The Godfather

 • The Godfather Kahve Fincanı Seti
  139,00 TL
  Tükendi
 • The Godfather Haftalık Ajanda
  129,90 TL
  Tükendi
 • The Godfather Koleksiyon Defteri
  159,90 TL
  Tükendi
 • The Godfather İskambil Kağıdı
  99,90 TL
  Tükendi
 • The Godfather Hediye Kutusu No:2
  %20 İndirim!
  Original price was: 545,00 TL.Current price is: 435,00 TL.
  Tükendi
 • The Godfather Mug
  159,90 TL
  Tükendi
 • The Godfather Yılbaşı Hediye Kutusu No:1
  %22 İndirim!
  Original price was: 645,00 TL.Current price is: 505,00 TL.
  Tükendi

Dünya sinema tarihinin en ikonik filmlerinden biri olan The Godfather ürünleri Muhiku’da buluşuyor! Sizleri gizemli bir yolculuğa çıkaracak, filmi en özel sahnelerini tekrardan hatırlamanızı sağlayacak ürünler burada sizi bekliyor. Sevdiklerinize hayranı olduğu bir diziden ilham alınmış hediyeler göndermek istemez misiniz?

The Godfather, unutulmaz replikleri, dev oyuncu kadrosu, efsaneleşmiş müziği, akıllardan silinmeyen pek çok sahnesi ile döneme damga vuran filmlerden biridir. Dolayısıyla dalga dalga yayılan etkisiyle her dönemden ve her yaş grubundan sıkı takipçisi vardır. Türkiye’de “Baba” olarak ünlenen Godfather, herkesin bildiği gibi bir mafya filmidir. 

Seyirciyi büyüleyen bu filme dair  en  güzel hediyelik ürünlere  Muhiku ile sahip olabilirsiniz! Baba severlerin ilgisini çekecek hatta gün içerisinden kullanmaktan keyif alacakları pek çok ürün fikrine sahipsiniz. The Godfather ürünleri Muhiku ile özel bir yolculuğa çıkıyor. Filme dair aradığınız tüm detaylar sevdiklerinizi mutlu edecek ince hediyelere dönüşüyor. 

Hediyelik Lisanslı The Godfather Ürünleri Neler?

Mario Puzo’nun kitabından uyarlanarak beyazperdeye aktarılan The Godfather, neredeyse herkesin izlediği klasik filmlerden biridir. Bu film 40’ların Amerika’sında İtalyan mafya ailesi olan  Corleone’lerin öyküsünü konu alan,  mafya temalı bir  filmidir. Gişe rekortmeni olarak dünya sinemasında sağlam bir yer edinen Baba filmi; ödülleri, senaryosu, çekimi ve karakterleri ile her dönem adından söz ettirmiştir.

Beyazperdeye başarılı bir şekilde uyarlanan bu film her serisiyle izleyicisini biraz daha büyüledi. Sonuç olarak küçük büyük pek çok dönemden hayran kitlesiyle ikonik bir hale geldi. 

Sinemasal başarısı ile hayatımıza dokunan Godfather filmi, lisanslı ürünleriyle Muhiku’da özel hediyelere dönüşüyor. Özellikle hayranlarına armağan edeceğiniz en özel fikirler, ince tasarlanmış hediye kutuları burada sizi bekliyor. 

The Godfather Hediye Fikirleri 

 • Ajanda
 • Tasarım kupa
 • Kahve fincanı
 • Filmin temasından yola çıkarak hazırlanmış iskambil kağıdı
 • Hediye Kutusu
 • Koleksiyon defteri

The Godfather Kahve Fincanı

Günün yorgunluğu bir fincan kahve ile atmak ister misiniz? Üstelik bu fincan en sevdiğiniz filmin sloganı ile tasarlanmış ise asla hayır diyemeyeceksiniz! 

Eminiz ki bir fincan kahvenin mutluluğu The Godfather’a özel tasarım fincan ile daha lezzetli bir hal alacaktır. Çünkü  kahve fincanını filmin en sevilen repliği  “I’m gonna make him an offer he can’t refuse” ile kapatacak ve keyifli bir gün geçireceksiniz.

Beyaz porselenin üzerine işlenmiş gold çizgiler, istediğiniz estetik görüntüyü en sevdiğiniz filmle buluşturuyor. Dolayısıyla size keyifle kahvenizi yudumlamak kalıyor. Özellikle yeni işe başlayan yakınlarınız için tercih edeceğiniz bu fincan, kolay kullanımı şık tasarımı ile The Godfather sevenlerini mutlu edecek! 

The Godfather Koleksiyon Defteri

The Godfather hikayesini en başından deneyimleyeceğiniz koleksiyon defteri bu film tutkunlarının  en sevdiği hediyelerden biri olacak! Çünkü Corleone ailesini daha önce hiç bu kadar yakından incelemediniz! Hikaye yakın kadraja olacağınız hatta kimi zaman kendinizi yeni bir üyesi hissedeceğiniz koleksiyon defterini baş köşenizden ayıramayacaksınız. 

Sinema tarihine üç filmlik seri halinde damga vuran Godfather, tüm hikayesi ile koleksiyon defterinde buluşuyor. Muhiku’nun en detaylı koleksiyon ürünleri arasında yer alan The Godfather defteri, filme dair aradığınız her detayı size sunuyor. Böylece hem kullanmaktan keyif alacağınız bir hediyeye hem de hikayesinden ayrılmak istemeyeceğiniz bir filme davet ediliyorsunuz. 

The Godfather Mug Kupa

Biliyoruz ki Baba filmi, replikleri ile akıllarda yer edinmiş beyazperdenin en etkileyici filmler arasında yer alıyor.  Peki, Baba filminden bir replik ile güne merhaba demek ister misiniz? Mukiku’da yer alan mug kupa en sevdiğiniz filmin en sevilen repliği ile tasarlandı. Üzerinde “I don’t apologize to take care of my family” yazılı The Godfather kupası en sevdiğiniz bardağınız olacak! 

Siyah seramik üzerinde yer alan özel baskı şık ve karizmatik görünümü ile filmin ruhunu kupaya aktarıyor. Eğer güne en sevdiğiniz filmin en etkileyici repliği ile başlamak  isterseniz  Godfather mug kupa tam size göre! 

The Godfather Haftalık Ajanda

The Godfather haftalık ajanda ile günlerinizi keyifle planlayacaksınız! Üstelik bu ajandayı kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi sevdiğiniz bir yakınınıza da hediye edebilirsiniz. En şık Godfather ürünleri arasında yer alan ajanda, notlarınızı özenle tutmanıza yardımcı oluyor.

Sevdiğiniz bir filmin hikayesine dahil olacağınız bu ajanda sevdiklerinize özel bir hediye vermenize aracı oluyor. Siyah şık tasarımı ile dikkat çeken ajandayı;

 • Kahve fincanı,
 • Kupa,
 • Koleksiyon defteri ve diğer Godfather ürünleri ile tamamlayarak özel bir hediyeye imza atabilirsiniz. 

The Godfather İskambil Kağıdı

Sevdiğiniz kişiler ile bir araya geldiğinizde canınız sıkılıyor, nasıl vakit geçireceğiniz konusunda kararsız mı kalıyorsunuz? Can sıkıntınıza  son verecek oyun  seçeceği en sevdiğiniz film ile buluşuyor. Godfather iskambil kağıdı sevilen diziye özgü detaylar ile keyif alacağınız bir oyuna dönüşüyor. 

Oscar tarihe  damga vuran Baba filmi iskambil kağıdı ile eğlenceli bir hediyeliğe dönüşüyor. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu ürün ile hem eğlenceli zamanlar geçirecek hem de en sevdiğiniz filmin karakterleri ile bir arada olacaksınız!

The Godfather Koleksiyon Kutuları ile Film Tutkunlarını Mutlu Edin!

“Ona reddedemeyeceği bir teklif yapacağım” dersek Godfather hayranlarını ne dediğimizi hemen anlayacaktır. Çünkü bu replik  Amerikan Film Enstitüsü tarafından sinema tarihinin en etkileyici 2. repliği olarak tarihe geçmiştir.  Siz de bu replikten yola çıkarak sevdiklerinize reddedemeyecekleri bir hediye verebilirsiniz. 

Muhiku’da yer alan koleksiyon kutuları ilgi duyduğunuz film veya dizilerden yola çıkarak tasarlanmaktadır. Bundan dolayı özel bir anlam taşımaktadır.  Baba filmi tutkunlarına özel tasarlanan hediye kutusu ile mutlu olmayacak hiç kimse yok. Çünkü hepimiz ilgi duyduğumuz hatta hayranı olduğumuz bir filmin hediyelik ürünleriyle seviniriz. 

Godfather sevenlerinin gönlünde taht kuracak pek çok hediye fikrine Muhiku’yla ulaşabilirsiniz. Filmden yola çıkarak hazırlanan ajanda en özel notlarınıza eşlik ederken kahve fincanı sohbetlerinize ortak olacak. Üstelik iskambil kağıdından faydalanarak eğlencenize sevdikleriniz de davet edebilirsiniz. Hem kendimiz hem de yakınlarınız için tercih edebileceğiniz The Godfather koleksiyon ürünleri Muhiku’da! 

The Godfather Hediye Kutusu

Sevdiklerimize hediye edebileceğimiz en anlı hediyelerden biri hiç şüphesiz hayranı olduğu filmlerden yola çıkarak hazırlanmış olan hediye kutularıdır. Godfather sevenlerine özel hazırlanmış hediye kutu fikrine Muhiku ile sahip olabilirsiniz. 

Özel bir günde veya içinizden geldiği için göndereceğiniz koleksiyon kutuları tercih ettiğiniz en anlımı hediyelerden biri olacak. Çünkü bu kutularda hayranı olduğunuz filme dair tüm detaylar yer almaktadır. Hediye kutusunda;

 • Brezilya Bella Giana kahvesi 
 • Patiswiss çikolata
 • The Godfather mug kupa 
 • Yade kahveli aromaterapi mum 
 • The Godfather haftalık ajanda
 • Yade kibrit ve hediye notunuz yer almaktadır. Dilerseniz bu kutuya uyumlu başka ürünler de ekleyebilirsiniz. 

Dünya sinema tarihine damgasını vuran The Godfather, en şık hediyelik ürünleri ile Muhiku’da!  Baba temalı hediye setleri, sevdiklerinizi ve sizi tutkunu olduğunuz filmin sahnelerine geri götürüyor.

Ayrıca Muhiku’nun ilgi alanlarına yönelik hazırlanan hediye kutuları ile sevdiklerinize özel bir hediye verebilirsiniz. Yenilikçi hediye fikirlerini koleksiyon ürünlerine yansıtan Muhiku, sevdiklerinizi hayranı oldukları filmler ile özel bir yolculuğa çıkarıyor. 

S: The Godfather hediyeleri nelerdir, diğer hediyeliklerden farkları nelerdir?
C: The Godfather hediyeleri, sinema dünyasına damga vuran meşhur Baba filmden yola çıkarak taralanmış ve Warner Bros lisanslı orijinal ürünlerdir. İlgi alanlarından yola çıkarak hazırlanan The Godfather koleksiyon ürünleri tutkunu olduğunuzun bu filme ve karakterlerine dair detaylar taşımaktadır. Bundan dolayı hediyenizi seçerken inceliklerle planlanmış keyifli bir yolculuğa dahil oluyorsunuz.
S: Sevdiklerimize lisanslı The Godfather ürünleri hediye etmenin avantajları nelerdir?
C: Sevdiklerinizi mutlu etmenin yollarından biri de hayranı oldukları şeylerden yola çıkarak hediye seçmektir. Yakınlarınızı gizemli bir yolculuğa çıkarmak, The Godfather’in efsanevi detayları ve Muhiku’nun koleksiyon ürünleri ile mümkün. Kısacası sevdiklerinizi unutulmaz bir film ile buluşturmak koleksiyon ürünleri ile çok kolay bundan dolayı lisanslı ürünlerin avantajından mutlaka faydalanmalısınız!
S: Hediyelik The Godfather ürünü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: The Godfather ürünleri arasından seçim yaparken en sevdiğiniz repliklere ve sizi en çok etkileyen karakterlere dikkat etmelisiniz. Filme damgasını vuran efsane replikler Muhiku’nun ürünleri ile birleşiyor. Dolayısıyla seçim yaparken The Godfather filmindeki en sevdiğiniz detaylardan yola çıkmalısınız. Siz de Muhiku’dan biletinizi alarak sevdiklerinizi koleksiyon ürünleri ile gizemli bir yolculuğa çıkarabilirsiniz.