Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu - Yılbaşı Özel

   Yılbaşı Özel – Dünya Kahveleri Kutusu

   %17 indirim
   189.00 TL
   Cok Satan Ribbon
  • Mutlu Tatlar Yılbaşı Hediye Kutusu

   Mutlu Tatlar Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   285.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • New Years New Hopes Hediye Kutusu

   New Years New Hopes Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • Kırmızı Yılbaşı Hediye Kutusu

   Kırmızı Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Mutlu Başlangıç Hediye Kutusu

   Mutlu Başlangıç Hediye Kutusu

   %21 indirim
   149.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Keyifli Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   155.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Şık Yılbaşı Hediye Kutusu

   Şık Yılbaşı Hediye Kutusu

   %20 indirim
   199.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Yılbaşı Mutluluk Hediye Kutusu

   Yılbaşı Mutluluk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   185.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • En Tatlı Yılbaşı Hediye Kutusu

   En Tatlı Yılbaşı Hediye Kutusu

   (1)
   %17 indirim
   189.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Yeni Yıl Sevinci Hediye Kutusu

   Yeni Yıl Sevinci Hediye Kutusu

   %22 indirim
   209.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Zarif Yılbaşı Hediye Kutusu

   Zarif Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Çay Keyfi Yılbaşı Hediye Kutusu

   Çay Keyfi Yılbaşı Hediye Kutusu

   %23 indirim
   235.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  1

  Yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi vermek bu özel günde onu unutmadığınızı göstermenin en etkili yolu olacaktır. Arkadaşlarımız bizler için her zaman çok değerlidir. En kötü günlerimizde bizi teselli eden, sevinçlerimize çoğu zaman ortak olan dosta yılbaşı hediyesi alarak bizler de onu mutlu etmek isteriz. Önemli olan ve hediyeyi değerli kılan aslında arkadaşlarımızla olan en samimi ilişkilerimizdir. Bu nedenle arkadaşa yılbaşı hediyesi almak ve yüzündeki gülümsemeyi görmek bizleri de çok mutlu edecektir.

  Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

  • Yılbaşı temalı kupa
  • Bardak altlıkları
  • Filtre kahve çeşitleri
  • Çikolata
  • Kutu oyunları
  • Yılbaşı konseptli hediye kutuları
  • Ajanda
  • Kalem
  • Dekorasyon ürünleri

  Yılbaşı hediyeleri en yakın arkadaşa alınacaksa arkadaşınızın zevklerine, kişilik özelliklerine uygun ve ilgi alanlarına göre seçimler yapabilirsiniz. Böylece arkadaşınızın zevklerine hitap eden hediyeleri olarak onu çok daha mutlu edebilirsiniz. Farklı hediye seçenekleri için sizler de Muhiku’yu ziyaret edebilir, Muhiku’nun Yılbaşı Hediyeleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

  Arkadaşa yılbaşı hediyesi alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta olacaktır. Bunlardan biri arkadaşınızın tarzını ve zevklerini yansıtan ürünler tercih etmenizdir. Arkadaşınız kahve seven biri ise kahve çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Üzerinde çam ağaçlarının bulunduğu bir kupa ve geyik desenli bardak altlığını yakin arkadasa yilbasi hediyesi olarak verebilirsiniz.

  Yılbaşı hediyeleri en yakın arkadaşa alınacaksa dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta dostluğunuzu yansıtan ürünler almak olacaktır. Böylelikle hediyenizin manevi değeri daha çok artacaktır. Örneğin esprili bir arkadaşlık ilişkiniz varsa Noel Baba şapkalı lolipop şeker ve Noel Baba baskılı kupa dosta yılbaşı hediyesi olarak verilebilir. Ayrıca en yakın arkadaşa alınacak yılbaşı hediyesi kişiye özel eşyalar arasında da seçilebilir. Bu ince düşünceniz ile onu mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Arkadaşınız için fotoğraf baskılı kupa yaptırmayı düşünebilirsiniz.

  Erkek Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi

  Arkadaşlık hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Bazen dert ortağımız bazense eğlenceli dakikalar geçirdiğimiz için en yakın arkadaşa yeni yıl hediyesi vererek arkadaşlık bağlarımızı daha da güçlendirmek isteriz. Fakat söz konusu erkek arkadaşlara hediye seçmek olunca ne alacağınıza karar veremeyebilirsiniz.

  Eğlenceli bir arkadaşa sahipseniz kutu oyunlarından almanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu hediye yılbaşı gecesi birlikte vakit geçirebileceğiniz veya farklı arkadaş gruplarıyla da oynayabileceğiniz bir hediye olacaktır. Muhiku’da bulunan quiz game, iskambil kağıtları ve puzzlelar erkek yakın arkadaşa alınabilecek yılbaşı hediyeleri arasında yer almaktadır. Yakın arkadaşınız ofis çalışanı ise ofis masasına şıklık katacak yılbaşı temalı ürünlerden oluşan objeleri tercih edebilirsiniz. Örneğin yılbaşı çam ağacı ve kar küresi alabilirsiniz.

  Kadın Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi

  Kadınlar özel günleri her zaman önemserler. Özel günlerinin kutlanmasını ve her zaman hatırlanılmasını isterler. Sizler de kadınların bu hassasiyetini göz önünde bulundurmalısınız.  Kadın yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi alarak onu unutmadığınızı hoş bir şekilde ifade edebilirsiniz. Özellikler kadınlar için hediye alternatifleri daha da artmaktadır. Aksesuar kullanmayı ve her daim şık bir görünümü seven arkadaşlarınız için hediye seçimleri kolaylaşmaktadır. Örneğin arkadaşınızın sevebileceği bir kolyeyi en yakin arkadasa yilbasi hediyesi olarak verebilirsiniz.

  Özel günlerin kurtarıcısı olan hediye setlerinden birini dosta yılbaşı hediyesi olarak takdim edebilirsiniz. Oysa paket açıldığında yaşanılan sevinci görebileceksiniz. Muhiku’nun özenle hazırlamış olduğu yılbaşı konseptli hediye kutularından biri olan Bayana Yılbaşı Hediye Kutusunu en yakın arkadaşa yeni yıl hediyesi olarak verebilirsiniz.

  Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Önerileri

  Özel günler yaklaştığında arkadaşlarımız için en güzel ve pahalı hediyeleri almak isteriz. Oysa hediyenin büyüğü veya küçüğü olmamalıdır. Önemli olan arkadaşınıza gösterdiğiniz değerdir. Bu değeri alacağınız hediyelere de yansıtabilirsiniz. Çorap veya bere en yakın arkadaşa alınacak yılbaşı hediyelerindendir. Yılın en soğuk gününe denk gelen yılbaşı için sıcacık bir hediye olacaktır.

  Küçük de olsa sizin için anlamı ve anısı olan bir şeyi arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak verebilirsiniz. Örneğin birlikte gülümsediğiniz bir fotoğrafı kupaya bastırabilirsiniz. Böylece her kullanımda sizi hatırlatacak anlamlı bir hediye vermiş olabileceksiniz.

  Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Seçenekleri Muhiku’da!

  Birbirinden farklı tasarımlara sahip ve yılbaşı konseptli hediye kutuları Muhiku’da! Arkadaşa yılbaşı hediyesi almak sizler için oldukça kolay! Her yaştan arkadaşa ve herkesin zevkine hitap edecek hediye seçenekleri sizler için Muhiku’da! Yılbaşı temalı ürünler, fotoğraflı hediyeler ya da yakın arkadaşların birbirlerine alabileceği hediyeler arasında yer alıyor.

  S: ✨ Yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınır?
  C: Yakın arkadaşa yılbaşında hediye olarak esprili olabilecek ürünlere öncelik verebilirsiniz. Örneğin Noel Baba şapkalı lolipop şeker veya Noel Baba temalı kupa olabilir. Arkadaşınızın sevebileceği çikolatalardan veya filtre kahve çeşitlerinden de almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca yakın arkadaşa kutu oyunlarından alarak birlikte keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
  S: ✨ Yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Yakın arkadaşa yılbaşı için hediye alırken dikkat etmeniz geren unsur onun zevklerini, kişilik özellerini veya ilgi alanlarını göz önünde bulundurmanızdır. Çünkü arkadaşınızın ilgi alanlarına göre yapacağınız hediyeler onu mutlu edecektir. Ayrıca kişilik özelliğine göre örneğin eğlenceli birisi ise seçimlerinizi bu yönde de yapabilirsiniz.
  S: ✨ Erkek yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınır?
  C: Erkekler daha çok kullanışlı hediyeleri severler. Sizler de yılbaşı hediyesi olarak yılbaşı temalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Örneğin termos veya yılbaşı temalı kupa alabilirsiniz. Ayrıca ajanda, not defteri veya kalem çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu da hazırlayabilirsiniz. Muhiku'da erkekler için özenle hazırlanmış yılbaşı konseptli hediye kutularından da almayı düşünebilirsiniz.
  S: ✨ Uygun fiyatlı yakın arkadaşa yılbaşı hediyeleri nelerdir?
  C: Muhiku'da yakın arkadaşınız için uygun fiyatlı yılbaşı temalı ürünler bulabilirsiniz. Arkadaşınız için Noel Baba veya çam ağacı temalı şekerler, çikolata veya drajelerden oluşan bir set hazırlayabilirsiniz. İçerisine Türk kahvesi veya çay çeşitlerinden ekleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı yılbaşı hediyeleri olarak yılbaşı temalı baskılı kupalar ve kar taneli bardak altlığı alabilirsiniz.