La Casa de Papel

  • La Casa De Papel Profesör'ün Akıl Oyunları
    69,90 TL
    Tükendi
  • La Casa De Papel Koleksiyon Kutusu
    199,90 TL
    Tükendi

Sevilen Dizi La Casa De Papel Maskeleri ve Diğer Hediyelikler Muhiku’da!

Ünü İspanya sınırlarını aşan La Casa De Papel dizisi, Türkiye’de de geniş bir hayran kitlesi yarattı. Bella Ciao müziğiyle bile ruhumuzun derinliklerine işleyen bu dizi her bir sahnesiyle ve ustalıkla kurgulanan senaryosuyla bizleri kendine hayran bıraktı.

Muhiku’da günümüzde ve eminiz ki gelecekte de kendinden söz ettirecek La Casa De Papel dizisinin sembolü haline gelen ürünlere ve La Casa De Papel ürünleri ile hazırlanan özel koleksiyon kutusuna ürünleri arasında yer verdi.

Yayımlandığı günden bu yana tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine ulaşan La Casa De Papel 3 Aralık 2021’de yayımlandığı son kısımla hayranlarına veda etti.

Senaryosu Álex Pina tarafından kaleme alınan İspanya yapımı dizisi, suç ve soygun üzerine kurulu. Ancak bu diziye sıradan bir soygun dizisi olarak yaklaşmak mümkün değil.

Bunun ana sebebi soygunu yürüten “Profesör” karakterinin olağanüstü bir zekaya ve beceriye sahip olması. Aldığı kararlarla, ileri görüşlülüğüyle ve her defasında olayların içinden çıkabilme yeteceğiyle ekibini ustalıkla yöneten Profesör, izleyici üzerinde inanılmaz bir etki yaratıyor.

Diziyi özel kılan yalnızca Profesör de değil. Her bir karakter kendine has yeteceğiyle ve tavrıyla izleyiciyi kendine çekiyor. Kaldı ki izleyici büyük bir soygunun gözü kara suçlularına karşı büyük bir hayranlık besler hale geliyorlar.

La Casa De Papel Dizisi Konusu

Dizide Berlin, Tokyo, Rio, Lizbon, Nairobi, Moskova, Denver, Stockholm, Pamplona, Marsilya, Oslo, Helsinki ve Palermo gibi birbirinden yetenekli karakterler soygunun her bir aşamasını başarıyla yürütüyorlar. Ancak bu; soygun ekibinin birtakım talihsizlikler, anlaşmazlıklar ve kayıplar yaşamasının önüne geçemiyor.

İçinizde belki izlemeyen ama izlemeye niyeti olanlar vardır diye genel anlamda dizinin gidişatı hakkında yorum yapmak istemiyoruz. Çünkü vereceğimiz küçük spoiler diziye karşı duyduğunuz heyecanı köreltebilir.

Neyse dizinin genel akışına girmeden önce La Casa De Papel’in esasında iki kısma ayrılan ve toplamda 15 bölümden oluşan bir dizi olması planlanıyordu. Dünya genelinde büyük bir kitle elde eden dizinin tüm haklarını alan Netflix, yeni bölümler için sipariş verdi. Böylece La Casa De Papel’in uzun soluklu serüveni başlamış oldu.

Türkiye’de inanılmaz bir hayran kitlesi yaratan La Casa De Papel, birtakım şehir efsanelerinin doğmasına zemin hazırladı. İspanyol dizisini büyük bir heyecanla izleyen Türk halkı, bizden bir parçayı da orada görmek istiyordu.

Bu sebeple diziye İstanbul karakterinin dahil olacağına ve hatta bu karakteri bir Türk oyuncunun canlandıracağına inanılıyordu. Ne yazık ki heyecanla beklediğimiz yeni sezonlarda İstanbul karakterini göremedik ve ne yazık ki bu bizde küçük bir üzüntü yarattı.

Ancak La Casa De Papel, Türkiye’deki hayranlarını unutmadı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan teşekkür ve veda videosunda Tokyo (Úrsula Corberó), Profesör (Álvaro Morte) ve Berlin (Pedro Alonso) kamera karşısına geçti.

Türk hayranlarına karşı içtenlikle teşekkür eden La Casa De Papel oyuncuları, yüzümüzde sıcacık bir tebessüm oluşturmayı başardı. Ayrıca Tokyo’nun aramızdaki İstanbul karakterine yolladığı selam, şehir efsanesinin kilometrelerce öteye giderek adresine ulaştığının da kanıtı oldu.

Uzun lafın kısası, La Casa De Papel hayranı bir yakınınıza hediye almak için buradaysanız mutlaka bu heyecan dolu hikayeyi izlemenizi tavsiye ederiz. Zira izleyenler ne demek istediğimizi gayet iyi biliyorlar.

O halde sözü daha fazla uzatmadan La Casa De Papel hayranları için özel olarak hazırlanan La Casa De Papel Koleksiyon Kutusu özelliklerine ve içeriğine geçelim.

La Casa De Papel Koleksiyon Kutusu ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

Başarılı senaryosuyla ve oyunun kadrosuyla ünü dünyaya yayılan efsanevi dizi La Casa De Papel ürünleri hayranları için tek bir kutuda toplandı.

Birbirinden özel hediyeliklerin yer aldığı La Casa De Papel Koleksiyon Kutusu içerisinde elbette dizinin sembolü haline gelen La Casa De Papel maskesi ve Profesör’ün origami seti yer alıyor. Diğer hediyelikler ise kutuya renk ve heyecan katıyor.

O halde La Casa De Papel hediyelik set içerisinde neler yer alıyor bir bakalım.

La Casa De Papel Kaçış Kitabı

Büyük soygunun ardındaki sır perdelerini aralamaya hazır olun! Son zamanların en popüler dizisi olan La Casa De Papel’in lideri Profesör’ün yani bir dehanın geçmişine ve oluşumuna dair tüm merak ettikleriniz Profesör’ün Akıl Oyunları’nda!

Profesör’ün kurguladığı akıl oyunları ile maceradan maceraya atılırken bu büyük soygunun arka planında yaşananları bir de ondan öğreneceksiniz. La Casa De Papel hayranlarını heyecan dolu bir maceraya sürükleyecek olan La Casa De Papel Kaçış kitabı koleksiyon kutusunda sevenlerini bekliyor.

Mabbels Koleksiyon Defteri

La Casa De Papel hediye seti içerisinde yer alan Mabbels defter, bir defterden daha fazlası. Neden mi? Çünkü yalnızca yazı yazmayı keyifli kılmıyor. Aynı zamanda sizi La Casa De Papel’in efsanevi kahramanlarıyla ve türlü bilmecelerle karşılıyor.

Bir taraftan yazı yazıp diğer taraftan kendinizi heyecan dolu bir bulmacanın içinde bulmak için La Casa De Papel için özel olarak tasarlanan Mabbels deftere şimdi sahip olun!

Salvador Dali Maskesi

La Casa De Papel denilince akla ilk gelenlerden biri de ünlü ressam Salvador Dali maskesi. Peki, soyguncuların neden Salvador Dali maskesi kullandığını biliyor musunuz?

Elbette bunun bile bir nedeni var. Salvador Dali, yaşadığı dönemde tüm tabulara başkaldıran deli dahi lakaplı aykırı bir sanat adamı. Dizide soyguncular da Salvador maskesi takarak esasında mevcut düzene başkaldırıyorlar. Bu da soyguncuların aykırı kimliğiyle Salvador Dali’yi bir noktada birleştiriyor.

Bu sebeple Salvador Dali maskesi La Casa De Papel koleksiyon kutusu içinde baş köşede yerini alıyor. Dolayısıyla bu kutuyla sevdiklerinize La Casa De Papel maskesi de armağan edebilirsiniz.

La Casa De Papel Kupa

Tutkunu olduğunuz diziyi tekrar izlemeye ne dersiniz? Üstelik sevdiğiniz lezzetlere La Casa De Papel Mug eşlik ederken. Düz kırmızı üzerine, Salvador Dali maskesi takmış soyguncu tasarımlı La Casa De Papel dizisinin her bölümünde hissettiğiniz heyecanı ikiye katlayacak.

La Casa De Papel Hediyelik Kitap Ayracı

La Casa De Papel Kaçış Kitabı – Profesör’ün Akıl Oyunları eserini okurken biraz ara vermek istediğinizde size kaldığınız yeri hatırlatacak küçük bir şeye ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu noktada özel kesim La Casa De Papel kitap ayracı kaldığınız yeri bulmanızda ve heyecan dolu sayfalara kaldığınız yerden devam etmenize yardımcı olacak.

La Casa De Papel Sticker Seti

Telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınız, termosunuz ya da mataranız ünlü soyguncuların figürleriyle sıradanlıktan sıyrılsın! Her yerde La Casa De Papel sevginizi ve hayranlığınızı gözler önüne serebilirsiniz.

Profesör’ün Origami Seti

Soygunun lideri Profesör’ün akıl almaz planının ardındaki sır ne? Elbette onun bizleri hayrete düşüren zekası ve düşünme yeteneği. Özellikle bir plan üzerine çalışırken kurduğu origamiler onun hayal etmesine, planlamasına ve gerçekleştirmesine yardımcı oluyordu.

Siz de Profesör’ün origami setlerine sahip olarak kendinizi Profesör’ün yerine koyabilir ve kendi düş dünyanızın başkahramanı olabilirsiniz.

Muhiku’nun yenilikçi hediye dünyasında yerini alan La Casa De Papel Koleksiyon Kutusu ile kendinizi ya da efsanevi dizinin hayranlarını mutlu edebilirsiniz.

S: 💰 La Casa De Papel hediyeleri nelerdir, diğer hediyeliklerden farkları nelerdir?
C: La Casa De Papel hediyeleri, tamamen dizinin hayranları için hazırlanan özel parçalardan oluşuyor. Dizinin sembolü haline gelmiş hediyeliklerin ve günlük hayatta kullanılan ürünlerin La Casa De Papel’e özel tasarlanmasıyla ortaya oldukça havalı bir koleksiyon çıkıyor.
S: 🥰 Sevdiklerimize La Casa De Papel ürünleri hediye etmenin avantajları neler?
C: La Casa De Papel’e ve dizinin hayranlarına özel hazırlanan hediye kutusuyla tutkunu oldukları dizinin verdiği heyecanı yeniden hissetmelerine, büyük soygunun ardındaki tüm gerçekleri öğrenmelerine ve günlük hayattaki basit rutinlerinin daha eğlenceli hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz.
S: 🎁 Hediyelik La Casa De Papel ürünü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Hediyelik La Casa De Papel ürünü seçerken hediyeliğin gerçekten diziyi yansıtıp yansıtmadığına, tasarımların kalitesine ve lisanslı ürün olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Muhiku’nun La Casa De Papel hediye koleksiyonunda yer alan her bir hediyelik hem büyük soygunun ruhunu yansıtıyor hem de oldukça kaliteli.