• 0

YORUMLAR

“Şu ana kadar ki gördüğüm en iyi müşteri deneyimini yaşıyorum.”   Zeynep K.

Serap Ç.
Eskişehir

Siz muhteşem bir detaysınız.

Siz muhteşem bir detaysınız. Her şey o kadar özenle hazırlanmış ki yüzümüzde tebessüm oluşturduğunuz için çok teşekkürler. Bir dahaki ayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Zeynep K.
Antalya

Şuana kadar ki gördüğüm en iyi müşteri deneyimini yaşıyorum.

Gece 4’te canlı desteğe yazdığımda cevap alacağımı düşünmemiştim. Ardından 1 hafta kadar devamlı sorular sordum ve abone oldum. Bu süreçte bir kere bile yanıtsız sorum kalmadı. Ellerinden geleni yaptıklarını hissettirdiler. Sonunda müşteriye değer veren bir şirket var.

Yeşim U.
İstanbul

Kargomun gelmesini bekleyemedim.

Kargomun gelmesini bekleyemedim, kendim şubeden aldım. Gerçekten kartları okudukça daha fazla heyecanlandım. Benim için çok güzel bir deneyim olacak. Özellikle kalıp çalışması. Bu fikri hayata geçirdiğiniz için teşekkürler. Yüzümden gülücükler saçıyorum.

Benay T.
Balıkesir

Tek kelime ile “müthişsiniz”

Siz müthişsiniz! Tek kelimeyle müthişsiniz.. Ya ellerinize sağlık.. Bu kadar yoğun geçen bir günün üstüne nasıl iyi geldi anlatamam. Emeğinize sağlık. Ay çok mutluyuumm.

Özlem S.
Bursa

Kahveye bayıldım.

Kesinlikle tek kelime ile bayıldım ki ben kahve konusunda gerçekten seçiciyim. Normal kahveyi pek sevmiyorum. Türk kahvesi şeklinde yaptım ve inanılmaz güzel oldu.

Rahime S.
İstanbul

Çok güzel düşünülmüş bir uygulama!

Kutu bugün geldi. Bütün malzemelere bayıldım. Çok güzel düşünülmüş bir uygulama, teşekkürler!

Hazal A.
Antalya

Bu kadar farklı alanlardaki ürünleri bu kadar güzel birleştirdiğiniz için tebrik ediyorum.

Çok beğendim gerçekten ne kadar güzel şeyler yollamışsınız. Kahve hastası biriyimdir bu kadar olur. Alçı ve kalıp çalışması gibi ürünler çok hoş, bu konuda ilksiniz sanırım. Çok beğendim. Bu kadar farklı alanlardaki ürünleri bu kadar güzel birleştirdiğiniz için tebrik ediyorum.

Özge Ç.
Sakarya

Özeniniz ve ilginiz için teşekkürler!

Emeğinize sağlııııık. Çok güzel bir açılış yaptınız, devamını dilerim. Her ay olamasa da arada kapınızı çalmaya devam edeceğim. Özeniniz ve ilginiz çok teşekkürler.

Yelda Ö.
İstanbul

Kutunuz başlı başına tam koleksiyonluk.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum benim önadıma kutu diyenler de var çünkü yeni bir şey görünce hemen denemek isterim. Beğendiklerimi tekrarlarım diğer taraftan içime sinmeyen veya beklentimi ve ödemeyi karşılamayanlar var. Şu anda rahatlıkla söyleyebilirim ki çizginizi koruduğunuz sürece tutulursunuz çünkü tüm duyu organlarına hitap ediyorsunuz bu çok önemli. Kutunuz başlı başına tam koleksiyonluk.

Aslı K.
Ankara

Kutu içerisindeki ürünlerin fiyatı 120 -140 TL civarıydı.

Kutuyu alıp almamak hakkında tereddütlerim vardı. Gerek ilk ayı olması gerekse parayı önden ödüyor olmamız biraz düşündürdü. Kutuyu açınca doğru bir kara verdiğimi anladım. Kutu içerisindeki ürünlerin fiyatı 120 – 140 TL civarıydı. Mutluluktan ağlamak istiyorum.

Henüz 81.

1