Looney Tunes - Story

Looney Tunes

X
Filtre
Filtre
 • Ürün Çeşidi
 • Kategori
 • Fiyat
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Ürün Çeşidi
 • Kategori
 • Fiyat
Temizle
  • Ürün Çeşidi
  • Kategori
  • Fiyat
  • Space Jam Lebron James Siyah Defter
   69,90 TL
  • Space Jam Lebron James Turuncu Defter
   69,90 TL
  • Space Jam Kitap Ayracı - Mavi Lebron James
   14,90 TL
  • Space Jam Kitap Ayracı - Turuncu Lebron James
   14,90 TL
  • Space Jam Kitap Ayracı - Lola
   14,90 TL
  • DC Comics Femme Power Mıknatıslı Kitap Ayracı
   19,90 TL
  • Harley Quinn Mıknatıslı Kitap Ayracı
   19,90 TL
  • it-ozel-kesim-sticker-seti
   24,90 TL
  • 24,90 TL
  • Looney Tunes - Tweety & Sylvester Mug
   159,90 TL
   Tükendi
   Çok Satan
  • Space Jam Lebron James Bugs Bunny Mug Kupa
   159,90 TL
   Tükendi
  • Tom ve Jerry Kahve Fincanı Seti
   139,00 TL
   Tükendi
  • Lola ve Bugs Kahve Fincanı Seti
   139,00 TL
   Tükendi
   (1)
  • Looney Tunes - Tweety & Sylvester Mini Defter
   19,90 TL
   Tükendi
  • Tweety Butik Defter
   109,90 TL
   Tükendi
   Favori
  • Tom ve Jerry Butik Defter
   109,90 TL
   Tükendi
  • Tom ve Jerry Vintage Butik Defter
   109,90 TL
   Tükendi
  • Bugs Bunny Butik Defter
   109,90 TL
   Tükendi
  • Tweety Haftalık Ajanda
   129,90 TL
   Tükendi
  • Space Jam Kitap Ayracı - Bugs Bunny
   14,90 TL
   Tükendi
  • Looney Tunes Tweety Mıknatıslı Kitap Ayracı
   19,90 TL
   Tükendi
  • Looney Tunes Bugs Bunny Mıknatıslı Kitap Ayracı
   19,90 TL
   Tükendi
  • Looney Tunes Scooby Doo Mıknatıslı Kitap Ayracı
   19,90 TL
   Tükendi
  • Looney Tunes Coyote Mıknatıslı Kitap Ayracı
   19,90 TL
   Tükendi

  Çocukluğunuz renkli ve eğlenceli dünyasında doğru küçük bir seyahate çıkmaya ne dersiniz? Muhiku, Warner lisanslı orijinal Looney Tunes ürünleri ile sizi hediyenin en eğlencelisi ve en renklisiyle buluşturuyor.

  Muhiku, Looney Tunes hediyeleri ile çocuklar ve ruhu hep çocuk kalanlar için birbirinden güzel hediyelikler sunuyor. Defterden kupaya, çıkartmadan puzzle çeşitlerine kadar farklı hediyelik alternatifleriyle size her defasında yepyeni bir sürpriz hazırlama fırsatı veriyor.

  Eğer siz de hep aynı hediyelerle sürpriz hazırlamaktan sıkıldıysanız çizgi film dünyasının en eğlenceli ve en sevimli karakterleriyle tasarlanan hediyeliklerden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz bir kutu içinde, dilerseniz ise tekil olarak tercih edebileceğiniz bu hediyeliklerle özel günlerde en renkli sürprizi hazırlayan siz olacaksınız.

  Looney Tunes Hediyeleri

  Bugün yaşımız kaç olursa olsun ünlü çizgi film karakterlerinin maceralarını hala aynı heyecanla ve tebessümle seyrediyoruz. Çünkü onlar bizim için yalnızca çizgi film karakterleri değiller. Onlar hayatın sıkıcılığından ve sıkıntısından bir anlığına uzaklaştığımız rengarenk bir dünyanın ev sahibiler.

  O halde bu renkli dünyanın eşsiz maceralarına bir kez daha ortak olmaya hazır mısınız? sevdiklerinize nostaljik ve bir o kadar da eğlenceli karakterlerin maceralarıyla eşsiz bir hediye hazırlayabilirsiniz.

  Eminiz ki bu hediyeler onları bir anlığına maziye götürecek. Her biri çocukluğunu hatırlayacak ve en masum anılar yüzlerinde sıcacık bir tebessüm oluşturacak. Eğlendirirken duygusallaştıran Looney Tunes hediyeleri arasında neler olduğuna gelin hep birlikte bakalım.

  Tweety ve Sylvester Hediye Çeşitleri

  Çocukluğumuzda izlediğimiz en sevimli karakterler olan Sylvester & Tweety, bizi her defasında güldürmeyi başardı. Esasında Sylvester ilk etapta tek bir karakter olarak yaratılmıştı.

  Yaratıcısı ise Warner Bros’tan Friz Feeleng idi. 1947’den sonra ise bu maceraya Bob Clampett’in Tweety’si de dahil oldu. Daha sonra sevimli kuşun sahibi Granny Nine ve Tweety’nin koruyucu meleği bulldog köpeği Hector’la bu sevimli macera daha da eğlenceli hale geldi.

  Bugün Slyvester ve Tweety’nin yeni bölümleri çekilmiyor. Ancak bu renkli karakterler hala bizi güldürmeye devam ediyor. Bazen birkaç bölüm izleyerek, bazen ise bu renkli karakterle tasarlanan ürünleri hayatın akışında kullanarak kendimizi bu eğlenceli dünyanın içinde buluyoruz.

  Siz de çevrenizdeki Slyvester ve Tweety hayranlarına eğlenceli hediyeliklerle tatlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Gerek büyükleri, gerek ise küçükleri Slyvester ve Tweety hediyelikleri ile gülümsetebilirsiniz.
  Peki Sylvester ve Tweety hediyelikleri arasında neler var? Gelin bu renkli karakterlerle tasarlanan hediyeliklere bir bakalım.

  Slyvester ve Tweety hediyelik eşyaları arasında;

  • Tweety mug çeşitleri,
  • Fincan,
  • Tweety defter,
  • Tweety ve Sylvester sticker çeşitleri,
  • Kitap ayracı gibi farklı hediyelikler yer alıyor.

  Sevdikleriniz bu hediyeliklerle günlerini çok daha eğlenceli geçirebilirler. Tweety li kupa ile içecekleri çay ya da kahve eşliğinde keyifle not alabilirler ya da stickerlar ile kişisel eşyalarını süsleyebilirler.

  Tom ve Jerry Hediye Çeşitleri

  Kedi ile farenin kahkaha dolu mücadelesi günlük hayatınızda size eşlik etsin! William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılan Tom ve Jerry şiddetli ve komik mücadeleleriyle bizi her dönem güldürmeyi başaran çizgi filmlerden biri. Çeşitli ödüllerle de taçlandırılan bu çizgi diziye ait en güzel hediyelikler artık Muhiku’da!

  Bu da demek oluyor ki artık sevdiklerinize çok daha eğlenceli sürprizler hazırlayabilirsiniz. Peki, Tom ve Jerry hediye çeşitleri neler? Gelin özel günlerinizi renklendirecek eğlenceli hediyeliklere bir göz atalım.

  Tom ve Jerry hediyeleri içinde; defter, fincan, kitap ayracı ve puzzle gibi rengarenk hediyelikler yer alıyor. Hayatın akışını çok daha eğlenceli kılacak bu hediyeler ardında kocaman bir gülümseme gizliyor.

  Bugs Bunny Hediyelik Eşyalar

  “Naber cınım?” denildiği zaman aklınıza ilk kim geliyor? Biz bu kısa replikle ilk Bugs Bunny’i hatırlıyoruz. Kıvrak zekasıyla ve eğlenceli maceralarıyla bizi çizgi film kuşağında ekrana kitleyen Bugs Bunny ve ona macerasında eşlik eden karakterler artık Muhiku hediyelerini de renklendiriyor.

  Bugs Bunney, Lola, Yosemite Sam ve yer yer Bugs Bunny’nin macerasına eşlik eden Tazmanya canavarı; kitap ayracı, fincan, defter gibi hediyeliklere renk katıyor. Siz de bu hediyelerle sevdiklerinizin hayatını renklendirebilir ve onlara kocaman bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

  Scooby Doo Hediyeleri

  Esrarengiz olaylar, çözülemeyen şifreler ve korkunç canavarlar eşittir Scooby Doo. Küçükken korkuyla izlediğimiz maceraları eğlenceli kılan Scooby Doo’yu da unutmadık.

  Sevimli, obur ve eğlenceli köpek Scooby Doo da Muhiku hediyelerine renk katan bir diğer çizgi film karakteri. Scooby Doo’nun sevimli yüzüyle hazırlanan hediyelerle sevdiklerinizi mutlu etmek Muhiku ile yalnızca bir tık uzağınızda!

  Coyote ve Road Runner Hediyeleri

  Coyote ne yaparsa yapsın çılgın kuşu yakalayamaz. Esasında hep içten içe bu kuşun bir gün yakalanmasını istemiş olabilirsiniz. Hatta zaman zaman Coyote’ye acıdığımız dahi olmuştur.

  Ancak kural böyle. Road Runner koşar, Coyote onu asla yakalayamaz. Siz de Coyote sticker gibi hediyeleriyle bu eğlenceli maceraya sevdiklerinizi de ortak edebilirsiniz.

  Space Jam Ürünleri

  Basketbol tutkunlarını mutlu etmeye hazır olun! Çünkü en ünlü Space Jam hediyeleri artık Muhiku’da! Özellikle erkeğe hediye alırken tıkananlar, bir türlü ne alacağına karar veremeyenler bu habere çok sevinecek.

  Sıkıcı hediyelerden sıkılanlar için iyi bir alternatif olacak. Space Jam ürünleri, ne alacağınızı bilemediğiniz zamanlarda size ilham verecek. O halde erkekleri, erkek çocukları ve hatta basketbol seven kadınları mutlu edebileceğiniz Space Jam hediyelerine bir bakalım.

  Space Jam ürünleri arasında ünlü basketbol oyuncusu Lebron James hediye çeşitleri yer alıyor. Lebron James defterden kupaya, kitap ayracından sticker çeşitlerine kadar pek çok hediyeliğe heyecan katıyor.

  Tüm karakterleri bir arada görebileceğiniz bir hediye daha var. Looney Tunes’in en sevimli karakterleriyle hazırlanan puzzle özellikleri küçükleri mutlu edebileceğiniz en güzel hediyelerden biri. İsterseniz doğum günü hediyesi, isterseniz yılbaşı hediyesi, isterseniz karne hediyesi olarak bu renkli, eğlenceli ve sevimli hediyeliği tercih edebilirsiniz.

  Gülümseten Hediyelikler Looney Tunes Hediye Setlerinde Buluşuyor!

  En sevdiğiniz çizgi film karakteri kim? Jerry, Tweety, Bugs Bunny, Road Runner gibi kaçanlar mı? Yoksa Tom, Sylvester, Yosemite Sam ya da Coyote gibi kovalayanlar mı? En sevdiğiniz karakteri bilmiyoruz ama hepsini çok sevdiğinizi biliyoruz.

  Muhiku, en eğlenceli karakterlerle en eğlenceli hediye setlerini tasarladı. Tom’dan Jerry’e, Sylvester’dan Tweety’e kadar rengarenk karakterlerle birbirinden harika hediye kutuları hazırladı. Hediye kutularında neler mi var? Esasında neler yok ki demek daha doğru olur.

  Kahve, çikolata, çay, mum ve aklınıza gelebilecek en güzel hediyelikler bu eğlenceli karakterlerle buluşuyor. Karakterlere özel hazırlanan hediye kutuları Jerry, Tom, Tweety gibi karakterleri hayranlıkla seyredenler için özel olarak tasarlanıyor.

  Hazır hediye setleri dışında kendi kutunuzu hazırlama şansına da sahipsiniz. Kutunun içine seçtiğiniz bir karakterle ya da karakterlerle tasarlanan Looney Tunes mug, Looney Tunes sticker, defter, kitap ayracı ya da puzzle gibi farklı hediyelikler ekleyebilirsiniz.

  Öğrenciden çalışana, küçükten büyüğe herkesi Looney Tunes hediye setleri ile mutlu edebilirsiniz. Üstelik 200 TL üzeri kargo bedava fırsatından da yararlanabilirsiniz. Böylece kargoya vereceğiniz ücretle hediyenizi daha da zenginleştirme şansına sahipsiniz.

  Orijinal Looney Tunes hediyeleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek için eşsiz koleksiyonu ziyaret edebilirsiniz.

  S: ✨ Looney Tunes hediyeleri nelerdir, diğer hediyeliklerden farkları nelerdir?
  C: Looney Tunes, Warner Bros’un 1930 ve 1960 yılları arasında yayınlanan ve birçok tiyatral kısa filmlerden oluşan çizgi film dizisidir. Looney Tunes hediyeleri de bu çizgi dizinin; Tom ve Jerry, Tweety ve Sylvester, Bugs Bunny, Space Jam, Scooby Doo gibi sevilen çizgi filmlerin karakterleriyle hazırlanan hediyelerdir. Ayrıca bu hediyeler Warner Bros lisanslı orijinal Looney Tunes ürünleri olmaları sebebiyle piyasadaki diğer karakter hediyelerinden farklılar.
  S: ✨ Sevdiklerimize Looney Tunes ürünleri hediye etmenin avantajları nelerdir?
  C: Looney Tunes hediyeleri, çocukluğumuza dair en tatlı hatıraları gün yüzüne çıkarıyor. Dolayısıyla sevdiklerinize Looney Tunes hediyeleri armağan ederek onları geçmişe doğru küçük bir gezintiye çıkarabilir ve içlerinde var olan o küçük çocuğu yeniden bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.
  S: ✨ Hediyelik Looney Tunes ürünü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Hediyelik Looney Tunes ürünleri seçerken, hediye vereceğiniz kişinin sevdiği çizgi filmlere ve karakterlere dikkat edebilirsiniz. Onlara sevdikleri karakterlerle tasarlanan hediyeliklerle harika bir set bile hazırlayabilirsiniz. Böylece hem özel günlere hem de hayatın sıradanlığına renkli bir dokunuş yapabilirsiniz.