Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve
kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Aynı gün kargo ve teslimat
15.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ve İstanbul içi teslimat seçeneği
Tüm kutularda kargo bedava!
Ekstra kargo ücretini kimse sevmez. Biz de öyle.
Koşulsuz İade
İnternet hala riskli mi geliyor? Beğenmezseniz koşulsuz iade edin!

Kışa Özel Kutular

< >

En Çok Satan Kutular

Kışa Özel Ürünler

Hediye Kutuları

< >

Yeni İş Hediyesi ile Sevdikleriniz Harika Bir Başlangıç Yapsın!

Yeni bir işe başlamak; yeni umutlar ve yeni heyecanlar demektir. Böyle günlerde sevdiklerimizin heyecanına ortak olabileceğimiz hediyeler seçmek oldukça zordur. Tam da bu esnada sizin için harika bir çözümümüz var!

Sevdiklerini Mutlu Et!

Yeni İş Hediyesi Ne Alırsam Beğenir?

Söz konusu sevdiklerimize yeni iş hediyesi olunca tekrara düşme ve sıradan olma korkusuyla karşı karşıya buluyoruz kendimizi. Muhiku olarak sizi bu zorlu süreçten kurtarmak için yeni iş hediyesi fikirleri geliştirdik. Nitekim sevdiklerine Muhiku ile sürpriz yapanlar onların kaliteli vakit geçirmeleri için olanak sağlamış oluyorlar. Arkadaşa, sevgiliye yeni iş hediyesi olmak üzere yılda birkaç defa hediye alma ihtiyacımız doğabiliyor.

Üstelik Ofis hediyelerinin çoğunun benzer nitelikte olması da maalesef üzerine düşünülmüş bir hediye izlenimi yaratmıyor. Tam bu esnada Muhiku, oluşturduğu yeni içerikler ve farklı kategorilerden oluşan ürünleriyle sevdiklerinizin beğeni olasılığını arttırıp yüzlerindeki tebessümün sebebi olmak için devreye giriyor!

Yeni iş hediyesi kutuları tasarlarken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan biri de sevdiklerinizin iş hayatının rutininden bir an için de olsa uzaklaşıp kimi zaman içtiği çayda kimi zaman ise okuduğu kitapta bulacağı huzuru onlara özel tasarlanmış yenilikçi ürünler ile birlikte tek bir kutuda kavuşturmak.

Yeni iş hediyesi seçmek yeterince zorken erkeğe yeni iş hediyesi almak durumu iyice zorlaştırabiliyor. Bu gibi durumlarda çoğunlukla kalem, ajanda, anahtarlık, organizer gibi benzer ürünlerin arasından seçim yapmak mecburiyeti ile karşılaşıyoruz. Aslında Muhiku’yu tam olarak bu kısır döngüye son vermek için kurduk. Sıradan hediyelerin aksine yenilikçi içerikleri ile sevdiklerinizin içtiği çay ve kahveye ortak olup okuduğu kitabın baş kahramanı olabileceğiniz uygun fiyatlı kutularımız ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Zaman zaman hediye seçimi maalesef bir yarışa dönüşebiliyor. Nitelikten ziyade niceliğin ön plana çıktığı, masaların eninde sonunda kuruyup çöpe atılacak çiçeklerle çikolatalarla dolduğu kolaya kaçılmış izlenimi uyandıran ürünler tercih edilebiliyor. Halbuki tasarladığımız kutularla sevdiklerinizin hayatına değer katıp onlara rengarenk deneyimler yaşatıp eğlencelerinin mimarı olabilirsiniz.

Bugüne kadar yeni işe başlayan binlerce kişiyi mutlu ettik. Bugün siz de Muhiku ile yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu etmek için geleneksel hediyelerden uzaklaşıp onlara farklı deneyimler yaşatıp hayatlarına değer katabilirsiniz.

Sepet