×
60.000'den fazla kişiyi yenilikçi hediyelerle mutlu ettik!
Tüm Kutularda Aynı Gün & Ücretsiz Kargo

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve
kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Aynı gün kargo ve teslimat
15.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ve İstanbul içi teslimat seçeneği
Tüm kutularda kargo bedava!
Ekstra kargo ücretini kimse sevmez. Biz de öyle.
Koşulsuz İade
İnternet hala riskli mi geliyor? Beğenmezseniz koşulsuz iade edin!

Kışa Özel Kutular

< >

En Çok Satan Kutular

Kışa Özel Ürünler

Hediye Kutuları

< >

Babaya Hediye Almak Artık Zor Değil!

Babaya hediye almak aile içinde belki de bizi en çok zorlayan seçimlerden biridir. Hediye seçenekleri belirli ürünler ile sınırlı olduğundan ne yazık ki tekrara düşmek kaçınılmaz oluyor. Tam da bu esnada sizin için harika bir çözümümüz var!

Babanızı Bugün Mutlu Edin!

Doğum Günü Hediyesi veya Babalar Günü Hediyesi Ne Alırsam Beğenir?

Söz konusu babaya özel hediye olunca her sene tekrar eden yeni bir hediye bulma telaşı sarıyor. Gerek babaya doğum günü hediyesi gerekse babalar günü hediyesi olmak üzere minimum yılda 2 kez hediye alma gereksinimi hissediyoruz ve ister istemez kısır bir döngünün içerisine giriyoruz. Aslında Muhiku’yu da tam olarak bu kısır döngüye çözüm getirmesi için kurduk. Çok sevdiğimiz babalarımızı mutlu etmek için her gün daha iyi kutular tasarlıyor ve her ay binlerce babanın mutluluğuna ortak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Babaya hediye almak belki de aile içinde hediye alırken en zorlandığımız konudur. Yıllar içerisinde gömlek, kravat, kazak, saat vb. seçenekler tükenmiştir ve ne alırsam beğenir sorusuna yanıt bulmak kolay değildir.

Muhiku olarak tam bu noktada babalara alınabilecek hediye fikirleri geliştirdik. Onların hayatının farklı alanlarına dokunan, farklı deneyimler yaşayabilecekleri hediye kutuları tasarladık. Nitekim babalarına Muhiku’dan kutu hediye edenler sadece bir kutu hediye etmiyorlar. Onların kaliteli vakit geçirmeleri için aslında bir zamanı rezerve ediyorlar.

Babaya özel hediye kutularının bir diğer avantajı ise tek kutuda birçok hediye barındırmasıdır. Muhiku olarak babanızın hayatının farklı alanlarına değer katması için özen gösteriyoruz. Babaya hediye verirken öylesine bir kutu olmaması en önemli kriterimiz oluyor. Mesela babanızın en son doğum gününde ne aldınız?

Muhiku kutularındaki farklı kategorilerde farklı ürünler ile hediye çeşidini ve sayısını artırarak aslında beğeni ihtimalini de yukarı çekebiliyorsunuz. Genele bakacak olursak günümüzde babaya verilebilecek hediye çeşidinin birbirine benzer olması en iyisini seçme sürecini uzatıyor. Türkiye’de babalar için en çok tekstil ürünü tercih edildiği aşikar. Ancak Muhiku ise tüm bunlardan farklılaşarak babalarımız için beğeni oranı oldukça yüksek, harika kutular sunar.

Babalar gününde ise hediye seçimi maalesef bir rekabete dönüştürülebiliyor. Zarafet ve incelikten uzak, düşünülmüş hediyelerden yoksun daha çok gösteriş odaklı hediyeler tercih edilebiliyor. Halbuki tasarladığımız kutularla babanızın çayını ve kahvesini içerken dostu, kitap okurken yoldaşı, eğlencesinin ise mimarı olabilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce babayı mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Babanızı Mutlu Edin!

Sepet