×
60.000'den fazla kişiyi yenilikçi hediyelerle mutlu ettik!
Tüm Kutularda Aynı Gün & Ücretsiz Kargo

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve
kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Aynı gün kargo ve teslimat
15.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ve İstanbul içi teslimat seçeneği
Tüm kutularda kargo bedava!
Ekstra kargo ücretini kimse sevmez. Biz de öyle.
Koşulsuz İade
İnternet hala riskli mi geliyor? Beğenmezseniz koşulsuz iade edin!

Kışa Özel Kutular

< >

En Çok Satan Kutular

Kışa Özel Ürünler

Hediye Kutuları

< >

En Yakın Arkadaşa Özel Hediyeler

Arkadaşa hediye almak kolay gözükse de seçim yapmak oldukça zordur. Benzer hediye seçenekleri arasından onun için en iyisini düşündüğümüzü hissettirip yüzünü güldürmek kolay değildir. Tam da bu esnada sizi mutlu edecek harika fikirler geliştirdik!

Arkadaşınızı Bugün Mutlu Edin!

Arkadaşa Hediye Ne Alırsam Beğenir?

Söz konusu arkadaşa hediye olunca her sene tekrar eden yeni bir hediye bulma telaşı sarıyor. Gerek arkadaşa doğum günü hediyesi gerekse en yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi olmak üzere yılda birkaç sefer hediye alma gereksinimi hissedebiliyoruz ve ister istemez kısır bir döngünün içerisine giriyoruz. Arkadaşlarımızın birbirinden farklı olması ve onları mutlu edecek nokta atışı hediyeleri bulma görevi ise size düşüyor. Bir grup olarak hediye alınacaksa bu tarz durumlarda da herkesin istekleri bambaşka olabiliyor.

Aslında Muhiku’yu da tam olarak bu sürece çözüm getirmesi için kurduk. Arkadaşlarınızın kendilerine kaliteli vakit ayırabilmesi ve hayatına renk katması için kutular tasarlıyoruz. Bununla birlikte her ay binlerce kişinin arkadaşını mutlu etmesine ortak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Arkadaşa hediye almak kolay gibi gözükse de aslında oldukça zordur. Genelde onun için en iyisini düşündüğümüzü hissettirmek ve onu şaşırtmak istediğimizden dolayı hediye seçmek bizleri zorlayabilir.

Muhiku olarak tam bu noktada arkadaşa alınacak hediye fikirleri geliştirdik. Onların hayatının farklı alanlarına dokunan, farklı deneyimler yaşayabilecekleri hediye kutuları tasarladık. Nitekim arkadaşlarına Muhiku’dan kutu hediye edenler sadece bir kutu hediye etmiyorlar. Onların kaliteli vakit geçirmeleri için aslında bir zamanı rezerve ediyorlar.

Arkadaşa hediye edebileceğiniz kutuların bir diğer avantajı ise tek kutuda birçok hediye barındırmasıdır. Muhiku olarak arkadaşınızın hayatının farklı alanlarına değer katması için özen gösteriyoruz. En yakın arkadaşa hediye verirken öylesine bir kutu olmaması en önemli kriterimiz oluyor.

Ayrıca arkadaşa hediye seçimi maalesef bir rekabete dönüştürülebiliyor. Zarafet ve incelikten uzak, düşünülmüş hediyelerden yoksun daha çok gösteriş odaklı hediyeler tercih edilebiliyor. Halbuki tasarladığımız kutularla arkadaşınızın çayını ve kahvesini içerken dostu, kitap okurken yoldaşı, eğlencesinin ise mimarı olabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için geleneksel hediyelerden sıyrılarak onların hayatına değer katabilirsiniz. En yakın arkadaşa unutulmayacak hediyeler gönderin!

Bugüne kadar binlerce arkadaşı mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Arkadaşınızı Mutlu Edin!

Sepet