Öğretmenler Günü Hediyeleri

Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • Cinsiyet
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  1

  Öğretmenler Günü hediyeleri, bizi “gerçek biz” yapan öğretmenlerimize en içten teşekkürlerimizi sunmamızı sağlayan çok kıymetli hediyelerdir.

  24 Kasım üzerine düşündüğümüzde aklımıza ilk olarak çiçek almak gelse de bu seçeneğin artık hiçbir özelliğinin kalmadığı ortada. Seneler boyunca 3 gün sonra solup gideceğini bile bile öğretmenlerimize çiçek armağan ettik. Öğretmenlerimiz ise masalarını dolduran buket buket çiçek karşısında artık heyecanlanmıyor bile!

  Bu yüzden de Öğretmenler Günü hediyesi alışverişlerinizde daha yenilikçi seçeneklere yönelmelisiniz. Böylelikle geleceğin mimarlarına çok daha akılda kalıcı bir sürpriz yapabilirsiniz. Biz de Muhiku olarak öğretmenlerin günlük rutinlerine eşlik edecek; onların hayatını kolaylaştıracak ve güzelleştirecek ürünleri özenle seçtik.

  Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri 

  • Fular,
  • Takı,
  • Kitap,
  • Özel aranjmanlı çiçek buketleri,
  • Öğretmenler Günü için tasarlanmış hediye kutusu
  • Not defteri ve kalem
  • Orkide,
  • Fincan takımı,
  • Happy Teacher’s Day çiçek desenli bardak altlığı,
  • Beyaz Teacher baskılı spiralli defter,
  • Sukulent,
  • Özel kahvelerden oluşan hediye kutusu,
  • Broş

  24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi konusunda kararsız kaldıysanız ve vaktiniz daralıyorsa Muhiku’nun İstanbul içi ücretsiz aynı gün teslimat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hafta içi her gün öğlen 12.00’a kadar geçerli olan bu ücretsiz hizmet tüm Öğretmenler Günü hediye kutularında geçerli. Teslimat adresi başka bir şehirdeyse ücretsiz kargo hizmetiyle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Tabii bu durumda siparişinizi en geç 3 iş günü öncesinden vermenizi tavsiye ediyoruz.

  24 Kasım 2021 Çarşamba gününe denk geldiği için İstanbul’da pazartesi veya en geç salı siparişinizi vermenizi öneririz. Başka bir şehirdeyseniz en geç 20 Kasım Cumartesi siparişinizi oluşturmalısınız.

  Muhiku’dan alacağınız tüm hediye kutularına not yazabilirsiniz. Ödeme adımından önce çıkan bu alanda; blogumuzdan en güzel Öğretmenler Günü mesajları hakkında biraz ilham alıp öğretmeninizin yüreğine dokunacak bir mesaj yazabilirsiniz. Böylelikle hediyeniz çok daha anlamlı hale gelecek ve manevi değeri artacak.

  Öğretmene Hediye Fikirleri

  Yukarıda öğretmene çiçek alma fikrinin ne kadar sıkıcı olduğundan bahsettik. Peki, o zaman öğretmenleri mutlu edecek hediye fikirleri neler?

  2021 senesi öğretmenler için de oldukça zorlu bir yıldı. Süreç çok değişti, düzenler bozuldu, öğrencilerden ayrı kalındı. Küçük yaşta öğrencisi olan öğretmenler onları yeni düzene adapte etmek için ekstra çaba harcadı… Bu Öğretmenler Günü de bazılarımız için okulda olmadığımız, öğretmenlerimizden uzak kaldığımız bir gün olabilir.

  Yeni normalimizin başrol oyuncularından biri de kolonyalar. Öğretmeninize içerisinde farklı kokulara sahip kolonyalar bulunan bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Tabii ki yalnızca kolonya yeterli değil. Bunun yanında ona keyif verecek çaylar, kahveler, çikolatalar; içeceklerini içerisine koyabileceği özel baskılı kupalar; aksesuarlar, defter ve kalemler de kutuyu çok güzel tamamlayacaktır.

  Öğretmene hediye alırken evinde geçirdiği zamanı da göz önünde bulundurabilirsiniz. İş sonrası rahatlamasını sağlayacak tütsüler, aromaterapi mumları, kitaplar, deneyim kitleri seçebilirsiniz. İçerisinde bu tarz hediyeliklerin de bulunduğu setleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle ona hayatının farklı anlarında kullanabileceği bir hediye vermiş olacaksınız.

  Dilerseniz şimdi kadın öğretmene ve erkek öğretmene hediye fikirlerini biraz daha ayrıntılı olacak şekilde açalım.

  Kadın Öğretmene Hediye

  Hayatımızdaki kadın öğretmenleri düşündüğümüzde aklımıza ilk olarak o tatlı anaç tavırları ve şefkatli yürekleri gelir. Kadın öğretmene hediye seçerken de bu özelliklere değinmekte fayda var.

  Muhiku’nun kadın öğretmenlerin günlük hayatlarını güzelleştirecek hediye kutularında;

  • Zarif tasarımlı ve motto baskılı kupalar,
  • Kıyafetlerine şıklık katacak fularlar,
  • Masalarına canlılık verecek sukulent ve diğer aksesuarlar,
  • Çiçeğin zarafetini taşıyan fakat çok daha uzun ömürlü olan kuru çiçek buketleri,
  • Aynı zamanda notlarını tutması için kalem ve defterler yer alıyor.

  Tabii ki kutular yalnızca eğitim hayatını düşünmekle sınırlı kalmıyor. Öğretmeninizin boş zamanlarına keyif katacak yasemin ya da kahve kokulu aromaterapik mumlar, tütsüler, çeşit çeşit dünya çayları ve kahveleri de kutularda yer alıyor. Böylece hayatın farklı noktalarında kullanılabilecek pek çok ürünü öğretmeninize armağan edebiliyorsunuz.

  Kadın öğretmene hediye alırken bütçeniz kısıtlı olabilir. Ya da çok sayıda kişiye sürpriz yapmak istediğiniz için daha küçük seçeneklere yönelmek isteyebilirsiniz. Bu durumda size Kendi Kutunu Yap sayfasını önerebiliriz. Bu sayfa sayesinde bütçenize göre, içerisinde birkaç parça ürün olan çok uygun fiyatlı hediye kutuları tasarlayabilirsiniz.

  Kadın öğretmene hediye kutusu tasarlarken içerisine bir kupa, bir kutu dünya çayı, bir fular ve hoş kokulu mum ekleyerek 4 parçadan oluşan şahane bir set oluşturabilirsiniz. Üstelik bu set 100 TL altı ve gönderim de tamamen ücretsiz olacak!

  Kadın öğretmene hediye olarak deneyim kitlerine de göz atabilirsiniz. Fesleğen yetiştirme, sabun yapma, mandala boyama gibi ürünler seçebilirsiniz.

  Erkek Öğretmene Hediye

  Erkek öğretmene hediye almak kadına almaktan her zaman daha zordur. Kadına alınan çiçek, kolye gibi klişe seçenekler sıradan olsa da günü kurtarabilir. Erkek öğretmende bu seçeneklerin yerini kol düğmesi ve kravat alsa da özellikle genç yaştaki öğretmenler için çok da kullanışlı olmayacaktır.

  Muhiku, her yaştan öğretmeni mutlu edecek hediye kutularıyla benzersiz bir sürpriz yapmanızı sağlıyor. Genç öğretmenler için içerisinde filtre kahve, kupa, mum, çikolata, defter ve kalem gibi ürünler bulunan kutular oldukça seviliyor. Yine dönemin şartlarına uygun, maskulen tasarıma sahip kolonyalar da erkek öğretmene hediye kutularının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

  Çevreye önem veren bir öğretmeniniz varsa ona cam su matarası alabilirsiniz. Böylelikle pet şişe kullanımını azaltarak doğaya katkıda bulunacaktır. Bütçeniz kısıtlı değilse Stanley termos modellerini de tercih edebilirsiniz. Termos sayesinde öğretmeniniz dilediği lezzetlere her an her yerde ulaşabilir.

  Muhiku’nun hazır Öğretmenler Günü hediye kutularından ilham alarak siz de kendi kutunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer değerli öğretmeninize çok daha zengin içerikli bir kutu armağan etmek istiyorsanız hazır setlerin içerisine farklı ürünler ekleyebilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa defter, kalem ve kupadan oluşan, 100 TL altı harika bir hediye seti hazırlayabilirsiniz.

  El Yapımı Öğretmenler Günü Hediyeleri

  24 Kasım öncesinde ucuz Öğretmenler Günü hediyesi arayanların ilk durağı el yapımı hediyeler oluyor. El emeği hediyeler daima hatırlanacağı ve karşımızdaki kişi üzerinde duygusal bir etki bırakacağı için çokça tercih ediliyor. Fakat tabii ki öğretmene el yapımı hediye vermeyi istiyorsanız çalışmalara en geç iki hafta önce başlamanız gerekiyor.

  Muhiku, kendin yap hediye seçeneğiyle el emeğini göstermek isteyen ziyaretçilerini de mutlu etmeyi başarıyor. Deneyim kitleriyle hem size eğlenerek geçirebileceğiniz bir vakit hem de öğretmeninize her zaman kullanabileceği manevi bir hediye sunmuş oluyor.

  24 Kasım Öğretmenler Günü için hediye arıyorsanız hem kadın hem erkek öğretmenlerinize;

  • El yapımı magnetler,
  • Kokulu taşlar,
  • Ahşap kutular,
  • Jel mumlar,
  • Çimentodan dekorasyon ürünleri hazırlayabilirsiniz.

  Dönemin şartlarını göz önünde bulunduracak olursak el yapımı sabunlar da çok iyi bir alternatif olabilir.

  Öğretmenler Günü hediyeleri ucuz ve manevi olsun diyenlerdenseniz Muhiku’nun deneyim kitlerini inceleyebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı bu kitler sayesinde farklı öğretmenlerinize çeşit çeşit ürünler hazırlayabilirsiniz. Muhiku alışverişleriniz özel kutuda ve hediye notunuzla gelecek. Böylelikle yaptığınız ürünü öğretmeninize özel kutusunda Öğretmenler Günü mesajınızla armağan edebilirsiniz.

  Son olarak 24 Kasım için Öğretmenler Günü mesajları arıyorsanız; blogumuzdaki Öğretmenler Günü İçin Güzel Sözler yazısını ziyaret etmenizi öneririz.

  S: Yaratıcı Öğretmenler Günü hediyeleri nelerdir?
  C: Öğretmenler Günü'nde çiçek gibi basit, kullanışsız ve kısa ömürlü bir hediye yerine öğretmeninizin severek kullanabileceği not defteri, kalem, kahve ve kupa gibi hediyelere yönelebilirsiniz. Muhiku'da öğretmene hediye edebileceğiniz pek çok işlevsel alternatif bulunuyor.
  S: Öğretmenler Günü'nde öğretmene ne hediye alınır?
  C: Öğretmenler Günü'ne özel hediye seçerken içeriğin öğretmeninize hitap etmesine özen göstermelisiniz. El yapımı Türk kahvesi fincanları, defterler, kitaplar, şık takılar ve kuru çiçek buketleri öğretmeninizi mutlu edecektir. Bu hediyeleri seçerken hem iş yaşantısında hem de evinde kullanabileceği ürünlere ağırlık vermenizi öneririz.

  Muhiku'nun öğretmen hediyeleri koleksiyonunda pek çok alternatif bulunuyor. Üstelik dilerseniz bu setlerden ilham alarak kendiniz de içi dolu bir kutu tasarlayabilirsiniz. Öğretmeninizin tarzına ve sevdiği renklere göre seçim yapabilirsiniz.

  S: ♂️ Erkek öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi ne alabilirim?
  C: Erkek öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi olarak seramik kupa, kahve, planlayıcı ve kalem gibi seçeneklere yönelebilirsiniz. Bu tarz hediyelikler hem günlük işlerini planlamasına yardımcı olacak hem de molalarına keyif katacaktır. Erkek öğretmene düz ve koyu renklerde ajandalar, su mataraları, kupalar arasından seçim yapabilirsiniz. Bunun dışında Türk kahvesi, filtre kahve, çikolata gibi lezzetlere de hediyenizde yer verebilirsiniz.

  Muhiku'nun Öğretmenler Günü hediye koleksiyonu içerisinde erkek öğretmenler için özenle hazırlanan pek çok set bulunuyor. Bütçenize göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

  S: ♀️ Kadın öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi ne alabilirim?
  C: Kadın öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi olarak hem iş hayatında hem de boş zamanlarında severek kullanacağı ürünleri armağan edebilirsiniz. Örneğin iş hayatı için not defteri, planlayıcı, kalem; molaları için çikolata, kahve, fincan; evde geçirdiği zaman için ise deneyim kiti, kitap, tütsü gibi hediyeliklere yönelebilirsiniz.

  Muhiku'da hayatın farklı noktalarına dokunan hediyeliklerle tasarlanan pek çok hediye kutusu bulunuyor. Kadın öğretmene hediye kutuları içerisinden hem bütçenize uyan hem de öğretmeninizin tarzını yansıtan bir seçim yapabilirsiniz.

  S: ✅ Öğretmenler Günü hediyesi almanın avantajları nelerdir?
  C: Öğretmenler Günü'nde alacağınız hediye öğretmeninizle sıcak bir bağ kurmanıza yardımcı olur. Onu tanıdığınızı gösteren bir hediye alırsanız gözlem gücünüze hayran kalacaktır. Ayrıca hediyesini günlük yaşantısında kullanırken de sizi hatırlayacak ve mutlu olacaktır.
  S: Öğretmenler Günü hediyesi nasıl hazırlanır?
  C: Öğretmenler Günü'nde Muhiku'nun hediye kutusu seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Böylelikle kutunuz hızlı bir şekilde teslim edilecek; aynı zamanda şık kutusunun içinde ve yazdığınız notla birlikte gönderilecektir.