Sınıf Öğretmeni Hediyeleri

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Kitap Sever Öğretmene Hediye Kutusu
  • Öğretmen Sevgiliye Hediye Kutusu

   Öğretmen Sevgiliye Hediye Kutusu

   315.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Fedakar Öğretmene Hediye Kutusu

   Fedakar Öğretmene Hediye Kutusu

   %22 indirim
   285.00 TL
  • Öğretmene Renkli Hediye Kutusu

   Öğretmene Renkli Hediye Kutusu

   %23 indirim
   295.00 TL
  • Öğretmene Tebessüm Hediye Kutusu

   Öğretmene Tebessüm Hediye Kutusu

   %22 indirim
   325.00 TL
  • Erkek Öğretmen için Hediye Kutusu

   Erkek Öğretmen için Hediye Kutusu

   %23 indirim
   475.00 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Öğretmene Güneşin Renkleri Hediye Kutusu

   Öğretmene Güneşin Renkleri Hediye Kutusu

   %21 indirim
   155.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Öğretmene Tebrik Hediye Kutusu

   Öğretmene Tebrik Hediye Kutusu

   %19 indirim
   175.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Kadın Öğretmene Hediye Kutusu

   Kadın Öğretmene Hediye Kutusu

   %24 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Öğretmen Eşe Hediye Kutusu

   Öğretmen Eşe Hediye Kutusu

   %23 indirim
   205.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Öğretmen Arkadaşa Hediye Kutusu

   Öğretmen Arkadaşa Hediye Kutusu

   %20 indirim
   195.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  1

  Hem kullanışlı hem de anlamlı sınıf öğretmeni hediyeleri Muhiku’da! Branşı sınıf öğretmenliği olan ve size okul hayatını sevdiren kıymetli öğretmenlerinizi zaman zaman özel bir hediye ile mutlu etmek isteyebilirsiniz.

  Tabi hediye seçimi aşamasında oldukça özenli ve titiz davranmalısınız. İşte tam bu noktada imdadınıza Muhiku yetişir. Muhiku’nun sınıf öğretmeni hediyeleri ile biricik öğretmenlerinize hoş bir armağan sunabilirsiniz.

  Sınıf Öğretmenine Hediye Fikirleri

  • Ajanda,
  • Kalem,
  • Kupa,
  • Not defteri,
  • Dünya çayları ve kahveleri,
  • Konsept hediye kutuları,
  • Fular,
  • Kravat,
  • El yapımı ürünler,
  • Deneyim kiti,
  • Aksesuar,
  • Deri ürünler

  Sınıf öğretmenine hediye olarak değerlendirebileceğiniz bu alternatiflerle biricik öğretmeninize uygun bir fiyata güzel bir armağan verebilirsiniz. Ayrıca Muhiku’nun aynı gün teslim hediye hizmeti sayesinde aldığınız bir hediye kısa sürede öğretmenlerinize ulaşır.

  Sınıf Öğretmeni Hediyeleri Nelerdir?

  Sınıf öğretmenine alınacak en güzel hediye seçenekleri Muhiku’da! Okula adım attığınız ilk andan itibaren sizi büyük bir sevgi ve sabırla yetiştiren kıymetli öğretmenleriniz, bir çift güzel sözden çok daha fazlasını hak eder. Bu sebeple onlara alacağınız hoş ve özel bir hediye ile öğretmenlerinizin kalbine dokunabilirsiniz.

  Sınıf öğretmenine hediye olarak değerlendirebileceğiniz makul fiyatlı alternatifler Muhiku’da! Eğer siz de sınıf öğretmenine ne hediye alınır diye düşünüyorsanız Muhiku’nun özel konsept hediye kutularını değerlendirebilirsiniz. Tek bir kutu içerisindeki birbirinden anlamlı hediyelerle kıymetli öğretmenlerinize yıllarca kendinizi hatırlatabilirsiniz.

  Bu özel kutuların yanı sıra Muhiku’nun kendi kutunu yap avantajı sayesinde dilediğiniz ürünlerle sıfırdan bir kutu tasarlayabilirsiniz. Öğretmeninizin zevklerine yönelik yapacağınız seçimlerle sınıf öğretmeninizin kalbine dokunabilirsiniz.

  Sınıf Öğretmenine Alınacak En Güzel Hediye Fikirleri

  Okul dönemi oldukça uzun ve zorlu bir dönemdir. Bu sebeple okula alışmanızı sağlayan, sizi sayısız bilgi ile donatan ve okulu sevmenize vesile olan kıymetli öğretmenlerinize ne kadar teşekkür etseniz az kalır. Özellikle sınıf öğretmenlerine bu aşamada çok daha fazla iş düşer. Okuma, yazma gibi temel eğitimleri size en güzel şekilde veren sınıf öğretmenleriniz için alacağınız bir hediye ona teşekkür etmek için iyi bir fırsattır.

  İlkokulu başarılı bir şekilde bitirdiyseniz ve bu başarıdaki en büyük pay sahibi öğretmeninizse ilkokul öğretmenine mezuniyet hediyesi olarak Muhiku’nun alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Muhiku’nun geniş hediye dünyası içerisinden kıymetli öğretmenleriniz için hoş seçimler yapabilirsiniz.

  Örneğin size okumayı öğreten ve sevdiren sınıf öğretmenine hediye olarak severek okuyacağı bir kitap armağan edebilirsiniz. Bunun yanı sıra öğretmeninize okul günlerinde sıklıkla kullanabileceği bir ajanda ya da kalem alabilirsiniz.

  Bayan Sınıf Öğretmenine Hediye

  Sınıf öğretmenleri; branşı gereği okul hayatınızdaki en temel eğitimi sizlere veren öğretmenlerdir. Okula adım attığınız ilk andan itibaren elinizden tutup sizi sonsuz bir bilgi ile donatan sınıf öğretmenleriniz, unutulmayacak kadar değerlidir.

  Bu sebeple zaman zaman onlara verdiğiniz değeri de bir hediye ile göstermek isteyebilirsiniz. Sınıf öğretmeniniz bayansa ve ona mutlu olacağı bir hediye vermek istiyorsanız Muhiku’nun hediye seçenekleri tam size göre.

  Örneğin bayan sınıf öğretmenine hediye olarak şık bir fular, kullanışlı bir bez çanta, okuldaki masasını süsleyecek bir çiçek ya da kahvesine eşlik edecek lezzetli bir çikolata alabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bayan sınıf öğretmenine hediye olarak Muhiku’nun özenle tasarladığı yenilik dolu konsept hediye kutularını da değerlendirebilirsiniz.

  Erkek Sınıf Öğretmenine Hediye

  Erkek sınıf öğretmenine hediye seçmek zaman zaman biraz daha uzun sürebilir. Biricik öğretmeninize hem anlamlı hem de cebinize uygun bir hediye almak istiyorsanız Muhiku’nun öğretmene hediye kategorisi içerisindeki seçenekler tam size göre.

  Muhiku’dan erkek sınıf öğretmenine hediye olarak;

  • Deri bir cüzdan,
  • Kullanışlı deri bir kartlık,
  • Kravat,
  • Kolonya,
  • Ajanda,
  • Kalem,
  • Kupa gibi anlamlı hediyelerden birini tercih edebilirsiniz.

  Tüm bu hediyelerin yanı sıra Muhiku’dan kendi hediye kutunuzu da tasarlayabilirsiniz. Böylece tamamen öğretmeninize özel bir armağan sunabilirsiniz. Muhiku’nun kendi kutunu yap fırsatı sayesinde oldukça uygun bir fiyata tek bir kutuya birden fazla mutluluk sığdırabilirsiniz.

  Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

  24 Kasım Öğretmenler Günü, tüm öğretmenlere atfedilen oldukça kıymetli bir gündür. Bugünlere gelmenizde büyük rol oynayan, size sayısız emek ve sonsuz sabır gösteren tüm öğretmenler bu özel günde bir kutlamayı hak eder. Özellikle Muhiku’dan 1. sınıf öğretmenine hediye alarak ona en güzel şekilde teşekkür edebilirsiniz.

  Hediye seçmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Hediyenin anlamlı, kaliteli, özel olması kadar fiyatının uygun olması da önemlidir. Sınıf öğretmenine hediye olarak Muhiku’nun uygun fiyatlı alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Böylece öğretmeninizi gülümsetmenin yanı sıra bütçenizi de zorlamamış olursunuz.

  Muhiku’nun Öğretmenler Günü hediyesi kategorisi içerisinde sınıf öğretmeni hediyeleri olarak değerlendirebileceğiniz farklı pek çok alternatif var. Örneğin sınıf öğretmenine hediye olarak; Muhiku’nun taptaze çiçek alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Çiçeğin ne kadar etkili ve özel bir hediye olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sebeple Muhiku’dan uygun bir fiyata alacağınız çiçekler, öğretmeninizin gününü güzelleştirir.

  Sınıf öğretmeniniz için değerlendirebileceğiniz bir diğer alternatif ise Muhiku’nun kalitesiyle göz dolduran deri ürünleridir. Öğretmenlerinizin ihtiyaçlarına ve zevklerine göre Muhiku’da makul bir fiyat aralığında satışa sunulan deri ürünleri değerlendirebilirsiniz.

  Öğretmeninizin günlük hayatta severek kullanabileceği bu ürünler, uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Şimdi siz de Muhiku’nun yenilikçi hediyelerini keşfedebilir ve kıymetli öğretmenleriniz için harika seçimler yapabilirsiniz.

  S: 👩‍🏫 Bayan sınıf öğretmenine hediye ne alınır?
  C: Okulun ilk gününden son gününe kadar her anınızda yanınızda olan biricik öğretmeninize anlamlı bir hediye alarak onu duygulandırabilirsiniz. Özellikle sınıf öğretmeniniz bayansa onun için şık bir fular, güzel kokulu bir kolonya ya da sürekli kullanabileceği bir bez çanta alabilirsiniz. Tüm bunları yanı sıra Muhiku'nun özel konsept hediye kutularını da değerlendirebilirsiniz.
  S: 👨‍🏫 Erkek sınıf öğretmenine hediye ne alınır?
  C: Eğer sınıf öğretmeniniz erkekse ve ona günlük hayatta kullanabileceği hediyeler almak istiyorsanız size vereceğimiz ilk öneri kravattır. Bunun yanı sıra cüzdan, anahtarlık ve kartlık gibi ürünleri de erkek sınıf öğretmenine hediye olarak değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizde Muhiku'nun uygun fiyatlı hediyelerine göz atabilirsiniz.
  S: 👩‍🏫 Sınıf öğretmenine Öğretmenler Günü’nde ne hediye alınabilir?
  C: 24 Kasım Öğretmenler Günü için alacağınız bir hediye anlam yüklü olmalıdır. Bu özel günü en güzel şekilde kutlamak için Muhiku'nun öğretmene hediye kategorisi içerisinden güzel bir seçim yapabilirsiniz. Sınıf öğretmeniniz için kupa, ajanda, planlayıcı, kalem, dünya çayları ve kahveleri, kravat ve fular gibi ürünleri değerlendirebilirsiniz.
  S: 👨‍🏫 Sınıf öğretmenine Öğretmenler Günü için evde ne yapılabilir?
  C: Eğer sınıf öğretmeninize Öğretmenler Günü'nde kendi ellerinizle bir hediye hazırlayıp vermek istiyorsanız Muhiku'nun deneyim kitleri tam size göre. Boş vakitleri en güzel şekilde değerlendirmek için iyi bir seçenek olan deneyim kitleri, Muhiku'nun hesaplı fiyat aralığı ile cep yakmaz. Böylece Öğretmenler Günü için hem bütçenizi zorlamamış hem de öğretmeninize büyük mutluluklar yaşatmış olursunuz.