Sevgili Kombinleri

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Green Love Hediye Kutusu

   Green Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   315.00 TL
  • İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Erkeğe Hediye Kutusu
   Yüksek talep görüyor!
  • İyi ki Sen Hediye Kutusu

   İyi ki Sen Hediye Kutusu

   319.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Best of Luck Hediye Kutusu

   Best of Luck Hediye Kutusu

   %23 indirim
   309.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Mutluluk Zamanı Hediye Kutusu

   Mutluluk Zamanı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   385.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • For You Hediye Kutusu

   For You Hediye Kutusu

   %23 indirim
   459.00 TL
  • Pure & Fresh Hediye Kutusu

   Pure & Fresh Hediye Kutusu

   420.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  1

  Sevgili kombinleri genel olarak çiftlerin birbiri ile eş kıyafet giymesi şeklinde düşünülmektedir. Kombin kelimesi Fransızca kökenli olup kombinasyondan türemiştir. Kombinin asıl anlamı farklı birtakım nesnelerin bir araya gelerek bir bütün oluşturmasıdır. Ayrıca birbirini tamamlayan parçaların sevgililerle birleşmesinde de tatlı bir romantizm vardır.

  Sevgili kombini aynı t-shirt, gömlek, kazak ile yapılacağı gibi birbiriyle uyumlu renk kıyafetlerle de yapılabilmektedir. Ancak sevgili kombinleri kıyafetler dışında günlük hayatta kullanılan ürünlerle de yapılabilir. Dolayısıyla sevgililerin günlük hayatlarında kullandığı ürünlerin birbirini tamamlamasıyla da çiftler için kombin yapılabilir.

  Muhiku ile sevgili kombini yapmak da çok kolay! Birlikteliğiniz için birbirinden renkli ürünlerle; ister kıyafet, ister kırtasiye, isterseniz de mutfak ürünleriyle modern ve şık kombinler yapabilirsiniz.

  Modern Sevgili Kombinleri Nelerdir?

  Sevgili kombin örneklerini birbiriyle aynı kıyafetler ile gördük. Fakat günümüzde birbiri ile aynı kıyafetleri giymek çok tercih edilmemektedir. Çift kombinleri kazak, t-shirt gibi büyük ürünler yerine şu an daha çok minimalist olarak kullanılmaktadır. Bileklik, bere gibi aksesuarlarla da sevgili kombin çeşitleri yapılabilmektedir.

  Sevgililer aralarında uyumluysa bunu yaşam tarzlarına da yansıtmak ister. Uyumu simgeleyen sevgili kombin örnekleri zamanla artmış, gelişmiş ve modernleşmiştir. Gün geçtikçe her şeye daha kolay ulaşır hale geldik. Dolayısıyla artık birçok ürünü çok daha kolay kişiselleştirebiliyoruz.

  Modern Sevgili Kombin Önerileri

  • Seçtiğiniz veya kişiselleştirilmiş kupa
  • Bileklik
  • Bere
  • Çorap
  • Anahtarlık
  • Tasarım defter ve kalem
  • Su matarası veya termos

  Çift Kombinleri Nasıl Yapılır?

  Sevgili kombinleri kışın planlanıyorsa aynı model ve benzer tonlarda; bere, eldiven ve atkı ile yapılabilir. Özellikle aynı renk de tercih edilebilirsiniz. Eğer yazlık çift kombinleri yapılıyorsa minimal baskılı t-shirtler seçilebilir. Örneğin güneş ve ay baskılı t-shirt ile kombin yapılabilirsiniz. Ayrıca erkek sevgiliye bileklik ve kadın sevgiliye halhal ile aksesuar kombini yapılabilirsiniz.

  Sevgililer için kombinler günlük yaşamda kullanılan ürünlerle de yapılabilmektedir. Sevgiliniz ile birlikte çay ve kahve kupasını ya da bardak altlığını kombinleyebilirsiniz. Gün içerisinde not alan, defter kullanan bir çift iseniz uyumlu defter ve kalem tercih edebilirsiniz.

  Eş Kombinleri Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  Uygun sevgili kombinleri kıyafet ile yapılmak zorunda değildir. Sevgili kombinleri için ikiz gibi bir örnek giyinmek yerine gerçekten anlamlı parçalarla kombinler yapabilirsiniz. Örneğin masa başı çalışan sevgililer masa saatlerini, biblolarını veya resim çerçevelerini kombinleyebilirler. Böylelikle günün en stresli anında da, yorgun veya mutlu olduğunuzda da sevgilinizle aynı objeye baktığınızı bileceksiniz. Yaşam alanlarınızda devamlı kullandığınız veya gördüğünüz şeyleri kombinlemeniz aynı gömleği giymiş olmanızdan çok daha anlamlı olacaktır.

  Sevgilinizle yeni bir hobi edindiyseniz veya bir karar aldıysanız bunu destekleyici ürünler kombinleyebilirsiniz. Örneğin, su tüketiminizi arttırmaya karar verdiyseniz birbiri ile uyumlu mataraları kombinleyebilirsiniz.

  En Trend Sevgili Kombinleri Muhiku’da!

  Sevgili kombinleri hazırlamak için kendi kutunuzu oluşturmaya ne dersiniz? Muhiku’da yüzlerce seçenek içerisinden size hitap eden ürünleri bulabilirsiniz. Romantik, anlamlı ve kullanışlı sevgili kombinleri uygun fiyat ile Muhiku’da sizi bekliyor!

  Muhiku’da herkese ve her özel güne hediye tasarlamak mümkün. İsterseniz hediye kutunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz. İsterseniz de mevcut hediye kutularına istediğiniz ürünleri ekleyerek kombinler yapabilirsiniz.

  Sevgilinizle anahtarlıklarınızı uyumlu hale getirebilirsiniz. Bunun için el yapımı anahtarlıklardan size uygun olanı seçmeniz yeterli. Birbirinden renkli kupa modelleriyle ise hem harika bir hediye hem de yılbaşı çift kombinleri hazırlayabilirsiniz. Mini yılbaşı ağacı, sıcak çikolata, bardak altlığı gibi ürünlerle hediyenizi yani kombininizi  zenginleştirebilirsiniz.

  Tesettürlü sevgili kombinleri için Muhiku’nun birbirinden güzel çorap tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. Güneş ve ay gibi sembolleriyle uyumlu çoraplar tercih edebilirsiniz. Ayrıca birbiri ile aynı renk veya aynı model ama farklı renk çoraplarla da kombin yapabilirsiniz.

  S: Sevgili kombinleri nereden bulabilirim?
  C: Muhiku sevgili kombinleri için yüzlerce anlamlı ve kullanışlı seçenek sunuyor. Sevgili kombinleri için önce hangi ürünleri eşleştirmek istediğinize karar vermelisiniz. Örnek olarak ofis çalışanı sevgililer için erkek sevgiliye siyah defter ve beyaz kalem, kadın için beyaz defter siyah kalem kombinlenebilir.
  S: Sevgili kombin ürünleri nelerdir?
  C: Sevgili kombin ürünleri dendiğinde akla sadece t-shirt, gömlek, kazak, eşofman takımı vb kıyafetlerin gelmesi yanlıştır. Sevgili kombini için çorap, bere, takı, kupa, defter, kalem gibi bir çok ürünü kombinleyebilirsiniz. Birebir aynı giyinmeden de size ve sevgilinize hitap eden şekilde kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  S: Uygun fiyatlı sevgili kombinleri nelerdir?
  C: Uygun fiyatlı sevgili kombinleri için küçük ürünler tercih edebilirsiniz. Kışın sevgilinizle berelerinizi kombinleyebilirsiniz veya eğlenceli çoraplar ile renkli sevgili kombinleri yapabilirsiniz. Anahtarlık, tasarım kupa, bardak altlığı, el yapımı figürlü su bardakları gibi ürünlerle de uygun fiyatlı sevgili kombinleri yapabilirsiniz.
  S: En trend tesettürlü sevgili kombinleri nelerdir?
  C: En trend tesettürlü sevgili kombinleri için nakışlı çoraplar, birbiri ile uyumlu takılar tercih edilebilir. Filtre kahve içmeyi seven sevgililer birbiri ile uyumlu kupalar tercih edebilir. Örneğin sevgili kombini için love tasarımlı kupa ve bardak altlıklarını tercih edebilirsiniz.