1
Yıl dönümü hediyesi ne alırsam beğenir diye düşünüp duruyor fakat bir türlü gerçekten özgün bir sürpriz bulamıyorsanız doğru yerdesiniz. İki kişinin arasındaki en özel günlerden biri olan yıl dönümü için çiçek, çikolata, ayıcık gibi klişe seçeneklerden uzak; yenilikçi hediye kutularıyla sevdiğiniz kişiyi mutlu etmeniz ve bu günü unutulmaz kılmanız artık çok kolay!Geçen güzel yılları geride bırakırken hâlâ ilk günkü gibi çarpan kalbimizi, azalmayan aksine artan sevgimizi özel günlerde verdiğimiz hediyelerle karşı tarafa hissettirmek isteriz. Tasarladığımız hediye kutularının en büyük avantajlarından biri, farklı kategorilerden oluşan birçok ürünü içinde barındırmasıdır. Böylelikle hediye çeşidini arttırarak sevdiklerinizin beğenme olasılığını da yukarı çekebilirsiniz.

Muhiku olarak bugüne kadar tasarladığımız her kutuda en önemli kriterimiz sevdiklerinizde pozitif hisler uyandırıp onların hayatına değer katmak oldu. Tek bir noktaya takılıp kalmak yerine ilişkideki romantizmi hissettirirken bir yandan onun kişiliğine ve bireyselliğine de uyacak; tek başına geçirdiği zaman keyif katacak sürpriz hediye kutuları tasarlamamız da bu arayışımızın bir sonucu olarak ortaya çıktı.

Tahmin edebileceğiniz üzere artık bir ritüel haline gelen çiçek, çikolata ve takı gibi hediyelik eşyalar uzun ömürlü olmadığı gibi kolaya kaçmış izlenimi de yaratabiliyor. Sonuçta beraber yıllarınızı geçirdiğiniz birine akla ilk gelen örneklerden seçim yapmak karşı tarafın kafasında soru işaretleri uyandırabilir.

Bugün siz de Muhiku’da seçtiğiniz yüksek kalitede en uygun yıl dönümü hediye kutusu ile İstanbul’da aynı gün teslimat, Türkiye genelinde ücretsiz kargo ve koşulsuz iade hizmetlerinden yararlanarak sevdiklerinizin yüzüne kocaman bir tebessüm kondurabilirsiniz!

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi Fikirleri

Yıl dönümü hediyesi almak yeterince zorken -özellikle de erkeğe- evlilik yıl dönümü hediyesi seçmek durumu daha da zorlaştırabiliyor. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde erkeğe yıl dönümü hediyesi olarak çoğunlukla tekstil ürünleri tercih ediliyor. Peki erkekler bu durumdan ne kadar memnun dersiniz? Maalesef erkekler, kendilerine gelen hediyelerin %50’sinden fazlasını beğenmiyor.

Aslında Muhiku’yu tam olarak bu kısır döngüye son getirmek için kurduk. Sıradan hediyelerin aksine yenilikçi içerikleri ile özel anlarınızı renklendirebileceğiniz uygun fiyatlı kutularımız ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Muhiku’da kocanıza hediye edebileceğiniz birbirinden şık ve maskülen iki farklı hazır hediye kutusu bulunuyor. İki kutunun içeriğinde de keyifli bir dünya lezzeti tadımı için son yılların en popüler içeceklerinden fitre kahve, ofiste ve evde kullanabileceği siyah bir kupa, erkeksi kokusuyla anında tazeleyecek kolonya ve kahveli aromatik mum bulunuyor. Bu içeriğin yanına tükenmez kalem ve kitap ekleyerek daha oturaklı bir hediye kutusu elde edebiliyorken çerçeve ve cam su şişesi ekleyerek biraz daha genç bir hava yakalayabilirsiniz.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Önerileri

Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır. Siz de beraber nice yıllar devirmek istediğiniz sevgiliniz için dünyanın farklı iklimlerinde ve farklı yüksekliklerinde yetişen 3. nesil kahve tadım setinden armağan ederek ona tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kız arkadaşa yıl dönümü hediyesi alırken kahve yerine çay almayı düşünebilirsiniz. Sonuçta hangi kadın insanın ruhunu dinlendiren, yumuşacık kokusuyla zihni rahatlatan bir fincan bitki çayına hayır diyebilir ki?

Hep kullanışlı ve deneyim odaklı alternatiflerden bahsettiğimizi düşünüyorsanız özel günler için çıkardığımız, romantik dokunuşlara sahip koleksiyonlara göz atabilirsiniz. Gül şeklinde sabunların bir araya getirildiği kalpli set, lezzetli çikolatalar ve aromatik mumlarla aşkınızı doruk noktasına çıkaracak kutular tasarlayabilirsiniz.

Bizim yıl dönümü hediyeleri üzerine size verebileceğimiz en önemli tavsiye ise içine koyduracağınız hediye notu üzerine mutlaka aşk sözleri ya da romantik mesajlar yazmanız. Böylelikle sürprizinizin etkisi, değeri artacak; hislerinizi yansıtmanız ve sevdiğiniz insanı mutlu etmeniz çok daha kolay bir hale gelecek.