Özür Hediyeleri

Kime
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Sevgiliye Hediye
Anneye Hediye
Arkadaşa Hediye
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
 • Dünya Kahveleri Kutusu

  Dünya Kahveleri Kutusu

  (263)
  %19 indirim
  129.00 TL
  Çok Satan
 • Dünya Çayları Kutusu

  Dünya Çayları Kutusu

  (81)
  %13 indirim
  199.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
  Çok Satan
 • Çay & Kahve Saati Hediye Kutusu

  Çay & Kahve Saati Hediye Kutusu

  %21 indirim
  244.00 TL
 • Sevgi Dolu Bir Mola Hediye Kutusu

  Sevgi Dolu Bir Mola Hediye Kutusu

  %24 indirim
  234.00 TL
 • Aşk Rüzgarı Hediye Kutusu

  Aşk Rüzgarı Hediye Kutusu

  %23 indirim
  275.00 TL
 • Sevgi Dolu Gün Hediye Kutusu

  Sevgi Dolu Gün Hediye Kutusu

  %23 indirim
  245.00 TL
 • Günün Enerjisi Hediye Kutusu

  Günün Enerjisi Hediye Kutusu

  %21 indirim
  225.00 TL
 • Erkek Eşe Doğum Günü Hediye Kutusu

  Erkek Eşe Doğum Günü Hediye Kutusu

  %23 indirim
  269.00 TL
 • Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu

  Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu

  (20)
  %22 indirim
  249.00 TL
 • Sevgiliye İçten Doğum Günü Hediye Kutusu

  Sevgiliye İçten Doğum Günü Hediye Kutusu

  (4)
  %21 indirim
  259.00 TL
 • Pure Love Hediye Kutusu

  Pure Love Hediye Kutusu

  %24 indirim
  274.00 TL
1

Özür hediyeleri ile kırılan kalpleri onarabilirsiniz. Bazen istemeden de olsa sevdiklerimizin kalbini kırabiliyoruz. Bunun üzüntüsünü er ya da geç anlıyoruz. Kırdığınız kalbi onarmak için özür dilerim hediyesi alarak sevdiğiniz kişiye güzel bir jest yapabilirsiniz.

Karşımızdaki ister sevgilimiz ister arkadaşlarımız olsun bir fevri hareketimizle saniyeler içinde onları üzebiliyoruz. Bir kalbi kırmak saniyeler alıyorken özür dileme hediyeleri ile belki dakikalar içerisinde onların yüzündeki gülümsemeyi görebiliriz.

Karşımızdaki insanı üzdüğümüzün farkına vardığımız an özür hediyeleri arayışı içerisine giriyoruz. Bu da demek oluyor ki karşımızdaki insana ne kadar değer verdiğimizi ortaya çıkarıyor.

Kalbini kırdığınız kişi sevgiliniz ise sevgiliye özür hediyesi olarak romantik hediyelikleri tercih edebilirsiniz. Eğer karşınızdaki kişi en yakın arkadaşınız ise özür dilerim hediyesi olarak en keyif alacağı hediyeleri almayı düşünebilirsiniz.

Özür Hediyeleri Nelerdir?

Özür hediyeleri üzdüğünüz kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Bu kişi anneniz, sevgiliniz, ya da arkadaşlarınız olabilir. Ama alacağınız beni affet hediyeleri ile eminiz dakikalar içerisinde sarılabileceksiniz.

Bazen öyle anlar geliyor ki ağzımızdan çıkan tek bir söz karşımızdaki insanı üzmeye yetebiliyor. Fakat onları üzmeye daha sonra vicdanımız el vermeyip özür hediyeleri ile kalplerini tekrar kazanmak istiyoruz.

Öncelikle kalbini kırdığınız kişiye özrünüzü dilemeli daha sonra özür dilerim hediyesi vermeniz daha uygun olacaktır. Diyelim ki üzdüğünüz kişi sevgiliniz ise ona sevgiliye özür hediyesi olarak sevdiği çikolatalardan uzatabilirsiniz. Böylece kızgınlığı hemen geçmese bile sizi affedecektir.

Özür Hediye Fikirleri

 • Çiçek,
 • Özenle hazırlanmış hediye kutuları
 • Deneyim kiti
 • Kutu oyunları
 • Tasarım kupalar
 • Koleksiyon Hediye Kutusu
 • Çikolata
 • Aksesuar veya takı

Özür Hediyesi Kime Alınır?

Özür dileme hediye verilmeden önce gerçekleştirilen bir erdemdir. Sevgili, erkek arkadaş, yakın dostunuz, anneniz veya babanız fark etmez. Özür dilerim hediyesi tüm kırılan kalpleri bir nebze de olsun onarmayı başaran hediyelerdir. Özür hediyeleri kalbi kırılan herkese alınabilir.

Sizlerde kırdığınız kalplere özür dilemek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Muhiku ile tüm sevdiklerinizden özür dileyebilecek ve kalplerini tekrar kazanabileceksiniz. Muhiku’nun özür hediyeleri kategorisinden sevdiğiniz kişi için en güzel özür dileme hediyeleri seçebilecek ve sizi affetmesini sağlayabileceksiniz.

Sevgiliye Özür Hediyesi

En sevdiğimiz kişiyi bile hiç istemeden üzebiliyoruz. Sinir anında ağzımızdan çıkan bir söz onu üzmeyi başarabiliyor. İstemsiz yaptığımız bu davranışlara karşı sevgilimizden özür dilemek istiyoruz. Tabi ki yaptığımız bir hatayı telafi etmek isteyeceğiz. Bu nedenle önce özür dilemeli daha sonra hatayı telafi etmek için özür hediyeleri vermeniz ortamı yumuşatmayı sağlayacaktır.

Sevgiliye özür hediyesi olarak hediye tercihinizi romantik ürünlerden yana kullanabilirsiniz. Kalpli çikolatalar ağzınızın tadını yerine getirirken, kalpli peluş ayıcık tüm sevimliliğinizi ve mahcubiyetinizi ortaya koyabilir.

Eğer sevgiliniz erkek ise her ne kadar istemsizce üzmüş olsanız bile ona ne kadar değer verdiğinizi vereceğiniz hediyede anlatabilirsiniz. Erkek sevgiliye özür hediyesi olarak sevginin huzuru hediye setini almayı düşünebilirsiniz.

Arkadaşa Özür Hediyesi

Arkadaşlarla aramızdaki bağlar her zaman kuvvetlidir. Ama bazen belki bir sözümüz veya bir hareketimizle onları üzebiliyoruz ne yazık ki. Arkadaşınızın gönlünü almak ve kendinizi affettirmek için arkadaşa özür hediyesi almaya ne dersiniz?

Erkek arkadaşa özür hediyesi olarak Muhiku’da muhteşem ve birbirinden anlamlı hediyelere göz atmadan geçmeyin deriz. Çünkü erkek arkadaşa özür hediyesi seçmenizde size büyük kolaylık sağlayacak.

Erkek arkadaşa özür hediyeleri önerileri

 • Birlikte keyif yapacağınız kahve çeşitleri
 • Arkadaşınızın sevdiği çikolatalardan oluşan bir hediye kutusu
 • Kutu oyunları almayı düşünebilirsiniz.

Erkeğe Özür Hediyesi

Herkes gibi erkeklerinde bir kalbi olduğunu unutmayalım. Her ne kadar dışarıdan sert gibi gözükseler bile sevdiği kişiden onu incitecek sözler duymak erkeğinde kalbini kıracaktır. O nedenle karşımızdaki kim olursa olsun bir özürü hak eder.

Herkesin kendini affettirme tarzı farklıdır. Kimisi güzel sözler söyleyerek kimisi hediyeler vererek kalbini kazanmaya çalışır. Sizlerde tercihinizi hediyeden yana kullanmak istiyorsanız eğer doğru hediye seçimleri yapacağınız yerdesiniz!

Muhiku ile kalbini kırdığınız erkeğin gönlünü alabileceksiniz. Muhiku’da herkese ve her yaştan kişiye hitap edecek hediyeler mevcut. Kalbini kırdığınız bu erkeğe kendinizi affettirmenin yolu ona uygun hediyeler almak olacaktır. Erkeğe özür hediyesi olarak tercihinizi erkek hediye setlerinden yana kullanabilir, bu hediye sayesinde kendinizi affettirebilirsiniz. Erkek hediye setlerinden birine örnek verecek olursak Like a Gentleman hediye kutusunu öneririz. Bu setin içerisinde;

 • Timeless bardak
 • Fındıklı Sütlü Kırma Tablet Çikolata
 • Kahveli Aromaterapi Mum
 • Kolonya
 • Siyah Pola Kart Çerçeve
 • Beyaz Kutulu Soğutucu Taş
 • Hediye notunuz ile de ne kadar mahcup olduğunuzu ona anlatabilirsiniz.

Anneye Özür Hediyesi

En kıymetli annemizin bile bazen kalbini kırabiliyoruz. Annemize kendimizi affettirmek biraz zaman alabilir. Çünkü çocukları tarafından söylenen sözler ya da yapılan hareketler onu çok incitir. Bu nedenle annemizin kalbini onarmak kolay olmayacaktır.

Ama Muhiku sayesinde annenize kendinizi kolay bir şekilde affettirebileceksiniz. Çünkü anneler için özenle hazırlanmış bu hediyelikler ile yüzündeki gülümsemesini sizlerde göreceksiniz. Öncelikle annenizden özür dilemeli daha sonra yapılan hatayı telafi etme yoluna gidilmeli. Annenize özür hediyesi olarak anneniz gibi güzel olan çiçekler ya da onun sizin için ne kadar değerli olduğunu anlatacak bir takı da alabilirsiniz.

Özür Dileme Hediyeleri Muhiku’da!

Muhiku ile üzdüğünüz kişilerin kalbini kolay bir şekilde tekrar kazanabileceksiniz. Her kim olursa olsun kalbini kırdığınız kişi bir özür bekler. Elbette ki özür dilemek hatanızı telafi edecektir. Ama bir hediye ile ortamı daha da yumuşatmak dışında aslında ona ne kadar değer verdiğinizi de ortaya koyabileceksiniz.

Muhiku’nun yenilikçi ve modern hediyelikleri ile kırılan kalpleri tekrar onarabileceksiniz. Birbirinden şık hediyeler Muhiku’da sizleri bekliyor! İster sizler için özenle hazırlanmış kutulardan alabilir, dilerseniz özür dileme hediyelerini kendiniz seçebilirsiniz.

S: 🙇 Özür hediyesi nedir?
C: Kalbi kırılan herkes karşısındaki kişiden bir özür bekler. Ama siz bir kuru özür yetmez diyorsanız eğer özür hediyesi verebilirsiniz. Kalbi kırılan kişiye Muhiku’dan alacağınız hediye ile aranızı yumuşatabilirsiniz. Kalbi kırılan her kim olursa olsun özür hediyeleri sayesinde sevdiğiniz kişinin yüzündeki gülümsemeyi görebileceksiniz.
S: 🙇 Beni affet hediyesi kime alınır?
C: Beni affet hediyesi erkek arkadaşa, sevgiliye, kardeşe ve hatta anne veya babaya da alınır. Kırılan kalbi onarmak için bazen tek bir özür yetmeyebilir. Arkadaşımız veya sevgilimiz hemen affetseler bile anne veya babamız hemen affetmeyebilir. Bu nedenle anne veya babaya beni affet hediyesi alarak kendinizi kolayca affettirebilirsiniz.
S: 🙇 Özür hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Özür hediyesi alırken öncelikle kime alacağınız çok önemlidir. Çünkü aranızdaki yakınlık derecesine göre hediye seçimleriniz değişkenlik gösterecektir. Bunların yanı sıra özür hediyesi seçerken karşıdaki kişinin cinsiyeti ve yaş aralığı da önemli detaydır. Muhiku sayesinde her yaştan ve her yaş grubuna hitap edecek özür hediyeleri ile aranızı yumuşatabileceksiniz.
S: 🙇 Özür dilemek için alınacak hediyeler nelerdir?
C: Özür dilemek için alınan hediyeler kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Ama söz konusu özür dileme hediyesi olacağından dolayı biraz bu hediyelerden bahsetmek gerekir. Sevgilinizin gönlünü kazanmak için romantik hediyeler alabilirsiniz. Örneğin kalpli çikolatalar gibi. Arkadaşa özür hediyesi kahve veya çay çeşitlerinden almayı düşünebilirsiniz. Anneye özür hediyesi olarak çiçek tercih edebilirsiniz.
S: 🙇 En güzel özür hediyeleri nelerdir?
C: En güzel özür hediyeleri üzerine düşünülerek alınan hediyelerdir. Çünkü vereceğiniz özür hediyesi kendinizi affettirmeye yetmeli. En güzel özür hediyelerine Muhiku ile sahip olabilirsiniz. Sizler için özenle düşünülerek hazırlanmış özür hediyeleri ile kırılan kalbi tekrar kazanabileceksiniz. Bu özür hediyeleri kalpli çikolatalar, kalpli peluş ayıcık, çeşitli kahve veya çay çeşitleri ya da özenle hazırlanmış hediye setleri olabilir.