Öğretmene Veda Hediyeleri

İlgi Alanı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Kitap Sever Öğretmene Hediye Kutusu
  • Öğretmen Sevgiliye Hediye Kutusu

   Öğretmen Sevgiliye Hediye Kutusu

   315.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Öğretmene Renkli Hediye Kutusu

   Öğretmene Renkli Hediye Kutusu

   %23 indirim
   295.00 TL
  • Öğretmene Güneş Işıltısı Hediye Kutusu

   Öğretmene Güneş Işıltısı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   289.00 TL
  • Öğretmene Tebessüm Hediye Kutusu

   Öğretmene Tebessüm Hediye Kutusu

   %22 indirim
   325.00 TL
  • Erkek Öğretmen için Hediye Kutusu

   Erkek Öğretmen için Hediye Kutusu

   %23 indirim
   475.00 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Öğretmene Güneşin Renkleri Hediye Kutusu

   Öğretmene Güneşin Renkleri Hediye Kutusu

   %21 indirim
   155.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Öğretmene Tebrik Hediye Kutusu

   Öğretmene Tebrik Hediye Kutusu

   %19 indirim
   175.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Kadın Öğretmene Hediye Kutusu

   Kadın Öğretmene Hediye Kutusu

   %24 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Öğretmen Eşe Hediye Kutusu

   Öğretmen Eşe Hediye Kutusu

   %23 indirim
   205.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Öğretmen Arkadaşa Hediye Kutusu

   Öğretmen Arkadaşa Hediye Kutusu

   %20 indirim
   195.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  1

  Vedalar ardında kocaman bir hüzün barındırır. Ancak veda edeceğimiz kişiye bırakacağımız küçük bir hatıra bu hüznü biraz olsun dindirir. Öğretmene veda hediyeleri ile de öğretmeninize veda ederken yaşadığınız hüznü biraz olsun dindirebilirsiniz. Hediyenizle öğretmeninize sizi hatırlatacak anlamlı bir anı bırakabilirsiniz.

  Muhiku’nun öğretmene hediye çeşitleri içinde kıymetli öğretmenlerinize veda ederken onlara verebileceğiniz farklı hediyeler bulunuyor. Bu hediyelerle öğretmeninizle en güzel şekilde vedalaşabilirsiniz.

  Veda gününde öğretmene manevi hediyeler vererek vedanızı çok daha anlamlı kılabilirsiniz. Ayrıca veda hediyesi seçenekleri ve öğretmene manevi hediyeler için Muhiku’nun hediye kutusu seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  Veda Hediyesi Nedir?

  Hayat inişleri çıkışları, karşılaşmaları vedalaşmaları, mutlulukları ve hüznüyle upuzun bir yol. Bu yol tek bir mekanla ve zamanla sınırlandırılamaz. Hayatımızın çeşitli evrelerinde farklı ortamlarda bulunur ve yeni insanlarla tanışırız.

  Hayata ailemizin yanında merhaba deriz. Dünyada gözlerimizi ilk açtığımızda ailemizle tanışırız. Zamanla büyüdükçe yeni ortamlara gireriz. Evimizden sonra zaman geçirdiğimiz ilk ortam ise okuldur. Burada öğretmenlerimizle tanışır ve yeni arkadaşlıklar kurarız.

  Tabii her karşılaşma bir vedayı da beraberinde getirir. Yıllar hızla geçer ve okulumuza ve arkadaşlarımıza veda etmemizin vakti gelir. Özellikle üzerimizde sayısız emeği bulunan öğretmenimize veda etmek bizi bir hayli duygulandırır.

  Veda ederken söyleyeceğimiz sözlerle öğretmenimizin hafızasında yer edinmek isteriz. İşte veda hediyesi de gerek öğretmenimize gerek ise hayatımızdaki diğer insanlara veda ederken onlara armağan edeceğimiz anlamlı hediyelerdir. Bu hediyeler son konuşmayı daha da anlamlı kılar ve veda ettiğimiz insana bizden bir hatıra olarak kalır.

  Öğretmene Veda Hediyesi Olarak Ne Alınır?

  Okulun son günü ya da mezun olurken öğretmeninize en güzel vedayı sunmak ister misiniz? Muhiku’nun hediye kutuları arasında yer alan birbirinden güzel hediyelerle öğretmeninize en anlamlı şekilde veda edebilirsiniz.

  Öğretmene Veda Hediyesi;

  • Şık bir cüzdan,
  • Fular ya da kravat,
  • Çiçek,
  • Anı albümü,
  • Kişiye özel fotoğraflı kupa,
  • Hediye kutusu,
  • Meyve sepeti,
  • Brownie,
  • Türk kahvesi ve fincan seti gibi pek çok seçenek olabilir.

  Muhiku’nun zengin ürün çeşitliliği arasında yer alan bu hediyelerle öğretmeninize unutamayacağı bir hatıra bırakabilirsiniz. Öğretmeninize veda ederken vereceğiniz bu hediyelerle her daim sizi yani değeli öğrencisini hatırlayacaktır.

  Öğretmene Veda Hediyesi Fikirleri

  Öğretmeninize veda ederken bir hediye vermek istiyorsunuz ama nasıl bir hediye alacağınız konusunda kararsız mısınız? Muhiku’nun yenilikçi hediyeleri ile kararsızlıklarınızdan kurtulmaya ne dersiniz.

  Muhiku, yılın en özel zamanları için hazırladığı hediyelerin yanı sıra içinizden sevdiklerinizi mutlu etmek geçtiği zamanlarda da tercih edebileceğiniz pek çok hediye sunuyor. Özenle hazırladığı her bir hediyenin ardında büyük bir emek yatıyor. Çünkü hediyelerin her birinin her bir ayrıntısı büyük bir özveriyle ve titizlikle hazırlanıyor.

  Hal böyle olunca verildiği kişide olumlu hisler uyandırıyor. Hediyeyi verdiğiniz kişi ne kadar özendiğinizi ve naif bir seçim yaptığınızı hissediyor. Dolayısıyla vedaların yarattığı o hüzünlü havayı ortadan kaldırmak için siz de öğretmeninize Muhiku’nun zarif hediyeleriyle unutulmayacak bir hatıra bırakabilirsiniz.

  Mezuniyet ya da karne günü öğretmene hediye vermek istiyorsanız öğretmeninizin cinsiyetine ve ilgi alanlarına yönelik bir tercih yapabilirsiniz. Yani alacağınız hediye her detayıyla öğretmeninizi yansıtabilir. Mezuniyet ya da karne günü öğretmene hediye vermek için aşağıdaki fikirlerden faydalanabilirsiniz.

  Erkek Öğretmene Veda Hediyesi

  Erkek öğretmene alinabilecek hediyeler arasında birçok seçenek olduğunu biliyor muydunuz? Özellikle Muhiku’nun erkek öğretmenler için hazırladığı eşsiz koleksiyon sayesinde değerli öğretmeninize unutamayacağı bir hatıra bırakacaksınız.

  Muhiku’nun erkek öğretmene alinabilecek hediyeler arasında yer verdiği seçeneklerden biri hediye kutuları. Birden fazla hediyeliğin bir araya gelmesiyle hazırlanan bu eşsiz hediyeler her erkeğin hoşuna gidecek tarzda.

  Erkek öğretmene hediye koleksiyonunda yer alan kutuların içinde; yöresel kahve çeşitlerinden lezzetli çikolatalara, kravattan şık deri kartlıklara ve cüzdanlara, kupalardan bardak altlıklarına kadar birçok ürün bir arada bulunuyor. Böylece öğretmeninize hediye alırken iki ürün arasında kararsız kalmaktan da kurtuluyorsunuz. Çünkü almak istediğiniz ürünler tek bir kutuda servis ediliyor.

  Erkek öğretmene veda hediyeleri vermek için yapmanız gereken tek şey Muhiku’nun ürün çeşitliliğini incelemek. Seçenekleri incelemek için erkek öğretmene hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Bayan Öğretmene Veda Hediyesi

  Mezuniyet ya da karne gününde bayan öğretmene hediye alınır diye düşünmenize ve strese girmenize gerek yok. Çünkü Muhiku’nun bayan öğretmene hediye kategorisinde birbirinden şık, zarif ve anlamlı hediyeler yer alıyor.

  Her detayı özenle tasarlanan bu hediyeler sizi bayan öğretmene ne hediye alınır diye kara kara düşünmekten kurtarıyor. Yine bayan öğretmenler için sunulan en şık ve en güzel öğretmene veda hediyeleri arasında da kutular yer alıyor.

  Bayan öğretmene hediye kutularının içinde ise genel itibariyle;

  • Şık kuru çiçek buketleri,
  • Tela kasnak kuru çiçek,
  • Fotoğraflı kupalar,
  • Öğretmenlere özel tasarlanan defterler,
  • Kalemler,
  • Fularlar,
  • Şık fincan takımları,
  • Mumlar ve hoş kokular,
  • Tütsüler ve buhurdanlar gibi birçok ürün bulunuyor.

  Sunulan bu ürün çeşitliliği içinden öğretmeninizin zevklerine ve ilgi alanlarına yönelik bir seçim yapabilirsiniz. Öğretmene veda hediyeleri arasında aradığınız seti bulamadıysanız kendi setinizi de hazırlayabilirsiniz.

  Muhiku, kendi kutunu yap hizmetiyle kullanıcılarına hayalindeki hediyeyi tasarlamalarında yardımcı oluyor. Öğretmeniniz için seçtiğiniz hediyelikleri bu hizmet sayesinde dilediğiniz şık kutunun içine ekleyebilirsiniz. Ayrıca hediyenizi anlamlı bir notla tamamlayabilirsiniz.

  Böylece öğretmeninize unutamayacağı bir veda hediyesi armağan edebilirsiniz. Eminiz bu hediyeniz vedanızın ardından uzun yıllar hafızalardan silinmeyecektir.

  24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmeninizi unutmadığınızı göstermek ister misiniz? Muhiku’nun Öğretmenler Günü hediyeleri sayfasında yer alan hediyelerle öğretmeniniz için özel olan bugünü kutlayabilir ve vefalı bir öğrenci olduğunuzu bir kez daha gösterebilirsiniz.

  Öğretmene veda hediyeleri, doğum günü hediyesi ya da 24 Kasım hediyeleri için Muhiku’yu incelemeyi unutmayın.

  S: 👨‍🏫 Öğretmen hediyesi ne olabilir?
  C: Öğretmen hediyesi; öğretmeninizin severek kullanacağı bir eşya ya da hatırası bir ömür yaşayacak manevi bir hediye olabilir. Örneğin; öğretmeninizin iş hayatında kullanabileceği defterler, ajandalar ve kalemler son derece iyi bir seçim olacaktır. Eğer hem anlamlı hem de kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız öğretmen lugat kupa ya da kişiye özel fotoğraflı kupa alabilirsiniz. Ayrıca çiçekler de öğretmenlere verilecek en güzel hediyeler. Tüm bu hediyeleri Muhiku’nun zengin hediye çeşitliliği içinde bulabilirsiniz.
  S: 👨‍🏫 Erkek öğretmenlere veda hediyesi ne alınabilir?
  C: Erkek öğretmeninize veda hediyesi olarak şık bir kravat, deri cüzdan, laptop çantası, özel kutulu kalem ya da ajanda alabilirsiniz. Bu kullanışlı ve şık hediyelerle öğretmeninize en güzel şekilde veda edebilirsiniz. Muhiku’nun erkek öğretmene hediye sayfasında öğretmeninize veda edebileceğiniz hediyeleri bulabilirsiniz.
  S: 👩‍🏫 Bayan öğretmenlere veda hediyesi ne alınabilir?
  C: Bayan öğretmeninize veda hediyesi olarak; şık bir buket çiçek, fular, hoş kokulu kolonya, mum, Türk kahvesi seti, öğretmenler kupaları ya da cüzdan alabilirsiniz. Bu güzel hediyelerle öğretmeninize içtenlikle veda edebilir ve ona sizden bir hatıra bırakabilirsiniz. Muhiku’nun bayan öğretmene hediye sayfasında farklı fikirleri bulabilirsiniz.
  S: 👩‍🏫 Sene sonu öğretmene ne hediye alınır?
  C: Sene sonu öğretmeninize veda ederken ona güzel bir hediye vermek için öğretmenlere özel hazırlanan hediye setlerinden birini tercih edebilirsiniz. Kupa, bardak altlığı, kahve, çay, çikolata, defter gibi farklı hediyeliklerle hazırlanan bu setlerle öğretmeninize en özel veda hediyesini verebilirsiniz. Muhiku’nun öğretmene veda hediyeleri sayfasında bu tarz hediyeleri ve farklı fikirleri bulabilirsiniz.