Teslimat ve Kargo

Teslimat şartlarından önce Muhiku.com’un çalışma sistemini bilmeniz gerekmektedir. Muhiku.com, sipariş verildikten sonra anlık olarak gönderim yapan bir sistem değildir.

Siparişler her ayın 24’üne kadar toplanır, gönderimler ise ay başında elinizde olacak şekilde ayın 24’ü ile 30’u arasında yapılır. Ayın 24’ünden sonra verilen siparişler, bir sonraki ayın kutusu için geçerli olur.

Örneklendirecek olursak;

24 Aralık’tan 24 Ocak tarihine kadar alınan siparişler 25-30 Ocak arası gönderilir. 25 Ocak ile 24 Şubat arasında gelen siparişler ise 25 Şubat’ta başlayan gönderimde gönderilir.

Sipariş dönemleri ana sayfamızda, nasıl çalışır ve diğer sayfalarda, sosyal medya hesaplarımızda ve e-posta ile belirtilmektedir.

Siparişler, her ayın 24’i ile 30’u arasında gönderilecek olup, gönderim yapıldığı tarihte kargo bilgileri tarafınıza mail ile gönderilecektir. Kargonun gönderildiğine dair mail size ulaştıktan 1 ila 3 gün arasında kargonuz tarafınıza ulaşacaktır.

İade Şartları

Muhiku, kutunun ezilmiş, ciddi anlamda hasar almış, yırtılmış hallerinde; içindeki ürünlerin hasar görmüş, açılmış ya da son kullanma tarihi geçmiş gibi durumlarda ürünü geri almayı ve yenisini abonesine göndermeyi taahhüt eder.

Kutu içerisindeki ürünün hatalı olması, yanlış ürün olması gibi durumlarda abonemizin siparişindeki doğru ürünle değiştirmek Muhiku’nun sorumluluğundadır. Bunun için kargo ücreti alıcıya (yani bize) ait olmak üzere Küçük Çamlıca Mah., Libadiye Cad. No:50/3 Üsküdar/İstanbul adresine gönderim yapabilirsiniz. Gönderim yapmadan önce destek@muhiku.com mail adresine ya da bize ulaşın sayfasından sorunu anlatan bir yazı göndermenizi rica ediyoruz.

Sepet