Ofis Aksesuarları

Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Arkadaşa Hediye
Sevgiliye Hediye
Anneye Hediye
Kahve Sever
Çikolata Sever
Muhiku Mini
Çiçek Sever
Mum Sever
Bakım Sever
Hobi Sever
Çay Sever
Plan Sever
Tütsü Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • Cinsiyet
  • Kime
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  • Dünya Kahveleri Kutusu
   %19 İndirim!
   Original price was: 430,00 TL.Current price is: 349,90 TL.
   (265)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   %21 İndirim!
   Original price was: 785,00 TL.Current price is: 624,00 TL.
   (60)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 710,00 TL.Current price is: 539,00 TL.
   (4)
   Favori
  • Otantik Çaylar Kutusu
   %26 İndirim!
   Original price was: 854,00 TL.Current price is: 634,00 TL.
   Çay Sever
  • Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 1.006,00 TL.Current price is: 774,00 TL.
   (13)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • İş Tebrik Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 869,00 TL.Current price is: 659,00 TL.
   (4)
   Çok Satan
  • Yeni İş & Yeni Başlangıç Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 902,00 TL.Current price is: 694,00 TL.
   (4)
  • Erkeğe Hediye Kutusu
   %21 İndirim!
   Original price was: 1.045,00 TL.Current price is: 824,00 TL.
   (55)
   Ücretsiz Teslimat
   Hızlı Teslimat
  • Tatlı Bir Kahve Arası Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 1.136,00 TL.Current price is: 874,00 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Küçük Bir Mutluluk Hediye Kutusu
   %22 İndirim!
   Original price was: 1.181,00 TL.Current price is: 919,00 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Yeni Heyecanlar Tebrik Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 824,00 TL.Current price is: 634,00 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Avukat Arkadaşa Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 1.240,00 TL.Current price is: 959,00 TL.
   Çok Satan
  • Mutlu Anlar Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 1.259,00 TL.Current price is: 969,00 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Keyif Dolu Zamanlar Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 694,00 TL.Current price is: 534,00 TL.
   (1)
   Hızlı Teslimat
  • Hibiskus Tea - İran
   %14 İndirim!
   Original price was: 139,00 TL.Current price is: 119,90 TL.
   (1)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Seramik Kupa
   %13 İndirim!
   Original price was: 149,00 TL.Current price is: 129,90 TL.
   (4)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Siyah Çizgili Beton Bardak Altlığı
   %8 İndirim!
   Original price was: 120,00 TL.Current price is: 109,90 TL.
   Yüksek Talep
   Hızlı Teslimat
  • 4 Farklı Tütsü ve Tütsü Kayığı
   %10 İndirim!
   Original price was: 89,00 TL.Current price is: 79,90 TL.
   (12)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Siyah Roller Kalem No:2 - Özel Kutusunda
   %13 İndirim!
   Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Mavi Roller Kalem No:2 - Özel Kutusunda
   %13 İndirim!
   Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.
  • Beyaz Roller Kalem No:2 - Özel Kutusunda
   %13 İndirim!
   Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.
  • Gri Roller Kalem No:2 - Özel Kutusunda
   %13 İndirim!
   Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.
  • tukenmez-kalem-cover-2
   %14 İndirim!
   Original price was: 99,00 TL.Current price is: 84,90 TL.
  • Siyah Termo Deri Defter – Çizgili
   149,90 TL

  Ofis aksesuarları sevdiklerinizin çalışma ortamını gerek kolaylaştırmak gerekse de renklendirmek açısından önemlidir. Çalışma temposunun içerisinde sevdiklerinizin sizi hatırlamasını da sağlarlar. Böylelikle onları stresten ve yorgunluktan bir nebze de olsun uzaklaştırırlar. Dolayısıyla sevdiklerinizin çalışma ortamı güzelleştirmek ve onlara kendilerini iyi hissettirmek için onlara birbirinden kullanışlı aksesuarlar hediye edebilirsiniz. Ayrıca yeni bir işe başladıklarında ya da mevcut iş hayatında elde ettikleri başarılarda onları tebrik etmek için bu aksesuarlar arasından seçim yapabilirsiniz. Eminiz ki bu muhteşem aksesuarlar sevdiklerinize huzur kaynağı olacaktır.

  Bir ofis çalışanının en iyi arkadaşı hiç şüphesiz çalışma masasıdır. Kişinin çalışma masası ne kadar renkli ise o kişi yoğun iş temposuna da o kadar kolay adapte olacaktır. Bu nedenle bir çalışan için ofis masa aksesuarları büyük bir öneme sahiptir diyebiliriz. Çünkü ofis masaustu aksesuarlari çalışanın işe olan motivasyonu üzerinde büyük ölçüde etkilidir.

  Ofis masa üstü süsleri ile sevdikleriniz çalışma hayatlarına dokunabilirsiniz. Böylece onların renkli bir çalışma ortamına sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Seçenekler arasında kararsız kalmanın ne demek olduğunu bildiğimiz için sizleri Muhiku’nun yeni iş hediyeleri sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Zengin hediye seçenekleri sayesinde bu zorluğun üstesinden kolayca geleceksiniz.

  En Şık Ofis Aksesuarları

  Şıklıktan ödün vermek istemeyen sevdiklerinize lüks ofis aksesuarları hediye edebilirsiniz. Böylelikle bulundukları ortama renk katmalarının yanı sıra kariyer basamaklarını bir bir tırmanmalarına yardımcı olabilirsiniz.

  Çalışma masa aksesuarları ne kadar şık ise sevdikleriniz kendilerini o denli iyi hissedeceklerdir. Birçok farklı ofis aksesuarı içerisinden sevdiklerinizin tarzına uygun en şık ofis aksesuarlarını seçebilirsiniz. Böylelikle harika hediyeler ile dolu kutular hazırlayabilirisiniz. Sevdikleriniz için en güzel ofis aksesuarlarını tek bir kutuda buluşturmak için kendi kutunu yap sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Böylece dilediğiniz şekilde çalışma masa üstü aksesuarları ve ofis dekoratif ürünler ile dolu bir kutu hazırlayabilirsiniz.

  Ofis Masa Aksesuarları

  Gündelik çalışma ritminin monotonluğundan sıyrılmak mı istiyorsunuz? O halde sevdiklerinizin ya da kendi çalışma alanınızı ofis masası aksesuarları ile donatabilirsiniz. Bu konuda elinizi rahatlatmak için tercihleriniz arasında muhakkak ki işyeri aksesuarları bulunmalıdır.

  Birçok farklı konsept kutu ile bu konuda sizlere yön vermeyi ana hedef olarak belirlemiş durumdayız. Zor seçimlerin arasında kararsız kalmaktansa sevdiklerinizin çalışma alanlarını çok daha rahatlatabilmek adına ofis masaüstü aksesuarları hediye edebilirsiniz. Örneğin ofis dekoratif ürünler arasında yer verebileceğimiz; kokulu soya mumları, sukulent, dekoratif çiçek ve tütsü gibi farklı hediyeliklerle hazırlanan setlerden birini seçebilirsiniz.

  Ofis Dekorasyon Ürünleri

  Ofisinizi dekore ederken zevkinize en uygun parçaları seçebilirsiniz. Şık ofis aksesuarları ile farkınızı ortaya koyarken, modern ofis aksesuarları ile çağa ayak uydurmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Böylece hayalinizdeki gibi bir ofis ortamı oluşturmak hiç de zor olmayacak.

  Gündelik hayatın getirdiği tempo içerisinde hiç şüphesiz ofiste geçirdiğimiz zaman bizlere çok şey anlatmaktadır. Bu nedenle sevdiklerinizin ofis dekorasyon ürünleri ile donatılmış bir çalışma ortamında zamanlarının çoğunu geçirmeleri hiç şüphesiz onlar adına büyük bir ayrıcalık olacaktır. Farklı model ve tasarımlar ile meydana getirilmiş kalem, defter ve kupa gibi birçok ürünün yanı sıra bulundukları ortama renk katacak dekoratif beton saksılarada yer verilebilir. Muhiku birçok ofis dekorasyon ürünü içerisinde sevdiklerinize en uygun hediyeleri seçebilmeniz için üzerine düşünülmüş birçok farklı ürünü sizlerle buluşturuyor.

  Ofis Duvar Aksesuarları

  Sadece çalışma masasıyla sınırlı kalmayıp ofisinizin her noktasını zenginleştirmek sizin elinizde. Ofis duvar aksesurları ile bulunduğunuz ortamı renklendireceksiniz. Çeşitli boyut ve renklerde bulunan çerçeve modellerimiz ile sevdiklerinizin en mutlu hissettikleri anları tekrar yaşamalarına yardımcı olabilirsiniz. Hayallerinizin çalışma alanını tasarlarken ofis aksesuar listenizi oluşturmanızda size yardımcı olacağız. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz ofis duvar aksesuarları onların bulundukları alanda çok daha mutlu hissetmelerini sağlayacaktır.

  Hediyelik Ofis Aksesuarları ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

  Sevdiklerinize hediye etmiş olduğunuz aksesuarlar onların ofis içerisinde sizi hatırlamasına neden olacaktır. Ofis masa aksesuarları ile ellerini attıkları her yerde size rastlayacak ve yüzlerinde birer tebessüm oluşturacaksınız. Şüphesiz masa aksesuarları ofis içerisinde oldukça önemlidir.

  Bu sebeple sevdiklerinize dekoratif ofis aksesuarları hediye etmeniz harika olacaktır. Hediye edeceğiniz ürünler içerisinde; farklı tasarımlarla hazırlanan bardak altlıkları, mouse pad gibi ürünler yer alıyor. Bunların yanı sıra günlük hayatta ve ofis ortamında sıklıkla kullanılması gereken birbirinden farklı ürünler de yer alıyor. Bu ürünler ise; özenle tasarlanan kupa ve cam mataralardır diyebiliriz. Ayrıca tüm bunların bir arada olduğu ofis konseptli hediye kutuları da bulunmaktadır.

  Rahatlatıcı birçok hediye seçeneği ile bezenmiş ofis akseuar kutularından faydalanmakla birlikte birçok farklı ofis hediyesi değerlendirme şansına Muhiku’da sahip olacaksınız. Sevdiklerinizin yüzünde görmüş olduğunuz o muhteşem gülümseme hiç şüphesiz içinizi oldukça ısıtacaktır.

  S: 🏢 Ofis aksesuarları nelerdir?
  C: Ofis içerisinde sevdiklerinizin kullanabilmesi için çalışma masası üstü aksesuarları kullanılabilir. Bunlara örnek olarak bardak altlıkları, kupalar, ajanda gibi birçok ürünü sıralayabiliriz. Bunların yanı sıra ofis dekoratif objeler, bulundukları ortama farklılık katacaktır.
  S: 🖱️ Ofis masası aksesuarları nelerdir?
  C: Ofis masası aksesuarları ile kişisel çalışma alanları renklendirilebilir. Kartvizitlik, kalemlik, mouse pad gibi birçok ürün tercih edilmekle birlikte ofis dekoratif ürünler adı alltında birçok ürüne yer verilebilir. Sevdiklerinize zamanlarının çoğunu geçirdikleri ofis ortamında aksesuarları büyük bir konfor alanı yaratacaktır.
  S: 🎁 Sevdiklerimize ofis aksesuarları hediye edebilir miyiz?
  C: Zamanlarının çoğu kısmı ofis ortamında geçiren sevdiklerinize ofis aksesuarları hediye etmeniz onları çok mutlu edecektir. İşyeri masa üstü aksesuarlarından tutun da ofis dekorasyon ürünlerine kadar pek çok ürün sizleri bekliyor. Ofis dekorasyon ürünleri toplu ofis ortamlarına renk katmasından dolayı sevdiklerinizin motivasyonlarını arttıracaktır.

  Muhiku'nun ofis aksesuarları sayfasında yer alan hediyelik ürünlerle ofis çalışanı yakınlarını mutlu edebilirsiniz.

  S: 🤔 Sevdiklerimize ofis aksesuarları hediye ederken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Dikkat edilmesi gereken en önemli şey hediye edeceğiniz kişinin ilgi alanlarına hitap edecek çalışma masa aksesuarları tercih etmeniz olacaktır. Sevdiklerinizin rahat bir çalışma masasında güne başlamaları onlara büyük fayda sağlayacaktır. Dolayısıyla ofis masa aksesuarları sevdiklerinizin ruhuna hitap etmeli ve onların kullanım amaçlarına uygun olmalıdır.