Öğretmenler Günü Hediyeleri

Ürünleri Sırala
1

Öğretmenler Günü hediyeleri, bizi “gerçek biz” yapan öğretmenlerimize en içten teşekkürlerimizi sunmamızı sağlayan çok kıymetli hediyelerdir.

24 Kasım üzerine düşündüğümüzde aklımıza ilk olarak çiçek almak gelse de bu seçeneğin artık hiçbir özelliğinin kalmadığı ortada. Seneler boyunca 3 gün sonra solup gideceğini bile bile öğretmenlerimize çiçek armağan ettik. Öğretmenlerimiz ise masalarını dolduran buket buket çiçek karşısında artık heyecanlanmıyor bile!

Bu yüzden de Öğretmenler Günü hediyesi alışverişlerinizde daha yenilikçi seçeneklere yönelmek geleceğin mimarlarına çok daha akılda kalıcı bir sürpriz yapmamızı sağlayacak. Biz de Muhiku olarak öğretmenlerin günlük rutinlerine eşlik edecek, onların hayatını kolaylaştıracak ve güzelleştirecek ürünleri özenle seçtik.

24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi konusunda kararsız kaldıysanız ve vaktiniz daralıyorsa Muhiku’nun İstanbul içi ücretsiz aynı gün teslimat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hafta içi her gün öğlen 12.00’a kadar geçerli olan bu ücretsiz hizmet tüm Öğretmenler Günü hediye kutularında geçerli. Teslimat adresi başka bir şehirdeyse ücretsiz kargo hizmetiyle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Tabii bu durumda siparişinizi en geç 3 iş günü öncesinden vermenizi tavsiye ediyoruz.

Muhiku’dan alacağınız tüm hediye kutularına not yazabilirsiniz. Ödeme adımından önce çıkan bu alanda, blogumuzdan en güzel Öğretmenler Günü mesajları hakkında biraz ilham alıp öğretmeninizin yüreğine dokunacak bir mesaj yazabilirsiniz. Böylelikle hediyeniz çok daha anlamlı hale gelecek ve manevi değeri artacak.

Öğretmene Hediye Fikirleri

Yukarıda öğretmene çiçek alma fikrinin ne kadar sıkıcı olduğundan bahsettik. Peki, o zaman öğretmenleri mutlu edecek hediye fikirleri neler?

2020 senesi öğretmenler için de oldukça zorlu bir yıldı. Süreç çok değişti, düzenler bozuldu, öğrencilerden ayrı kalındı. Küçük yaşta öğrencisi olan öğretmenler onları yeni düzene adapte etmek için ekstra çaba harcadı… Bu Öğretmenler Günü de çoğumuz için okulda olmadığımız, öğretmenlerimizden uzak kaldığımız bir gün olacak.

Yeni normalimizin başrol oyuncularından biri de kolonyalar. Öğretmeninize içerisinde farklı kokulara sahip kolonyalar bulunan bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Tabii ki yalnızca kolonya yeterli değil. Bunun yanında ona keyif verecek çaylar, kahveler, çikolatalar; içeceklerini içerisine koyabileceği özel baskılı kupalar; aksesuarlar, defter ve kalemler de kutuyu çok güzel tamamlayacaktır.

Dilerseniz şimdi kadın öğretmene ve erkek öğretmene hediye fikirlerini biraz daha ayrıntılı olacak şekilde açalım.

Kadın Öğretmene Hediye

Hayatımızdaki kadın öğretmenleri düşündüğümüzde aklımıza ilk olarak o tatlı anaç tavırları ve şefkatli yürekleri gelir. Kadın öğretmene hediye seçerken de bu özelliklere değinmekte fayda var.

Muhiku’nun kadın öğretmenlerin günlük hayatlarını güzelleştirecek hediye kutularında zarif tasarımlı ve motto baskılı kupalar, kıyafetlerine şıklık katacak fularlar, masalarına canlılık verecek sukulent ve diğer aksesuarlar aynı zamanda notlarını tutması için kalem ve defterler yer alıyor.

Tabii ki kutular yalnızca eğitim hayatını düşünmekle sınırlı kalmıyor. Öğretmeninizin boş zamanlarına keyif katacak yasemin ya da kahve kokulu aromaterapik mumlar, çeşit çeşit dünya çayları ve kahveleri de kutularda yer alıyor. Böylece hayatın farklı noktalarında kullanılabilecek pek çok ürünü öğretmeninize armağan edebiliyorsunuz.

Kadın öğretmene hediye alırken bütçeniz kısıtlı olabilir ya da çok sayıda kişiye sürpriz yapmak istediğiniz için daha küçük seçeneklere yönelmek isteyebilirsiniz. Bu durumda size Kendi Kutunu Yap sayfasını önerebiliriz. Bu sayfa sayesinde bütçenize göre, içerisinde birkaç parça ürün olan çok uygun fiyatlı hediye kutuları tasarlayabilirsiniz.

Kadın öğretmene hediye kutusu tasarlarken içerisine bir kupa, bir kutu dünya çayı, bir fular ve hoş kokulu mum ekleyerek 4 parçadan oluşan şahane bir set oluşturabilirsiniz. Üstelik bu set 100 TL altı ve gönderim de tamamen ücretsiz olacak!

Erkek Öğretmene Hediye

Erkek öğretmene hediye almak kadına almaktan her zaman daha zordur. Kadına alınan çiçek, kolye gibi klişe seçenekler sıradan olsa da günü kurtarabilir. Erkek öğretmende bu seçeneklerin yerini kol düğmesi ve kravat alsa da özellikle genç yaştaki öğretmenler için çok da kullanışlı olmayacaktır.

Muhiku, her yaştan öğretmeni mutlu edecek hediye kutularıyla benzersiz bir sürpriz yapmanızı sağlıyor. Genç öğretmenler için içerisinde filtre kahve, kupa, mum, çikolata, defter ve kalem gibi ürünler bulunan kutular oldukça seviliyor. Yine dönemin şartlarına uygun, maskülen tasarıma sahip kolonyalar da erkek öğretmene hediye kutularının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Muhiku’nun hazır Öğretmenler Günü hediye kutularından ilham alarak siz de kendi kutunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer değerli öğretmeninize çok daha zengin içerikli bir kutu armağan etmek istiyorsanız hazır setlerin içerisine farklı ürünler ekleyebilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa defter, kalem ve kupadan oluşan, 100 TL altı harika bir hediye seti hazırlayabilirsiniz.

El Yapımı Öğretmenler Günü Hediyeleri

24 Kasım öncesinde ucuz Öğretmenler Günü hediyesi arayanların ilk durağı el yapımı hediyeler oluyor. El emeği hediyeler daima hatırlanacağı ve karşımızdaki kişi üzerinde duygusal bir izlenim bırakacağı için çokça tercih ediliyor. Fakat tabii ki öğretmene el yapımı hediye vermeyi istiyorsanız çalışmalara en geç iki hafta önce başlamanız gerekiyor.

Muhiku, pek çok kendin yap hediye seçeneğiyle el emeğini göstermek isteyen ziyaretçilerini de mutlu etmeyi başarıyor. Deneyim kitleriyle hem size eğlenerek geçirebileceğiniz bir vakit hem de öğretmeninize her zaman kullanabileceği manevi bir hediye sunmuş oluyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü için hediye arıyorsanız hem kadın hem erkek öğretmenlerinize el yapımı magnetler, kokulu taşlar, ahşap kutular, jel mumlar, çimentodan dekorasyon ürünleri hazırlayabilirsiniz. Dönemin şartlarını göz önünde bulunduracak olursak el yapımı sabunlar da çok iyi bir alternatif olabilir.

Öğretmenler Günü hediyeleri ucuz ve manevi olsun diyenlerdenseniz Muhiku’nun deneyim kitlerini inceleyebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı bu kitler sayesinde farklı öğretmenlerinize çeşit çeşit ürünler hazırlayabilirsiniz. Muhiku alışverişleriniz özel kutuda ve hediye notunuzla geleceği için yaptığınız ürünü de öğretmeninize özel kutusunda Öğretmenler Günü mesajınızla armağan edebilirsiniz.

24 Kasım için Öğretmenler Günü mesajları arıyorsanız blogumuzdaki Öğretmenler Günü İçin Güzel Sözler yazısını ziyaret etmenizi öneririz.