Yeni İşe Başlayan Sevgiliye Hediye

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
 • Dünya Kahveleri Kutusu

  Dünya Kahveleri Kutusu

  (263)
  %18 indirim
  139.00 TL
  Çok Satan
 • Mithra Kutusu

  Mithra Kutusu

  (61)
  %22 indirim
  179.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu

  Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu

  (4)
  %22 indirim
  209.00 TL
  Çok Satan
 • Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

  Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

  %22 indirim
  219.00 TL
 • Sevginin Huzuru Hediye Kutusu

  Sevginin Huzuru Hediye Kutusu

  %21 indirim
  229.00 TL
  Çok Satan
 • Erkek Hediye Seti

  Erkek Hediye Seti

  %23 indirim
  205.00 TL
 • En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

  En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

  %24 indirim
  225.00 TL
 • Atlas Kutusu
  Yüksek talep görüyor!
 • Mutlu Yarınlara Hediye Kutusu

  Mutlu Yarınlara Hediye Kutusu

  (3)
  %22 indirim
  219.00 TL
  Çok Satan
 • Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu

  Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu

  (13)
  %22 indirim
  289.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • İyi ki Varsın Hediye Kutusu

  İyi ki Varsın Hediye Kutusu

  (5)
  %24 indirim
  255.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Sunshine Hediye Kutusu

  Sunshine Hediye Kutusu

  %22 indirim
  365.00 TL
1

Yeni işe başlayan sevgiliye hediye alarak onun bu en mutlu gününde yanında olarak desteğinizi gösterebilirsiniz. Yeni bir iş ya da terfi kutlaması için işe başlayan sevgiliye hediye almanız onu çok mutlu edecektir. Peki yeni is hediyesi ne alınır? Size vereceğimiz fikirler sayesinde sevgiliye işe başlama hediyesi ne alabilirim sorusunun en güzel yanıtı olacaktır.

Yeni İşe Başlayan Sevgiliye Hediye Fikirleri

 • Çiçek
 • Çikolata
 • Kupa
 • Bardak altlığı
 • Çay-kahve çeşitleri
 • Masaüstü gereçleri
 • Dekorasyon ürünleri

Başarı basamaklarına tırmanan sevgiliye işe başlama hediyesi almanız ilk iş günü için motivasyon kaynağı olacaktır. Hayatınızın en özel insanı olan ve yeni başlangıç yapan  sevgiliye hediye seçerken her zaman onun yanında olduğunuzu hatırlatacak hediyeler alabilirsiniz. Sizler de bu süreçte Muhiku’yu ziyaret etmeyi unutmayın! Hediye fikirleri için Muhiku’nun iş yeri ve ofis hediyeleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yeni İşe Başlayan Sevgiliye Alınacak Hediye Nasıl Olmalı?

Yeni işe başlayan sevgiliye hediye alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Çünkü sevdiklerimize ve özellikle sevgilimize aldığımız her hediye bizlerden birer anı olarak kalacaktır. Bizlerden izler taşıyan, baktığı her köşede bizi hatırlatacak hediyeler gün boyu çalışacak olan sevgilinizi motive edecektir. Bu nedenle işe başlayan sevgiliye seçim yaparken hediyenin anlamlı olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Öte yandan ofis dekorları da insanın yaşamına renk ve canlılık katan objelerdir. Özellikle kadınlar böylesi detaylara oldukça önem verirler. Yeni başlangıç yapan bayan sevgiliye hediye seçerken bu detayları göz önünde bulundurmanızda fayda olacaktır. Eğer erkeğe yeni is hediyesi ne alınır diye soruyorsanız tamamen kişiye özel hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Erkekler kadınlara göre daha çok işlevsel bakımdan işlerine yarayacak hediyeleri severler.

Yeni İşe Başlayan Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgilinizin başarısını kutlamak, sizin bu desteğinizi görmek kendisini çok değerli hissetmesini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra hediye almanız çalışma motivasyonunu da arttıracaktır. Bu nedenle sevgiliye işe başlama hediyesi olarak iş hayatındaki verimliliğinin artmasını sağlayacak hediyelere öncelik verebilirsiniz. Örneğin kişiye özel hazırlanan hediye setleri ve ofis hediye kutuları hediye edilebilir. Ayrıca Muhiku’nun kendi kutunu yap seçeneği ile yeni iş hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Çünkü Muhiku dilediğiniz ürünlerle kendi hediye kutunuzu hazırlama fırsatı sunuyor.

Yeni İşe Başlayan Erkeğe Hediye

Yeni işe başlayan sevgiliye hediye erkek için olacaksa daha kullanışlı, işlevsel özellikleri olan ürünleri tercih etmelisiniz. Bunun dışında sevgilinizle aranızdaki ilişkiye göre esprili ve ilginç hediyeler de alabilirsiniz. Örneğin esprili kupalar ve bardak altlıkları işe başlayan erkek sevgiliye hediye edilebilir. Molalarında keyifle tüketebileceği çay ya da kahve çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu ideal bir tercih olacaktır.

Sevgilinizin damak tadına göre çikolatalar ve drajelerle hediyenizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca kahvesini kendisi demlemeyi seven bir sevgiliniz varsa yanına bir french press ekleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra sevgilinizin ilgi alanlarına göre ya da beğenebileceği ürünlerden oluşan hediyeler seçebilirsiniz. Mesela masaüstü gereçlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Bunlar mouse pad, masa matı gibi hediyeler olabilir. Ya da kullanmayı sevdiği ve işine yarayabileceğini düşündüğünüz not defteri, ajanda, günlük planlayıcı ve kalem gibi ürünler hediye edilebilir. Daha farklı hediye seçenekleri için Muhiku’daki özel olarak hazırlanan premium kutulara ya da ofis hediyeleri sayfasını inceleyebilirsiniz. Sizlere ilham olabilecek ürünlerin dışında, erkekler için özenle hazırlanan kutulardan birini sevgiliye işe başlama hediyesi vermek için alabilirsiniz.

Yeni İşe Başlayan Kadına Hediye

Yeni is hediyesi kadın için olacaksa erkeklere nazaran ürün yelpazesi oldukça geniştir. Fakat bu yelpazenin geniş olması sizi hangi hediyeyi seçmeniz konusunda zorlayabilir. Ancak size vereceğimiz fikirler neticesinde sevgilinizin yeni işini kutlayabilir, hediye notlarınız ile başarısını tebrik edebilirsiniz. Bayan sevgiliye hediye seçerken daha çok ofis masasını süsleyecek ve güne motive bir şekilde başlamasını sağlayacak hediyelere yönelebilirsiniz. Örneğin masasının baş köşesine ikinizin fotoğrafını koyabileceği pola kart çerçeve alabilirsiniz.  Muhiku’da bulunan taze mevsim çiçeklerinden birini sevgilinizin iş yerine gönderebilirsiniz. Özellikle orkide  hediye vermek için şık bir tercih olacaktır. İçerisine notunuzu ekleyerek sevgilinizi tebrik edebilirsiniz.

S: 💝 Yeni işe başlayan sevgiliye hediye ne gönderilir?
C: Sevgiliniz işe yeni başladıysa eğer onu tebrik etmek için işyerine veya ofisine çiçek gönderebilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz hediye notunuz ile sevgilinizin başarısını kutlayabilirsiniz. Bunların dışında ofisini süsleyecek ve canlılık katacak dekorasyon ürünlerinden oluşan bir hediye kutusu göndermeyi düşünebilirsiniz.
S: 🌺 Yeni işe başlayan sevgiliye hediye kutusu nasıl hazırlanır?
C: Muhiku ile yeni işe başlayan sevgiliye hediye kutusu hazırlamak çok kolay olacak. Muhiku'nun kendi kutunu yap seçeneği ile dilediğiniz ürünlerle kendi hediye kutunuzu hazırlayabilirsiniz. Örneğin sevgilinizin ilgi alanlarına göre ya da beğenebileceği ürünlerden oluşan hediyeler seçerek kutunuzu hazırlamaya başlayabilirsiniz.
S: 💝 Yeni işe başlayan erkek sevgiliye hediye ne gönderilir?
C: Yeni işe başlayan erkek sevgiliye daha çok işlevsel bakımdan kullanışlı hediyeler gönderebilirsiniz. Bunlar kupa, bardak altlıkları, molalarında tüketebileceği çay ya da kahve çeşitleri olabilir. Bunların dışında yeni iş hediyesi olarak ajanda, kalem ve not defteri gibi gün içerisinde işine yarayacağını düşündüğünüz hediyeler tercih edebilirsiniz.
S: 🌺 Yeni işe başlayan kadın sevgiliye ne gönderilir?
C: Kişiden kişiye değişiklik gösterse de her kadın kendi masasını süsleyen dekorasyon ürünlerini sever. Sizler de sevgilinize yeni iş hediyesi olarak ofis masasına renk katacak dekorasyon ürünlerinden oluşan hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Örneğin saksı, sukulent ya da fotoğraflarınızı koyabileceğiniz pola kart çerçeveler alabilirsiniz.