Yeni Doğum Yapan Anneye Hediye

İlgi Alanı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Otantik Çaylar Kutusu

   Otantik Çaylar Kutusu

   %24 indirim
   255.00 TL
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Green Love Hediye Kutusu

   Green Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   315.00 TL
  • Mutlu Yarınlara Hediye Kutusu

   Mutlu Yarınlara Hediye Kutusu

   (3)
   %23 indirim
   269.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

   Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kendine Zaman Yarat Hediye Kutusu

   Kendine Zaman Yarat Hediye Kutusu

   %22 indirim
   319.00 TL
  • Keyif Zamanı Hediye Kutusu

   Keyif Zamanı Hediye Kutusu

   %23 indirim
   369.00 TL
  • Tatlı Anılar Doğum Günü Hediye Kutusu

   Tatlı Anılar Doğum Günü Hediye Kutusu

   339.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • You're The Best Hediye Kutusu

   You Are The Best Hediye Kutusu

   335.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Renkli Gün Hediye Kutusu

   Renkli Gün Hediye Kutusu

   %22 indirim
   395.00 TL
  1

  Annelik, hiç şüphesiz anlatılması en zor duygulardan biridir. Aylarca süren hamilelik sürecinin sonunda bu sevimli miniğini kucağına alan bir annenin yaşadığı o özel duygunun tarifi yoktur. Tam da bu zamanlarda yeni doğum yapan anneye hediye alarak onun bu eşsiz ve tarifi olmayan mutluluk duygusuna ortak olabilirsiniz.

  Dokuz ay süren bir sürecin sonunda hayatına bebeği ile devam eden yeni doğum yapmış anneye hediye almanız ince bir davranış olacaktır.  Çünkü bebeğin dünyaya gelişiyle birlikte annenin de yaşamındaki tüm dengeler değişmektedir. Artık hayatında bebeği vardır. Onun bakımı, sorumluluğu en çok annede olacaktır. Böylelikle günlük rutinleri tamamen değişen ve tüm gününü bebeğine harcayan anne için ufak da olsa bir hediye almanız onu motive edecektir.

  Bu zorlu sürecin içerisinde bir annenin en çok eşine ihtiyacı olacaktır. Çünkü size babalık duygusunu yaşatan bu bebeğin sorumluluğu annede olduğu kadar babaya da düşmektedir. Bu süreçte en çok manevi anlamda sizin desteğinize muhtaçtır.  Çektiği tüm sıkıntılar sonucunda doğum yapan anneye eşinden hediye gelecek olması eminiz onu çok duygulandıracaktır.

  Yeni Doğum Yapan Anneye Hediye Fikirleri

  Bebek dünyaya gözlerini açtığı an itibariyle herkese tarifi olmayan bir mutluluk yaşatır. Herkes tarafından ön planda tutulan bu minik için çok sayıda hediye alınır. Ama bebek kadar annenin de ihtiyaçları oldukça önemlidir. Özellikle doğum yapan anneye hediye tercih etmek ince düşünülmüş jestlerden biri olacaktır. Yakınlarınızın bu mutluluğuna ortak olmanız için yeni doğum yapana hediye fikirlerini bir araya topladık.

  Yeni Doğum Yapan Anneye Hediye Fikirleri

  • Kupa
  • Kahve çeşitleri
  • Çiçek
  • Çikolata
  • El yapımı ürünler
  • Kolonya
  • Cilt bakım ürünleri
  • Çerçeve
  • Defter

  Anneliği yeni tatmış, çiçeği burnunda anneye Anneler Günü için de hediyeler alabilirsiniz. Çünkü bu davranış annelik heyecanını yeni yaşayacak olan bir anne için çok ince bir davranış olacaktır. Mevsimin taze çiçeklerinden bir buket çiçek veya saksı çiçeklerinden biri, yeni doğum yapan anneye hediye edilebilir. Dilerseniz Muhiku’nun Anneler Günü’ne özel özenle hazırlamış olduğu birbirinden şık hediye kutularından birini almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi için Muhiku’nun Anneler Günü hediyesi kategorisine de göz atabilirsiniz.

  Doğum Yapan Eşe Hediye

  Bebekle birlikte değişen tüm dengeler anne ve babayı da etkilemektedir. Özellikle bebekle birlikte yoğun geçen bu dönemde doğum yapan anne oldukça yorgun düşmektedir. Eşler ise bu süreçte birbirlerinin en büyük destekçisidir. Siz de doğum yapan eşe hediye alarak bu zor ve yorucu günlerde onu motive edebilirsiniz. Örneğin eşinizin yorgunluğunu bir nebze de olsun azaltabilecek hediyelere yönelebilirsiniz. Bunlar filtre kahve çeşitleri olabilir. Öte yandan eşinizin damak zevkine göre çikolata çeşitleri alarak güne dinamik başlamasını sağlayabilirsiniz. Eşinizin kendisini hem özel hissedebileceği hem de anne olmasını ödüllendirebileceğiniz şık bir takı almayı düşünebilirsiniz. Muhiku’da bulunan harf kolye veya zincir şahmeran bileklik doğum yapan eşe hediye edilebilir.

  Lohusa Anneye Hediye

  Lohusalık dönemi doğumdan sonraki altı hafta olarak tanımlanır. Bu zaman dilimi bebekle birlikte geçirilen en önemli zaman dilimidir. Çünkü genişleyen aile ve bebekle birlikte gelen birtakım sorumluluklar dahilinde anne için bu süreç biraz depresif geçebilir. Bebeğin bakımı, uykusuz geçen geceler derken bu süreç yeni doğum yapan anneyi oldukça yormaktadır. Lohusalık döneminde sağlıklı beslenmek çok önemlidir. Çünkü gerek annenin değişen vücut dengesi için gerekse bebeğin beslenmesi için sağlıklı yiyecekler anne için ilk sırada yer alır. Siz de yeni doğum yapan anneye hediye almadan önce bir ihtiyaç listesi hazırlayabilirsiniz. Onun için sağlıklı atıştırmalıklardan oluşan bir hediye sepeti oluşturabilirsiniz. Ayrıca anne ilk doğumunda birçok bilgiye ihtiyacı olacaktır. Örneğin bebek bakımı, emzirme saatleri gibi. Lohusa anneye hediye edebileceğiniz hediyeler arasında bebek bakım kitapları kitapları bulunuyor. Hiç şüphesiz bu dönemde en çok ihtiyaç duyacağı hediyelerden biri olacak!

  Doğum Yapan Kadına Hediye

  Bebeğin doğumuyla birlikte anne ve babalar için zorlu bir süreç başlamaktadır. Özellikle anne, tüm enerjisini bebeğine harcadığı için bu dönemde kendisini biraz ihmal edebilmektedir. Sizler de eşinize veya yakın çevrenizdeki yeni doğum yapmış dostlarınız için cilt bakım ürünlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. El kremleri, kil maskeleri ve yüz bakım serumları doğum yapana hediye alınabilir. Bir anne için çocukları bu dünyadaki en kıymetli varlıklarıdır. Onlar için her şeyini feda eden, tüm gelişimi için çabalayan ve büyüten anne için bir anı defteri alabilirsiniz. Bu hediyeniz sayesinde bebeği ile geçirdiği tüm anılarını yazmasını sağlayabilirsiniz. İleride çocuğuna okuması için verebileceği en değerli hatıra olacaktır. Diğer taraftan yeni doğum yapan anneye hediye seçeneği olarak hastane ziyaretine giderken götürebileceğiniz bir hediye sepeti hazırlayabilirsiniz.  İçerisine kolonya, kuru çiçek ve çikolata çeşitlerinden koyarak doğum yapan kadına hediye olarak verebilirsiniz.

  Doğum Yapan Anneye Ne Hediye Alınır?

  Doğum yapan anneye ne hediye alınır sorusuna pek çok yanıt vermek mümkün. El yapımı ürünlerden tutun da çerçeveye kadar daha pek çok hediye alternatiflerini düşünebilirsiniz. Bebekle birlikte yeni bir sayfa açılmış ve aileye yeni katılan bu minik için savaşma vakti gelmiştir. Bu süreçte anne ve bebeğin sağlığı her şeyden çok daha önemlidir. Siz de onların sağlığına dokunmayacak el yapımı sabun, doğal vücut lifi gibi ürünlerden oluşan bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Ayrıca doğum yapan anneye hediye olarak bebeğin ilk fotoğrafını koyabileceği bir çerçeve alabilir ya da büyüyen aile için mini albüm almayı düşünebilirsiniz.

  En Özel Lohusa Hediyeleri Muhiku’da!

  Eşinizin veya sevdiklerinizin bebeklerinin doğumunu tebrik etmek, onların mutlu anlarına ortak olmak için hediye arayışı içerisine gireriz. Yeni doğum yapan anneye hediye alarak onun anneliğini kutlamak ve mutlu anılar bırakmak isteriz. Ama söz konusu doğum yapan anneye hediye olunca çoğu zaman kararsız kalabiliyoruz. Oysa Muhiku ile tüm annelik duygusunu yaşayan ve yaşayacak olan sevdiklerinizi sizler de mutlu edebilirsiniz. Muhiku’da bulunan anne baskılı bir kupa alabilir ya da fotoğraflı bir kupa yaptırmayı düşünebilirsiniz. Bebekle birlikte çekilen aile fotoğrafını kupaya bastırabilirsiniz. Diğer hediye seçeneklerini değerlendirmek için Muhiku’yu ziyaret edebilir veya Anneye Hediye kategorisini inceleyebilirsiniz.

  S: Doğum yapan anneye hastane hediyesi ne alınır?
  C: Doğum yapan anneye hastane ziyaretine giderken götürebileceğiniz bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Muhiku'nun kendi kutunu yap seçeneği ile dilediğiniz ürünleri alabilirsiniz. Örneğin anne için çikolata veya drajaler, çay veya kahve çeşitleri, içeceğini koyabileceği kupa ve bardak altlığı alarak hediye kutunuzu tamamlayabilirsiniz.
  S: Yeni doğum yapan anneye hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Yeni doğum yapan anneye hediye almadan önce bir ihtiyaç listesi hazırlayabilirsiniz. Böylece hediye seçimlerinizde ihtiyacı olabilecek hediyeleri almanız onu çok daha mutlu edecektir. Ayrıca yeni doğum yapan anneye hediye olarak bu süreçte sağlıklı atıştırmalıklardan oluşan bir hediye kutusu hazırlamayı düşünebilirsiniz.
  S: Yeni doğum yapana hediye olarak ne alınır?
  C: Yeni doğum yapan anneye hediye olarak cilt bakım ürünlerinden almayı düşünebilirsiniz. Çünkü bebekle birlikte yorgun geçen günler ve uykusuz kalınan geceler söz konusu olunca anne kendisini ihmal edebilir. Bu nedenle almayı düşündüğünüz bakım ürünleri onu mutlu edebilir. Örneğin el kremleri, kil maskeleri ve yüz bakım serumları alabilirsiniz.
  S: Uygun fiyatlı doğum yapan anne hediyeleri nelerdir?
  C: Hediyenin büyüklüğü parayla ölçülmemelidir. Ufak da olsa alacağınız bir hediye karşınızdaki insana verdiğiniz değeri gösterir. Özellikle doğum yapan anne söz konusu olunca almak istediğiniz küçük bir hediye onu mutlu etmeye yetecektir. Muhiku’da uygun fiyatlı hediyeler bulabilirsiniz. Doğum yapan anne için anne baskılı kupa ya da çikolata çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.