç hediye fikirleri arıyorsanuz dilek kristali, sihirli yumurta ya da mum gibi DIY setlerimizden alarak el emeği bir hediye verebilirsiniz.

Babaya Hediye Kutusu Fikirleri

Muhiku’da her yaşa ve her cinsiyete hitap eden hazır kutular bulmanız mümkün. Yine de biraz tavsiye isteyenler için babaya hediye alırken hangi seçenekleri değerlendirebileceğinize dair ipuçları verebiliriz.

İlk aşamada babanızın çay ya da kahve sevip sevmediğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer ikisini içmekten de keyif alıyorsa Mithra Hediye Kutusu’nu; çay içmekten keyif alıyorsa 5 farklı ülkenin çaylarını bir araya getiren Dünya Çayları Kutusu’nu; kahve içmekten keyif alıyorsa Etiyopya, Kolombiya, El Salvador, Kenya ve Brezilya gibi farklı yörelerin kahvelerini bir araya getiren Dünya Kahveleri Kutusu’nu değerlendirebilirsiniz.

Kitap okumayı seven bir babaya sahipseniz kahve aromalı mum, siyah kupa, şık tükenmez kalem, erkeksi kokuya sahip kolonya ve seçeceğiniz bir kitap bulunduran Erkeğe Hediye Kutusu’nu alabilirsiniz. Dilerseniz bu kutunun içerisine french press, bere, çikolata, çorap gibi yan ürünler ekleyerek kutunuzu zenginleştirebilirsiniz. Böyle bir kutu emeklilik hediyesi olarak da babanızı çok mutlu edecektir.

Yoğun iş temposunda kendine vakit ayıramayan bir babanız varsa ona hem ofisinde hem de evde kendini daha iyi hissetmesini sağlayacak Metis Dekorasyon Kutusu hediye edebilirsiniz. Bu kutunun içerisinde 70 gramlık pakette filtre kahve, Earl Grey çayına benzeyen fakat içimi daha yumuşak olan Lady Grey çayı, kahve kokulu aromatik mum, metal ayaklı saksı, çerezlik ve tütsü takımı bulunuyor. Siyah tonların hakim olduğu bu kutu da eminiz babanızın çok hoşuna gidecek!

Aynı zamanda Babalar Günü, yılbaşı ya da bayram gibi özel günlerde Muhiku’da farklı koleksiyonlar yayımlanıyor. Bu koleksiyonları inceleyerek uygun bir hediye bulabilirsiniz.

Babaya Hediye Notu

Gelelim bir hediyeye ruhunu veren adıma: Hediye notu.

Babanıza ne alırsanız alın sevinecektir. Fakat kullanışlı ve ona değer verdiğinizi gösteren tercihler yaparsanız çok mutlu olacaktır. Bir de içerisine kalbinizden geldiği gibi, sıcacık bir hediye notu koyarsanız babanız bu günü ve hediyenizi asla unutmayacaktır.

Babaya hediye notu hazırlarken aranızdaki bir espriden, anıdan yardım alabilirsiniz. Bu hediyenizin kişiye özel olmasında da önemli bir rol oynayacaktır. Fakat ne yazacağınızı bilmiyorsanız ya da biraz ilhama ihtiyacınız varsa sizinle kullanabileceğiniz mesajlar ve sözleri paylaşmak isteriz.

  • Sen benim yalnızca babam değil, aynı zamanda en yakın arkadaşımsın. İyi ki varsın!
  • Bugün olduğum yere gelebilmem için geceni gündüzüne kattın, çok çalıştın. Bu hediye, senin büyük çabalarına karşılık küçük bir teşekkür. Seni seviyorum babacığım.
  • İlk adımlarımı atarken tuttuğun ellerimi hayatım boyunca bir an bile bırakmadığın için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun baba!
  • Bana hayatı öğretirken uçabilmem için kanatlar verdin. Bugün senin sayende özgürce uçabiliyorum. Sana çok şey borçluyum ve bu borcu kendi çocuğuma senin gibi bir baba olarak ödeyeceğim. İyi ki varsın, Babalar Günün kutlu olsun!
  • Bir kızın babası, onun ilk aşkıdır. Sen benim hayatımdaki en değerli insansın. Hep kalbimin orta yerinde kalacaksın.

Bugüne kadar binlerce babayı mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

S: 👨 Babaya hediye önerileri nelerdir?
C: Hediye seçimi özellikle en sevdiklerimiz için oldukça zorlayıcıdır, ebeveynler için ise uzun vadede hediye seçenekleri tükenmektedir. Muhiku ile babanıza hitap edeceğini düşündüğünüz nitelikli bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz. Örneğin babanız kahve içmeyi seviyor ise Dünya Kahveleri Kutusu ile güzel bir jest yapabilirsiniz.
S: 👨‍👧 Yeni babaya ne hediye alınmalı?
C: Yeni baba olan sevdiklerimizi mutlu etmek için Muhiku ile güzel bir jest yapabilirsiniz. Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu gibi nitelikli, günlük hayatında kullanabileceği ürünlerin de olduğu bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz. Yeni baba olmasını vurgulayarak uykusuz kalacağı gecelerle kolay başa çıkabilmesi için Dünya Kahveleri Kutusu'nu da değerlendirebilirsiniz.
S: 👨‍🌾 Emekli babaya ne hediye alınır?
C: Emeklilik söz konusu olunca değerlendirilmek için onu bekleyen bolca zaman söz konusudur. Muhiku ile sevdiklerinize sadece bir hediye kutusu almış olmuyorsunuz; onlara kaliteli geçirebilecekleri zamanı rezerve etmiş oluyorsunuz. Emekli babaya Evde Kal Hediye Kutusu gibi kendin yap ürünü ve kitap da bulunan bir hediye kutusu tercih edebilir, seçtiğiniz ürünlerle kendi hediye kutunuzu oluşturabilirsiniz.