Yeni İş Yeri Hediyesi

Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Arkadaşa Hediye
Sevgiliye Hediye
Anneye Hediye
Kahve Sever
Çikolata Sever
Muhiku Mini
Çiçek Sever
Mum Sever
Bakım Sever
Hobi Sever
Çay Sever
Plan Sever
Tütsü Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • Cinsiyet
  • Kime
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  1

  Yeni İş Hediye Fikirleri

  İlham verecek içerikleri özenle üretiyor, size sunuyoruz.
  See More

  Yeni iş yeri hediyesi almak  tüm yakınlarınızı çok mutlu edecektir. Çünkü yeni bir iş kurmanın verdiği heyecan çok başkadır. Bunun yanı sıra sevdiklerimiz tarafından hatırlanmak kendimizi değerli hissetmemizi de sağlayacaktır. Bu nedenle sizler de almak istediğiniz bir iş yeri hediyesi ile sevdiklerinize sürprizler yapabilir, hayırlı olsun dileklerinizi sunabilirsiniz.

  Muhiku’dan seçeceğiniz bir hediye ile sevdiklerinizin iş yerlerine ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Bunlar hayırlı olsun veya tebrik ederim diyebileceğiniz hediyeler olur. Bunların dışında farklı hediye seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Muhiku’nun yenilik dolu hediye seçenekleri içerisinden sevdiklerinize işyeri hayırlı olsun hediyesi alabilirsiniz.

  Yeni İş Yeri Hediyesi Fikirleri;

  • Kupa
  • Epoksi veya keçe bardak altlığı
  • Dünya çayları ve kahveleri
  • Çikolata
  • Saksı çiçekleri
  • Dekorasyon ürünleri
  • Meyve sepeti
  • Konsept işyeri kutuları
  • Ofis hediyelikleri
  • Masaüstü gereçleri

  Sizlere önermiş olduğumuz yeni işyeri hediyesi seçenekleri elbette bunlarla sınırlı değil. Sevdiklerinizi mutlu edecek, baktıkları her köşede sizi hatırlatacak hediyeler Muhiku’da sizleri bekliyor! Muhiku’da yüzlerce ürün arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra pek çok ürünün yer aldığı ofis hediyesi setlerinden birini yakınlarınıza yeni işyeri için hediye edebilirsiniz.

  Yeni İş Yeri Hediyesi Ne Olabilir?

  Yeni iş yeri hediyesi seçerken birçok detayı göz önünde bulundurabilirsiniz. Özellikle ofis için hediye bakıyorsanız daha çok işlevsel hediyeler tercih etmeniz nokta atışı olacaktır. Diğer taraftan ofisini dekore edebileceği hediyeler almanız karşınızdaki kişiyi mutlu etmeye yetecektir.

  Örneğin kullanışlı hediyelerle ve masaüstü gereçleriyle bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Bunlar mouse padler, masa matları veya deri laptop kılıfları gibi ürünlerdir. Yaşam alanını düzenleyici ve  yeni iş yerini dekore edip süsleyebileceği duvar süslerini, bibloları, çerçeveleri yeni iş yerine hediye olarak tercih edebilirsiniz.

  Sizlere sunmuş olduğumuz bu fikirler dahilinde farklı hediye önerilerimiz için yazımızın devamını okuyarak, hediye listenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede her konuda olduğu gibi iş hayatında da desteğini esirgemediğiniz yakınlarınıza en yenilikçi ve kullanışlı olabilecek iş yeri hediyeliklerinden alabilecekseniz.

  En Kullanışlı İş Yeri Hediyeleri

  İş yerleri herkesin ikinci evi gibidir. Çünkü günümüzün büyük bir kısmını iş yerimizde geçiririz. Bu nedenle gün boyu çalışırken konforumuzda bir o kadar önemlidir. Sizler de yeni iş yeri için hediye seçerken bu hususları dikkate alabilirsiniz. Özellikle yeni iş yeri hediyesi ofis için alınmayı planlanıyorsa ajanda, not defteri, kalem çeşitleri ya da planlayıcı gibi kullanışlı hediyelere öncelik verebilirsiniz. Bu ürünler bir ofis için en kullanışlı iş yeri hediyeleri arasında yerini alacaktır.

  Öte yandan ofis hediyelikleri arasından baskılı kupalar ve bardak altlıkları, french press ya da demlikleri iş yeri hediyesi olarak alabilirsiniz. Bu hediyelerin kullanışlı olmasının yanı sıra kişisel hediyeler arasında yer alması sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmesini de sağlayacaktır.

  İş yerine giderken kullanabileceği ürünlerden oluşan bir hediye kutusu hazırlamayı düşünebilirsiniz. İşte tam da bu noktada Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap seçeneği tam size göre!

  Muhiku’nun bu avantajı sayesinde dilediğiniz hediyelerle güzel bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra tek bir ürün yerine pek çok ürünün yer almasını istediğiniz hediyeleri bir kutuda birleştirebilirsiniz. Erkek için kravat çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bayana kolye, küpe, fular ya da bilekliklerden oluşan bir set hazırlayabilirsiniz.

  Yeni İş Yeri Açana Hediye

  Hayatımıza anlam katan dostlarımız, sevgilimiz ya da aile bireylerimiz gibi yeni iş yeri açan birine hediye de gönderebilirsiniz. Nasıl mı? Tabiki Muhiku ile. Muhiku’nun ofis ya da işyeri hediyeleri ile yeni iş yeri açana hediye göndermek çok kolay!

  Muhiku’nun uygun fiyatlı, herkesin zevkine ve beğenilerine göre özenle hazırlanmış, ayrıca mesleklerine göre tasarlanmış yenilikçi hediyelerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Yeni açılan işyeri için hediye seçerken saksı çiçeklerine ya da buket çiçeklere yönelebilirsiniz. Bunun yanı sıra Muhiku’nun çikolatalı meyve sepetlerinden birini yeni iş yeri hediyesi olarak sevdiklerinize sunabilirsiniz.

  Tüm bunların yanı sıra iş yeri hediyesi olarak sevdiklerinize kahve ve çay çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Böylece sevdiklerinize yeni iş yerinde tüketebileceği eşsiz lezzetler sunabilirsiniz. Yanına çikolata çeşitlerinden ya da kurabiyelerden ekleyerek, hayırlı olsuna gelen ziyaretçilerini en güzel şekilde ağırlamasını sağlayabilirsiniz.

  İş Yeri Hayırlı Olsun Hediyesi

  Hayatımızın her evresinde sevdiklerimizin desteğine, onların her zaman yanımızda olmasına ihtiyaç duyarız. Böylesine mutlu bir günde ise onların bizi unutmayarak verdiği desteği hissetmek paha biçilemez. Siz de sevdiklerinize kuru kuru yeni iş yeri için tebrik etmek yerine ve eliniz boş gitmemek adına iş yeri hayırlı olsun hediyesi alabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

  Hayırlı olsun diyebileceğiniz yeni iş yeri hediyesi için taze mevsim çiçeklerinden oluşan çiçek buketleri alabilirsiniz. Ya da birbirinden lezzetli çikolatalardan oluşan bir çikolata sepeti hazırlayabilirsiniz. Ayrıca mesleklerine özel kişisel hediyeler yaptırmayı düşünebilirsiniz. Örneğin kupalar, kişiye özel ajanda veya kalem setleri yeni işyeri hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

  Yenilikçi İş Yeri Hediyeleri Muhiku’da!

  Sevdiklerinizin yaşam alanlarını güzelleştirmek, çalışma ortamlarına renk katmak tamamen sizin elinizde! El yapımı seramik saksılardan tutun da kokulu mumlara, tütsülere ve buhurdanlıklara kadar pek çok ürünü Muhiku’da bulabilirsiniz. Siz de Muhiku’yu ziyaret ederek, birbirinden renkli iş yeri hediyeleri ya da konsept hediye kutularından birini satın alabilirsiniz.

  S: 🎉 Yeni iş yeri için ne hediye alınır?
  C: Yeni iş yeri hediyesi olarak iş yerinde keyifle tüketebileceği çay ya da kahve çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Kutu içerisine lezzetli çikolatalardan ekleyerek farklı lezzetleri de tatmasını sağlayabilirsiniz. Yeni iş yerine hediye olarak dekorasyon ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizin yaşam alanlarına ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.
  S: 🎉 Yeni iş yeri hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Yeni iş yeri için hediye alırken abartıya kaçmamalısınız. Çünkü seçeceğiniz ürünler iş yerine uygun olmalıdır. Ayrıca yeni iş yeri hediyesi seçerken daha çok işlevselliği olan hediyeler tercihleriniz arasında yer almalıdır. Böylece seçmiş olduğunuz kullanışlı hediyeler sayesinde sevdiklerinizin iş hayatında konforunu da sağlamış olacaksınız. Yeni iş yeri hediyesi olarak; ajanda, defter, kalem, çiçek, çikolata gibi ürünleri değerlendirebilirsiniz.
  S: 🎉 Yeni açılan iş yerine ne hediye alınır?
  C: Yeni açılan işyeri için hediye seçerken saksı çiçeklerine ya da buket çiçeklere yer verebilirsiniz. Öte yandan Muhiku'nun çikolatalı meyve sepetlerinden birini yeni iş yeri hediyesi olarak da takdim edebilirsiniz. Muhiku'nun uygun fiyatlı hediyeleri arasından seçebileceğiniz çay ya da kahve çeşitlerinden de ekleyerek hediye kutunuzu zenginleştirebilirsiniz.
  S: 🎉 İş yeri açan arkadaşa hediye fikirleri ne olabilir?
  C: İş yeri açan işletmeler için kullanışlı hediyeler almanız daha uygun olacaktır. Siz de arkadaşınızın yeni iş yerinde kullanabileceği ürünlere öncelik verebilirsiniz. Örneğin masa üstü gereçlerinden oluşan hediyeler arasından mouse pad, masa matı ya da deri laptop çantası hediye edebilirsiniz. Ayrıca Muhiku’nun saksı çiçeklerinden ya da taze çiçeklerinden birini arkadaşınızın iş yerine göndermeyi düşünebilirsiniz.