Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve
kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Aynı gün kargo ve teslimat
15.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ve İstanbul içi teslimat seçeneği
Tüm kutularda kargo bedava!
Ekstra kargo ücretini kimse sevmez. Biz de öyle.
Koşulsuz İade
İnternet hala riskli mi geliyor? Beğenmezseniz koşulsuz iade edin!

Kışa Özel Kutular

< >

En Çok Satan Kutular

Kışa Özel Ürünler

Hediye Kutuları

< >

Babaya Hediye Seçerken Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın!

Babalar Günü hediyesi almak belki de en zor seçimlerden biridir. Seneler geçtikçe tükenen hediye seçenekleri ne yazık ki tekrara düşme kaygısına yol açabilir. Tam da bu esnada sizi mutlu edecek harika hediye fikirleri geliştirdik!

Babanızı Bugün Mutlu Edin

Babalar Günü Hediyesi Ne Alırsam Beğenir?

Söz konusu babaya özel hediye olunca her sene tekrar eden yeni bir hediye bulma telaşı sarıyor. Gerek babaya doğum günü hediyesi gerekse babalar günü hediyesi olmak üzere en az senede iki kere hediye alıyoruz ve ister istemez hediye seçeneklerinin azaldığı bir dönem içerisine giriyoruz. Nitekim Muhiku’yu da tam olarak bu döngüye yeni bir soluk getirmesi için kurduk. Gözümüzden sakındığımız babalarımızı mutlu etmek, onları düşündüğümüzü hissettirebilmek için her gün daha iyi kutular tasarlıyoruz. Sadece özel günlerde değil her ay binlerce babanın mutluluğuna ortak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Babaya hediye kutularının bir diğer avantajı ise tek bir kutuda birçok hediye barındırmasıdır. Burada dikkat ettiğimiz şey kutu içeriklerinin babanızın hayatının farklı alanlarına değer katması ve onları kullanırken hayatına renk katmasıdır. Babaya hediye verirken öylesine bir kutu olmaması en önemli kriter oluyor.

Muhiku kutularındaki çeşitli kategorilerde çeşitli ürünler ile hediye farklılığını ve sayısını artırarak aslında beğeni ihtimalini de yukarı çekebiliyorsunuz. Genele bakacak olursak günümüzde babaya verilebilecek hediye çeşidinin birbirine benzer olması en iyisini seçme sürecini uzatıyor. Türkiye’de babalar için en çok tekstil ürünü tercih edildiği aşikar. Ancak Muhiku ise tüm bunlardan farklılaşarak babalarımız için beğeni oranı oldukça yüksek, harika kutular sunar. Diğer taraftan bu özel gün için tasarladığımız hediye kartları ile onlara unutamayacakları babalar günü mesajları ve sözleri yazabilirsiniz.

Bir diğer taraftan babalar gününde hediye seçimi zaman zaman bir rekabete dönüştürülebiliyor. Zarafet ve incelikten uzak, düşünülmüş hediyelerden yoksun daha çok gösteriş odaklı hediyeler tercih edilebiliyor. Halbuki tasarladığımız kutularla babanızın çayını ve kahvesini içerken dostu, kitap okurken yoldaşı, eğlencesinin ise mimarı olabilirsiniz.

Bugüne kadar babalar gününde binlerce babayı mutlu ettik. Bugün, siz de yüksek kalitede en uygun babaya hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

Sepet