Yeni Atanan Öğretmene Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Öğretmene Güneşin Renkleri Hediye Kutusu

   Öğretmene Güneşin Renkleri Hediye Kutusu

   %21 indirim
   155.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Kitap Sever Öğretmene Hediye Kutusu
  • Öğretmen Sevgiliye Hediye Kutusu

   Öğretmen Sevgiliye Hediye Kutusu

   315.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Öğretmene Tebrik Hediye Kutusu

   Öğretmene Tebrik Hediye Kutusu

   %19 indirim
   175.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Fedakar Öğretmene Hediye Kutusu

   Fedakar Öğretmene Hediye Kutusu

   %22 indirim
   285.00 TL
  • Öğretmene Renkli Hediye Kutusu

   Öğretmene Renkli Hediye Kutusu

   %23 indirim
   295.00 TL
  • Kadın Öğretmene Hediye Kutusu

   Kadın Öğretmene Hediye Kutusu

   %24 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Öğretmene Güneş Işıltısı Hediye Kutusu

   Öğretmene Güneş Işıltısı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   289.00 TL
  • Öğretmene Tebessüm Hediye Kutusu

   Öğretmene Tebessüm Hediye Kutusu

   %22 indirim
   325.00 TL
  • Öğretmen Eşe Hediye Kutusu

   Öğretmen Eşe Hediye Kutusu

   %23 indirim
   205.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Öğretmen Arkadaşa Hediye Kutusu

   Öğretmen Arkadaşa Hediye Kutusu

   %20 indirim
   195.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  1

  Öğretmenlerimize özel günlerinde hediye alarak onların yanında olduğumuzu göstermeye çalışırız. Peki ya yeni atanan öğretmene hediye almayı hiç düşündük mü? Elbette yeni atanan öğretmene hediye almak çok hoş bir davranış olur. Atama hediyesi bir öğretmeni mutlu etmek için alınabilecek hediyelerden biridir.

  Yakınınız olan bir öğretmene atama hediyesi olarak neler alınabilir diye düşünüyor musunuz? Yeni atanan öğretmene hediye alırken nelere dikkat edilmeliyiz? Bayan öğretmene ne hediye alınır veya erkek öğretmene alınabilecek hediyeler nelerdir diye sorularınız varsa vereceğimiz hediye önerilerine bakarak yeni atanmış öğretmene hediye seçebilirsiniz. Ayrıca bu önerilerden ilham alarak kendi fikriniz de devreye sokabilirsiniz.

  Yeni Atanan Öğretmene Hediye Fikirleri

  • Çiçek
  • Tasarım hediye kutuları
  • Çikolata kutusu
  • Fular
  • Kravat
  • Seramik kupa veya tasarım kupa
  • Defter ve kalem seti
  • Aksesuar
  • Kahve çeşitleri

  Yeni atanan öğretmene hediye önerilerini ve daha fazlasını Muhiku’da bulabilirsiniz. Dilerseniz Muhiku ile kendi hediye kutunuzu da tasarlayabilirsiniz. Fakat bu süreç sizin için uğraştırıcı geliyorsa hazır kutulardan da faydalanabilirsiniz.

  Yeni Atanan Öğretmene Hediye Fikirleri Nelerdir?

  Yeni atanan öğretmene hediye olarak defter kalem seti, fular, kravat, baskılı kupa alabilirsiniz. Bu hediyelik ürünleri konsept olarak hediye kutusu şeklinde tercih etmek de size kalmış. Ancak bize sorarsanız yeni atanan öğretmene hediye alırken konsept hediye kutularını tercih etmeniz hediyenizi daha şık hale getirir.

  Öğretmene hediye almak her zaman ince bir iştir. Çünkü hayatımıza yön veren öğretmenlerimiz için hediye seçimini özenle yaparız. Dolayısıyla iyi bir hediye almak bu aşamada önem taşımaktadır.

  Yeni Atanmış Öğretmene Atama Hediyesi Önerileri

  Yeni atanmış öğretmen için atama hediyesi önerilerinin arasında  kahve çeşitleri ve seramik kupa ikilisinin yer aldığı hediye kutuları bulunmaktadır. Böylece yoğun çalışan öğretmenlere ders arasında dinlenirken kahve keyfini de yaşatmış olursunuz. Bu durumda ‘Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu’nu tavsiye ederiz.

  Manevi hediyeler her dönem alıcını mutlu eden, ince düşünülmüş hediyelerdendir. Sevdiğimiz birine hediye verirken maneviyatın gücünden faydalanırız. Dolayısıyla yeni atanmış bir öğretmene hediye alırken de manevi bir hediye tercih edebilirsiniz.

  Yeni Atanan Bayan Öğretmene Hediye Fikirleri

  Aslında verdiğimiz tüm öğretmene hediye önerileri ile yeni atanmış bayan öğretmene ne hediye alınır diye düşünmenize gerek kalmadı. Ancak yine de bayanların hediye konusuna daha çok önem verdiğini biliyoruz. Bu durumda bayan öğretmen için daha duygusal ve daha romantik hediye fikirlerini düşünebilirsiniz.

  Yeni atanan bayan öğretmene el yapımı hediyeler alabilirsiniz. El yapımı hediyeliklerden Yade markalı doğal sabunlar, deri çantalar ve bez çantalara Muhiku’dan bakabilirsiniz. Özellikle yeni atanan bir öğretmenin neye ihtiyacı vardır veya ne alırsak memnun olur diyorsanız deri çanta çeşitlerine bakmanızı öneririz. En özel bayan öğretmene el yapımı hediyeler Muhiku’dan satın alınır.

  Yeni Atanmış Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediyeleri

  Öğretmene alınacak hediyeler veriliş amacına göre değişiklik göstermektedir. Özel günler için hediye tercih ederken içinizden geldiği için de hediye alabilirsiniz.

  Öğretmenler Gününde yeni atanan bayan öğretmene taze çiçek alabilirsiniz. Meyveli çikolata kutusu alabilirsiniz. Öğretmenler Günü için özel olarak hazırlanan konsept hediye kutularını da alabilirsiniz. Taze çiçek, çikolata kutusu ve Öğretmenler Günü konseptli hediye kutularına Muhiku’dan ulaşabilirsiniz.

  Yeni Atanan Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri

  Öğretmenler için tercih edebileceğiniz önerilere Muhiku ile sahip olabilirsiniz. Çünkü Muhiku, her özel gün için sevdiklerinize yenilikçi hediyeler vermenize aracı oluyor. Bu hediyeler arasında;

  • kravat,
  • kupa,
  • kahve veya çay
  • kolonya,
  • kitap,
  • defter vb. ürünler yer almaktadır.

  Ama bu hediyeleri yenilikçi anlayışla oluşturmanız çok daha güzel olur. Bundan dolayı bu hediyeleri tercih ederek öğretmeninize özel bir hediye verebilirsiniz.

  Yeni Atanmış Erkek Öğretmene Öğretmenler Günü Hediyeleri

  Genellikle kadın öğretmenlere Öğretmenler Günü hediyesi alınırken erkek öğretmenler biraz unutuluyor. Ancak böyle özel ve kutsal bir günde erkek öğretmenlerin de Öğretmenler Gününü kutlamayı unutmamak gerekir.

  Öğretmene hediye sayfasına göz atarak hediye seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Çünkü Muhiku’da her özel gün için hazırlanan ince hediyeler bulunmaktadır. Dilerseniz hazır hediye kutuları ile sevdiklerinize anlamlı hediyeler verebilirsiniz.

  S: 👩‍🏫 Yeni atanan öğretmene hediye ne alınır?
  C: Öncelikle yeni atanan öğretmene hediye almanız çok güzel bir davranış. Yeni atanan öğretmene çiçek, aksesuar, defter kalem seti, vb. hediyeler alabilirsiniz. Fakat bu hediyeleri geleneksel görüntüden uzaklaştırıp yenilikçi anlayış ile hazırlanan tasarım hediye kutuları ile almanızı tavsiye ederiz. Tasarım hediye kutularını ise Muhiku’dan satın alabilirsiniz.
  S: 👩‍🏫 Yeni atanan bayan öğretmene nasıl bir hediye alınır?
  C: Yeni atanan bayan öğretmene hediye alırken biraz daha duygusal hediyeler tercih edebilirsiniz. El yapımı hediyeler veya manevi değeri olan hediyeler alabilirsiniz. Böyle hediyeler yeni atanan bayan öğretmen için çok anlamlı ve duygu doludur. Özel tasarlanmış hediyeleri Muhiku’da bulabilirsiniz. Alacağınız hediyeye notunuzu eklemeyi de unutmayın.
  S: 👨‍🏫 Yeni atanan erkek öğretmene nasıl bir hediye alınır?
  C: Yeni atanan erkek öğretmene hediye almak herkesin aklına gelmiyor. Ancak yeni atanan erkek öğretmene hediye aldığınızda onun ne kadar mutlu olacağını ve çok da şaşıracağını belirtelim. Bu nedenle erkek öğretmene atama hediyesi olarak onu mutlu hissettirecek tasarım hediye kutularından almanızı tavsiye ederiz.
  S: 👩‍🏫 Yeni atanan bayan öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi ne alınır?
  C: Öğretmenler Günü’nde çoğu kişi öğretmenine hediye almaya çalışıyor. Ancak bu hediyelerin yeni atanmış bir öğretmeni daha çok mutlu edeceğini unutmayın. Yeni atanmış bayan öğretmene Öğretmenler Günü’nde taze çiçek ve çikolata kutusu alabilirsiniz. Aksesuar ve dekoratif ürünleri de Öğretmenler Günü hediyesi olarak satın alabilirsiniz.
  S: 👨‍🏫 Yeni atanan erkek öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi ne alınır?
  C: Öğretmenler Günü’nde yeni atanan bir erkek öğretmene risk taşımayan bir hediye almak istiyorsanız Muhiku hediye kutularına bakmanızı tavsiye ederiz. İçinde kahvesi, çikolatası, defteri, kupası, kolonyası vs. hediyeliklerin yer aldığı tasarım hediye kutularından istediğinizi yeni atanan erkek öğretmene Öğretmenler Günü için hediye olarak alabilirsiniz.