• Yılbaşı Temalı Küre Şeker
  29,90 TL
  Tükendi
 • Çam Ağacı Temalı Lolipop Şeker
  19,90 TL
  Tükendi
 • Noel Baba Şapkalı Lolipop Şeker
  19,90 TL
  Tükendi
 • Kalp Lolipop
  24,90 TL
  Tükendi
 • Karpuz Lolipop
  24,90 TL
  Tükendi
 • Unicorn Lolipop
  29,90 TL
  Tükendi
 • Rainbow Lolipop
  24,90 TL
  Tükendi
 • Baston Şeker
  39,90 TL
  Tükendi

Şeker, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en tatlı hediyeler arasındadır. Geçmişe kattığı rengin yanı sıra özel aroması ile tadı unutulmayan şekerler günümüzde de tercih edilmektedir. 

Sevdiklerinize tatlı bir hediye mi  vermek istiyorsunuz? Çocukluğumuzun en özel anılarına eşlik eden, hayatı tatlandıran hediyelik şeker çeşitleri Muhiku’dan geliyor. El yapımı şekerlemeler, renkleri ve modelleri ile geçmişe yolculuk yapmanızı sağlıyor. 

Tatlı bir hediye arayışı içindeyseniz en güzel şeker çeşitleri ile sevdiklerimizi mutlu etme vakti geldi! Sonuçta bir şekerin mutlu edemeyeceği hiçkimse yoktur dedik ve en özel şeker modellerini sizin için seçtik. Hayatın yoğunluğu içinde tatlı bir tebessüm oluşturacak, sevdiklerinize anlamlı bir hediye verebileceğiniz şekerler Muhiku’da!

Şekerlerle hazırlanan birbirinden güzel hediye setleriyle siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yenilikçi konsept hediye kutuları arasından sevdikleriniz için en özel ve en tatlı setleri seçebilirsiniz.

Mutluluğun En Tatlı Hali: Şekerler

Hediyeler, sevdiklerimizi mutlu etmenin yollarından biridir. Bu yüzden hepimiz hediyelerin yarattığı etkiden, yaydığı pozitif enerjiden  faydalanmak isteriz. 

Siz de sevdiğiniz bir arkadaşınız, eşiniz, dostunuz için hediye arayışı içindeyseniz mutluluğun en tatlı hali olan hediyelik şeker çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Geçmişin ruhunu yansıtan, tatlı bir şeker kutusundan kim mutlu olmaz ki? Özellikle o şekerler hem göze hem damağa hitap ediyorsa. 

Muhiku’nun hediyelik şeker çeşitleri ile özel günlere farklı bir yorum getirebilirsiniz. Sevgililer Günü, Anneler Günü, doğum günleri ya da diğer özel günler sevdiklerinizi bir parça şekerle mutlu edebileceğiniz en güzel zamanlardır. Sevdiklerinize lezzetli bir hediye verebileceğiniz alternatifler burada sizi bekliyor. 

Dilerseniz sevdiklerinize sevimli bir şeker kutusu hediye edebilirsiniz. Dilerseniz de hayalinizdeki kutuyu kendiniz tasarlayabilirsiniz. Çünkü Muhiku, Kendi Kutunu Yap seçeneği ile aklınızdaki hediye kutusunu tasarlamanıza olanak sağlıyor. 

Hediyelik Şeker Çeşitleri Nelerdir?

Muhiku, el yapımı şekerlemeler ve rengarenk şekerler ile sevdiklerinizi mutlu etmenize aracı oluyor. Hediye kutusunun içinde yer alan renkli lolipop şekerler ile siz de sevdiklerinizin gününe renk katmak ister misiniz?

Sevgililer Günü hediyesi , yılbaşı hediyesi, doğum günü hediyesi ya da içimden geldi hediyesi olarak verebileceğiniz özel şekerler Muhiku’da yer alıyor. Örneğin, arkadaşınıza hediye edeceğiniz kutunun içinde yer alan rainbow lolipop, deseni ve aroması ile etki yaratacak; kalp şeklindeki  lolipop ise sevgilinizin kalbine dokunacak.

Şekerler, özel günler arasında en çok hediyeleştiğimiz zamanlardan biri de yılbaşıdır. Baston şeker, çam ağacı temalı lolipop şeker, Noel Baba şapkalı lolipop şeker, yılbaşı konseptli kutunuzu tamamlayacak ince detaylar arasında yer alıyorlar.

Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz hediyelik şeker çeşitleri:

 • El yapımı küre şeker,
 • Rainbow lolipop,
 • Çam ağacı temalı lolipop,
 • Noel Baba şapkalı lolipop,
 • Kalp lolipop,
 • Karpuz lolipop,
 • Unicorn lolipop,
 • Baston şeker yer alıyor. 

Sevdiklerinize özel tatlardan oluşan renki bir kutu hediye etmek istiyorsanız ilk olarak şeker modellerimizden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz diğer alternatif ürünlerle de hediyenizi zenginleştirebilirsiniz.  

Hediyelik Şeker Kutusu İçinde Ne Olabilir?

Kendi Kutunu Yap seçeneği ile sevdiklerinize özel kutulara eklemenize olanak sağlayan Muhiku, aynı zamanda hazır kutulara da yer veriyor. Sevdiklerinize hazırlayacağınız hediye kutusunun içine dilerseniz sadece şeker ekleyebilirsiniz. 

Hediyem şekerlerden oluşan tatlı bir kutu olsun diyorsanız Muhiku’nun şeker çeşitlerine göz atmalısınız. Şekerlerin yanına birkaç hediye eklemek kutunuzu daha da renklendirebilirsiniz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız şekerlerin yanına  özel aromalı kahve, kupa ve  kitap ve daha birçok ürün  ekleyebilirsiniz. 

Arkadaşa Şekerli Hediye Kutusu

Klasik hediyelerden sıyrılıp, rengarenk şekerlerden oluşan tatlı bir hediye kutusu armağan etmek istemez misiniz? Hayatın her aşamasında yanımızda olan arkadaşa hediye edebileceğimiz setlere Muhiku ile sahip olabilirsin.

Örneğin arkadaşınız için hazırlayacağınız şekerli hediye kutusu içinde;

 • Gökkuşağı, karpuz, çam ağacı ve daha birçok modelin yer aldığı şekerler,
 • Tasarım kupalar,
 • Özel aromalı kahve çeşitleri,
 • Klasikleşmiş kitaplar,
 • Defter ve kalem çeşitleri yer verebilirsiniz.

Muhiku’nun şekerli hediye örnekleri arasında arkadaşınıza armağan edebileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Çünkü Muhiku, sevdiklerinizi mutlu etmenin yollarını hediye kutuları ile döşüyor! Ayrıca Muhiku’nun arkadaşa hediye sayfasında arkadaşlarınızın ilgi alanlarına yönelik hediyeleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye Şekerli Hediye Kutusu

Sevgilinize, Sevgililer Günü’nde şeker tadında bir hediye vermek istiyorsanız Muhiku’nun sevgiliye hediye alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Çünkü hem romantik hem de lezzetli şeker hediye kutularında yok yok!

Muhiku ile sevgiliniz için hazırlayacağınız hediye şeker kutusu içine;

 • Kalpli çikolata,
 • Love tasarımlı kupalar,
 • Kalp şeklindeki romantik mum,
 • Kuru veya canlı çiçek buketleri,
 • Kitap ve kitap ayraçları ekleyebilirsiniz. 

Dilerseniz Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonunu da inceleyebilirsiniz. Farklı ilgi alanlarına yönelik hazırlanan romantik, şık ve kullanışlı hediyeler içinden partneriniz için en özel hediyeyi satın alabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Şeker Kutusu

Yeni yılın eğlenceli ruhunu hediye kutusuna taşımak ister misiniz? Baston şeker, çam ağacı temalı lolipop şeker, Noel Baba şapkalı lolipop şekerler ile bunu sağlamak çok kolay. Hediye kutusuna ekleyeceğiniz yılbaşı temalı şekerleri;

 • Yılbaşı temalı kupa,
 • Kuru çiçek,
 • Dekoratif çam ağacı,
 • Lezzetli çikolata seçenekleri, 
 • Farklı ülkelerden çay & kahve çeşitleri ile tamamlayabilirsiniz. 

Sevdiklerinize hediye ettiğiniz kutu yeni yıla girişin en sevimli hali olacaktır. Böylelikle senenin ilk günü en güzel hediyeler ile başlayacak. Daha fazla hediye alternatifi için yılbaşı hediyeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi Şekerli Kutu

Senenin en özel günlerinden biri olan doğum günleri, özenle hazırlanmış kutlamalara, ince düşünülmüş hediyelere, hoş sohbetlere yer vermektedir. Bu özel günü daha önemli bir hale getirmeniz sağlayacak hediye kutuları sevdiklerinizi mutlu etmek için değerlendirebilirsiniz. 

Peki, sevdiklerinize armağan edebileceğiniz doğum günü hediyesi alternatifleri arasında neler var?

 • El yapımı şekerler,
 • Lezzetli çikolatalar,
 • Özel bardaklar ve bardak altlıkları,
 • Deneyim kitleri,
 • Güzellik ve bakım ürünlerin yer aldığı lezzetli bir kutu ile hediye vereceğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz. 

Doğum günü hediyeleri koleksiyonunda sevdiklerinizi mutlu edecek daha pek çok hediye alternatifi mevcut. Muhiku’nun özenle hazırladığı yenilikçi doğum günü hediyeleri ile sevdiklerinizi yeni yaşlarında mutlulukla buluşturabilirsiniz.

Yılbaşı Kutularını Hediye Şekerler ile Renklendirin!

Yılın heyecanla beklenen günlerinden biri olan yılbaşı, yeni heyecanların beklendiği, özel planların yapıldığı günlerden biridir. Yılbaşında hediyeleşmek, sevdiklerimizi mutlu etmek için tercih ettiğimiz hediye kutularının en renkli ürünleri Muhiku’da geliyor. 

Hediye edeceğiniz kutunun mutluluk dağıtmasını istemez misiniz? Eşinize, dostunuza, sevdiğinize ya da hayatınızdaki en özel kişiye hazırlayacağınız mutlu hediyelere Muhiku ile ulaşabilirsiniz. 

Özellikle yılbaşı temasını yoğun hissedeceğiniz renkli şekerler ile kutularınızın yeni yıla hazır olacak!  Çam ağacı temalı lolipop şeker, Noel Baba şapkalı lolipop şeker ve baston şeker ile Yılbaşı ruhunu en tatlı şekilde hissedeceksiniz. 

Şekerlerin Yaydığı Tatlı Enerjiye Muhiku ile Kavuşun!

Mutluluk bir varış değil, yolculuktur diyor ve mutluluğa giden yolu en özel hediyeler ile süslüyoruz. Dilerseniz kendi kutunu yap seçeneğinden faydalanabilir, özel bir kutu tasarlayabilirsiniz. 

Hem görünüşü hem damakta bıraktığı lezzet ile hayatımıza enerji katan şeker çeşitlerine Muhiku ile ulaşabilirsiniz. Üstelik hediyenizi aynı gün seçebilir yine aynı gün içinde sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. 

Sevdiklerinize hoş bir hediye vermenizi sağlayacak hediye kutuları, özel kuryeler aracılığı ile aynı gün (İstanbul içi) ücretsiz teslim ediliyor. Kısacası Muhiku, seçtiğiniz ürünlerden oluşturduğunuz hediye kutusunu özenle sevdiklerinize iletiyor.

S: 🤔 Sevdiklerimiz için hangi şekerleri tercih etmeliyiz?
C: Muhiku, farklı günlere özel seçebileceğiniz şeker çeşitlerine yer veriyor. Sevgiliniz için kalp lolipop, arkadaşınız için rainbow Lolipop, yılbaşı için çam ağacı temalı lolipop şeker, Noel Baba şapkalı lolipop şekeri tercih edebilirsiniz.

Hediyelerinize renk katacak şekerler için tıklayın!

S: 🍭 Sevdiklerimiz için hediyelik şeker seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Bir üründe aradığınız en önemli şey doğallık ise mutlaka el yapımı şekerlere yönelmelisiniz. Şeker seçimindeki bir diğer husus damak zevkiniz göre değişiklik gösterecektir. Limonlu, çilekli, muzlu, hangi aroma size hitap ediyor? Farklı aromaların yer aldığı şeker ürünlerinden damak sevginize uygun olanı tercih edebilirsiniz.
S: 🍬 Hediyelik şeker nasıl olmalıdır?
C: Hediyelik şekerde dikkat etmeniz gereken ilk şey kime hediye edeceğinizdir. Çünkü hediyeler gönderim amacına göre değişiklik göstermektedir. Şeker çeşitlerinde; lezzet, tazelik ve kalite önem vereceğiniz başlıklar arasındadır. Doğal ve taze olarak tercih ettiniz şekerler hiç şüphesiz sizi daha çok mutlu edecektir.