Teşekkür Hediyeleri

Kime
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Sevgiliye Hediye
Anneye Hediye
Arkadaşa Hediye
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mithra Kutusu

   Mithra Kutusu

   (61)
   %21 indirim
   229.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   (44)
   %22 indirim
   249.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   249.00 TL
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

   Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

   Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Sağlık Çalışanına Teşekkür Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Teşekkür Hediye Kutusu

   %23 indirim
   415.00 TL
  • İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   325.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kahve Severlere Hediye Kutusu

   Kahve Severlere Hediye Kutusu

   (2)
   %23 indirim
   365.00 TL
  • Kendine Zaman Yarat Hediye Kutusu

   Kendine Zaman Yarat Hediye Kutusu

   %22 indirim
   319.00 TL
  1

  Hediyeleşmenin toplumumuzda önemli bir yeri vardır.  Çoğu zaman hediye almaktan ve hediye vermekten mutlu oluruz. Hediyeler veriliş amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Teşekkür hediyeleri de bunlardan biridir.

  Özel günlerde yakınlarımızı unutmayıp onlara hediyeler almaktan zevk alırız. Tabi ki bizler de kendi özel günlerimizde sevdiklerimizin bize aldığı hediyeler ile mutlu oluruz. Kimi zaman hediyeleşmek gibi olsa da kimi zaman teşekkür mahiyetinde hediyeler alıyoruz. Aslında teşekkür hediyeleri de bu anlamda geleneklerimiz arasında önemli bir yere sahiptir.

  Daha önce özel bir günde aldığımız hediyenin karşılığı olarak zamanı gelince hediyeye teşekkür etmek için de hediye almayı düşünebiliriz. Günlük hayatımızda da yakınımız olan birinden gördüğümüz bir jeste karşılık veya bir iyiliğe karşılık teşekkür hediyeleri almak hoş bir davranış olur.

  Teşekkür Hediyeleri Nelerdir?

  Öncelikle kime ne için teşekkür hediyesi alacaksınız? Genellikle teşekkür hediyeleri almak istediğimiz kişiler bir sebepten dolayı minnet duyduğumuz kişilerdir. Yeni bir işe başlamanıza vesile olan bir arkadaşınıza teşekkür ederim hediyesi alabilirsiniz. Veya çok sevdiğiniz bir arkadaşınız evlenmenize aracı olduğu için teşekkür hediyesi alabilirsiniz. Yine çok özel anlardan birisidir ki; babalık heyecanını ilk kez tattıysanız baba olduğunuz için eşinize teşekkür hediyeleri alabilirsiniz.

  Teşekkür hediyelerini yakın çevremizden sevdiklerimize aldığımız gibi üzerimizde emeği olan kişilere de alabiliriz. Mesela çocuğunuzun öğretmenine yaptığı fedakarlıklardan dolayı teşekkür etmek için hediye alabilirsiniz. Veya aile doktorunuza Tıp Bayramını da vesile kılarak teşekkür hediyeleri alabilirsiniz. Teşekkür hediyelerini alacağınız kişileri tanıyor olmanız hediye alırken size kolaylık sağlar.

  Teşekkür Hediye Fikirleri

  • Fincan Takımı
  • Taze Çiçek
  • Muhiku Dünya Çayları Kutusu
  • Kolonya
  • Tasarım Bloknot
  • Fotoğraf Baskılı Kupa
  • Muhiku Dünya Kahveleri Kutusu

  Doktora Teşekkür Hediyesi

  Doktorlarımızın varlığı bizim için her zaman önemlidir. Ancak onların kıymetini hastalandığımızda daha iyi anlıyoruz. Kabul edelim bizler için büyük fedakarlıklar ile çalışan doktorlarımıza hediye alma konusunda biraz ihmalkar davranıyoruz. Nitekim sizin için önemli ve olumlu sonuçlar elde eden doktorunuza bir hediye ile teşekkür edebilirsiniz. Doktora teşekkür hediyesi düşünürken kullanmaktan hoşlanacağı hediyeler almaya çalışın. Örneğin yoğun mesai altında çalışan bir doktor 3. nesil dünya kahvelerinden oluşan hediye kutusunu çok beğenecektir. Örneğin Muhiku’nun Dünya Kahveleri Kutusu doktorunuzun güne daha enerjik daha dinç başlaması için harika bir tercih olur.

  Peki başka hangi nedenler ile doktora teşekkür hediyesi alınabilir? 14 Mart Tıp Bayramı doktorlarımız için önemli ve özel bir gün. Bu özel günün sebebiyle doktorunuza hediye alarak onu unutmadığınızı göstermek son derece düşünceli bir davranış olacaktır.

  Doktorunuza hediye almak arkadaşınıza hediye almak kadar kolay olmayabilir. Doktorunuza hediye alırken bir türlü karar veremiyor olabilirsiniz. Bunun için size en güzel önerimiz Muhiku’nun Best Doctor Ever Hediye Kutusu olacak. İddia ediyoruz bundan daha iyi doktora teşekkür hediyesi olamaz.

  Öğretmene Teşekkür Hediyesi

  Eğitim hayatımızın en önemli ve en temel parçası olan öğretmenlerimize birden çok sebeple hediyeler alabiliriz. Örneğin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ya da öğretmeninizin doğum gününde hediye alabilirsiniz. Bu özel günlerin yanı sıra öğretmeninize göstermiş olduğu fedakarlıklardan dolayı eğitim öğretim yılının sonunda teşekkür hediyesi alabilirsiniz. Öğretmene teşekkür hediyesi alırken sizi unutmamasını ve her zaman hatırlamasını sağlayacağınız hediyeler seçebilirsiniz.

  Öğretmeninize hediye alırken tek bir parçaya odaklanmak yerine birden fazla parçayı tek kutuda sunmayı düşünebilirsiniz. Sıradanlıktan uzak ve farklı parçaları bir araya getirerek harika kutular tasarlayan Muhiku bu konuda işinizi kolaylaştıracaktır. Muhiku’dan Fedakar Öğretmene Hediye Kutusu alarak öğretmene teşekkür hediyesi için muhteşem bir seçim yapabilirsiniz.

  Teşekkür Ederim Hediye Önerileri

  Doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Kadınlar Günü gibi özel günlerde yakınlarımızdan hediyeler alabiliyoruz. Bu özel günlerde aldığı hediyelere sevinmeyen yoktur herhalde. Sevinerek açtığımız bu hediyelerin karşılığında bize hediye alan yakınlarımıza en uygun zamanda hediyeye teşekkür etmek mahiyetinde hediye almak isteriz.

  Teşekkür için hediye etmek bazen küçük bir hediye ile bazen de duygulu bir mesajla olabilir. Her zaman hediyeye teşekkür maksatlı özel hediyeler alamayabiliriz. Mesela özenerek hazırladığımız ve sevdiklerimizle vakit geçireceğimiz bir akşam yemeği de hediyeye için teşekkür mahiyetinde olabilir.

  En Güzel Teşekkür Hediyeleri Muhiku’da!

  Yakınlarımız için hediyeye teşekkür etmenin farklı yollarından bahsettik. Aynı şekilde hediyeye teşekkür kapsamında alınabilecek hediyelerden de fikirler verdik.

  Öğretmeninize, annenize, arkadaşınıza, doktorunuza en güzel teşekkür hediyelerini Muhiku’da bulabilirsiniz. Özellikle özenle hazırlanan ‘Teşekkür Çiçekleri’ kategorisinden birbirinden güzel çiçek buketlerini tercih edebilirsiniz. ‘Teşekkür Çiçekleri’ içerisinde canlı saksı bitkilerinin de olduğunu unutmayın! Yakınlarınızın sevdiği çiçeğe Muhiku ile ulaşabilirsiniz.

  S: Teşekkür hediyesi kime alınır?
  C: Siz de emeği olduğunu düşündüğünüz herkese teşekkür hediyesi alabilirsiniz. Gösterdiği sabrı ve emeğinden dolayı öğretmeninize, fedakarca sunduğu sağlık hizmetinden dolayı doktorunuza, hayatınızda önemli rolü olduğunu düşündüğünüz arkadaşınıza teşekkür hediyesi alabilirsiniz. Kısacası değer verdiğiniz aynı zamanda hoşunuza giden bir davranışa sahip olan yakınlarınıza teşekkür hediyesi alabilirsiniz.
  S: En güzel teşekkür hediyeleri nelerdir?
  C: Teşekkür hediyelerinin en güzel ve en özel olanı sıradanlıktan uzak ama samimiyet hissini içinde bulunduranıdır. Bazen tek başına almak istemediğiniz bir hediyeyi birden fazla parça ile bir araya getirerek muhteşem bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Yani konsept hediye kutuları en güzel teşekkür hediyelerindendir biridir diyebiliriz.
  S: Teşekkür hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Teşekkür hediyesi alacağınız kişinin ilgi duyduğu ve merak ettiği alanlara yönelebilirsiniz. Hediye alırken amaç mutlu hissettirmek olmalı. Dolayısıyla karşınızdaki kişinin duygularına göre karar vermeniz size kolaylık sağlar. Ve unutmayın ki daha önce aldığınız bir hediyeyi tekrar almak sıradan bir fikir olacaktır. Bunun için farklı hediye seçenekleri sunan Muhiku’ya göz atmalısınız!
  S: Teşekkür hediyesi olarak ne alınır?
  C: Çiçeksever birine çiçek, kahve sever birine fincan takımı, kitap okumayı seven birine kitap alınabilir. Elbette bu seçeneklerin hepsi de birbirinden kıymetli hediyelerdir. Ancak teşekkür hediyesi ile karşınızdaki kişinin daha özel hissetmesini istiyorsanız biraz daha yaratıcı düşünmeniz gerekebilir. Bu durumda Muhiku’nun özel hissettirecek tasarım kutularından satın alabilirsiniz.