Fiesta – Sarı Gerbera Çiçek Buketi

%12 İndirim!

Original price was: 259,00 TL.Current price is: 229,00 TL.

Stokta yok

Yaldız biyeli buket kağıdında Sarı Gerbera, Sarı Babe Çardak Gül, Mini Beyaz Karanfil , Büyük Beyaz Karanfil, Solidago ve Ruzkoz’dan oluşan çiçek buketi.

Ürün Detayları:

  • Fiesta’nın uzun süre taze kalabilmesi için temiz bir su ve temiz bir vazo gerekir. Aynı zamanda doğrudan maruz kalmayacağı şekilde güneş ışığı görmelidir.
  • Buket elinize ulaştıktan sonra içerisinde bulunan çiçekleri vazoya yerleştirmeden önce suya değecek kısımlardaki yaprakları temizlenmeli ve sapları uçlarından verev kesilerek suya koyulmalıdır.
  • Çiçek buketinin daha uzun yaşaması kullanılan suyun kalitesine bağlıdır. 1 litre suya Fiesta ile birlikte gelen besinin eklenerek suyun 7-10 gün boyunca bakterilerden arınması ve çiçeklerin daha uzun ve sağlıklı kalması sağlanmalıdır.
  • Çiçeklerin farklı sap ömürlerinden dolayı suda bir haftadan önce bir bulanma söz konusu olursa suyu değiştirilmelidir. Ömrünü tamamlayan çiçeklerin vazodan çıkarılması buketin ömrünü artıracaktır.
Tükendi
Benzer Hediyeler 👇
0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
Fiesta - Sarı Gerbera Çiçek Buketi
Fiesta - Sarı Gerbera Çiçek Buketi

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Çiçek gönderimi şu an için sadece İstanbul iline verilebilmektedir. İstanbul'da hafta içi 11:00'dan önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
11:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.