Polise Doğum Günü Hediyesi

Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • Cinsiyet
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  1

  Doğum Günü Hediye Fikirleri

  İlham verecek içerikleri özenle üretiyor, size sunuyoruz.
  See More

  Güvenliğimiz için uğraşan polis arkadaşlarımızı doğum günlerinde mutlu etmek isteyebilirsiniz. Sürekli hareket halindeki polisleri şaşırtmak biraz zor olabilir. Ancak Muhiku’da polise doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz onlarca seçenek mevcut.

  Polise Doğum Günü Hediyeleri

  • Ajanda
  • Termos
  • Kupa
  • Anahtarlık
  • Bere
  • Kolonya

  Saatlerce görev başında olan polislerin ne zaman nerede olacağını kestiremeyebilirsiniz. Polise doğum günü hediyesi aynı gün teslim seçeneği olan onlarca ürünü çeşitli kategorilerden seçebilirsiniz. Böylece sevdiğiniz polis arkadaşınızı belki de zorlu bir günün ardından mutlu edebilirsiniz.

  Polise Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

  “Polise doğum günü hediyesi alınır mı?” diye düşünebilirsiniz. Ağır çalışma şartlarında çalışan arkadaşınızı nasıl sevindireceğinize karar veremiyor olabilirsiniz. Muhiku’nun sizler için oluşturduğu içeriklerle polise yaş günü hediyesi seçmek çok kolay.

  Polis arkadaşlarımıza hediye almak onların çalışma şartlarını da düşünmeyi zorunlu kılar. Görev yeri nispeten soğuk iller olan polise yaş günü hediyesi almak kış şartlarını göz önünde bulundurmayı gerektirir. Hediyenizi oluştururken rengarenk çoraplarımızdan ya da berelerimizden faydalanabilirsiniz.

  Polise yaş günü hediyesi olarak ayrıca kolonya, krem gibi yine mesleki şartların yıpratmasını engelleyecek ürünleri tercih edilebilir. El kremi, vücut losyonu çeşitlerimiz polislerin fiziksel yıpranmalarını en aza indirmeye yardımcı olacaktır.

  Polis sevgiliye doğum günü hediyesi kutusu tasarlanırken ise masa başı bir iş yapıyorsa masasını renklendirecek fikirlerden yola çıkabilirsiniz. Masasına bir çiçek alabilirsiniz ya da bir planlayıcı ile işlerini düzene koymasına yardımcı olabilirsiniz.

  Erkek Polise Doğum Günü Hediyeleri

  Yüzlerce hediye seçeneği arasından erkek polisler için en karizmatik ve en işlevsel doğum günü hediyesini seçebilirsiniz. Ayrıca kendi kutunu yap seçeneğiyle erkek polis yakınlarınız için her ayrıntısıyla onlara hitap eden bir kutu hazırlayabilirsiniz. Bu hediyenizi ona güzel bir sürpriz ile verebilirsiniz. Ayrıca Muhiku’nun erkeğe hediye, doğum günü hediyeleri, babaya hediye gibi kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

  Polis sevgiliye doğum günü hediyesi kutusu hazırlarken setin içine görev sürelerinde işlerine yarayacak; çaylar, kahveler, şık tasarımlı kupalar, French press koyabilirsiniz. Kutuya birbirinden tatlı çikolatalarımızdan da ekleyebilirsiniz.

  Kadın Polise Doğum Günü Hediyeleri

  Polis bayana hediye seçerken kadınların özelliklerini düşünerek hareket edebilirsiniz. Üniformalı da olsalar kadınlar bakımlarından taviz vermeyeceklerdir. Bir toka ya da bir küpe kadın polislerin resmi giyimlerine şık birer dokunuş olacaktır.

  Kadın polis sevgiliye doğum günü hediyesi almak ise çok daha kolay. Bir kutu çikolata ya da bir kupa gergin görev anlarına ilaç gibi gelecektir. Kutuya ekleyeceğiniz bir fotoğraf çerçevesi de ona olan aşkınızı ve ilişkinize verdiğiniz değeri gösteren bir kanıt olacak. Dolayısıyla bu hediye sevgilinizi mutlu etmeye yeter de artar bile.

  Polise Doğum Günü Hediyesi Önerileri

  Polise yaş günü hediyesi alırken görevlerini de düşünmek gerekebilir. Örneğin şık kalemler, ofis ürünleri masa başı çalışan birçok polisin işine yarayabilir. Gün biterken kahve keyfinden vazgeçmeyenler için şık tasarımı Türk kahvesi fincanlarımız hem polis bayana hediye olarak hem de erkek polise hediye olarak alınabilir.

  Polis sevgiliye hediye seçeneklerimiz de oldukça renkli. Fotoğrafınızın basılı olduğu bir kupa ya da yine içine fotoğrafınız yerleştirilmiş bir çerçeve uzun ofis günlerinde sevgilinize eşlik etmenizi sağlayabilir. Bir cüzdan ya da kartlık da polis sevgiliye hediye olarak işe yarar olacaktır.  Ayrıca polise doğum günü hediyesi arkadaşa alınacaksa da cevaplar yine Muhiku’da!

  Polisler için Doğum Günü Hediyeleri Muhiku’da!

  Erkek polise hediye ya da kadın polis arkadaşınıza hediye seçmekte zorlanıyor musunuz? O halde her zevke uygun düzenlenmiş onlarca kutu seçeneği tam size göre diyebiliriz. Polis sevgiliye hediye, polis eşinize ya da polis arkadaşınıza hediye seçerken kategorilerimizde gezinmeyi unutmayın.

  S: 🎁 Polise doğum günü hediyesi ne alınır?
  C: Polise doğum günü hediyesi olarak kalem, ajanda, kupa gibi ofis ürünleri alabilirsiniz. Ayrıca termos, su şişesi gibi hareket halindeki polisleri düşünerek de hediye kutusu oluşturulabilirsiniz. Kadın polisler için şık bir seçim yapmak için fular ve takı gibi aksesuarlar alabilirsiniz. Erkek polislere ise anahtarlık, kartlık gibi işlevesel hediyeler tercih edilebilirsiniz.
  S: 🎁 En çok tercih edilen polise doğum günü hediyeleri nelerdir?
  C: Polise doğum günü hediyesi olarak yapılan her sürpriz yoğun şartlarda çalışan arkadaşlarınızı mutlu edecektir. Kadın polislere ofis masaları için sukulentler ya da vazo çiçekleri alabilirsiniz. Erkek polis arkadaşlarınıza ise yurtdışı görevleri için pasaport kılıfları ya da devriye araçlarının anahtarları için deri anahtarlıklar alabilirsiniz.
  S: 🎁 Uygun fiyatlı polise doğum günü hediyeleri nelerdir?
  C: Polisler için çikolata kutularımız, meyve sepetleri ya da çiçek tasarımlarımız oldukça uygun hediyeler. Ayrıca not defterleri ve su bardakları da hem işlevsel hem de uygun fiyatlı ürünler arasında yer alıyorlar. Ayrıca Muhiku’da fiyat filtresine göre size göre en uygun hediyeleri seçebilirsiniz.
  S: 🎁 Polise doğum günü hediyesi nasıl seçilir?
  C: Hediye seçerken mesleki şartları, görev yerleri ve çalışma şartları göz önünde bulundurmalısınız. Kişisel zevkler de hediye seçerken önemli bir yerde duruyor. Polis arkadaşınızı tanıyorsanız Muhiku’nun onlarca kategorisi arasında dolaşarak sevdiğini mutlu edecek en doğru kutuyu bulacağınıza eminiz. Hala tereddüt ediyorsanız babaya hediye, abiye hediye, sevgiliye hediye, anneye hediye gibi diğer kategorilerimiz de size yardımcı olacaktır.