Babaya Hediye

Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Premium Kutular
Ahşap Kutular
450 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  • Babaya Fotoğraflı Mini Hediye Kutusu
   Original price was: 689,00 TL.Current price is: 554,00 TL.
   Fotoğraf Baskı
  • Babalar Günü Hediye Kutusu
   %30 İndirim!
   Original price was: 1.090,00 TL.Current price is: 759,00 TL.
   Favori
  • Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu
   %22 İndirim!
   Original price was: 810,00 TL.Current price is: 629,00 TL.
   Çok Satan
  • Babaya Manevi Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 1.535,00 TL.Current price is: 1.164,00 TL.
  • Kahve Sever Babaya Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 899,00 TL.Current price is: 694,00 TL.
  • Babaya Tatlı Bir Mola Hediye Kutusu
   %26 İndirim!
   Original price was: 1.489,00 TL.Current price is: 1.109,00 TL.
  • Babalar için Hediye Kutusu
   %30 İndirim!
   Original price was: 785,00 TL.Current price is: 549,00 TL.
   Yüksek Talep
  • Premium Babalar Günü Hediye Kutusu
   %18 İndirim!
   Original price was: 1.587,00 TL.Current price is: 1.309,00 TL.
  • Babaya Hediye Kutusu
   %20 İndirim!
   Original price was: 859,00 TL.Current price is: 689,00 TL.
   (1)
  • Çay Sever Babaya Hediye Kutusu
   Original price was: 1.249,00 TL.Current price is: 989,00 TL.
  • Canım Babama Hediye Kutusu
   Original price was: 765,00 TL.Current price is: 589,00 TL.
   Fotoğraf Baskı
  • Babaya Renkli Anılar Hediye Kutusu
   Original price was: 1.129,00 TL.Current price is: 849,00 TL.
   Fotoğraf Baskı
  • Babaya Keyifli Hediye Kutusu
   %29 İndirim!
   Original price was: 1.190,00 TL.Current price is: 839,00 TL.
  • Babaya Özel Hediye Kutusu
   %22 İndirim!
   Original price was: 989,00 TL.Current price is: 769,00 TL.
   Çok Satan
  • Türk Kahvesi Keyfi Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 939,00 TL.Current price is: 719,00 TL.
   (6)
   Yüksek Talep
   Hızlı Teslimat
  • Dünya Kahveleri Kutusu
   %19 İndirim!
   Original price was: 534,00 TL.Current price is: 429,90 TL.
   (265)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Erkeğe Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 1.207,00 TL.Current price is: 929,00 TL.
   (55)
   Ücretsiz Teslimat
   Hızlı Teslimat
  • Kahve ve Sandal Esintisi Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 1.585,00 TL.Current price is: 1.209,00 TL.
   (1)
   Hızlı Teslimat
  • Mithra Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 839,00 TL.Current price is: 639,00 TL.
   (61)
   Hızlı Teslimat
  • Siyah Türk Kahvesi Hediye Kutusu
   %29 İndirim!
   Original price was: 1.799,00 TL.Current price is: 1.279,00 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 1.186,00 TL.Current price is: 904,00 TL.
   (13)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Erkeğe Ofis Hediye Seti
   %14 İndirim!
   Original price was: 1.127,00 TL.Current price is: 964,00 TL.
   (5)
   Hızlı Teslimat
  • Kahve Keyfi Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 765,00 TL.Current price is: 584,00 TL.
   (44)
   Yüksek Talep
   Hızlı Teslimat
  • Tebrik Hediye Kutusu
   %25 İndirim!
   Original price was: 1.449,00 TL.Current price is: 1.089,00 TL.
  1

  Babaya hediye almak belki de tüm aile bireyleri arasında bizi en çok zorlayandır. Yıllar boyunca gömlek, saat ve kol düğmesi gibi akla ilk gelen seçenekleri defalarca aldıktan sonra komik, teknolojik ya da manevi bir alternatif arayışına girmemiz kaçınılmaz olur.

  Muhiku olarak tam da bu noktada sevdikleriniz için unutulmaz ve yenilikçi hediye kutuları tasarlıyoruz. Hayatlarının farklı alanlarında kullanabilecekleri, şık ve uzun ömürlü ürünleri bir araya getirerek hazırladığımız kutularla özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlıyoruz. Üstelik bu kutular sayesinde babanıza tek bir hediye değil, birçok kategoride farklı hediyeler vermiş oluyorsunuz.

  Babaya Hediye Fikirleri

  • Kravat
  • Kişiye özel fotoğraf baskılı kupa
  • Cüzdan
  • Özel tasarlanmış hediye kutusu
  • Kahve ve çay hediye kutusu
  • Özel tasarım kupa

  Hayatımız boyunca arkamızda dimdik duran babalarımız, hiç şüphesiz hediyelerin en güzeline layıktır. Kıymetli babalarımız için Babalar Günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi seçimi yaparken son derece titiz davranırız.  Hediye seçimi yaparken genellikle günlük hayatta kullanabileceği hediyelere yönelebilirsiniz. Böylece onların zevklerine ve ihtiyaçlarına göre bir seçim yaparak babalarınızı sevindirebilirsiniz. 

  Babaya Hediye Ne Alınır?

  Çoğu zaman yalnızca babalarımız için değil; baba olan eşimiz, baba adayı sevdiklerimiz veya kayınpederimiz için de güzel bir hediye almak isteriz. Fakat babaya hediye ne alınır sorusu aklımızı oldukça kurcalar. Biliyoruz ki onları hatırladığımızı, onlara duyduğumuz sonsuz sevgiyi gösterebilmenin en etkili yollarından biri hediyelerdir. Zaman zaman Babalar Günü ya da baba olan yakınlarımızın doğum günü için bir hediye arayışına gireriz. 

  Onlara atfedilmiş özel günlerde alacağımız anlamlı bir hediye ile yüzlerindeki tebessümün sebebi olmak isteriz. Muhiku’da Babalar Günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz farklı birçok seçenek var. Kahraman babalar için özenle tasarlanan birbirinden yenilikçi hediyeler, hızlı teslimat güvencesiyle kısa sürede babalarınıza ulaşır. Ayrıca babaya dogum günü hediyesi kategorisinde yer alan birbirinden güzel hediye seçenekleri de baba olan sevdiklerinizin doğum gününü daha da güzelleştirecek. 

  Babalar günü hediye seçenekleri arasında ilk sırada yer alan hediye kutuları; babanızın, baba adayı eşinizin, kayınpederinizin, çiçeği burnunda baba yakınlarınızın son derece hoşuna gider. 

  Hazır kutular istemezseniz Kendi Kutunu Yap kısmında yer alan ürünlerden sadece istediğiniz hediyeleri seçip bir araya getirebilirsiniz. Bu şekilde kişiye özel hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Hem bütçenize hem zevkinize göre; küçük, büyük, ucuz ya da pahalı hediye seçenekleri oluşturabilirsiniz.

  Muhiku’da sunduğumuz diğer bir alternatif ise kendin yap setleri. Bu setler sayesinde babanıza el yapımı bir hediye verebilirsiniz. İlginç hediye fikirleri arıyorsanız farklı deneyim kitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Böylece babanıza el emeği bir hediye verebilirsiniz.

  Babanıza verebileceğiniz diğer bir özel hediye ise fotoğraflı hediyeler olacaktır. Geçmişin tozlu raflarında kalan en tatlı hatıranızı kupaya aktarabilir ya da anlamlı bir albüm oluşturabilirsiniz. Böylece babanıza hediyelerin en özelini verebilirsiniz. Dilerseniz bu hediyeleri özel hediye kutularıyla da birleştirebilirsiniz.

  Babaya Hediye Kutusu Fikirleri

  Muhiku’da her yaşa ve her cinsiyete hitap eden hazır hediye kutuları bulmanız mümkün. Yine de biraz tavsiye isteyenler için babaya hediye alırken hangi seçenekleri değerlendirebileceğinize dair ipuçları verebiliriz.

  İlk aşamada babanızın çay ya da kahve sevip sevmediğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer ikisini içmekten de keyif alıyorsa kahve konseptli bir hediye kutusunu; çay içmekten keyif alıyorsa çay konseptli bir hediye kutusunu ona armağan edebilirsiniz.

  Kitap okumayı seven bir babaya sahipseniz kahve aromalı mum, siyah kupa, şık tükenmez kalem, erkeksi kokuya sahip kolonya ve seçeceğiniz bir kitap bulunduran bir seti onun için satın alabilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz bu kutunun içerisine French press, kravat, çikolata, çorap gibi yan ürünler ekleyerek kutunuzu zenginleştirebilirsiniz. Böyle bir kutu emeklilik hediyesi olarak da babanızı çok mutlu edecektir.

  Siyah tutkunu bir babanız varsa veya yeni baba olan eşiniz siyah renkten vazgeçemiyorsa içerisinde; Timeless bardak, Yade kahveli aromaterapi mum, Patiswiss çikolata, siyah kutulu soğutucu taş, siyah kravat, ahşap kutu ve hediye notunuzun yer aldığı şık bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz.

  Hem kullanışlı hem de son derece özel hediyeleri bir arada barındıran bu güzel kutu, tam bir Babalar Günü hediyesi. Siyah tonların hakim olduğu bu kutu da eminiz babanızın çok hoşuna gidecek!

  Yoğun iş temposunda kendine vakit ayıramayan bir babanız varsa ona hem ofisinde hem de evde kendini daha iyi hissetmesini sağlayacak bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz. Bu kutunun içinde; yöresele filtre kahve çeşitleri, seçeceğiniz bir kitap, egzotik bitki çayları, dinlendirici soya mumları ya da tütsüler, farklı hobiler edinmesine yarımdı olacak deneyim kitlerinin bulunduğu setlerden armağan edebilirsiniz.

  Centilmen babalar için hazırlanan hediye kutuları, babaya hediye seçenekleri arasında çok değerlendirilir. Bu hediye kutularını kıymet verdiğiniz babanız veya baba sevdikleriniz için hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. 

  Aynı zamanda Babalar Günü, yılbaşı ya da bayram gibi özel günlerde Muhiku’da farklı koleksiyonlar yayımlanıyor. Bu koleksiyonları inceleyerek uygun bir hediye bulabilirsiniz.

  Babaya Doğum Günü Hediyeleri

  Hepimiz babaya doğum günü hediyesi için günlerce düşünürüz. Çünkü biliyoruz ki babalarımız için hediye seçmek biraz zorlu bir süreçtir. Özellikle onların kullanabileceği seçenekleri değerlendirir ve klasik hediyelere yöneliriz. Bu yıl bir değişiklik yaparak babanızı şaşırtmak istemez misiniz?

  Bir kazak, bir saat ya da bir gömlek yerine özel bir hediye seçerek babanıza unutamayacağı bir babaya doğum günü hediyesi sunabilirsiniz. Muhiku olarak sunduğumuz farklı ve yenilikçi hediye seçenekleri ile kıymetli babalarınıza verdiğiniz değeri sonuna kadar hissettirebileceksiniz.

  Baba hediyeleri arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen birçok hediye Muhiku’da sizi bekliyor! Her yıl haziran ayının üçüncü haftasında kutlanan Babalar Günü ya da babanız için son derece özel bir gün olan doğum günü için birçok hediye seçeneği vardır. Bu seçenekler; özel konsept hediye kutuları, kravat, özel tasarım kupa, dünya çayları ve kahveleri gibi hediyelerdir. Ayrıca bu hediyeler babanızı sevindirecek etkiye sahiplerdir. 

  Babaya dogum günü hediyesi olarak da yine tüm kahraman babalar için özenle tasarlanan hediye kutularından birini tercih edebilirsiniz. İçerisinde farklı hediyeliklerin bulunduğu setlerden birine ekleyeceğiniz hediye notuyla hediyenizi çok daha etkileyici kılabilirsiniz. Dilerseniz hediyenize özel tuvale kağıttan üretilen motto kartlarla da son dokunuşu yapabilirsiniz.

  Muhiku olarak tasarladığımız konsept hediye kutuları ile tek bir kutu içerisinde birden çok mutluluk barındırıyoruz. Babanızın kişiliğine ve zevklerine göre dilediğiniz hediye kutusunu tercih edebilirsiniz. İçerisinde farklı ve yenilikçi birçok hediye barındıran bu özel kutular, bir hediyeden çok daha fazlasıdır.

  Muhiku olarak sunduğumuz babalara doğum günü hediyesi seçenekleri ile işinizi oldukça kolaylaştırıyoruz. 89 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti talep etmiyoruz. Ayrıca hızlı teslimat güvencesiyle sizi asla bekletmiyoruz. İstanbul içerisinde özel kurye ile siparişinizi aynı gün teslim ediyoruz. Böylece Muhiku olarak sizi ve sevdiklerinizi kısa sürede büyük mutluluklarla buluşturuyoruz. 

  Babaya Manevi Hediye Fikirleri

  Hayattaki en kıymetli varlığınız biricik babanız için tercih edebileceğiniz sayısız hediye seçeneği var. Fakat bu hediyeler içerisinden seçim yaparken hediyenizin ifade ettiği anlama dikkat etmelisiniz. Eğer sevginizi çok fazla dile getiremeyen bir evlatsanız babanız için daha manevi hediyeler tercih edebilirsiniz. Böylece duygularınızı veya düşüncelerinizi alacağınız anlam dolu bir hediye sayesinde kelimelere dökmeden ifade edebilirsiniz.

  Herhangi bir sebepten babanızı mutlu etmek mi istiyorsunuz? Eğer bu mutluluğu da alacağınız hediye ile gerçekleştirmeyi amaçlıyorsanız Muhiku’nun babaya manevi hediye fikirlerini değerlendirebilirsiniz.

  Örneğin Muhiku’nun fotoğraf baskı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu benzersiz fırsat sayesinde kıymetli babanızla çekilmiş en güzel fotoğraflarla bir hediye hazırlayabilirsiniz. Böylece babanıza duyduğunuz sevgiyi manevi bir hediye ile anlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra babama alacağım hediye kalıcı olmalı diye düşünüyorsanız ona daha önce deneyimlemek istediği keyif dolu bir aktivite armağan edebilirsiniz.

  Muhiku, sunduğu çeşitli deneyim ve aktivite hediyeleri ile babanızı mutlu etmeyi amaçlar. Yamaç paraşütünden masaja, yelken eğitiminden heykel atölyesine kadar farklı pek çok aktiviteyi uygun bir fiyata satışa sunar.

  Dilerseniz siz de kıymetli babanız için bu çeşitli seçenekler içerisinden bir seçim yapabilirsiniz. Seçim aşamasında babanızın ilgi alanlarına yönelik deneyim hediyelerini ön planda tutabilirsiniz. Böylece babanıza sıradan bir hediye vermek yerine daha manevi bir hediye sunabilirsiniz.

  Yeni Babalara Hediyeler

  Hepimiz biliyoruz ki babalık, tarifi olmayacak kadar güzel bir duygudur. Bunun yanı sıra büyük de bir sorumluluk gerektirir. Baba olma heyecanını ilk kez yaşayacak eşiniz, oğlunuz, arkadaşınız ya da kardeşiniz için Muhiku’da birçok hediye seçeneği bulunur. Keyifli fakat bir o kadar da yorucu bir süreç öncesinde güzel bir tercih yapabilirsiniz. Böylece alacağınız güzel bir hediye ile onları motive edebilirsiniz.

  İlk Babalar Günü hediyesi olarak yeni babalara uykusuz geçecek günlerde uykusunu açacak dünya çayları ve kahveleri hiç şüphesiz iyi gelecektir.  Ya da farklı bir hediye tercih ederek sevdiklerinizi şaşırtmak istiyorsanız Muhiku’nun konsept hediye kutularından dilediğinizi seçebilirsiniz.

  Babaya hediye kategorimizin geniş ürün çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. Böylece yeni baba olan sevdiklerinize unutamayacakları bir jest yapabilirsiniz. Muhiku’nun eşsiz hediye seçenekleri ile Babalar Günü’nün heyecanını ilk defa yaşayacak olan veya yeni yaşına baba olarak girecek olan yakınlarınızın mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz. 

  Doğum günü, Babalar Günü ya da içinizden gelen herhangi bir günde; yeni baba olan eşinize, kardeşinize ya da bir akrabanıza hediye alabilirsiniz. Böylece alacağınız bir hediye ile onların mutluluğunu paylaştığınızı gösterebilirsiniz. Sizin için anlamlı ve manevi değeri yüksek bir hediye ile hayatınızda var olan çiçeği burnunda babaları özel hissettirebilirsiniz. 

  Sevdiklerinize vereceğiniz ilk Babalar Günü hediyesi veya babalara doğum günü hediyeleri ile unutulmaz anlara bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Çünkü hepimiz biliyoruz ki ilkler unutulmaz. Kişiye özel olarak hazırlanan hediye kutularından, damaklarda benzersiz bir tat bırakacak eşsiz lezzetlere kadar aradığınız her şey Muhiku’da sizleri bekliyor!

  İlk Babalar Günü hediyesi ile sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevdiklerinize ne alacağınıza karar veremiyor ve pahalı hediyelerden kaçınmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Muhiku olarak; hem hesaplı hem de yenilikçi hediyeler ile sevdiklerinizi ayrıcalıklı hissettiriyoruz. Babalara dogum günü hediyesi seçenekleri ve Babalar Günü hediyeler ile tüm kıymetli babaları mutlu ediyoruz. 

  Eğer babanızın zevklerine göre bir tercih yapamıyorsanız Kendi Kutunu Yap kategorisine göz atabilirsiniz. Böylece seçeceğiniz ürünlerle kişiselleştirilmiş bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Muhiku’nun babaya doğum günü hediyesi seçenekleri ve Babalar Günü hediyeleri ile her anınız daha özel.

  Babaya Hediye Notu

  Gelelim bir hediyeye ruhunu veren adıma: Hediye notu.

  Babanıza ne alırsanız alın sevinecektir. Fakat kullanışlı ve ona değer verdiğinizi gösteren tercihler yaparsanız çok mutlu olacaktır. Bir de içerisine kalbinizden geldiği gibi, sıcacık bir hediye notu koyabilirsiniz. Böylece babanız bu günü ve hediyenizi asla unutmayacaktır.

  Babaya hediye notu hazırlarken aranızdaki bir espriden, anıdan yardım alabilirsiniz. Bu hediyenizin kişiye özel olmasında da önemli bir rol oynayacaktır. Fakat ne yazacağınızı bilmiyorsanız ya da biraz ilhama ihtiyacınız varsa sizinle kullanabileceğiniz mesajlar ve sözleri paylaşmak isteriz.

  • Sen benim yalnızca babam değil, aynı zamanda en yakın arkadaşımsın. İyi ki varsın!
  • Bugün olduğum yere gelebilmem için geceni gündüzüne kattın, çok çalıştın. Bu hediye, senin büyük çabalarına karşılık küçük bir teşekkür. Seni seviyorum babacığım.
  • İlk adımlarımı atarken tuttuğun ellerimi hayatım boyunca bir an bile bırakmadığın için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun baba!
  • Bana hayatı öğretirken uçabilmem için kanatlar verdin. Bugün senin sayende özgürce uçabiliyorum. Sana çok şey borçluyum ve bu borcu kendi çocuğuma senin gibi bir baba olarak ödeyeceğim. İyi ki varsın, Babalar Günün kutlu olsun!
  • Bir kızın babası, onun ilk aşkıdır. Sen benim hayatımdaki en değerli insansın. Hep kalbimin orta yerinde kalacaksın.

  Dilerseniz hediyenizi özel motto kartlarla da süsleyebilirsiniz. Kutunuza şıklık ve anlam katacak bu kartlar sayesinde hatıranız bir ömür boyu bir kartpostal ya da kıymetli bir mektup gibi saklanacaktır.

  Bugüne kadar binlerce babayı mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi derin bir mutluluğa boğabilirsiniz!

  S: 👨 Babaya hediye önerileri nelerdir?
  C: Hediye seçimi özellikle en sevdiklerimiz için oldukça zorlayıcıdır, ebeveynler için ise uzun vadede hediye seçenekleri tükenmektedir. Muhiku ile babanıza hitap edeceğini düşündüğünüz nitelikli bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz. Örneğin babanız kahve içmeyi seviyor ise kahve konseptli bir hediye kutusu ile güzel bir jest yapabilirsiniz.

  Babanıza verebileceğiniz en güzel ve en modern hediyeler için babaya hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  S: 👨 Yeni babaya ne hediye alınmalı?
  C: Yeni baba olan sevdiklerimizi mutlu etmek için Muhiku ile güzel bir jest yapabilirsiniz. Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu gibi nitelikli, günlük hayatında kullanabileceği ürünlerin de olduğu bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz. Yeni baba olmasını vurgulayarak uykusuz kalacağı gecelerle kolay başa çıkabilmesi için kahve konseptli hediye kutularını da değerlendirebilirsiniz.
  S: 👨 Emekli babaya ne hediye alınır?
  C: Emeklilik söz konusu olunca değerlendirilmek için onu bekleyen bolca zaman söz konusudur. Muhiku ile sevdiklerinize sadece bir hediye kutusu almış olmuyorsunuz; onlara kaliteli geçirebilecekleri zamanı rezerve etmiş oluyorsunuz. Emekli babaya kendin yap ürünü ve kitap da bulunan bir hediye kutusu tercih edebilir, seçtiğiniz ürünlerle kendi hediye kutunuzu oluşturabilirsiniz.
  S: 👨 Babaya manevi hediyeler nelerdir?
  C: Manevi hediyeler genellikle para ile orantısal alınan hediyeler değillerdir. Babayı en iyi tanıyan kişiler tarafından onu duygusal olarak etkileyecek hediyeler, hediye kutuları veya çoğunlukla sizin kendi hazırladığınız hediyelerdir.
  S: 👨 Babaya alınabilecek en güzel hediye nedir?
  C: Babaya hediye dendiği zaman akla klasikleşmiş heyecanlandırmayan hediyeler gelmektedir. Muhiku, mutlu etme garantili nitelikli hediye kutuları tasarlamaktadır. Babanıza erkeklere özel tasarlanmış olan hediye kutularından tercih edebilir; dünyanın farklı bölgelerine ait çay ve kahveleri deneyimlemek için Dünya Çayları veya Dünya Kahveleri Kutusu tercih edebilirsiniz.
  S: 👨 Babaya özel hediyeler nelerdir?
  C: Babaya hediye almak anneye hediye almaktan daha zordur. Muhiku ile babaya hediye almak artık oldukça eğlenceli ve kolay! Dilerseniz babanıza hitap eden ürünler ile kendi hediyenizi tasarlayabilir; tamamen kişisel ve özel bir kutu oluşturabilirsiniz.
  S: 👨 Babaya el yapımı hediye ne yapabilirim?
  C: El yapımı hediye olarak Muhiku'nun Kendin Yap setlerinden tercih ederek babanıza güzel objeler yapabilir, el yapımı hediyenizi verebilirsiniz. Dilerseniz Kendi Kutunu Tasarla bölümü ile seçtiğiniz ürünlerle kendi hediye kutunuzu da tasarlayabilirsiniz.
  S: 👨 Babaya hediye ne alınır?
  C: Muhiku birbirinden güzel hediye seçenekleri ile hem günlük hayatında kullanabileceği hem de yeni lezzetler deneyebileceği hediye kutuları tercih edebilirsiniz. Dünyanın farklı bölgelerine ait çay ve kahvelerin yanı sıra erkeklere özel tasarlanan son derece klas hediye kutularını da inceleyebilirsiniz.