Broş

 • Kapsül Figürlü Broş
  39,90 TL
 • Yaprak Tasarımlı Broş
  89,90 TL
  Tükendi
 • Kelebek Tasarımlı Broş
  89,90 TL
  Tükendi
 • İnci Detaylı Asimetrik Broş
  89,90 TL
  Tükendi
 • Gökkuşağı Pasta Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
  Yüksek Talep
 • Siyah Ufo Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Kibrit Kutusu Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Radyo Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Makas Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Uzaylı Kadın Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Kaset Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Kaktüs Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • The Book Was Better Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • İncili Kadın Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Joystick Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Karpuz Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Stetoskop Broş
  84,90 TL
  Tükendi
 • Çiçek Buketi Tasarımlı Broş
  89,90 TL
  Tükendi
 • İnci Detaylı Oval Broş
  89,90 TL
  Tükendi
 • Kitap Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Fotoğraf Makinası Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Beyaz Fotoğraf Makinası Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Pizza Gezegeni Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi
 • Savaşçı Figürlü Broş
  39,90 TL
  Tükendi

Şık aksesuar seçeneklerinden biri olan broş, farklı tasarımlarıyla yalnızca kadınların değil erkeklerin de ilgisini çekmeye başladı. Özellikle rengârenk broşlar kadın erkek herkesin gözdesi.Ayrıca hoş ve uygun fiyatlı hediye seçeneklerinden biri. Muhiku olarak hediye çeşitliliğimiz içinde broşlara da yer veriyoruz. Gerek hediye kutusu seçeneklerimizde gerek ise tekil olarak bu renkli ve şık hediyelikleri beğeninize sunuyoruz.

Siz de sevdiklerinize bu renkli hediyelerde harika bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Broş Nedir?

Broşlar size sıradan gelen şeyleri özelleştirmenin en güzel yollarından biridir. Birçok farklı figürde ve desende broş bulunur. Kıyafetlere, çantalara ve şapkalara takılabilen broşlar hayal gücüne göre birçok şekilde kullanılabilirler.

Broş aynı zamanda sevdikleriniz için anlamlı bir hediye seçeneğidir. Onlar için anlamlı olacak bir figürü sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Böylece her zaman yanlarında taşıyacakları manevi bir hediye vermiş olursunuz.

Aradığınız çoğu figürü bulabileceğiniz çeşitli, şık broşları ile Muhiku’nun broş kategorisi tam size göre! Siz de bu kategoriyi inceleyerek sevdikleriniz için en anlamlı figürlü broş modellerini seçebilirsiniz.

Broş Ne Demek?

Birçok farklı yerlere takılabilen bir süs eşyasıdır. Filmlerde de oldukça sık rastladığımız broşların tarihi eskiye dayanır. Bazen anneden bazen büyükanneden kalma bir broşa film sahnelerinde rastlamışsınızdır. Manevi değeri olan hediyelerden biri olan broşların sevdiklerinizi mutlu etmemesi imkansızdır.

Siz de birbirinden güzel motifler ile birçok yeri süsleyebileceğiniz broşlar için Muhiku’nun broş kategorisini ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz figürü seçin ve sonrası tamamen hayal gücünüze kalmış!

Broş Nasıl ve Nereye Takılır?

Broşlar doğru şekilde kullanıldıklarında giysilerinizi, eşyalarını daha şık hale getirirler. Broşun takılacağı yer giysinin veya eşyanın stiline, boyutuna göre değişebilir. Örneğin, bir cekete takılacaksa sol ön tarafına takmak çoğunlukla tercih edilir. Gömlek ve bluz gibi kıyafetlerde ise göğüs ortasında kullanmak daha hoş durur.

Bunun yanında broşlar, şallar, çantalar ve şapkalar gibi eşyalarınızı süslemek için de oldukça şık bir seçenektir. Eşyaların daha zarif ve gösterişli görünmesini sağlarlar.

Siz de birbirinden şık broş seçenekleri ile kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı süslemek isterseniz Muhiku’nun broş kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda bu broşları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Hediyelik Broş Önerileri

Sevdiklerinize vereceğiniz en güzel hediyeler çoğunlukla anlamlı hediyelerdir. Birçok farklı tasarımda olmaları sebebiyle kişiye özel olarak tercih edilebilirler. Hediyelik broşlar alacağınız kişinin ilgi alanlarını, zevklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Herkese hitap eden broşlara Muhiku’yla sevdiklerine anlamlı ve şık bir hediye arayanların imdadına yetişir! Siz de bu kategoriyi inceleyerek sevdikleriniz için en anlamlı broşu seçebilirsiniz. Böylece onlara her zaman yanlarında taşıyacakları manevi bir hediye vermiş olursunuz.

Uzay Sevenler için:

Broşlar şık bir hediye oldukları kadar aynı zamanda özel ve anlamlı bir hediye seçeneğidir. Verdiğiniz kişiye her zaman sizi hatırlatacak bir broş iyi bir tercih olacaktır. Broş seçiminde alacağınız kişinin ilgi alanları önem taşır. Bu şekilde onlar için en anlamlı broşu seçebilirsiniz.

Siz de her ilgi alanına hitap eden broşlar için Muhiku’nun broş kategorisini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uzay figürlerine ilgi duyanlar için Muhiku’nun uzay figürlü broşlarına göz atabilirsiniz. İşte bu broşlardan bazıları:

Siyah Ufo

Renkleri ve ilgi çekici tasarımları ile göze çarpan Muhiku’nun siyah ufo broşu uzaya ilgi duyan sevdikleriniz için harika bir seçenek olacak! Şapka, çanta ve kıyafet gibi birçok yerde kullanılabilen ufo broş sayesinde sevdiklerinize her zaman sizi hatırlatacak ölümsüz bir hediye verebilirsiniz.

Uzay figürlü diğer broşlar için Muhiku’nun broş kategorisine göz atmayı unutmayın!

Uzaylı Kadın Figürlü

Uzay severler için uzay figürleri hediye seçiminde tercih edilen figürlerdir. Muhiku’nun uzaylı kadın figürlü broşu ilginç ve şık tasarımıyla uzaya ilgi duyan sevdiklerinizi çok mutlu edecek! Aynı zamanda uzay figürlü diğer tüm hediyelikler için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.

Müzik Tutkunları için:

Müzik figürleri hediyeliklerde oldukça sevilen ve tercih edilen figürlerdir. Çoğu kişinin müziğe ilgi duyması sebebiyle birçok kişi için iyi bir seçenek olacaktır. Siz de her zevke uygun broş seçenekleri için Muhiku’nun broş kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İşte müzik tutkunları için tercih edilebilecek en anlamlı broş önerileri:

Radyo Figürlü

Eski radyolar müzik tutkunlarının vazgeçemediği şeylerden biridir. Dinleyenleri eski günlere götüren radyolar broşlarda da oldukça şık bir tercihtir. Muhiku’nun radyo figürlü broşu ile müzik tutkunu sevdiklerinizi eski günlere götürebilirsiniz. Aynı zamanda ona anlamlı bir hediye vermiş olursunuz.

Müzik figürlü broşlar için Muhiku’nun broş kategorisini inceleyebilir ve sevdiklerinize en özel broşları bulabilirsiniz.

Kaset Figürlü

Kasetler müzik tutkunları için her zaman özel olan figürlerden biridir. İlk müzik zevklerini hatırlatan bu figürler sevdikleriniz için oldukça anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır. Muhiku’nun kaset figürü broşu ile sevdiklerinizi müzik dünyasında geçmişe yolculuğa çıkarabilirsiniz!

Müzik figürlü diğer broşlar için Muhiku’nun broş kategorisini incelemeyi unutmayın!

Kitapkurtları için:

Hediyelik broş seçiminde aldığınız kişinin zevkleri çok önemlidir. Zevklere uygun seçtiğiniz broşlar ile sevdiklerinize onlara değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Muhiku her zevke hitap eden broş seçeneklerini broşları bir araya getiriyor! Siz de bu kategoriyi inceleyerek sevdikleriniz için en özel broşları seçebilirsiniz.

İşte kitapkurdu sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şık broş önerileri:

Kitap Figürlü

Kitapkurdu sevdikleriniz tıpkı kitaplar gibi kitap figürü ürünlere de bayılacaklardır. Muhiku’nun kitap figürlü broşu kitapkurdu sevdiklerinizi çok mutlu edecek! Aynı zamanda onlar için anlamlı bir hediye olacaktır.

Kitap figürlü ve daha birçok zevke hitap eden broşlar için Muhiku’nun ürün çeşitliliğini incelemeyi unutmayın!

The Book Was Better

Kitap severler için kitap figürlü broşlar harika bir tercih olacaktır. Birçok yere taşınabilen şık broşların sevdiklerinizi mutlu etmemesi imkansız!

Muhiku’nun The Book Was Better Broşu ile kitapkurdu sevdiklerinize anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Birbirinden şık ve anlamlı broşlar için Muhiku’nun broş kategorisini inceleyebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize en özel broşları seçebilirsiniz.

Hediyelik Broşlarla Hediye Kutusu Hazırla!

Hediyelik broşlar sevdikleriniz için şık ve anlamlı bir hediye seçeneğidir. Ancak broşları tek başına hediye etmek istemiyorsanız bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Hediye kutuları broşu daha özel bir hale getirecektir. Broşa uyumlu hediyeler seçerken sevdiklerinizin zevklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sevdiklerinize hediye kutusu hazırlarken broşa uyumlu hediyelerden yararlanabilirsiniz. Broşlar ikili hediye olarak çok güzel bir seçenek olacaktır. Örneğin broşun takılabileceği bere, şal gibi ürünler ile hediye kutunuzu zenginleştirebilirsiniz. Broşunuzun yanına ekleyebileceğiniz ürünler için Muhiku’nun fular & saç bandı kategorisini inceleyebilirsiniz. Böylece hediyenizi daha zarif bir hale getirebilirsiniz.

Broşları daha özel hale getirmek isterseniz sevdiklerinizin isimlerini yazabilir ve hediyenizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Broş ile hazırladığınız kutunuza hediyenizi anlamlı hale getirecek fotoğraflar koyabilirsiniz. Hediyenizin yanına ekleyebileceğiniz fotoğraflar için Muhiku’nun fotoğraflı hediyeler kategorisini inceleyebilirsiniz.

Her zevke ve yaşa hitap eden broşlar için Muhiku’nun broş kategorisini inceleyerek sevdikleriniz için en anlamlı hediyeleri hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda seçtiğiniz broşa uygun hediye kutuları ile hediyenizi daha özel hale getirebilirsiniz. Hediye kutularına broş ile uyumlu notunuzu eklemeyi unutmayın!

S: Broş ne işe yarar?
C: Broşlar kıyafetlerinizi ve eşyalarınizı özelleştirmenin en şık yollarından biridir. Birbirinden farklı figürlerden oluşan broşlar ile kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı daha zarif hale getirebilirsiniz. Broşlar aynı zamanda anlamlı bir hediye seçeneğidir. Siz de en güzel figürlerden oluşan broş modelleri için Muhiku'nun broş kategorisini inceleyebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize en anlamlı broşları bulabilirsiniz.
S: Broş nereye takılır?
C: Broşun takılacağı yer takacağınız eşyaya göre değişiklik gösterecektir. Örneğin; ceketlerinize taktığınız broşları sol ön kısma takabilir daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Gömlek ve bluzlarınızın orta göğüs kısmına taktığınız broşlar ise kıyafetinizi daha zarif hale getirecektir. Birbirinden şık modeller için Muhiku'nun broş kategorisini inceleyebilirsiniz.
S: Hediyelik broş modelleri nelerdir?
C: Broşlar sevdikleriniz için oldukça anlamlı bir hediye seçeneğidir. Onların zevklerine uygun seçeceğiniz broşlar ile her zaman yanlarında taşıayacakları özel bir hediye seçmiş olursunuz. Hediyelik broş modelleri farklı motif ve figürlerden oluşabilirler. Siz de en güzel hediyelik modeller için Muhiku'nun broş kategorisine göz atabilirsiniz.
S: Sevdiklerimize neden broş hediye etmeliyiz?
C: Filmlerde de oldukça sık işlenen broş hediye etme sevdikleriniz için son derece anlamlı bir seçenektir. Zevklerine uygun seçeceğiniz figürler ile sevdiklerinize kendilerini özel hissedecekleri bir hediye verebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en güzel broş modelleri için Muhiku'nun broş kategorisini incelemeyi unutmayın.