Ofis Hediyeleri

Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Arkadaşa Hediye
Sevgiliye Hediye
Anneye Hediye
Kahve Sever
Çikolata Sever
Muhiku Mini
Çiçek Sever
Mum Sever
Bakım Sever
Hobi Sever
Çay Sever
Plan Sever
Tütsü Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • Cinsiyet
  • Kime
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  • Dünya Kahveleri Kutusu
   %19 İndirim!
   Original price was: 430,00 TL.Current price is: 349,90 TL.
   (265)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 710,00 TL.Current price is: 539,00 TL.
   (4)
   Favori
  • Kahve Keyfi Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 665,00 TL.Current price is: 504,00 TL.
   (44)
   Yüksek Talep
   Hızlı Teslimat
  • Dünya Çayları Kutusu
   %21 İndirim!
   Original price was: 745,00 TL.Current price is: 589,90 TL.
   (81)
   Özel Fiyat
   Hızlı Teslimat
  • Kahve Tutkusu Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 605,00 TL.Current price is: 464,00 TL.
   Hızlı Teslimat
  • İş Tebrik Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 869,00 TL.Current price is: 659,00 TL.
   (4)
   Çok Satan
  • Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 1.006,00 TL.Current price is: 774,00 TL.
   (13)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Anatolia Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 1.330,00 TL.Current price is: 1.009,00 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Yeni İş & Yeni Başlangıç Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 902,00 TL.Current price is: 694,00 TL.
   (4)
  • Arkadaşa Yeni İş Hediye Kutusu
   %25 İndirim!
   Original price was: 929,00 TL.Current price is: 699,00 TL.
   (3)
   Hızlı Teslimat
  • Ofiste İlk Gün Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 935,00 TL.Current price is: 709,00 TL.
  • Yakın Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu
   Original price was: 1.025,00 TL.Current price is: 814,00 TL.
  • Erkeğe Terfi Hediye Kutusu
   %21 İndirim!
   Original price was: 963,00 TL.Current price is: 764,00 TL.
   (4)
   Hızlı Teslimat
  • Antrasit Türk Kahvesi Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 1.275,00 TL.Current price is: 979,00 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Tatlı Arası Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 1.099,00 TL.Current price is: 839,00 TL.
   (3)
  • Keyifli Saatler Hediye Kutusu
   %19 İndirim!
   Original price was: 1.320,00 TL.Current price is: 1.069,00 TL.
   (4)
   Hızlı Teslimat
  • Tatlı Bir Kahve Arası Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 1.136,00 TL.Current price is: 874,00 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Yeni İş Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 615,00 TL.Current price is: 474,00 TL.
   (3)
   Hızlı Teslimat
  • Kahve Zamanı Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 395,00 TL.Current price is: 304,00 TL.
   (5)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Kahve Molası Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 490,00 TL.Current price is: 374,00 TL.
   Kahve Sever
  • Çay & Kahve Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 525,00 TL.Current price is: 404,00 TL.
   (3)
   Hızlı Teslimat
  • Şans Seninle Hediye Kutusu
   Original price was: 570,00 TL.Current price is: 424,00 TL.
   Fotoğraf Baskı
   Hızlı Teslimat
  • İyi Şanslar Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 525,00 TL.Current price is: 404,00 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Tatlı Başlangıçlar Hediye Kutusu
   Original price was: 765,00 TL.Current price is: 624,00 TL.
   (5)
   Hızlı Teslimat
  1

  Ofis hediyeleri ile sevdiklerinizin çalışma ortamlarına renk katabilirsiniz. Neredeyse zamanlarının çoğunu ofislerinde geçiren yakınlarınızı aniden gelen bir hediye ile mutlu edebilirsiniz. Muhiku’da tercih edebileceğiniz ofis için hediye seçenekleri arasından sevdiklerinize almayı düşündüğünüz ürünlerle çalışma ortamlarına sizlerden anılar bırakabilirsiniz.

  Ofis hediye seçimi yaparken sevdiklerinizin sevebileceği ve uzun yıllar kullanabileceği ürünler olmasına dikkat etmekte fayda vardır. Hediyeniz hem sevdiklerinizin ruhuna hitap etmeli hem de kullanış bakımından ofise uygun olmalıdır. Böylelikle aldığınız hediye ile baktığı her köşede sizi hatırlayacak. Ayrıca yoğun geçen iş temposu arasında sevdiğinizin yüzünde bir tebessüm oluşturabileceksiniz.

  Ofis hediyeleri kategorisi arasından tercih yapacağınız zaman yakınlarınızın mesleğini göz önünde bulundurarak hediye seçimi yapabilirsiniz. Hangi meslek grubunda çalışıyor ise ona uygun işyeri hediyesi almak işinizi kolaylaştıracaktır. Örneğin hediye almak istediğiniz bir yakınınız avukat ise mesleğine uygun büro hediyeleri ile  ofisini daha da güzelleştirebilirsiniz.

  Muhiku’nun kurumsal hediye hizmetiyle ekip arkadaşlarınıza, iş ortaklarınıza ya da müşterilerinize şık ve hatırda kalıcı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Piyasadaki en şık ofis hediyelerini Muhiku’yla tek bir kutuda toplayabilir; çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve müşterilerinize en güzel hediyeyi en uygun fiyatlarla verebilirsiniz.

  En Çok Tercih Edilen Ofis Hediyeleri Nelerdir?

  Sevdiklerinize alacağınız hediyeler, ne kadar üzerine düşünülüp tasarlanırsa o kadar anlamlı olur. Hediye alacağınız kişinin vaktinin çoğunu çalışma masasında geçirdiğini düşünürsek eğer, hediye seçimlerinizde de çalışma masasına uygun objeler seçmeniz daha güzel olacaktır. Bu nedenle en çok tercih edilen hediye seçenekleri arasında hiç şüphesiz ofis masa hediyeleri yer alır.

  Kupa, bardak altlıkları, kalem, defter, günlük veya haftalık planlayıcılar gibi birçok ürün en çok tercih edilen ofis hediyeleri arasındadır. Ayrıca Muhiku’nun üzerine düşünülmüş farklı ofis hediyesi seçeneklerine göz atabilirsiniz. Yenilikçi hediye seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Böylece Muhiku’nun hızlı teslimat güvencesi ile hediyeniz en kısa sürede sevdiklerinize ulaşır.

  Erkeğe Alınabilecek Ofis Hediyeleri

  İşyerimiz hepimizin ikinci evidir. Günlerimizin çoğunu burada geçiririz. Bizler de yoğun tempoda çalışan sevdiklerimizi bir hediye ile motive etmek isteriz. Özellikle ofis için hediye almak istiyorsanız kişinin mesleğini ve kişisel zevklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

  Ofis hediyeleri erkek arkadaşa, sevgiliye ve hatta babaya yapılabilecek sürprizler içerisinde yer alır. Bu sürpriz onları oldukça şaşırtacak. Aynı zamanda sevdiklerinize çalışma temposu içerisinde yolladığınız bir hediye ile yorgunluklarını unutturabileceksiniz.

  Muhiku’da sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz farklı birçok ofis hediyesi vardır. Bunun yanı sıra Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap kategorisinden faydalanarak sevdikleriniz için kişiselleştirilmiş bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz. Farklı tasarımlar ile hazırlanmış kupa ve bardak altlıkları, nefis aromaları olan kahve çeşitleri, french press ile bunların yanı sıra defter ve kalemlerle çeşitlendirebileceğiniz bu hediye kutusu, sevdiklerinizin kalbini çalacak.

  Muhiku’nun ofis hediyeleri erkek yakınlarınızı mutlu etmeye yetecek. Böylece sizler de sevdiklerinizin yüzündeki o güzel gülümsemeye şahit olacaksınız. Muhteşem ürünler ile donatılmış bu hediyeler, erkek yakınınıza yoğun iş temposunda bir nefes olacaktır.

  Erkek sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz farklı ofis hediyelerini Muhiku’da bulabilirsiniz. Dilerseniz  bütçenize uygun hediyeler ile şık ve kullanışlı bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz.

  Kadına Alınabilecek Ofis Hediyeleri

  Sevdiklerimizin her zaman olduğu gibi işyerlerinde de destekçisi olduğumuzu göstermeliyiz. Koşturmaca ile geçen günlerinde sizden gelen bir hediye ile sevdiklerinize özel hissettirebilirsiniz. İster işyeri hediyesi, ister yeni ofise hediye olsun sizlerden gelen bu jest ile sevgilinizin veya yakınlarınızın çalışma ortamlarına renk ve canlılık katabileceksiniz.

  Yaşam alanları gibi çalışma alanlarını da düzenlemeyi seven kadınlara yönelik ofis hediyeleri oldukça fazladır. Bu hediyeler ile sizlerde eşinizin veya sevgilinizin ofislerine ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.

  Sevgiliye ofis hediyesi olarak ince düşüncelerle hazırlanmış masa üstü hediyelikleri tercih edebilirsiniz. Özellikle çalışma masasını süsleyebileceğiniz bayan ofis hediyeleri;  sukulent, tütsüler, beton mumluklar, beton saksı, çerçeve ve oda kokuları gibi ürünlerdir. Sevgiliniz başarı merdivenlerini bir bir çıkarken bu hediyelerle sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Böylece çalışma masalarına sizlerden birer anı bırakabilirsiniz.

  Ofis hediyeleri, kadın çalışanların çalışma alanlarına bambaşka bir hava katar. Daima sevdiklerinize sizi hatırlatacak bu özel hediyeler, sevdiklerinizin yoğun iş temposunda çok daha motive bir şekilde çalışmalarını sağlar.

  Sizler de Muhiku’nun birbirinden farklı hediye seçenekleri ile sevdiklerinize özel hissettirebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı hediye seçeneklerinden sevdiklerinizin zevkine uygun bir seçim yapabilirsiniz.

  Uygun Fiyatlı Ofis Hediyeleri

  Hediye seçimi yaparken, alacağımız hediyenin hem bütçemize uygun hem de kaliteli olmasını isteriz. Bunun yanı sıra aldığımız hediyeyi uzun yıllar severek kullansınlar isteriz. Muhiku’nun sizler için hazırlamış olduğu uygun fiyatlı ofis hediyeleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık çok kolay!

  Yenilikçi hediyelerle mutluluk dağıtan Muhiku’nun geniş ürün yelpazesi sayesinde bütçenize ve zevklerinize göre bir hediye bulabilirsiniz. Böylece hem bütçenizi zorlamaz hem de güzel bir hediye seçimi yapabilirsiniz.

  Ofis hediyeleri kategorisi arasından seçebileceğiniz ürünler; ajanda, not tutucu, kalem, kupa ve bloknot gibi uygun fiyatlı büro hediyeleridir. Sizler de bu ofis hediyelikleri ile yakınlarınızı mutlu edebilir, yoğun iş temposunda onları mutlu edebilirsiniz.

  Şık ve Kullanışlı Ofis Hediyeleri Muhiku’da!

  Muhiku’nun ofis hediyeleri kategorisinde sevdiklerinizin keyifle kullanabileceği farklı birçok hediye yer alıyor. Her yaşa ve her kesime hitap eden kişiye özel hediyeler ile sevdikleriniz için şık ve kullanışlı hediyelikler seçebilirsiniz.

  Özellikle çalışma masalarını güzelleştirecek; kişiye özel fotoğraf baskılı kupa, keçe bardak altlıkları, mouse pad, cam yerküre ve biblo gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece şık ve kullanışlı hediye fikirleri ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

  Muhiku’dan seçtiğiniz hem şık  hem de kullanışlı hediyelerle sevdiklerinizin çalışma ortamlarına bambaşka bir hava katabilirsiniz. Ayrıca Muhiku’nun üzerine düşünülmüş muhteşem hazır hediye kutularından sevdiklerinizin zevklerine göre bir seçim yapabilirsiniz. İçerisinde mutluluk barındıran birçok ürüne tek tıkla sahip olabilirsiniz.

  S: 🧑‍💼Ofis Hediyeleri Nereden Alınır?
  C: En kullanışlı ve bir o kadar da şık olan ofis hediyeleri hiç şüphesiz Muhiku’dan alınır. Birbirinden farklı ürünlerle bezenmiş, bütçenize uygun pek çok ürünü ofis hediyeleri kategorimizde bulabilirsiniz. Sevdiklerinizin çalışma ortamlarına renk katacak farklı tasarım ürünlerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
  S: 👩‍💼En Kullanışlı Ofis Hediye Seçenekleri Nelerdir?
  C: Hediye alacağınız kişinin ofisinde en çok kullandığı şey çalışma masası ve bilgisayardır. Bu nedenle kullanış bakımından düşünüldüğünde sürekli elinin altında olacak ve ihtiyaçlarını karşılayacak hediye seçimleri yapabilirsiniz. En kullanışlı ofis hediyeleri neler olabilir diyorsanız; kupa, bardak altlıkları, farklı tasarımlara sahip mouse pad ve kalem gibi ürünleri tercih edebilirsiniz.
  S: 🧑‍💼Erkekler İçin Tercih Edilen Ofis Hediye Seçenekleri Nelerdir?
  C: Zamanlarının çoğunu ofislerinde geçiren yakınlarınıza bir ofis hediyesi almak onları mutlu edecektir. Muhiku’da masaüstü aksesuarlarından tutun da dekorasyon ürünlerine kadar pek çok tercih sizleri bekliyor. Erkekler için değerlendirebileceğiniz masa üstü hediyelikleri; ajanda, defter, kalemlik ve mouse pad olabilir. Böylelikle çalışma ortamlarına sizlerden anılar bırakabilirsiniz.
  S: 👩‍💼Kadınlar İçin Tercih Edilen Ofis Hediye Seçenekleri Nelerdir?
  C: Kadınlara alınacak hediyeler çoğu zaman bizleri zorlamaz. Kadınlar için ofislerine hediye tercihinizi dekorasyon ürünlerinden yana kullanabilirsiniz. Bu dekoratif ürünlerle baktığı her köşede sizleri hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Ofis için hediye olarak; çerçeve, biblo, saksı ve sukulent gibi ürünler tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra seçtiğiniz ürünlerle şık ve kullanışlı bir kutu tasarlayabilirsiniz.
  S: 🧑‍💼Ofis İçin Hediye Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?
  C: Ofis için hediye seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar vardır. Öncelikle; hediye seçimi yaparken sevdikleriniz mesleği, cinsiyeti, hobileri ve ilgi alanlarını göz önünde bulundurmalısınız. Güne güzel başlamaları için ofislerinde rahatça kullanabileceği ürünler tercih etmenizde fayda vardır. Hediye seçimleriniz ofislerinde kullanım amaçlarına uygun hediyeler olmalı ve sevdiklerinizin ruhuna hitap etmelidir.