Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve
kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Aynı gün kargo ve teslimat
15.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ve İstanbul içi teslimat seçeneği
Tüm kutularda kargo bedava!
Ekstra kargo ücretini kimse sevmez. Biz de öyle.
Koşulsuz İade
İnternet hala riskli mi geliyor? Beğenmezseniz koşulsuz iade edin!

Kışa Özel Kutular

< >

En Çok Satan Kutular

Kışa Özel Ürünler

Hediye Kutuları

< >

Sevgililer Günü Hediyeleri için Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevgililer gününde sevgiliye hediye seçmek oldukça zordur. Hediye seçeneklerinin benzer ve sınırlı olması özellikle uzun ilişkilerde tekrara düşme kaygısına yol açabilir. Tam da bu esnada sizi mutlu edecek harika hediye fikirleri geliştirdik!

Sevgilinizi Mutlu Edin

Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alırsam Beğenir?

Konu sevgililer günü hediyesi olunca her sene yoğun bir araştırma içerisine giriyoruz. Bazen kısa yoldan ilerleyerek bir çiçek hediye ediyor, bazen de bir takıdan yana tercihimizi kullanabiliyoruz. Ne var ki her ikisi de bir süre sonra kısır döngüye giriyor ve sevgiliye hediye verme konusunda bize pek yardımcı olamıyorlar.

Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen 14 Şubat için sevgiliye alınabilecek hediye konusunda yeni fikirler araştırıyorsunuz demektir. Size sevindirici bir haberimiz var! Muhiku olarak yenilikçi hediyeler tasarlıyor ve sevgililer gününe özel hediye kutularını sevdiklerinizle buluşturuyoruz.

Sevgiliye hediye kutuları tasarlarken onların kendilerine vakit ayırabilmesi ve hayatına renk katması başlıca kriterimiz oluyor. Her ay binlerce çifti hediye kutuları ile mutlu etmenin heyecanını yaşıyoruz. Ayrıca erkek sevgiliye hediye seçmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız ve gerek 14 Şubat Sevgililer Gününde erkek sevgiliye hediye gerekse doğum günü hediyesi alırken onlara en uygun kutuyu hediye edebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi erkeğe hediye tercihini Muhiku’dan yana kullandı.

Hediye kutularının bir diğer avantajı ise tek kutuda birçok hediye barındırmasıdır. Kutuyu hediye alacak kişinin hayatının farklı noktalarına değer katması için özen gösteriyoruz. Sevgililer gününde hediye verirken öylesine bir kutu olmaması en önemli kriterimiz oluyor. Çiçek, takı ve sonu gelmeyen opsiyonlar acaba ne alsam sorusunun cevabını zorlaştırırken hediye kutularının içerisindeki farklı ürünler ile hediye çeşidini ve sayısını arttırarak aslında beğeni ihtimalini de yukarı çekebiliyorsunuz. Ayrıca bu özel gün için tasarladığımız hediye kartları ile onlara harika sevgililer günü mesajları ve sözleri yazabilirsiniz.

Son yıllarda sevgililer gününde hediye seçimi maalesef bir rekabete dönüştürülebiliyor. Zarafet ve incelikten uzak, düşünülmüş hediyelerden yoksun daha çok gösteriş odaklı hediyeler tercih edilebiliyor. Oysaki tasarladığımız kutularla sevgilinizin çay ve kahve içerken dostu, kitap okurken yoldaşı, güzelliğinin bir parçası, eğlencesinin ise mimarı olabilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce çifti ile mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Sepet