Babalar Günü Hediyeleri

150 TL Altı Hediyeler
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Kitap Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
  • Fiyat
  • İlgi Alanı
  • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
1

Özel günlerde hediye vermek aslında onlara ne kadar değer verdiğimizi, onları ne kadar sevdiğimizi göstermek için kullandığımız bir araç. Söz konusu Babalar Günü hediyeleri olduğunda ise akla ilk gelen seçenekler gömlek, anahtarlık ve saat gibi sıradan ürünler oluyor. Bu da yukarıda bahsettiğimiz “hediyenin ruhuna” aykırı.

Peki, Babalar Gününde ne alınır? Tekrara düşmek istemeyen, değişik hediyeler arayanlar için Muhiku’da yenilikçi ve farklı kutular tasarlarak bu özel günün unutulmaz olmasını, hedefine ulaşmasını sağlıyoruz.

Babaya doğum günü hediyesi almak kadar Babalar Günü hediyeleri konusu da zaman zaman hepimizi zorlayabiliyor. Hoşlanacağı, güncel, kullanışlı bir alternatif bulmak günler alabiliyor. Bu sorunları çözmek için kurulan Muhiku ise orijinal içerikleri ve birçok kategoriden seçimler barındırmasıyla babaların ve çocuklarının yüzünü güldürüyor.

Özel günlerde hediye kutusu tercih etmenin size sağlayacağı en büyük katkı, tek ürün yerine farklı farklı alanlarda hayatına dokunabilecek ürünlerin derlenmesiyle karşı tarafın beğenme ihtimalini arttırmasıdır. Nitekim bugüne kadar tasarladığımız özel Babalar Günü hediyeleri ile binlerce babayı mutlu ettik. Muhiku sayesinde, siz de yüksek kalitede en uygun babaya hediye kutuları ile yurt içinde her yere ücretsiz kargo, İstanbul’da aynı gün teslimat ve kutunuzu beğenmezseniz koşulsuz iadeden faydalanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Babalar Günü hediyesi seçerken karşı tarafın zevkleri ve hoşlandığı şeyler kadar bütçeniz de önemli. Ama merak etmeyin, Muhiku’da ucuz ya da pahalı, büyük ya da küçük, her bütçeye uygun bir hediye kutusu seçeneği bulabilirsiniz.

Özel günlerde verdiğimiz hediye teşekkür, karşılıklı sevgi, kurulan sağlıklı iletişimin bir göstergesi. Sonuçta karşımızdaki kişiyi ne kadar çok tanıyorsak alacağımız hediye de ona o kadar keyif verecektir. Örneğin babanız kitap okumaktan, sıcak bir şeyler içmekten ve çalışmaktan keyif alıyor olabilir. Bu durumda ona vereceğiniz güzel bir kitap, tadacağı yeni kahveler ya da çaylar, şık bir kalem, içeceğini sizi anarak yudumlamasını sağlayacak bir kupa içini ısıtacak ve mutlu hissettirecektir.

Yeni babaya hediye alırken Muhiku’daki erkeğe hediye kutularını gönül rahatlığıyla Babalar Günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz. Bu kutularda maskülen olması adına koyu tonlar kullanılırken, yaşantısın her alanında tüketebileceği ürünler yer alıyor. Baharatlı ve erkeksi kokuya sahip kolonya, kahve aromalı mum, kitap; ailenizin en güzel anlarını ölümsüzleştiren, sevdiğiniz bir fotoğraf ile anlam kazanacak çerçeve, suyunu daima sağlıkla taşımasını sağlayacak cam su şişesi bulunuyor.

Hazır kutu alımı yaparken faydalanabileceğiniz diğer bir özellik ise seçmiş olduğunuz sete eklemeler yapabiliyor olmanız. Yani kahve içmekten ve 3. nesil kahve kültüründen hoşlanan modern bir babanız varsa ona Dünya Kahveleri Kutusu armağan edebilir; içerisine eğlenceli tasarıma sahip çoraplar, lezzetli çikolatalar, kupa ve french press takımı ekleyebilirsiniz.

Hiçbir kutudan memnun kalmazsanız yine sorun değil! Kendi kutunu yap opsiyonu ile sadece en beğendiğiniz parçaları derleyerek kişiye özel hediye konseptinizi oluşturabilirsiniz. Babalar Günü hediyesi el yapımı kolay ve pratik olsun istiyorsanız deneyim kitlerimizle ona harika bir mum ya da magnet hazırlayabilirsiniz.

Babalar Günü Mesajı

İçinize sinerek aldığınız Babalar Günü hediyesinin içine gönlünüzden geçen, günün anlam ve önemine uygun bir hediye notu yazdığınızda çok daha manevi bir anlam kazanacaktır. Sadece baba-oğul ya da baba-kız ilişkisindense en yakın arkadaş, sırdaş bazen kader ortağı bazense derdinizin çözümü olduğunu hissettireceğiniz Babalar Günü mesajı ile onu ne kadar mutlu edeceğinizi tahmin edebiliyoruz.

Doğmamış bebekten babaya hediye verme konsepti de son yıllarda giderek popülerleşiyor. Eğer siz de baba adayına hediye verirken bebeğinin ağzından bir mesaj yazmak isterseniz yine aşağıdaki notları değerlendirebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz bazı güzel sözler:

  • Sevgisiyle yuvamızı, ailemizi sarıp sarmalayan canım babam; Babalar Günün kutlu olsun!
  • Hayattaki ilk ve tek kahramanım; elimi tuttuğun ilk andan beri bana sevginin anlamını hissettirdiğin için teşekkür ederim.
  • Baba, çocuğun öğretmenidir; çocuğu için dünyaya açılan yolu aydınlatan kişidir. İyi ki varsın!
  • Bana verdiğin destek, zor zamanlarımda hissettirdiğin güven ve verdiğin umut… Bana dünyadaki tüm güzellikleri sen öğrettin. Babalar Günün kutlu olsun babacığım.
  • Senin olduğun her yede güçlüyüm. İyi ki varsın!
S: Babalar Günü hediyesi fikirleri nelerdir?
C: Mutlu hissettiren hediye kutuları ile babanıza bir hediyeden çok kaliteli vakit geçirmesi için zaman ayırabilirsiniz. Yeni deneyimler ile sıradan bir hediye değil, unutulmayacak güzel anılar hediye edebilirsiniz. Muhiku'nun Babalar Günü hediyesi seçenekleri arasında Pierre Cardin çorap ve mendil, anahtarlık, çerçeve, deri kartlık gibi son derece kaliteli ve kullanışlı ürünler yer alıyor.

Uygun fiyatlı, anlamlı ve kullanışlı Babalar Günü hediyeleri Muhiku'da!

S: İlk Babalar Günü hediyesi olarak ne alınabilir?
C: Yeni baba için nitelikli bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz. Muhiku hediye kutularını premium ve kullanışlı ürünler ile oluşturur, hediyeniz hem şık hem de kullanışlı olarak mutlu etme garantilidir. Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu gibi erkeklere özel hediye kutularını inceleyebilir, isterseniz seçtiğiniz ürünlerle yeni bir kutu tasarlayarak hediye alacağınız kişiye özel bir kutu hazırlayabilirsiniz.
S: Babama hediyemi nasıl anlamlı kılabilirim?
C: Muhiku, hediye kutularını kişiselleştirme fırsatı sunarak babanız için özel ve eşsiz bir hediye hazırlamanızı sağlar. Dilerseniz Kendi Kutunu Yap sayfası ile babanız için seçtiğiniz ürünlerle yepyeni bir hediye kutusu da tasarlayabilirsiniz.

Siparişinizi oluştururken hediye notu kısmına duygusal Babalar Günü mesajınızı da ekleyerek hediyenizin çok daha anlamlı ve kalıcı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.