Psikolog Hediyeleri

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Hemşireye Tebrik Hediye Kutusu

   Hemşireye Tebrik Hediye Kutusu

   %22 indirim
   225.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Doktora Özel Hediye Kutusu

   Doktora Özel Hediye Kutusu

   %22 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Şu An xx Kişi Bu Ürünü İnceliyor
  • Sağlık Çalışanına Tebessüm Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Tebessüm Hediye Kutusu

   %23 indirim
   239.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

   %23 indirim
   269.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

   %22 indirim
   345.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Cok Satan Ribbon
  • Happy Health Day Hediye Kutusu

   Happy Health Day Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
  • Fedakar Doktora Hediye Kutusu

   Fedakar Doktora Hediye Kutusu

   %24 indirim
   355.00 TL
  • Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu

   Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu

   %22 indirim
   379.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Tıp Bayramı Temalı Hediye Kutusu

   Tıp Bayramı Temalı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   385.00 TL
   Son 10 Saatte xx Kişi Sepete Ekledi
  • Tıp Bayramı Özel Hediye Kutusu

   Tıp Bayramı Özel Hediye Kutusu

   %22 indirim
   399.00 TL
  1

  Psikologlar insan ilişkilerine çok ehemmiyet verirler. Hediye almak ve vermenin insan ilişkilerini kuvvetlendiren bir aktivite olduğu görüşünü desteklerler. Psikolog hediyeleri de bu ilişki kapsamında değerlendirilebilir.

  Özellikle 10 Mayıs Dünya Psikologlar Günü hediye vermek için ideal günlerden biridir. Her özel günde hatırlanmak insanı mutlu ettiği gibi Dünya Psikologlar Günü’nde hatırlanmak da psikologları mutlu edecektir.

  Psikolog mesleğini icra eden sevdiklerinize psikolog hediyeleri olarak ne alabilirim diye düşünüyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bir psikoloğa hediye alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilerek hediyenizi kolaylıkla seçebileceksiniz.

  Psikolog hediyeleri ararken öncelikle hediye alacağınız kişinin kaç yaşlarında olduğunu ve hangi alanlarda çalıştığını bilmeniz hediye seçiminizde kolaylık sağlayacaktır. Genç psikologlar için biraz daha hareketli hediyeler düşünebilirsiniz. Orta yaşlı psikologlar için ise daha sakin hediyeler seçebilirsiniz.

  Çocuk ya da yetişkin psikoloğu olan arkadaşlarınız için ise hediye muhatap olduğu kitleye göre seçilmelidir. Çocuk psikologları için figürlü amigurumiler hoş bir hediye olacaktır. Bu hediyeleri psikolog arkadaşınız çocuklarla olan seanslarında kullanabilirler.

  Hediye araştırırken ilk olarak psikolog ofis hediyeleri listesi hazırlamak alternatif bulmanızı kolaylaştırır. Buradan hareketle psikoloğa alınacak hediyeler listenize neler eklenebilir bir göz atalım.

  Psikologlar için hediye fikirleri;

  • Dünya çayları ya da kahveleri
  • Sağlıklı atıştırmalıklar
  • Oda kokusu ya da kolonya
  • Tütsü ve tütsülük
  • Buhurdanlık ve uçucu yağlar
  • Fincan takımı ya da kupa
  • Tablo, pano ya da çerçeve
  • Kitap
  • Ajanda ve not defteri
  • Saksı bitkisi

  Psikolog hediyeleri arasında en çok tercih edilenlerden sizin için bir liste derledik. Bu hediyeleri Muhiku sizin için tasarladı ve bir hediye kutusu haline getirdi. Dilerseniz kendi kutunu yap ile Muhiku’nun binlerce çeşit hediyeliklerinin arasından beğendiklerinizi seçip kendi kutunuzu da hazırlayabilirsiniz.

  Psikolog Hediyeleri Nelerdir?

  Bir psikoloğa hediye alırken ilk olarak hediye sahibinin zevklerini ve yaşam stilini bilmeniz gerekir. Psikologlar eğitimin bir sonunun olmadığını düşünerek kendilerini yenilemeyi bilen ve seven insanlardır.

  Bu noktada kitaplar psikologların en iyi anlaştığı arkadaşlarıdır. Psikoloji, sosyoloji, edebiyat vb. birçok alanda kitaplardan hediye hazırlayarak psikologları mutlu edebilirsiniz.

  Psikolog hediyeleri içinde ofis hediyeleri şık ve ince düşünülmüş armağanlar olacaklardır. Ofis odasını güzeleştirecek saksı bitkileri tercih edebilirsiniz. Duvarlarını süsleyecek tablo ya da pano da güzel bir hatıra olacaktır. Aynı şekilde rahatlatıcı etkili, hoş oda kokuları da arkadaşınızın ofisine ayrı bir hava katacaktır.

  Düzenli çalışmayı seven ve eski usul ajanda ile haftalık planlamasını yapan bir psikoloğa hediye olarak haftalık planlayıcı ya da yıllık ajandalardan alabilirsiniz. Yanına da güzel bir dolma kalem ekleyebilirsiniz. Söz uçar yazı kalır sözüne dayanarak hediyeniz psikolog arkadaşınız için unutulmaz bir hatıra olacaktır.

  Seçtiğiniz hediyenin unutulmaz olması için özen gösteren Muhiku’ya bakmadan karar vermemenizi öneririz. Muhiku’da herkesin hoşuna gidebilecek yüzlerce seçenek mevcut. Çiçekten çikolataya, meyveden sabunlara, kahveden el yapımı seramik fincanlara kadar her şey mevcut. Bu hediyeleri psikolog sevdiklerinize rahatça hediye edebilirsiniz. Böylece onları mutlu hissettirebilirsiniz.

  Erkek Psikoloğa Hediye Önerileri

  Psikologların erkeği de kadını da benzer hediyelerden mutlu olabilirler. Erkek bir psikoloğa erkeklere özel olan hediyelerden seçebilirsiniz. Kravat, deri cüzdan ya da erkek bakım ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde parfüm ya da kolonya da seçimleriniz arasında yer alabilirler.

  Kişisel hediyelerden ziyade erkek bir psikolog ofis hediyeleri ile de mutlu edilebilir. Tütsü, tütsülük, palo santo ya da buhurdanlıklar vesilesi ile psikolog arkadaşınızın terapi seanslarına bir güzellik katabilirsiniz. Danışanlarına ikram etmek adına güzel kokulu çay ya da kahveler de psikolog arkadaşınız için kıymetli birer armağan olacaktır.

  Kadın Psikoloğa Hediye Önerileri

  Kadın psikolog ofis hediyeleri içinde sağlıklı atıştırmalıklar, çikolata, kurabiye veya kuruyemiş de düşünebilir. Bu hediyelerle şık bir kutu hazırlatabilirsiniz. Böylesi güzel bir hediyeden hem psikolog arkadaşınız hem de danışanları faydalanacaklardır.

  Psikolog arkadaşa hediye alırken hediyenin manevi bir boyutu olmasına da önem göstermenizi tavsiye ederiz. Hediyenizi güzel bir notla desteklemek bu noktada önem arz edecektir. Psikoloğa alınacak hediyeler içinden seçeceğiniz her hediyenin bir anlamı olmalıdır. Bu sebeple hediyenizi almış olmak için değil gerçekten kıymet verip almalısınız.

  Psikoloğa Alınacak Hediyeler

  Psikoloğa alınabilecek hediyeler içinden seçtiklerinizi psikolog arkadaşınızın çalışma alanına göre de tercih edebilirsiniz. Çocuklar üzerine çalışan psikologlar için oyun kartları düşünebilirsiniz. Çocuklarla yürütülen seanslarda oyunun katkısı oldukça fazladır. Aynı şekilde boya kalemleri ve resim defteri de psikolog arkadaşınızın işine yarayacaktır.

  Yetişkinler ile çalışan psikolog arkadaşınız için ise yumuşak içimli, hoş kokulu çay ya da kahveler düşünebilirsiniz. Psikolog için hediye düşündüğünüzde dünya kahvelerinden güzel bir hediye kutusu yerinde bir seçim olacaktır.

  Ofis ortamını güzelleştirmeyi seven psikologlar için ilk akla gelen güzel bir saksı bitkisi olabilir. Büyük saksı bitkilerinin yanında küçük dekoratif saksılar da ofis ortamına ayrı bir güzellik katacaktır.

  10 Mayıs Dünya Psikologlar Günü hediye vermek için oldukça elverişli bir gün. Psikolog sevdikleriniz bu güzel günde unutulmadıkları için kendilerini şanslı hissedeceklerdir.

  Yenilikçi Psikolog Hediyeleri Muhiku’da!

  Yazımızın başında psikologlara hediye ne alınır arayışına girenler için psikologlara özel hediyeler listesi hazırladık. Listeyi biz, hediye kutusunu ise Muhiku sizin için hazırladı. Muhiku’nun birbirinden farklı binlerce çeşit hediye seçeneklerine bakmadan karar vermemenizi öneririz.

  Muhiku’da özel günler için, özel kişiler için ayrı ayrı düşünülmüş hediye kutuları mevcut. İsterseniz şayet ‘Kendi Kutunu Tasarla’ kategorisinden kendi hediye kutunuzu da tasarlayabilirsiniz.

  S: 🎁 En çok tercih edilen psikolog hediyeleri nelerdir?
  C: Psikologlar için en çok tercih edilen hediyeler arasında ilk sırayı kitapların aldığı kanaatindeyiz. Psikologların kitaplar ile olan arkadaşlığı güzel bir hediye alternatifi oluşturuyor. İster psikoloji alanında olsun ister farklı türde olsun kişilerin olduğu her kitapta karakterler de yer alacaktır. Kitaplardan sonra ise ajanda, not defteri, dolma kalem, haftalık planlayıcı, oda kokuları, saksı bitkilerini de düşünebilirsiniz.
  S: 🎁 Uygun fiyatlı psikolog hediyeleri nelerdir?
  C: Hediyelerin ekonomimizi zorlayan bir yanının olduğunu da söylemeden geçemeyiz. Psikolog hediyelerinde de uygun fiyatlı olanları tercih etmek durumunda kalabiliyoruz. Hal böyle olunca uygun fiyatlı ne alınabilir diye düşünüyorsunuz. Bu durumda hoş kokulu bir kolonya veya küçük dekoratif saksıda bir kaktüs düşünebilirsiniz. El yapımı bir kurabiye de psikolog arkadaşınızla aranızda tatlı bir anı olacaktır.
  S: 🎁 Erkek psikoloğa hediye ne alınır?
  C: Erkek psikoloğa hediye olarak güzel bir kravat, küçük boy bir kolonya, deri anahtarlık, deri kartlık ya da cüzdan düşünebilirsiniz. Ofis ortamında çalışıyor ise şayet anlamlı bir pano ya da çerçeve arkadaşınızın duvarını güzelleştirecektir. Güzel sözler baskılı kupalardan tercih ederek çay keyfine hoş bir hatıranızı bırakabilirsiniz. Yanında bir de deneyimlemesini istediğiniz kahve ya da çaylardan olursa şahane olacaktır.
  S: 🎁 Kadın psikoloğa hediye ne alınır?
  C: Kadın psikolog arkadaşınız için seçeceğiniz her hediyeyi küçük notlar ya da süslü paketlemeler ile desteklemeniz daha unutulmaz kılacaktır. Beğendiğiniz bir fincan takımının yanında cezvesi, Türk kahvesi ve çikolatası da olduğunda değil 40 yıl ömürlük bir hatıra bırakmış olursunuz. Ayrıca kişisel bakımına önem veren bir kadın psikoloğa peeling, yüz maskesi ve nemlendirici kremi ile güzel bir bakım kutusu da hazırlayabilirsiniz.