Mühendis Sevgiliye Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Just Love Hediye Kutusu

   Just Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Favori Urun Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Hep Aşk Hediye Kutusu

   Hep Aşk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Çok Satan
  • Love and Coffee Hediye Kutusu

   Love and Coffee Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Aşkın Renkleri Hediye Kutusu
   Favori Urun Ribbon
   Çok Satan
  • Love Day Hediye Kutusu
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • My Best Story Hediye Kutusu

   My Best Story Hediye Kutusu

   369.00 TL
  • Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   349.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   %20 indirim
   195.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   355.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Çok Satan
  • Sevgiliye Unutulmaz Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Favori Urun Ribbon
  • Love Dream Hediye Kutusu

   Love Dream Hediye Kutusu

   %22 indirim
   195.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  1

  Mühendis sevgiliye hediye alırken gelenekselleşen hediyeler yerine yenilikçi hediyeler almanızı tavsiye ederiz. Biricik sevgiliniz için hem iş hayatında hem de dinlenirken kullanabileceği hediyeler almanız güzel olur.

  Doğum günü, Sevgililer Günü, yılbaşı gibi özel zamanlar mühendis sevgiliye hediye almak için doğru zamanlardır. Mühendis sevgiliye hediye alırken kararsız kalanlar için bir mühendise alınacak hediyeler neler olabilir diye önerilerde bulunduk.

  Mühendis Sevgiliye Hediye Önerileri

  • Tasarım hediye kutuları
  • Dünya kahveleri
  • Ajanda – Planlayıcı defter
  • Seramik kupa
  • Dünya çayları
  • Kolonya
  • Bez çanta

  Mühendise sevgiliye alınacak hediyeler ve daha fazlasının Muhiku’da olduğunu biliyor musunuz? Muhiku’nun yenilikçi hediye anlayışı ile hazırladığı konsept tasarım hediye kutularını mühendise hediye olarak satın alabilirsiniz.

  Bir Mühendise Alınacak Hediyeler Nelerdir?

  Bir mühendise alınacak hediyeler içinden öncelikle tasarım hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Tasarım hediye kutularında hem ofiste hem de evde kullanılabilecek hediyelikler yer alır. Ayrıca istediğiniz farklı bir ürünü de hediye kutusuna ilave edebilirsiniz.

  Bir düşünün mühendise hediye alırken ofiste ve evde kullanmaktan hoşlanacağı hediyeler neler olabilir? Ofiste çalışırken ve evde dinlenirken kahve keyfi tutkunları için kahve çeşitleri harika bir hediye olur.

  Muhiku’nun dünya kahvelerini her mühendisin tatmasını ve deneyimlemesini tavsiye ederiz. Ayrıca çalışma saatleri içinde küçük molalar ile kahve keyfi yapmaya her mühendisin ihtiyacı vardır. Bundan dolayı Muhiku’nun çok satan dünya çayları ve kahveleri mühendis sevgiliye hediye olarak alınabilir. Dünya kahveleri yanında seramik kupa, french press gibi ürünleri de hediye kutusuna ilave edebilirsiniz.

  Mühendis Sevgiliye Alınacak Hediyeler Nelerdir?

  Mühendis sevgiliye alınacak hediyeler için iş ve ev hayatına göre karar veriyorsanız sevginizi de gösterecek detayların olduğu hediyeler alabilirsiniz. Özellikle kadın mühendis sevgiliye alınacak hediyeler kadının ruhuna hitap eden hediyeler olmalıdır. Muhiku’nun mühendise hediye kategorisi içerisinden güzel bir mühendis sevgiliye hediye alternatifi bulabilirsiniz.

  İşini aksatmadan yapmak isteyen erkek mühendisler de not tutmayı sever. Ajanda veya planlayıcı defter ve kalem de erkek mühendis sevgiliye hediye olarak alınabilir. Mühendis sevgilinize almak istediğiniz planlayıcı defterlere Muhiku’dan göz atabilirsiniz.

  Hem erkek hem de kadın mühendis için ofis ve ev ortamını değiştirecek çalışma motivasyonunu artıracak dekoratif hediyelikler alabilirsiniz. Ayrıca aromatik mumlar ve enerji akışını dengeleyen tütsü çeşitlerini de mühendis sevgiliye hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

  Mühendis Sevgiliye Hediye Tavsiyeleri

  Genel anlamda çok sayıda mühendis sevgiliye hediye önerilerinde bulunduk. Ancak mühendis sevgili için hediye alacağınız gün çok özel ise tanışma yıl dönümü veya Sevgililer Günü gibi çok özel anlamlar içeren bir gün ise hediyenizin romantik detayları olmasına da dikkat edebilirsiniz. Kadın mühendis sevgiliye ofisine çiçek gönderebilirsiniz. Erkek mühendis sevgiliye ise fotoğraf baskılı hediyelikler alabilirsiniz.

  Mühendis sevgiliye romantik hediyelerin dışında günlük hayata daha uygun hediyeler almak isteyenlere hediye kutularını öneririz. Hediye kutuları hem şık hem de kullanışlı oldukları için mühendis sevgililere her zaman hediye edebilirsiniz.

  Mühendis sevgili için tasarım hediye kutularının yanı sıra  Muhiku’nun kendi kutunu yap avantajından da yararlanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz hediyelik ürünler ile mühendis sevgiliniz için hediye kutusu tasarlayabilirsiniz.

  İnşaat Mühendisi Sevgiliye Hediye

  İnşaat mühendisi sevgiliye hediye alırken iş sahasında da kullanabileceği bir hediye tercih edebilirsiniz. Şantiye alanında mola verdiğinde dünya çaylarından içerek dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Muhiku’nun dünya çaylarından Hibiskus çayının yer aldığı kutulardan birini inşaat mühendisi sevgiliye hediye olarak alabilirsiniz. Ayrıca bu hediye kutularında yer alan farklı çikolatalar da çay keyfini ikiye katlayacaktır. İnşaat mühendisi sevgiliye hediye de böylesine özenilerek ve düşünülerek hazırlanmış hediye kutusu olur.

  Bilgisayar Mühendisi Sevgiliye Hediye

  Bilgisayar mühendisi sevgiliye hediye denildiğinde genellikle işinin bir parçası olan ürünleri almak isteyenler oluyor. Aslında tüm gün yoğun şekilde çalışan bilgisayar mühendisleri için kendilerine vakit ayırması ve dinlenmesine katkıda bulunacağınız hediyeler tercih edebilirsiniz.

  Bilgisayar mühendisi sevgiliye hediye için Muhiku tasarım hediye kutularına göz atabilirsiniz. Muhiku’nun sunduğu yenilikçi seçenekleri bilgisayar mühendisi sevgiliye hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

  Makine Mühendisi Sevgiliye Hediye

  Muhiku’nun makine mühendisi sevgiliye hediye seçenekleri beklentilerinizi karşılar. Yenilikçi hediyelerin adresi Muhiku’nun sunduğu birbirinden anlamlı hediyeler içerisinden dilediğinizi makine mühendisi sevgiliye hediye olarak alabilirsiniz.

  İnşaat mühendisi sevgiliye, bilgisayar mühendisi sevgiliye ve makine mühendisi sevgiliye hediye önerilerimizin hem kadına hem de erkeğe göre hediyeler olduğunu fark etmişsinizdir. Hediyelerin yenilikçi anlayışta olmasının en güzel yanı da bu diyebiliriz. Muhiku’daki birçok hediyeyi mühendis olan kadın ve erkek sevgililerinize tereddüt etmeden alabilirsiniz.

  S: 🎁 Mühendis sevgiliye ne hediye alınır?
  C: Mühendis sevgiliye hediye almak zordur algısını yıkan yenilikçi hediyelere yönelebilirsiniz. Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’dan mühendis sevgiliniz için; çiçek, çikolata, ajanda, kalem, kolonya, fotoğraf baskılı hediyeler, konsept hediye kutuları gibi hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
  S: 🎁 Mühendise ne hediye alınır?
  C: Mühendise tasarım hediye kutularından almanızı tavsiye ederiz. Muhiku hediye kutuları içinde dünya çayları ve dünya kahveleri, dekoratif ürünler, fotoğraf baskı çeşitleri, aromatik mumlar, planlayıcı defter ve kalem gibi çok sayıda hediyelikler bulunmaktadır. İsterseniz de dilediğiniz ürünlerden hazırlayacağınız hediye kutusunu mühendise hediye olarak satın alabilirsiniz.
  S: 🎁 Erkek mühendis sevgiliye ne hediye alınır?
  C: Erkek mühendis sevgiliye daha çok kullanacağı hediyelerden almalısınız. Özellikle iş ortamında kullanacağı seramik kupa, kolonya, ajanda veya kalem gibi hediyeler alabilirsiniz. Kahve çeşitleri veya çay çeşitlerinin yer aldığı Muhiku hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Nitekim çalışırken mola vermeye herkesin ihtiyacı vardır.
  S: 🎁 Kadın mühendis sevgiliye ne hediye alınır?
  C: Kadın mühendis sevgiliye hediye alacağınız günün anlam ve önemine binaen hediye seçmenizi tavsiye ederiz. Doğum gününde kadın mühendis sevgiliye çikolata kutusu düşünebilirsiniz. Muhiku’dan aynı gün teslimatı yapılan çikolata kutularından ‘Pink Dream Truff Kutusu’nu kadın mühendis sevgilinin ofisine hediye olarak gönderebilirsiniz.
  S: 🎁 Mühendis sevgiliye mezuniyet hediyesi ne alınır?
  C: Mühendis sevgiliniz mezun oluyor ve siz ona unutulmaz bir hediye mi almak istiyorsunuz? Artık iş hayatına başlayacak olan mühendis sevgilinize mezuniyet hediyesi olarak üniversite yıllarını unutmaması için fotoğraf baskılı hediyeler alabilirsiniz. Yeni iş hayatının ilk gününde de Muhiku’dan ‘İş Tebrik Hediye Kutusu’nu satın alabilirsiniz.