Mimar Sevgiliye Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Just Love Hediye Kutusu

   Just Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Favori Urun Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Hep Aşk Hediye Kutusu

   Hep Aşk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Çok Satan
  • Love and Coffee Hediye Kutusu

   Love and Coffee Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Aşkın Renkleri Hediye Kutusu
   Favori Urun Ribbon
   Çok Satan
  • Love Day Hediye Kutusu
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   %20 indirim
   195.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Love Dream Hediye Kutusu

   Love Dream Hediye Kutusu

   %22 indirim
   195.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Kış Aşkı Hediye Kutusu

   Kış Aşkı Hediye Kutusu

   %20 indirim
   199.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Aşk Rüzgarı Hediye Kutusu

   Aşk Rüzgarı Hediye Kutusu

   %20 indirim
   199.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Bu Fiyattan Son xx Kutu
  • Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   349.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • My Best Story Hediye Kutusu

   My Best Story Hediye Kutusu

   369.00 TL
  1

  Uzun bir eğitimin sonunda başarıya ulaşarak mimar olan sevgilinizin başarısını kutlamak isteyebilirsiniz. Bu nedenle mimar sevgiliye hediye alarak yoğun ve yorucu geçecek hayat yolculuğu için ona destek olabilirsiniz. Bir mimar sevgiliye alınacak hediye neler olabilir diye soruyorsanız sizler için en anlamlı ve en kullanışlı hediye önerilerini bir araya getirdik.

  Mimar Sevgiliye Hediye Fikirleri

  • Çiçek
  • Çikolata
  • Kupa
  • Bardak altlığı
  • Kalem
  • Ajanda
  • Not tutucu
  • Not defteri
  • Ofis hediyeleri
  • Dekorasyon ürünleri

  Ayrıca mimara hediye seçerken mesleğine özgü tasarım hediyelerden oluşan bir hediye kutusu da oluşturabilirsiniz. Muhiku’da mimarlar için anlamlı olabilecek ve günlük işlerini kolaylaştıracak hediyeler bulabilirsiniz. Mimar sevgiliniz için en güzel hediyelere sahip olmak istiyorsanız sizleri Muhiku’ya bekleriz! Çünkü Muhiku’da her mimarın beğenebileceği ve zevkine uygun hediyeler bulmak çok kolay!

  Mimar Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

  Mimarlar yoğun ve yorucu bir eğitimin ardından iş hayatlarına hızlı bir giriş yaparlar. Günlerinin çoğunu işyerleri ya da ofislerinde geçirecek mimarlar için konfor oldukça önemlidir. Çünkü gerek şantiyede gerek ofisinde yoğun tempoda çalışan mimarlar için onları rahatlatacak ve konforunu sağlayacak hediyeler mimar sevdiklerinizi çok daha mutlu edecektir. Bu nedenle mimar sevgiliye hediye alırken daha çok işlevsel bakımdan işine yarayacak hediyelere öncelik verebilirsiniz. Çünkü mimarlık zor bir meslektir.

  Mesleklerini icra ederken elinin altında kolayca bulabilecekleri hediyelere ihtiyaçları olacaktır. Ayrıca günümüzde artık çoğu iş bilgisayar başında geçtiği için mimarlar da tasarımlarını ve çizimlerini bilgisayar üzerinden yapmaktadırlar. Sizler de mimara hediye seçerken bu detayları göz önünde bulundurabilirsiniz. Bilgisayar kullanırken işini kolaylaştıracak olan mouse pad veya masa matı gibi hediyeler tercih edebilirsiniz. Toplu yaşam alanlarında çalışanlar için kişiye özel hediyeler almak çok ince düşünülmüş bir davranış olacaktır. Örneğin ismine özel bir kupa veya termos sevgiliniz için güzel bir jest olabilir.

  Mimar Sevgiliye Alınacak Hediye

  Hediye alacağınız kişi sevgiliniz ise zaten hediye seçmek sizin için zor olmayacaktır. Sevgilinizin ofisinde kullanabileceği ya da günün sonunda keyif alabileceği hediyeleri bir mimar sevgiliye alınacak hediye olarak değerlendirebilirsiniz. Örneğin mesleğine özel temalı kupa ve bardak altlığı, ufak bir kahve molasında tüketebileceği filtre kahveler mimar sevgiliye hediye edilebilir.

  Mimarlar düzenli kişilerdir. Kendi yaşam alanlarını düzenli tutmayı severler. Bu nedenle mimar sevgiliye hediye seçerken ofisinde kullanabileceği ve masasını düzenli tutabileceği hediyeler tercih edebilirsiniz. Mesela gün içerisinde yapılacak işlerini sürekli göz önünde tutacağı not tutucular, günlük planlarını yazabileceği ajanda ve kalemleri mimar ofis hediyesi alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz.

  Mimar Arkadaşa Alınacak Hediye

  Mimarların her zaman bakış açıları farklı olmuştur. Kendilerine özgü tasarımları ve çizimleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kişilerdir. Sizler de mimar arkadaşa hediye seçerken hediyenizi kişiselleştirerek farklı bir hediye vermeyi düşünebilirsiniz. Örneğin fotoğraflı hediyeler yaptırabilirsiniz. Ayrıca mimarlar yeniliği seven, farklı şeyleri deneyimlemekten keyif alan ve harika eserleri ortaya koyan kişilerdir. Mimar arkadaşınız için Muhiku’da bulunan deneyim kitlerinden birini alarak hediye edebilirsiniz. Muhiku’yu ziyaret ederek mimar arkadaşınız için farklı hediye seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

  Muhiku’nun mimara hediye kategorisini inceleyerek diğer hediye alternatiflerini değerlendirebilir, dilerseniz mimarlar için özenle hazırlanmış hazır hediye kutularından birini satın alabilirsiniz.

  Mimarlar Günü Hediye Fikirleri

  Özgün fikirleri ile evlerimizi, çevremizi kısacası yaşam alanlarımızı güzelliğe kavuşturan mimar sevdikleriniz için Mimarlar Günü hediyesi alarak bu özel günlerini kutlayabilirsiniz. Mimar sevgiliye hediye seçerken bu özel güne anlam katacak ürünlerle siz de sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Bir mimar için en anlamlı hediye baktığı her köşede sizi anımsatacak hediyelerdir.  Örneğin biblo, saksı, sukulent, çiçek ve pola kart çerçeve mimar ofis aksesuarları olarak değerlendirilebilir. Ayrıca bu özel günün en güzel şekilde geçmesini sağlayacak dolu dolu çikolata sepeti mimar sevgiliye alınacak hediye içerisinde yer alır.

  Mimara Ofis Hediyesi Muhiku’da!

  Mimar sevgiliye hediye edebileceğiniz en şık ofis hediyeleri Muhiku’dan geliyor! Mimarlara özel olarak tasarlanan tasarım ürünler, mesleklerine özgü kupa ve bardak altlıkları ve ayrıca ofislerini süsleyebilecekleri dekorasyon ürünlerine kadar pek çok ürüne Muhiku’dan ulaşabilirsiniz. Her mimarın zevkine ve tarzına uygun hediyelik eşyalara tek tıkla sahip olabilirsiniz. İster ofisinde ister evinde kullanabileceği hediyeleri alarak sizler de mimar sevgilinizi şımartabilirsiniz.

  S: 💘 Mimar sevgiliye hediye fikirleri nelerdir?
  C: Mimar sevgiliye hediye olarak sizlere pek çok fikir verebiliriz. Örneğin daha çok ofisinde kullanabileceği ve elinin altında kolayca bulabileceği hediyelere öncelik verebilirsiniz. Bunlar kupa, bardak altlığı ya da French press gibi hediyeler olabilir. Ayrıca bir mimarın en çok kullandığı araç gereçler kalem ve defterdir. Sizler de mimar sevgiliniz için kalem çeşitleri ve not defteri alabilirsiniz.
  S: 💘 Mimar sevgiliye hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Tüm gün yoğun tempoda çalışan mimarlar için onları rahatlatacak ve konforunu sağlayacak hediyeler almanız mimar sevdiklerinizi çok daha mutlu edecektir. Daha çok ofisinde kullanabileceği hediyeler alarak işlerini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca mimar sevgilinizin ilgi alanlarından yola çıkarak beğenebileceği ve tarzına uygun hediye seçimleri de yapabilirsiniz.
  S: 💌 Mimarlık ofisine ne hediye alınır?
  C: Mimarlık ofisine ne alınır sorusunun en güzel yanıtı dekorasyon ürünleri olurdu. Çünkü bir mimar gününün çoğunu ofisinde geçirir. Dolayısıyla ofisi onun yaşam alanıdır. Ofisine renk ve canlılık katacak dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Öte yandan Muhiku'da mimarlar için özenle hazırlanmış ofis hediyesi kutularından birini mimarlık ofisi için tercih edebilirsiniz.
  S: 💌 Mimar olan birine ne hediye alınır?
  C: Mimar olan birine daha çok ofisinde kullanabileceği ya da günün sonunda keyif alabileceği hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Örneğin mesleğine özel temalı kupa ve bardak altlığı, kahve molasında tüketebileceği filtre kahveler mimar sevgiliye hediye edilebilir. Ayrıca mimara ajanda, günlük planlayıcı gibi gün içerisinde işine yarayacak hediyeleri de değerlendirebilirsiniz.