Yeni İşe Başlayan Arkadaşa Hediye

Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • Cinsiyet
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  1

  Yeni İş Hediye Fikirleri

  İlham verecek içerikleri özenle üretiyor, size sunuyoruz.
  See More

  Yeni işe başlayan arkadaşa hediye almak oldukça anlamlı ve düşünceli bir jesttir. Arkadaşınızı mutlu etmek ve onu ilk iş gününde yalnız bırakmadığınızı göstermek çok güzel bir şey. Yeni işe başlayan arkadaşa hediye aldığınızda yeni işini tebrik eder ve heyecanına ortak olursunuz.

  İşe başlayan arkadaş için hediye alırken zihnimizde birçok soru işareti oluşabilmektedir. Yeni işe başlayan arkadaşa hediye ne alınır, yeni is yeri hediyesi nasıl olmalı veya yeni is hediyesi ne alınır gibi sorularla hediye fikirleri arıyor olabilirsiniz.

  Sizler için farklı hediye fikirlerinin de yer aldığı yeni işe başlayan arkadaşınız için hediye tavsiyeleri sıraladık.

  Yeni İşe Başlayan Arkadaş için Hediye Fikirleri

  • Tasarım hediye kutuları
  • Taze çiçek
  • Kahve çeşitleri
  • Dünya çayları
  • Kahve ekipmanları
  • Planlayıcı defter ve kalem
  • Seramik kupa
  • Çikolata kutusu

  İşe başlayan arkadaşa hediyelerin hepsini ve daha fazlasını Muhiku’da bulacağınızı biliyor musunuz? Muhiku tasarım hediye kutularını gördükten sonra yeni işe başlayan arkadaşa hediye nasıl olmalıdır diye düşünmenize gerek kalmaz.

  Yeni İşe Başlayan Arkadaşa Hediye Alacaklar için İpuçları

  İşe başlayan arkadaşına hediye alacaklara bazı küçük ipuçları vermek isteriz. Öncelikle ilk iş gününde gönderilen hediyelerin mutluluğu unutulmaz. Dolayısıyla ilk iş gününde teslim edilmek üzere hediye gönderimi yapabilirsiniz.

  İlk iş gününde yeni işe başlayan arkadaşa çiçek gönderebilirsiniz. Arkadaşınızın özellikle sevdiği bir çiçek türü olabilir. Saksı çiçeği veya taze çiçek buketi tercih edebilirsiniz. Yeni işe başlayan arkadaşa çiçek almak için Muhiku’nun taze çiçek kategorisine bakabilirsiniz.

  Ayrıca sürprizinizin yanına yeni işe başlayan arkadaşa çiçek notu da eklemeyi unutmayın. Yeni işe başlayan arkadaşa çiçek notu ile içinizden geçen güzel dilekler arkadaşınıza büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır.

  Yeni İşe Başlayan Arkadaş için Hediye Fikirleri

  Arkadaşa yeni is hediyesi ne alınır diyenlere yazımızın başında da belirttiğimiz hediye önerilerinden tasarım hediye kutularını tavsiye ederiz. Özellikle yeni işe başlayan arkadaşınız için yeni is yeri hediyesi olarak Muhiku’nun tasarım hediye kutularından ‘Yeni İş Yeri Hediye Kutusu’nu satın alabilirsiniz.

  Yeni İşe Başlayan Erkek Arkadaşa Hediye

  Yeni işe başlayan erkek arkadaşa hediye arayanlar ve erkeğe yeni iş hediyesi arayanlar yine Muhiku’nun tasarım hediye kutularına bakabilirler. Muhiku’nun yüksek talep gören hediye kutularından Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu’nu tercih edebilirsiniz. Bu seti yeni işe başlayan erkek arkadaşınıza hediye olarak alabilirsiniz.

  Muhiku’da sadece yeni işe başlayan erkek arkadaşınız hediye yok. İş yerinde terfi alan erkek arkadaşınıza da erkeğe terfi hediyesi alabilirsiniz. Terfi eden erkek arkadaşınız için Muhiku’nun ‘Erkeğe Terfi Hediye Kutusu’nu satın alabilirsiniz.

  Gördüğünüz üzere erkeğe yeni iş hediyesi ve erkeğe terfi hediyesi almak Muhiku ile ne kadar kolay. Muhiku hediye kutuları ile erkek arkadaşınıza harika hediyeler seçebilirsiniz.

  Yeni İşe Başlayan Kız Arkadaşa Hediye

  Yeni is hediyesi kadın için çok özeldir. Kadınların daha duygusal olduklarını düşünürsek yeni iş hediyesi onları çok mutlu edecektir. Yeni is hediyesi kadın için iş yerinde kullanacağı hediyelerden oluşabilir.

  Çalışırken kahve keyfi yapmayı sevenlere kahve çeşitlerinin olduğu hediye kutuları alabilirsiniz. Muhiku hediye kutularından ‘Bir Kutu Kahve Molası Hediye Kutusu’ yeni işe başlayan kız arkadaşınıza hediye olarak alabilirsiniz.

  En Özel Yeni İş Hediyeleri Muhiku’da!

  Yeni iş hediyesi olarak yenilikçi tasarımlara sahip hediyeleri alabilirsiniz. Yeni işe başlayan arkadaşınız için hediye alırken en güzel ve en özel hediyeyi almak isteyebilirsiniz. Gelenekselleşmiş hediyelerdense yenilikçi anlayışta satılan hediye kutuları arkadaşınız için daha özel olur. En özel yeni iş hediyelerini yenilikçi tasarımlar ile Muhiku size sunmaktadır.

  Yeni işe başlayan kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza veya iş yerinde terfi alan bir yakınınıza, kendisine yeni iş yeri açan birine Muhiku hediye kutularından satın alabilirsiniz.

  S: 🎁 Yeni işe başlayan arkadaşa hediye ne alınır?
  C: Yeni işe başlayan arkadaşa hediye olarak iş yerinde kullanabileceği hediyeler seçebilirsiniz. Not tutmak için planlayıcıyı ve kalemi, mola verdiğinde içeceği kahveyi ve yanında çikolatasını tek kutuda buluşturan hediye kutularından satın alabilirsiniz. Yenilikçi hediye kutularıyla arkadaşınızın çok mutlu olacağından şüpheniz olmasın.
  S: 🎁 Yeni işe başlayan erkek arkadaşa ne hediye alınır?
  C: Erkek arkadaşınıza yeni işi için hediye alacaksanız Erkeğe Yeni İş Hediye Kutusu’na mutlaka bakmalısınız. Bir erkeğin çok severek kullanacağı hediyeliklerin yer aldığı bu kutuda yenilikçi dokunuşları göreceksiniz. Sadece bir kravat almak yerine bir set almanız oldukça hoş bir jest olacaktır. Erkek arkadaşınız için bu hediye kutusu yeni işinde de motivasyonunu artıracaktır.
  S: 🎁 Yeni işe başlayan kız arkadaşa ne hediye alınır?
  C: Yeni işe başlayan kız arkadaşa ilk iş gününde taze çiçek gönderebilirsiniz. İş yerine gelen tebrik çiçeği ile kız arkadaşınız daha çok sevinecektir. Taze çiçek dışında çikolata kutusu da ilk iş gününde kız arkadaşa gönderilebilir. Yine bu hediye seçeneklerinin yanı sıra kolonya, fular, bez çanta gibi hediyelikleri de düşünebilirsiniz.
  S: 🎁 En güzel yeni iş hediyeleri nelerdir?
  C: Herkes için en güzel iş hediyesi anlayışı farklıdır. Kimisi hatırası olacak hediyelerden hoşlanır kimisi de kullanışlılığı olan hediyelerden. Dolayısıyla en güzel yeni iş hediyesi alacağınız kişinin tarzı ile alakalıdır. Ancak belirtmek de fayda var ki; ne hediye alırsanız alın yenilikçi tarzda olmasını göz ardı etmeyin. Çünkü yenilikçi tarzda olan hediyeler hem özel hem güzel hem duygusal hem de kullanışlı hediyelerdir.