Yeni İş Hediyesi

150 TL Altı Hediyeler
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Kitap Sever
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
  • Fiyat
  • Cinsiyet
  • İlgi Alanı
  • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
1

Söz konusu sevdiklerimize yeni iş hediyesi almak olduğunda onların yanında olduğumuzu hissettirmek isteriz. Desteğimizi hissettirecek ve onlara stresli ilk iş günlerinde bir nebze neşe ve güven sağlayacak hediyeyi bulmak ise bazen zor olabilir. Çiçek, çikolata, ajanda gibi tercihler artık çok sıradanlaştığı; üzerine düşünülmemiş ve sırf almış olmak için alınmış izlenimi bıraktığı için doğru hediyeyi bulma süreci biraz sancılı geçebilir.

Peki işe yeni başlayan birine ne hediye alınır?

Muhiku olarak sizi bu zorlu süreçten kurtarmak için sıra dışı ve kullanışlı yeni iş hediyesi fikirleri geliştirdik. Nitekim sevdiklerine Muhiku ile sürpriz yapanlar yalnızca hediye almış olmuyorlar aynı zamanda onların kaliteli vakit geçirmelerine olanak sağlamış oluyorlar.

Kısacası arkadaşa, sevgiliye, aileden birine yeni iş hediyesi almak için doğru yerdesiniz. Orijinal içerikli, karşı tarafa değer verdiğinizi gösteren, deneyim odaklı hediye kutularıyla sevdiklerinizi yeni işinde mutlu etmek artık çok kolay!

Yeni iş hediyesi kutuları tasarlarken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan biri sevdiklerinizin iş hayatının rutininden bir an için de olsa uzaklaşıp kimi zaman içtiği çayda kimi zaman ise okuduğu kitapta bulacağı huzuru onlara özel tasarlanmış yenilikçi ürünler ile birlikte tek bir kutuda buluşturmak. İşe başlayana hediye almak Muhiku sayesinde çok keyifli bir sürece dönüşüyor!

Yeni İş Hediye Kutusu Önerileri

Zaman zaman hediye seçimi maalesef bir yarışa dönüşebiliyor. Nitelikten ziyade niceliğin ön plana çıktığı; masaların eninde sonunda kuruyup çöpe atılacak çiçeklerle, çikolatalarla dolduğu, kolaya kaçılmış izlenimi uyandıran ürünler tercih edilebiliyor. Halbuki Muhiku ekibi olarak tasarladığımız kutularla sevdiklerinizin hayatına değer katıp onlara rengarenk deneyimler yaşatmayı ve keyiflerinin mimarı olmayı hedefliyoruz.

Ofis için hediye önerileri arıyorsanız yeni işe giren birine ilk iş gününde kendini mutlu hissettirecek, motivasyonunu arttıracak not defteri, kupa, kahve ve çay gibi ürünlerle hazırladığımız kutuları tercih edebilirsiniz. Bütçenize göre daha büyük ya da daha küçük kutular alabilirsiniz. Yeni işe başlayan bir kadın için önerimiz, hediye kutusunun içerisine masasında her zaman tutabileceği ve kuruyan ellerini nemlendirebileceği bir krem eklemeniz.

Yeni iş hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız erkeğe yeni iş hediyesi almak içinde bulunduğunuz durumu biraz daha kolaylaştırıyor gibi görünebilir. Bu gibi durumlarda çoğunlukla kalem, ajanda, anahtarlık, organizer gibi benzer ürünlerin arasından seçim yapmak mecburiyeti ile karşılaşıyoruz. Fakat yeni işe başlayana hediye denince aklımıza gelen bu fikirlere sıkışıp kalmak zorunda değiliz.

Aslında Muhiku’yu tam olarak bu kısır döngüye son vermek için kurduk. Sıradan hediyelerin aksine yenilikçi içerikleri ile sevdiklerinizin içtiği çay ve kahveye ortak olup okuduğu kitabın baş kahramanı olabileceğiniz uygun fiyatlı kutularımız ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İlk iş günü hediyesi olarak erkeğe özel bakım ürünleri, şık bir kupa, deri kartlık, cam su şişesi gibi modern ürünler tercih edebilirsiniz.

Ofis Hediye Fikirleri

Ofis hediyelerinin çoğunun benzer nitelikte olması maalesef yeni işe başlayanlara hediye gönderirken üzerine düşünülmemiş bir izlenim yaratıyor. Oluşturduğumuz yenilikçi içerikler ve farklı kategorilerden oluşan ürünlerle sevdiklerinizin beğeni olasılığını arttırıp yüzlerindeki tebessümün sebebi olmak için biz devreye giriyoruz!

Ofis ortamında hem kadına hem de erkeğe hitap edebilecek dünya çayları ve dünya kahveleri sevdiğiniz insan için güzel bir iş hediye olabilir. İçerisine ekleyeceğiniz motivasyonel sözler de not kartınızın üzerinde hediyenizin bütünlüğünü sağlayacaktır. Dilerseniz kutuya bütçenize göre French press, kupa, süzgeç, kolonya, mum gibi yan ürünler de ekleyebilirsiniz. Dünya Kahveleri Kutusu erkek iş arkadaşına hediye, Dünya Çayları Kutusu ise kadın iş arkadaşına hediye olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Yeni işe başlayan erkeğe ne gönderilir?

Yeni iş hediyesi erkek söz konusu olduğunda aslında diğer tüm özel günlere göre daha kolay bir seçim imkanı sağlıyor. Peki, yeni işe başlayan erkeğe ne hediye alınır? Erkek sevgiliye yeni iş hediyesi göndermek istiyorsanız hiç düşünmeden Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu’nu tercih edebilirsiniz.

Sezonlara göre çıkardığımız ofis hediyeleri de iş ortamıyla uyumlu, uzun ömürlü, anlamlı ve kalıcı parçalar içererek hediyenizin hedefine ulaşmasını sağlamaktadır. Yoğun iş temposunda enerjisini yükseltecek en lezzetli filtre kahveler, akşam eve geldiğinde günün yorgunluğunu atmasını sağlayacak bitki çayları, işe başlayan arkadaşınızı ya da sevgilinizi motive edecektir.

Bugüne kadar yeni işe başlayan binlerce kişiyi mutlu ettik. Bugün siz de Muhiku ile yüksek kalitede en uygun fiyatlı hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu etmek için geleneksel hediyelerden uzaklaşıp onlara farklı deneyimler yaşatarak hayatlarına değer katabilirsiniz.

S: Yeni işe başlamış kişilere alınabilecek hediyeler nelerdir?
C: Yeni işe başlayan sevdiklerinize onların yanında olduğunuzu hissettirmek ve yeni iş hayatına olumlu hislerle başlamasını sağlamak için Muhiku'daki üzerine düşünülmüş hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ofis ortamına uyacak ürünlerle kendi hediye kutunuzu özgürce tasarlayabilirsiniz.

Özenle hazırlanan yeni iş hediyelerini incele!

S: Yeni işe başlayana ne gönderilir?
C: Sevdiklerinize yeni işe başlama hediyesi olarak İş Tebriği Kutusu'nu tercih edebilirsiniz. Muhiku'nun yeni iş yerinde ihtiyaç duyulabilecek ürünleri en şık haliyle bir araya getirerek hazırladığı hediye kutuları sevdiklerinizi ilk iş günlerinde mutlu edecektir.
S: Yeni işe başlayanlar için hediye kutusu önerileri nelerdir?
C: Muhiku, yeni bir iş yerinde ihtiyaç duyulacak tüm ürünleri bir araya getirerek sevdiklerinize ilk iş gününde desteğinizi göstermenizi sağlayacak hediye kutuları tasarlar. İçerisinde gün içerisinde tüketebileceği çay, kahve, kupa, french press gibi ürünlerin bulunduğu kutularla yeni işe başlayan sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
S: Erkekler için yeni işe başlama hediyesi ne alınabilir?
C: Erkeğe yeni iş hediyesi olarak Erkeğe İş Tebriği Kutusu, Erkeğe Premium Hediye Kutusu veya Erkeğe Hediye Kutusu'nu tercih edebilirsiniz. Muhiku'nun erkeklere özel son derece klas ve kullanışlı ürünlerle hazırladığı nitelikli hediye kutuları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
S: Kadınlar için yeni işe başlama hediyesi ne alınabilir?
C: Sevdiklerimizin tüm özel günlerinde yanlarında olmak onları mutlu etmek isteriz. Muhiku, tasarladığı hediye kutuları ile iş tebriği hediyesi olarak da nitelikli hediye kutusu seçenekleri sunmaktadır. Kadına İş Tebriği Kutusu ile sevdiklerinizin hem yeni iş yerini daha kolay benimsemesine yardımcı olabilir hem de yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.