Mayıs – 2018

Mayıs kutumuzda Kolombiya kahvesinden Çin yasemin çayına, 17 farklı kitaptan L’Oréal Paris maskeye, duvar kağıdından ahşapa resim transferi deneyimine kadar harika içerikler alıcıları ile buluştu. Ek olarak kutudaki dostluk maması da kutudaki yerini aldı.

Mayıs kutusunda serotonin hormonu salgılatan ürünler için aşağıya kaydırın!

Kolombiya Kahvesi

Kolombiya’nın Antioquia – Medellin bölgesinde 1500m-1700m rakımları arasında küçük çiftliklerde yetişen Kolombiya kahvesi orta asidite olup damakta çikolatamsı ve karamel tatlar bırakır. Kelimelerle anlatılamayacak bir lezzeti vardır.

Blossom Tea – Jasmine Rose

Blossom Tea çiçek açan çay anlamına gelir. Bu çay diğerlerinin aksine yaprak formunda değildir. Misketten daha büyük toplar halinde olan bu çay; yeşil çay, yasemin çayı, gül yaprakları ve değişken çiçeklerle elde hazırlanır. Mevsimine göre içerisine eklenen bazı çiçeklerle görsel bir şölen ortaya koyar.

Her bir top, sıcak suya bırakılır, tamamen açıldıktan sonra içime hazırdır. Bu çayın görsel şovunun tadına varmak için cam demlik tercih edilmelidir.

Anavatanı Çindir ve Çinde Hua Cha olarak isimlendirilir. Yasemin ise karışım çaylarda dünyada en çok tercih edilen bitkiler arasında yer almaktadır.

Ayın Kitapları

Bu ay toplamda 14 farklı kitap gönderildi. En fazla tercih edilen kategori Dünya Klasikleri sonrasında ise Türk Edebiyatı oldu.

L’Oréal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske (Kadın)

Mayıs ayı kutusunda güzelik ürünü olarak L’Oréal Paris’ten Siyah Nokta Karşıtı Saf Kil Maske gönderildi. Kendi tecrübelerimizden aktararak söyleyebiliriz ki bu maske siyah noktaları yüzünüzden uzaklaştırıyor ve geçici de olsa yüzünüzü yumuşacık yapıyor. Maskeyi sürdükten sonra mavi maske ile eğlenceli fotoğraflar da çekilebilirsiniz.

Bu maskeyi haftada 2 kere yüzünüze uygulayabilirsiniz. 10 dakika kadar kurumasını bekledikten sonra ılık su ile yüzünüzü durulayabilirsiniz.

Nivea Men Tıraş Sonrası Losyon (Erkek)

Nivea Men, %0 Alkol içeren extra hassas formülü sayesinde ciltte yanma hissi yaratmaz. Papatya ve Hamamelis içeren formülü ile:

  • Ciltte tıraş sonrası oluşan kızarıklıkları ve kuruluğu hafifletir.
  • Cilt tahrişini yatıştırır ve rahatlatır.
  • Yağlı bir his bırakmayan formülüyle hızla emilir.

Kara Tahta Duvar Kağıdı

Kara tahta duvar kağıdı ve tebeşirler ile evinizin duvarında harika çizimler yapın!

Ayın Deneyimi: Ahşapa Resim Transferi

Gelişen teknoloji ile çektiğimiz fotoğraflar artık neredeyse sadece mobil cihazlarda duruyor. Fotoğraf bastırmak demode, hatıralar ise geçici oldu. Çoğumuz anı yaşamaktansa, bir ekranda onu kaydetmeye alıştık.

Bu ay size beğendiğiniz bir fotoğrafı veya resimi ahşapa transfer etmenize sağlayacak harika bir deneyim hazırladık.

Kutudaki malzemeler: Ahşap, transfer tutkalı, vernik, fırça, raptiye, ip.

Ayın Sürprizi: Dostluk Maması

Mayıs ayında sabit kategorilere ek olarak 100 gramlık bir paket mama gönderdik. Bu paket sizin desteğinizle tonlarca mamaya dönüşebilir, binlerce aç hayvanı kurtarabilir. Nasıl mı? Sizden gören de belki hep besleyecek, sonra ondan görecekler, belki bir çocuğun saf kalbine dokunacaksınız o da beslemek isteyecek, bu onun en güzel alışkanlığı olacak ve sonra sonra…

Yolunuza çıkan aç bir hayvan olursa ve vaktiniz varsa onu görmezden gelmeyin. Belki o gün doymak için tek şansı sizsinizdir.

Her ay bu harika kutuyu alarak mutlu olmak istemez misin?

Sepet