×
60.000'den fazla kişiyi yenilikçi hediyelerle mutlu ettik!
Tüm Kutularda Aynı Gün & Ücretsiz Kargo

Hayata Değer Katan Sevgiliye Hediye Kutuları

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Hayata Değer Katan Hediye Kutuları

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve
kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Aynı gün kargo ve teslimat
15.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ve İstanbul içi teslimat seçeneği
Tüm kutularda kargo bedava!
Ekstra kargo ücretini kimse sevmez. Biz de öyle.
Koşulsuz İade
İnternet hala riskli mi geliyor? Beğenmezseniz koşulsuz iade edin!

Kışa Özel Kutular

< >

En Çok Satan Kutular

Kışa Özel Ürünler

Hediye Kutuları

< >

Sevgiliniz için Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevgiliye hediye almak en zor seçimlerden birisidir. Acaba sevecek mi, ne alsam beğenir soruları bitmez. Bir de bu durum uzun süreli ilişkilerde biraz daha zor oluyor. Çiçek, takı, parfüm, cüzdan, gömlek, saat vb. seçenekleri dört bir tarafımızı sarıyor. Sizin için harika bir çözümümüz var.

Sevgilinizi Bugün Mutlu Edin!

Sevgiliye Hediye Ne Alırsam Beğenir?

Söz konusu sevgiliye alınacak hediyeler olunca derin bir araştırma içerisine giriyoruz. Sevgiliye alınacak en güzel, en ilginç sürpriz hediye fikirlerinin ardı arkası kesilmiyor. Aslında Muhiku’yu da tam olarak bu kısır döngüye çözüm getirmesi için kurduk. Sevdiklerinizin kendilerine vakit ayırabilmesi ve onların hayatına renk katması için kutular tasarlıyoruz. Gözünüzden sakındığınız sevdiklerinizi mutlu etmek için her gün daha iyi kutular tasarlıyor ve her ay binlerce çiftin mutluluğuna ortak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Erkek sevgiliye ise hediye seçmek artık zor değil. Gerek sevgililer gününde hediye alırken gerekse sevgiliye doğum günü hediyesi alırken onlara en uygun kutuyu hediye edebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi erkeğe hediye tercihini Muhiku’dan yana kullandı.

Hediye kutularının bir diğer avantajı ise tek kutuda birçok hediye barındırmasıdır. Muhiku olarak kutuyu hediye alacak kişinin hayatının farklı noktalarına değer katması için özen gösteriyoruz. Sevgiliye hediye verirken öylesine bir kutu olmaması en önemli kriterimiz oluyor. Mesela en son erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne aldınız? Erkek hediyeleri kadın hediyelerinden daha az opsiyona sahip ve beğenilmesi oldukça güç oluyor. Hediye kutuları ile hediye çeşidini ve sayısını artırarak aslında beğeni ihtimalini de yukarı çekebiliyorsunuz. Bir diğer taraftan kız arkadaşa hediye çeşidinin çok fazla olması ise kafa karışıklığı oluşturabiliyor. Çiçek, takı ve sonu gelmeyen opsiyonlar acaba ne alsam sorusunun cevabını zorlaştırıyor. ise tüm bunlardan farklılaşarak sevgiliniz için beğeni oranı oldukça yüksek, harika kutular sunar.

Sevgililer gününde ise hediye seçimi maalesef bir rekabete dönüştürülebiliyor. Zarafet ve incelikten uzak, düşünülmüş hediyelerden yoksun daha çok gösteriş odaklı hediyeler tercih edilebiliyor. Halbuki tasarladığımız kutularla sevdiklerinizin çay ve kahve içerken dostu, kitap okurken yoldaşı, güzelliğinin bir parçası, eğlencesinin ise mimarı olabilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce çifti mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Sevgilinizi Bugün Mutlu Edin!

Sepet