Mühendise Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mithra Kutusu

   Mithra Kutusu

   (61)
   %21 indirim
   229.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   (44)
   %22 indirim
   249.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   249.00 TL
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

   Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Erkeğe Ofis Hediye Kutusu

   Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu

   (13)
   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Aromaterapi Hediye Kutusu

   Aromaterapi Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   395.00 TL
  • Çiçek Doğallığı Hediye Kutusu

   Çiçek Doğallığı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Kahve Severlere Hediye Kutusu

   Kahve Severlere Hediye Kutusu

   (2)
   %23 indirim
   365.00 TL
  • Erkeğe Ofis Hediye Seti

   Erkeğe Ofis Hediye Seti

   (5)
   %23 indirim
   339.00 TL
  1

  Mühendise hediye seçerken klişelerden sıyrılın! Hem ofiste vakit geçirirken ona eşlik edecek hem de evde günün yorgunluğunu atmasını sağlayacak hediyeler verin. Sıradanlaşan sıkıcı seçenekleri rafa kaldırın.

  Mühendise alınacak hediyeler dediğimizde karşımıza pek çok kalitesiz ürün çıkıyor. Fakat merak etmeyin. Bu sizin de o kalitesiz ve kullanışsız hediyelere mahkum olduğunuzu göstermiyor.

  Mühendise Hediye Fikirleri

  • Konsept hediye kutuları
  • Özel tasarım kupalar
  • Defter ve kalemler
  • Dünya çayları ve kahveleri
  • Deneyim kitleri

  Muhiku’da mühendislerin ofis ve ev yaşamına renk katacak pek çok hediyelik mevcut. Onlara ofislerinde afiyetle içecekleri nitelikli kahveler, şık kupalar; notlarını almaları için defter ve kalemler; evde keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak oyunlar armağan edebilirsiniz. Üstelik Kendi Kutunu Yap sayfası sayesinde tüm bu fikirleri aynı kutuda bir araya getirebilirsiniz.

  Farklı alanlara ve cinsiyetlere göre seçim yapmanızı kolaylaştıracak ipuçlarımızla devam edelim.

  Mühendise Hediye Fikirleri ve Seçenekleri

  Mühendise hediye alırken en isabetli seçimi yapmak için yaşına, cinsiyetine ve alanına dikkat etmelisiniz. Doğrudan meslekle ilgili hediyeler almak istemeyebilirsiniz. Çoğu kişi üzerinde mesleğiyle ilgili şeyler yazan ya da bulunan ürünleri günlük hayatında kullanmayı tercih etmiyor. Bu yüzden hayatlarının her alanında kullanabilecekleri ürünlere öncelik verebilirsiniz.

  • İnşaat mühendisine sahada çalışırken yanında taşıyabileceği cam su matarası, termos ve kolonya armağan edebilirsiniz.
  • Bilgisayar mühendisine enerjisini yüksek tutacak nitelikli kahvelerle sürpriz yapabilirsiniz.
  • Yazılım mühendisine masa başında eşlik edecek eğlenceli kupalar ve bardak altlıkları alabilirsiniz.
  • Gıda mühendisine sağlıklı atıştırmalıklarla bir set oluşturabilirsiniz.
  • Elektrik mühendisine powerbank, akıllı saat gibi teknolojik ürünlerle sürpriz yapabilirsiniz.
  • Mekatronik mühendisine notlarını alabilmesi için kalem ve defter seti armağan edebilirsiniz.
  • Makine mühendisine odağını yüksek tutması için kahveli aromatik mum hediye edebilirsiniz.

  Tabii ki bu önerileri en genel ve en minimal şekilde veriyoruz. Yazının devamında bu fikirleri nasıl geliştirebileceğinize değineceğiz.

  Mühendislere Hangi Hediye Alınır? Tavsiyeler

  Farklı mühendislik dallarına ne gibi sunumlar yapabileceğinize baktık. Şimdi bu fikirleri bir adım öteye taşıyacağız. Birbiriyle uyumlu, kullanışlı ve işlevsel hediyeler hazırlamak aslında çok kolay!

  Bütçenize göre hediye kutusu hazırlamak için Kendi Kutunu Yap sayfasını kullanabilirsiniz. Eğer çok yakınınızdaki biri mühendisse (anne, baba, kardeş, karı, koca, sevgili) ona Stanley termos armağan edebilirsiniz. İşe gidip gelirken ya da sahada çalışırken kolaylıkla kullanabilir. Termosun yanına bir paket de kahve ekleyebilirsiniz.

  Bütçeniz kısıtlıysa ya da çok yakınınız olmayan bir mühendise hediye alacaksanız cam su mataralarını tercih edebilirsiniz. Mataranın yanına cinsiyete göre farklı bir kolonya ekleyebilirsiniz.

  Kadınlara ve erkeklere özel kokularda pek çok kolonya bulabilirsiniz. Örneğin erkek mühendise tıraş kolonyası, kadın mühendise bahar kokulu kolonya tercih edebilirsiniz.

  Bunların yanına yine bütçenize göre aromatik mumlar, kupalar ve bardak altlıkları ekleyebilirsiniz. Artık hediyenizi nasıl bir noktaya taşımak istediğiniz sizin elinizde. İş hediyesi olarak alacaksanız tarzına uygun defter-kalem de seçebilirsiniz.

  Bayan Mühendise Hediye Fikirleri

  Bayan mühendise hediye fikirleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kadın mühendise içerisinde kuru çiçek buketi, Türk kahvesi, fincan takımı ve çikolata kaplı çilek drajesi armağan edebilirsiniz. Böyle bir kutu onları çok mutlu edecektir. Kuru çiçek buketleri çok daha dayanıklı olduğu için kadın mühendislerin masasını uzun süreler boyunca süsleyecektir.

  Kadın mühendis arkadaşa hediye alacaksanız başka bir önerimiz daha var. Hem evde hem de ofiste kullanabileceği ürünlerle ona şahane bir sürpriz yapabilirsiniz. Defter, kalem, çikolata ofiste ona eşlik edecek. Soya mumu, fesleğen yetiştirme kiti ve kitap ise hafta sonları kendine vakit ayırmasını sağlayacak.

  Kadın mühendislere hediye olarak kişisel bakım temasını da değerlendirebilirsiniz. Sektör genellikle erkek ağırlıklı olduğu için kadınsı hediyeler çok hoşlarına gidecektir.

  Kendilerini huzurlu ve bakımlı hissetmelerini sağlamak için kutunuzda;

  • El yapımı doğal sabunlara,
  • %100 doğal vücut lifine,
  • Parfümlü el-vücut kremlerine,
  • Farklı ülkelerin kültürünü yansıtan bitki çaylarına yer verebilirsiniz.

  Bu içeriklerle hazırladığınız bir kutu kadınları çok mutlu edecektir. Mühendis sevgiliye hediye olarak da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Erkek Mühendise Hediye Fikirleri

  Erkek mühendise hediye alırken maskülen detaylara yer verebilirsiniz. Siyah renkteki ürünler, tıraş kolonyası, termos gibi seçenekler uygun olacaktır. Yazılım mühendisine hediye alacaksanız üzerinde eğlenceli mottoların olduğu yazılım kupa tercih edebilirsiniz. Bunların dışında kahve içmeyi seven biriyse French press ve kahve de ekleyebilirsiniz.

  Muhiku’da erkek mühendise hediye edebileceğiniz pek çok hazır hediye kutusu var. Fakat siz bu kutuları istediğiniz gibi değiştirebilir ve baştan oluşturabilirsiniz. Ofis hediyeleri erkek mühendisler için gayet uygun ve yeterli olacaktır. Kupa, kahve, defter, kalemle çok şık bir sürpriz yapabilirsiniz.

  Mühendis babaya hediye alacaksanız yine defter ve kalem seçebilirsiniz. Yanına Türk kahvesi ve siyah mat fincan takımı ekleyebilirsiniz. Babaların hafta sonuna katacak kitaplar da hediye kutunuzda güzel bir detay oluşturacaktır. Erkek mühendise alınacak hediyeler arasında oda kokularını da gösterebiliriz. Sandal ağacı kokusu ofiste ya da evde havasını güzelleştirecektir.

  Yeni Mühendise Hediye Fikirleri

  Hepimiz işimizin ilk gününde stres yaşarız. Bu çok doğal bir süreç. Daha önce hiç görmediğimiz bir ortama girmenin heyecanını duyarız. Yepyeni insanlarla tanışmak üzerimizde gerginlik yaratabilir. Bu yüzden yeni mühendise hediye olarak onun ilk gününe neşe katacak ürünler seçmeliyiz.

  Yeni mühendis kadınsa kutusuna rahatlatan bitki çayları koyabilirsiniz. Örneğin jasmine pearls hem kokusu hem tadıyla ilk iş gününü huzurlu geçirmelerini sağlayacaktır.

  Bunun yanında şık bir kupa (Good Vibes Only) ve çikolata da ekleyebilirsiniz. Çayı rahatça demleyebilmesi için French press ya da süzgeç tercih edebilirsiniz. Sevimli not tutucular da kadınların ofisteki masasına renk katacaktır. Bunun yanında kuru çiçek de ilk iş gününde ofise göndermek için güzel bir hediye alternatifi.

  Yeni mühendis erkekse ona da aynı şekilde rahatlık verecek ürünleri seçmelisiniz. Bitter çikolata kaplı portakal dilimleri atıştırmalık olarak tercih edebilirsiniz. Yanına yumuşak içimli bir kahve ekleyebilirsiniz. Böylece gün içinde enerjisini hep yüksek tutabilir.

  Siyah mat seramik kupa erkeklerin en favori ürünleri arasında yer alıyor. Bu kupayı seçerseniz yanına istediğiniz bardak altlığını seçebilirsiniz. Onu bekleyen keyifli hafta sonlarına atıfta bulunmak için Netflix and Chill bardak altlığını tercih edebilirsiniz.

  Not defteri ve kalem de ilk iş gününde yeni mühendise hediye edilebilecek bir alternatif. Bunu hem erkek hem de kadın mühendisler için düşünebilirsiniz.

  Emekli Mühendise Ne Hediye Alınır? Tavsiyeler

  Emekli mühendise hediye alırken boş zamanlarını keyifli geçirmesini sağlayacak seçimler yapmalısınız. Hobi deneyim kitleri, kitaplar, tütsüler, mumlar ve çaylar harika birer sürpriz olacaktır. Özellikle emekli mühendis kadınsa çok renkli ve çok eğlenceli kutular hazırlayabilirsiniz.

  Emekli kadın mühendise hediye olarak kolye ya da bileklik de alabilirsiniz. Şık tasarıma sahip 925 ayar gümüş takıları tercih edebilirsiniz. Bu takılar dayanıklı olacağı için uzun süre kullanabilir.

  Bunun yanı sıra bütçeniz kısıtlıysa fesleğen yetiştirme, sabun yapma gibi deneyim kitlerini değerlendirebilirsiniz. Mandala boyama kitapları da emekliler için gayet iyi bir fikir. Emekli erkek mühendise alabileceğiniz hediyeler arasında taş boyama, çimento gibi hobi kitlerini gösterebiliriz. Dilerseniz sürükleyici bir kitap da alabilirsiniz.

  Kısacası emekli birine hediye kutusu hazırlarken;

  • Bitki çayı ve demlemek için süzgeç ya da press,
  • Yasemin ya da sandal ağacı kokusuna sahip aromatik mum,
  • Kitap veya deneyim kitleri tercih edebilirsiniz.

  Tüm bu fikirler sayesinde mühendise hediye seçerken hedefi on ikiden vurabilirsiniz!