Ürünleri Sırala
  • Brownies By Limburgia – 4’lü Mixbox

   Brownies By Limburgia – 4’lü Mixbox

   %9 indirim
   99.90 TL
   Favori Urun Ribbon
   Çok Satan
  • Brownies By Limburgia - 6'lı Mixbox

   Brownies By Limburgia – 6’lı Mixbox

   %14 indirim
   119.90 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Brownie By Pie Atölye 8'li Mix Box

   Brownie By Pie Atölye 8’li Mix Box

   %13 indirim
   129.90 TL
   Muhiku Handmade El Yapımı
  • Brownie By Pie Atölye Vişne & Karamel Mix Box

   Brownie By Pie Atölye Vişne & Karamel Mix Box

   %13 indirim
   129.90 TL
   Tükendi
   Muhiku Handmade El Yapımı

  S: 🍫 Hediyelik brownie çeşitleri nelerdir?
  C: Hediyelik brownie çeşitleri arasında klasik, beyaz çikolatalı, fıstıklı çikolatalı, vişneli çikolatalı, nane aromalı çikolatalı, portakallı çikolatalı, fındıklı çikolatalı, haşhaşlı çikolatalı, kahveli çikolatalı, tahinli çikolatalı, orman meyveli çikolatalı ve hurmalı çikolatalı pek çok çeşit bulunuyor. Farklı lezzetlerle hazırlanan brownie çeşitleri 12’li ve 6’lı olmak üzere iki farklı kutuda servis ediliyor.
  S: 🍫 Brownie hediye etmenin avantajları nelerdir?
  C: Çikolatanın mutlulukla bir ilgisi olduğunu düşünürsek sevdiklerinize çikolatalı brownie çeşitleriyle mutluluk dolu bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. En mutlu anlarda mutluluklarını, heyecanlarını paylaşabilirsiniz. Motivasyonlarının düşük olduğu ve sıkıntılı oldukları zamanlarda ise damaklarda tatlı bir aroma, yüreklerde ise tarifsiz bir sevinç bırakabilirsiniz.
  S: 🍫 Brownie hediye etmenin avantajları nelerdir?Hediyelik brownie nasıl seçilmelidir?
  C: İlk sorunun cevabında sizlerle brownie çeşitlerinden söz ettik. Dolayısıyla sevdikleriniz için hediyelik brownie seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey kullanılan ek lezzetler. Onların sevdiği aromalarla hazırlanan brownie çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca alacağınız hediyelik bronie çeşitlerinin lezzetin yanı sıra şık bir görünüme sahip olması da önemli. Brownies by Limburgia markasının en şık kutularla servis ettiği lezzetli brownie çeşitleri arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.