• Emrah Safa Gürkan Quiz Game (Osmanlı Tarihi)
  129,90 TL
  Tükendi
 • Şokopop Magazin 101 Quiz Game
  59,90 TL
  Tükendi
 • De Marke Futbol Quiz Vol.1
  59,90 TL
  Tükendi
 • Bi'Film Önersene Sinema Quiz Vol.1
  59,90 TL
  Tükendi
 • Bi’ Film Önersene Oscar Quiz
  119,90 TL
  Tükendi
 • Bi’ Film Önersene Oscar Defter
  89,90 TL
  Tükendi
 • Bi' Film Ajandası
  109,90 TL
  Tükendi
 • Sinema Quiz Hediye Kutusu
  %23 İndirim!
  Original price was: 500,00 TL.Current price is: 385,00 TL.
  Tükendi
  Hızlı Teslimat
 • Şokopop Magazin Quiz Hediye Kutusu
  %22 İndirim!
  Original price was: 459,00 TL.Current price is: 359,00 TL.
  Tükendi
 • De Marke Futbol Quiz Hediye Kutusu
  %21 İndirim!
  Original price was: 515,00 TL.Current price is: 405,00 TL.
  Tükendi
 • ESG – Ezbere Yaşayanlar Hediye Kutusu
  %23 İndirim!
  Original price was: 590,00 TL.Current price is: 455,00 TL.
  Tükendi
 • Muhiku Tombala
  %13 İndirim!
  Original price was: 79,90 TL.Current price is: 69,90 TL.
  Tükendi
  Yüksek Talep

Sevdiğimiz kişilere hediye alırken genellikle aynı kategorilere yönelir, farklı bir hediye arayışı içine girmeyiz. Oysa ki arkadaşlarınızı, ailenizi ya da sevdiğiniz herhangi birine quiz oyunları hediye ederek keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. 

Muhiku’da yer alan quiz oyunları ile hem sevdikleriniz ile keyifli vakit geçireceksiniz hem de onları daha yakından tanıma fırsatı yakalayacaksınız. Çünkü quiz oyunlarının içinde yer alan sorular ile karşınızdaki kişinin hiç bilmediğiniz bir yönünü keşfedebilirsiniz.  

Pek çok ürün grubu ile sizleri mutlu etmeye çalışan Muhiku, quiz kategorisinde yer alan soru cevap oyunlarıyla da bunu amaçlamaktadır. Birbirinden farklı alanlara yönelik hazırlanan quiz oyunlarından hangisi size hitap ediyor; sinema, futbol, magazin ya da tarih? Seçtiğiniz soru cevap kutusu ne olursa olsun eğlenceniz garanti olacak! 

Sevdikleriniz için Quiz Hediye Fikirleri 

 • Şokopop Magazin 101 Quiz Game
 • Bi’ Film Önersene Oscar Quiz
 • De Marke Futbol Quiz Vol.1
 • Emrah Safa Gürkan ESG Quiz Game 
 • Bi’ Film Önersene Sinema Quiz
 • Quiz oyunlarından oluşan hediye kutuları 

Muhiku, hazırladığı quiz kutularına farklı ürünler de ekliyor. Hatta sevdiklerinizle özel anılar biriktirmenizi sağlayacak anlamlı hediye kutuları tasarlıyor.

Kutu Oyunları Nedir ve Nasıl Oynanır?

Kutu oyunları sevdiğiniz kişilerle bir araya geldiğinizde hoş vakit geçirmenizi sağlayacak eğlence oyunlarıdır. Farklı ilgi alanlarına göre düzenlenen kutu oyunları sevdikleriniz ile daha samimi ilişkiler geliştirmenize yardımcı olacak. 

Arkadaşlarınız ile toplandığınız bir akşam birlikte keyifle vakit geçirmenizi sağlayacak kutu oyunlarını ilgi alanınıza göre tercih etmelisiniz. Mesela erkekler futbol konuşmadan duramaz. Siz de erkek arkadaşlarınızla birlikte farklı bir zaman geçirmek istiyorsanız De Marke Futbol Quiz Vol.1 oyunundan faydalanabilirsiniz. Oyun kutusunun içinde yer alan sorular ile gün içerisinde renkli zamanlar geçirecek, yeni bilgiler öğreneceksiniz. 

Eğlenceli anlar yaşamanıza  yardımcı olacak bu oyunlarda ilk olarak kartlar karıştırılıp ortaya konuyor. Oyuncular sırayla bir kart çekip, karşısındaki kişiye karttaki  soruları yöneltiyor. Doğru ya da yanlış cevap durumuna göre oyun ilerlemeye devam ediyor. 

Kutu oyunlarında neler var diye soruyor olabilirsiniz. Esasında neler yok ki demek daha doğru olacak. Yalnızca kutu oyunlarından oluşan bir hediye tasarlayabileceğiniz gibi  hediyenizi ek ürünlerler de çeşitlendirebilirsiniz. Nasıl mı?

Örneğin sinemasever arkadaşınız için bir kutu hazırlıyorsunuz. Kutunun içine eklediğiniz Bi’ Film Önersene Sinema Quiz’inin yanına;

 • Dünya kahveleri,
 • Seramik kupa,
 • Kavanoz mısır,
 • Bir Aylık BluTV veya 75 TL Netflix Hediye Kartı ekleyebilirsiniz. 

İşte böylelikle hediye verdiğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz. Sıradan ürünleri yenilikçi fikirler ile harmanlayan Muhiku, özenli ürünler tasarlıyor. Siz de bu kutuların yarattığı etkiden faydalanarak sevdiklerinize renkli bir hediye armağan edebilirsiniz. 

Kutu Oyunu Oynamanın Faydaları Nelerdir?

Eğer zamanınızı geleneksel bir şekilde geçirmekten sıkıldıysanız kutu oyunları tam size göre!  Sevdikleriniz ile kaynaşmanızı sağlayacak, uzun saatler telefonda boş yere vakit geçirmenizi önleyecek kutu oyunları sizlere samimi zamanlar sunuyor. Ayrıca bu oyunlar sayesinde etrafınızda olan kişilerin, arkadaşlarınızın daha önce hiç keşfetmediğiniz yönünü bulabilirsiniz. 

Kısacası Muhiku’nun kutu oyunları keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor. Sinema, futbol, magazin veya tarih. Farklı konseptler ile hazırlanan kutu oyunlarından hangisi size, hobilerinize daha yatkın? İlgi alanınıza göre tercih edeceğiniz kutu oyunlarından çıkan sorular ile keyifli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Eğer siz de kutu oyunlarının yarattığı samimi etkiden faydalanmak istiyorsanız hemen Muhiku’nun quiz kategorisini keşfedin! 

En Eğlenceli Kutu Oyunları

En eğlenceli kutu oyunları Muhiku’dan geliyor. Yenilikçi hediye fikirleri ile sevdiklerinizi mutlu etmenize aracı olan eğlenceli kutu oyunlarını Muhiku ile deneyimleyebilirsiniz. 

Akşam yemeğinden sonra çay eşliğinde, özel bir günde veya istediğiniz herhangi bir zaman dilimde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak pek çok eğlenceli kutu oyununa sahipsiniz.

Karşılıklı soru cevap oyunları ile eğleneceğiniz doğru adres Muhiku! Çünkü Muhiku, Sevgiliniz, eşiniz, aileniz  ya da arkadaşlarınız ile özel vakitler geçirmenizi sağlayacak oyun seçeneklerine yer veriyor. Eğer geleneksel oyunlardan sıkıldıysanız ve ilgi alanınıza yönelik oyunlarla vakit geçirmek istiyorsanız Muhiku’nun sizler için hazırladığı soru cevap oyunlarına göz atabilirsiniz.

Şokopop Magazin 101 Quiz Game

Şokopop Magazin 101 Quiz, magazin gündemini çalkalayan 200 sorudan oluşuyor. Arkadaşlarınız ile yarışacak, güzel vakitler geçireceğiniz sorular Şokopop ekibi tarafından hazırlanıyor. 

Biliyoruz ki magazin hemen hemen herkes tarafından takip edilmekte hatta kimilerinin yakın kadrajından yer almaktadır. Bu oyun kutusunda yer alan soruları karşınızdaki kişiye yönlendirecek, sıkıştığınız zaman pas hakkınızı kullanacaksınız. Böylece kimi zaman eğlenecek kimi zaman birlikte güleceksiniz! 

Bi’ Film Önersene Oscar Quiz

Oscar fanlarının yakın takibe alacağı bu oyun kutusunda 200 aşkın soru bulunuyor. Sinema tarihinin altın sayfalarını karıştıracak, film dolu bir gece geçireceksiniz. Çünkü bu bu kutunun içerisinde Oscar tarihine damga vurmuş filmler, yönetmenler, oyuncular ve daha pek çok şey hakkında bilgi bulunuyor. 

Eğer bu sefer sinema gecesine ara verelim ve sinema bilgimizi yarıştıralım diyorsanız bu kutunun sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Böylece sevdiğiniz kişilerle keyifli ve unutmaz vakitler geçirebilirsiniz. Kim bilir belki bu da sizin Oscar geceniz olur. 

Bi’ Film Önersene Sinema Quiz Vol.1

Sinemaseverlerin ilgisini çekecek bir diğer oyun kutusu Bir Film Önersene Sinema oyun kutusudur. En az dört kişi ile oynanan bu oyunda süre ve pas geçme hakkı yoktur. Yalnızca iki yanlıştan sonra “Kestik!” diyerek oyun durdurulur ve diğer takıma sıra geçer! Oyun zorluk derecesine göre üçe ayrılır. Kolay, orta ve zor. Yönetmenin sorduğu soruların hiçbirine cevap verilmezse ekip 15 puan kaybeder. 

Özellikle Oscar sevenlerinin ilgisini çekecek bu oyun eğlencenize ortak olacak! Keyifli ve sinema dolu bir geceye bu oyun kutusu ile sahip olabilirsiniz! Sinema oyun kutusunun yanında yer alan sıcak bir çay ve patlamış mısır günün konseptini tamamlayacaktır.

Sevdiklerinizi Hediyelik Kutu Oyunları ile Mutlu Edin!

Hediyelik kutu oyunları, sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz hediye önerileri arasında yer alıyor. Çünkü hediyenizi sevdiğiniz kişinin ilgi alanına göre düzenleme  avantajına sahipsiniz. 

Muhiku’nun tasarladığı hediye kutularında pek çok ürün yer alıyor. Bu ürünler arasında;

 • Quiz oyunları,
 • Yöresel kahve çeşitleri
 • Tasarım Kupalar,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • 1 aylık BluTV veya 75 TL değerinde Netflix hediye kartı
 • Kavanoz mısır,
 • Kahveli aromaterapi mum ve kibrit yer almaktadır.

Ayrıca hazır tasarlanmış hediye kutularını ek olarak dilediğiniz başka ürünleri de ekleyebilirsiniz. 

Hediyelik kutu oyunları ile sevdikleriniz mutlu edebilirsiniz. Ayrıca birlikte keyifli vakitli geçirebilirsiniz. Muhiku olarak önerebileceğimiz hediyelik oyun kutuları arasında; 

 • Sinema Quiz Hediye Kutusu, 
 • ESG – Ezbere Yaşayanlar Hediye Kutusu,
 • Şokopop Magazin Quiz Hediye Kutusu,
 • De Marke Futbol Quiz Hediye Kutusu gibi kutu önerileri yer almaktadır. 

Oyunlar, geçmişten günümüze boş zamanlarımızı keyifli değerlendirmemizi sağlayan araçlar arasında yer almaktadır. Özellikle etrafındaki sevdikleri ile birlikte eğlenmeyi seven kişiler quiz oyunlarını tercih etmektedir.

Bu oyunlar var olan ilişkileri güçlendiriyor. Muhiku ise bu oyunları rengarenk hediyelere dönüştürüyor. Böylece sevdiklerinizin ilgi alanlarına göre tercih edebileceğiniz birçok oyun seçeneğini sizlere sunuyor. 

S: 🎲 Quiz oyunları nelerdir?
C: Quiz oyunları sevdiğiniz kişilerle bir araya geldiğinizde hoş vakit geçirmenizi sağlayacak eğlence oyunlarıdır. Farklı ilgi alanlarına göre düzenlenen kutu oyunları sevdikleriniz ile daha samimi ilişkiler kurmamızı sağlar. Arkadaşlarınız ile toplandığınız bir akşam sinema, tarih, magazin ve futbol temalı quiz oyunlarından faydalanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz
S: 🎲 Quiz oyunları nasıl oynanır?
C: Karşılıklı oynanan oyunlar arasında yer alan quiz oyunları kartlar yardımı ile oynanmaktadır. Soruların yer aldığı kartlar önce karıştırılır sonra karşılıklı oluşturulan ekipler tarafından sırayla anlatılır. Her quiz oyunun kendine göre kuralları vardır. Kimi oyunlarda süre kısıtlaması varken kimisin de bu durum söz konusu değildir. Ama ortak olan tek şey eğlenceli vakit geçireceğinizdir!
S: 🎲 En çok tercih edilen quiz oyunları nelerdir?
C: Quiz oyunları ilgi alanlarına göre tercih edilmektedir. Sinemasever bir kişi Oscar sorularından oluşan bir oyunu tercih ederken geçmişe meraklı olan bir kişi tarih quizini tercih edecektir. En çok tercih edilen quiz oyunlarına Muhiku ile ulaşabilir, sevdikleriniz ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz!
S: 🎲 Hediyelik kutu oyunları nelerdir?
C: Hediyelik kutu oyunları keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak ürünlerden oluşan hediye kutularıdır. Kutunun içerisinde yer alan ürünler sayesinde sevdikleriniz ile güzel zamanlar geçirecek, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!

Muhiku’nun hediyelik kutu oyunları arasında birçok seçenek bulunuyor. Sinema, magazin, futbol veya sinema ilgi alanınıza göre tercih edebileceğiniz pek çok alternatife sahipsiniz.