Öğretmene Hediye

Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • Cinsiyet
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  1

  Öğretmene Hediye

  aradığınız zaman sınırlı seçenekler arasında kaybolmayın! Sizi klişelerden kurtaracak ve değer verdiğiniz öğretmenlerinize çok değerli sürprizler yapabileceğiniz harika alternatifler geliştirdik.

  Öğretmene Hediye Fikirleri

  • Konsept hediye kutuları
  • Özel tasarım kupa
  • Fincan takımı
  • Fular
  • Kravat
  • Çikolata
  • Çiçek
  • Tasarım defter
  • Kitap
  • Aksesuar

  Muhiku, hediye dünyasına getirdiği yenilikçi adımlarda kıymetli öğretmenlerimizi de unutmadı. Onlar için özgün ve kıymetli hediyeler tasarladı. Gerek Öğretmenler Günü hediyesi gerek ise diğer özel zamanlarda öğretmenlerimiz için birbirinden harika sürpriz seçenekleri geliştirdi.

  Öğretmene Hediye Önerileri ve Seçenekleri

  Öğretmene hediye konusu açılınca elbette aklımıza gelen ilk özel gün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Fakat öğretmene hediye armağan etmek için bu özel günü beklemenize gerek yok. İçinizden geldiği ve ona küçük bir jest yapmak için de hediye alabilirsiniz.

  Tabii ki bu Öğretmenler Günü’nü es geçelim anlamına gelmiyor. Bu özel günde kıymetli öğretmenlerimizi unutmamalıyız. Çünkü Öğretmenler Günü, öğretmenlerimize ne kadar kıymetli olduklarını ve dünyanın en kutsal mesleklerinden birini yaptıklarını bir kez daha dile getirmemiz için bize vesile olur.

  Peki, öğretmene hediye ne alınabilir? Size vereceğimiz tavsiyelerle gerek Öğretmenler Günü’nde gerek ise içinizden geldiği zamanlarda onlara oldukça şık ve unutulmaz sürprizler hazırlamanıza yardımcı olacak.

  Öğretmenlere Hangi Hediye Alınır? Tavsiyeler

  Öğretmene hediye seçmeden önce bu tavsiyemize mutlaka kulak verin. Tavsiyemiz sayesinde öğretmeninize ya da öğretmenlerinize daha kalıcı sürprizler yapabilirsiniz.

  Öncelikle yapmanız gereken ilk şey kullanışsız hediyelerden uzak durmak. Çünkü bu tarz hediyeler anlık heyecanlar yaratmaktan öte geçemezler. Öğretmenleriniz de aradan çok bir zaman geçmeden bu hediyeleri rafa kaldıracaklar ve ne yazık ki unutacaklardır.

  Bu tarz hediyelerin yerine öğretmeninize hayatın içinden seçilen hediyelerle sürpriz yapmalısınız. İş hayatlarında ya da günlük yaşamlarında kullanabilecekleri hediyeler çok daha kalıcı olacaktır. Hatta her kullandıklarında siz kıymetli sevdiklerini ya da öğrencilerini hatırlayacaklar.

  Diğer taraftan klişelerden de hepimiz fazlasıyla sıkıldık. Bu sebeple öğretmenlerinize ya da öğretmen yakınlarınıza hediye alırken bu tarz hediyelerden olabildiğince uzak durun deriz.

  Bu hediyeler yerine yenilikçi anlayışla tasarlanmış özgün hediye alternatiflerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Unutmayın ki bir hediye ne kadar farklı ve özelse o kadar hatırda kalır, yaşar.

  Bayan Öğretmene Hediye Fikirleri

  Bayan öğretmene hediye seçenekleri söz konusu olunca pek çoğumuzun aklına gelen ilk alternatif bir buket çiçek. Fakat ömrü en fazla üç gün olan bir çiçek sizce ne kadar hatırda kalabilir? Bu hediyenin kalıcılığını ve pek çok kişinin aklına gelen ilk seçenek olduğunu düşününce sonunu az çok tahmin edebiliyoruz.

  Hediyeniz tıpkı diğer çiçekler gibi birkaç gün vazoda duracak. Daha sonra ise çiçek mezarlığında yerini alacak. Bize sorarsanız rengarenk çiçeklerin yeri dalları. Onların toprakla bağını koparmak yerine öğretmeninize daha kalıcı, kullanışlı ve hatırası yüksek hediyeler armağan edebilirsiniz.

  O halde bayan öğretmene hediye edebileceğiniz alternatiflere geçelim. Örneğin onlara dopdolu bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Doğal soya mumlarının, oda kokularının, tütsülerin, şık fincan takımlarının, hoş kokuların, güzellik ve bakım ürünlerinin yer aldığı hediye kutularından birini seçebilirsiniz.

  Diğer bir alternatif ise bu tarz kullanışlı hediyeliklere lezzetli atıştırmalıkların, dünyanın farklı yerlerinden özenle seçilen çay ve kahve çeşitlerinin eşlik ettiği bir kutu.

  Tatlı ve sağlıklı atıştırmalıklar öğretmenlerinizin yoğun iş temposunda keyfini yerine getirecek. Çay ve kahveler ise yoğun ve yorucu bir günde enerjilerini toplamalarına yardımcı olacağı gibi bilişsel süreçlerini destekleyecek.

  Eğer bayan öğretmene hediye olarak illa bir çiçek armağan etmek istiyorsanız kuru çiçek buketleriyle adeta çiçek bahçelerine dönüşen hediyelerden yana seçim yapabilirsiniz. Farklı kuru çiçek çeşitleriyle süslenen buketler hem daha kalıcı hem çok daha şık. Eminiz ki böyle bir kutu öğretmeninizin yüreğini ısıtacak.

  Diğer taraftan bayan öğretmene hediye edeceğiniz armağanın daha şık olmasını ve daima öğretmeninize eşlik etmesini istiyorsanız gümüş kolye çeşitleri de muazzam bir hediye olacaktır. Gümüş değerli madenler içinde daha uygun fiyatlı olduğu için bütçenizi de zorlamayacaktır.

  Muhiku gerek bayan öğretmene hediye kutularıyla, gerek kuru çiçek aranjmanlarıyla, gerek ise şık gümüş kolye çeşitleriyle size harika alternatifler sunuyor. Bu hediyeler arasından öğretmeninizin ya da öğretmen yakınlarınızın; zevklerine, ihtiyaçlarına ya da tarzlarına yönelik en uygun seçimi yapabilirsiniz.

  Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri

  Erkek öğretmene hediye olarak ne alınabilir sorusunu çevremizdeki pek çok kişiden duyuyoruz. Onlara vereceğimiz ilk yanıt erkek öğretmene sürpriz yapmanın artık çok da zor olmadığı olacaktır. Çünkü Muhiku erkeğe hediye anlayışına yeni bir bakış açısı getirdi. Bunu yaparken de değerli öğretmenlerimizi es geçmedi. Onlar için en özel, en karizmatik ve en anlamlı hediye alternatiflerini geliştirdi.

  Muhiku erkek öğretmenlere hediye kutularında klasik renk tonlarından faydalanıyor. Siyahın ağırlıklı olarak kullanıldığı hediyeler oldukça maskülen bir görünüme sahip. Bu hediye kutusu iş hayatlarında en çok kullandıkları parçalardan oluşabilir.

  Mesela bir ajanda, şık kutuda bir kalem, ders aralarında keyifle yudumlayabilecekleri aromatik kahveler, şık kupalar ve daha pek çok hediyeliğin yakaladığı uyumdan oluşabilir.

  Muhiku’nun erkek öğretmene hediye alternatiflerinden faydalanarak öğretmeninizin zevklerine ve ihtiyaçlarına yönelik seçimler yapabilirsiniz. Onlar için de farklı hediyeliklerden oluşan hediye kutularını seçebilirsiniz.

  Yeni Öğretmene Hediye Fikirleri

  Yeni mezun öğretmene ya da mesleğe ilk adımını atan yakınlarınıza küçük bir kutlama mı yapmak istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Çünkü hediye oldukça hoş bir jest ve kutlama aracı diyebiliriz.

  Yeni işe başlayan öğretmene hediye seçerken meslek hayatlarında kullanabilecekleri hediyeliklerden yararlanabilirsiniz.

  • İş hayatlarını planlayabilecekleri bir ajanda ya da planlayıcı,
  • Güzel işlere imza atabilecekleri özel bir kalem ve not almayı keyifli kılacak birbirinden güzel defter,
  • Not tutucu,
  • Sekreterlik çeşitlerinin yer aldığı hediyeliklerden faydalanabilirsiniz.

  Eğer tüm bu hediyeliklerin bir arada olmasını istiyorsanız Kendi Kutunu Yap seçeneğiyle harika bir hediye tasarlayabilirsiniz. Hediyeyi tamamen onların zevklerine ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlayabilirsiniz. Bunların yanına şık birkaç hediyelik daha ekleyerek ortaya harika bir hediye kutusu çıkarabilirsiniz.

  Eğer bu saydığımız hediyelikler tek başına sade geldiyse bunların bir arada olduğu ve hoş bir uyum yakaladığı hediye kutularından faydalanabilirsiniz. Muhiku yeni öğretmene armağan edebileceğiniz yenilikçi ve bir o kadar şık hediyelere de yer veriyor.

  Yeni öğretmene hediye alırken illa meslek hayatlarına yönelik seçimler yapmak zorunda da değilsiniz. Günlük hayatlarında onlara eşlik edecek şık hediyeliklerden de faydalanabilirsiniz. Mesela sabah kahvelerine eşlik edecek şık fincan takımları ya da kupalar; birbirinden lezzetli kahve çeşitleri ya da hayatlarına lezzet katacak tatlı hediyeler güzel bir seçim olacaktır.

  Emekli Öğretmene Ne Hediye Alınır? Tavsiyeler

  Meslek hayatına veda eden öğretmenlerinize ya da öğretmen yakınlarınıza verdikleri onca emek için teşekkür etmenin vakti geldi. Şimdi akıllarda emekli öğretmene hediye ne alınır sorusu var.

  Öncelikle söylememiz gereken ilk şey; emekli olacak öğretmene vereceğiniz anlamlı hediyeyle hoş bir şekilde veda edebilirsiniz. İkincisi ise ona unutulmaz bir anı bırakabilirsiniz.

  Ayrıca emekli olan öğretmene hediye edeceğiniz armağan, eminiz ki öğretmeninize ya öğretmen yakınınıza; ülkemize ve dünyaya kazandırdığı nice cevherleri, meslek hayatında yaptığı güzel işleri ve çok başarılı bir öğretmen olduğunu hatırlatacak.

  Bu hediye öğretmeninizin biraz duygusallaşmasına sebep olabilir. Fakat emin olun ki çok uzun yıllar hatırlanacaktır.

  Emekli öğretmene hediye seçerken hayatlarının yeni döneminde kullanabilecekleri hediyeleri seçebilirsiniz.

  • Emeklilik hayatının durağanlığına renk katacak ve güzel hobiler edinmelerini sağlayacak deneyim kitleri,
  • Sakin bir hayat sürmelerini ve negatif duygulardan arınmalarına yardımcı olacak soya mumları ve tütsüler,
  • Sağlıklı bir hayatın sırrı olan bitki çayları,
  • Kuracakları yeni düzende onlara sizi hatırlatacak şık dekorasyon ürünleri güzel bir seçim olacak.