Game of Thrones

 • Game Of Thrones Özel Kesim Sticker Seti
  24,90 TL
  Tükendi
 • Game of Thrones 99 Parça Puzzle
  59,90 TL
  Tükendi

İzleyiciyi ekrana kitleyen Game of Thrones dizisi, sevenleri için artık Muhiku’da! Hediyeleşmeye bambaşka bir yorum katan Muhiku, en trend hediyelerin yanında Game of Thrones hediyelerine de yer veriyor. Böylece dizinin hayranlarına bambaşka bir sürpriz hazırlamak artık Muhiku ile çok daha eğlenceli olacak.

Game of Thrones Dizisi Neden Çok Seviliyor?

George Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı adlı roman serisinden uyarlanan bir TV dizisidir. Senaryonun oldukça karmaşık olması ve komplolar üzerine kurulu olması zeki izleyici kitlesini diziye çekiyor.

Bu dizi izleyici kitlesinde ata binme ve kılıç kuşanma isteği uyandırıyor. Dolayısıyla yaşadığımız dünyanın sıkıcılığından ve monotonluğundan bizi uzaklaştırıyor. Gerçeküstü varlıklarla ve karakterlerle bezeli senaryo bizi bambaşka bir dünyanın içine çekiyor.

Yer yer insanı hayal dünyasının renkli, karanlık ve heyecan dolu tarafına çekiyor. Bilmeyenler ve ne var bu dizide bu kadar çok seviliyor, diyenler için dizinin konusuna kısaca bir değinmek isteriz.

Vesiros kıtasında yedi krallığın kontrolünü ele geçirmek isteyen ve bunun için birbiriyle savaşan dokuz asil aile bulunuyor. Fakat bu dokuz ailenin ortak bir de düşmanı var, Ölüler Ordusu. Bu düşmanlık kadim zamanlara dayanıyor.

Diğer taraftan karakterler izleyici için sürprizlerle dolu. Çünkü her bir karakterin hem iyi hem de kötü bir tarafı var. Örneğin, oldukça iyi bir karakter bir anda kötü tarafını ortaya çıkarabiliyor. Bu da izleyiciyi şaşkınlığa uğratıyor.

Esasında izleyicinin diziyi sevmesinin ana sebeplerinden biri de bu. Çünkü hiçbir zaman bir sonraki sahnede ne olacağı tam olarak kestirilemiyor. Kısacası dizide her an her şey olabilir.

İzleyiciyi diziye bağlayan diğer bir nokta ise kurulan dünya ve kullanılan müzikler. Yemyeşil sahneler, buzdan bir duvar, ejderhalar ve Game of Thrones’un muhteşem müziği seyirciyi her defasında bir başka maceraya dahil olmaya davet ediyor.

Günlük hayatın koşuşturması, yetişmesi gereken işler, faturalar, kira, ödevler, sınavlar ve her şey Game of Thrones’un heyecan dolu bölümleriyle bir süreliğine rafa kalkıyor. Böylece gerçeklikten uzaklaştığımız bu dizi sayesinde gündelik sıkıntılardan uzaklaşabiliriz.

Eminiz sizin de çevrenizde bu diziyi tekrar tekrar izleyenler vardır. Diziyi neden bu kadar çok sevdiklerini en basit şekilde açıklamaya çalıştık. Dolayısıyla şimdi onlara hediye alırken neden Game of Thrones hediyelik eşya modellerinden faydalanmanız gerektiğine de aşağıdaki başlıkta değineceğiz.

Game of Thrones Hediyeleri

Fantastik dizilerin ya da filmlerin sevilmesinin ardındaki ana sebep bizi yaşadığımız dünyadan ve zamandan uzaklaştırması. Bir anlığına da olsa hiç var olmadığımız bir dünyada yaşadığımızı düşünerek hayatın tüm gerçeklilkelerinden, sıkıntılarında ve monotonluğundan uzaklaşabiliyoruz.

İşte, yukarıda söylediğimiz gibi dizi de tam da bu noktada izleyiciyi kendisine bağlıyor. Dizi bitmiş olsa da hayranlarını bu dizi için özel olarak tasarlanan hediyeliklerle bu fantastik dünyaya yeniden davet edebilirsiniz.

Sıkıcı ve alışılmış hediyelerin aksine Game of Thrones hediyelik eşya çeşitleriyle günlük hayatın çok daha renkli ve eğlenceli geçmesini mümkün kılabilirsiniz. Eminiz onlara verdiğiniz hediyeler onlarda diziyi yeniden izleme ve bu sıra dışı dünyaya yeniden dahil olma isteği uyandıracak.

Öyleyse sözü uzatmadan Game of Thrones temalı hediyeler arasında neler olduğuna bir bakalım.

Game Of Thrones Özel Kesim Sticker Seti

Muhiku’nun Mabbels özel koleksiyonunda yer alan Game of Thrones ürünleri arasında çıkartmalar var. Bunlar suya dayanıklı, iz bırakmıyor ve rengini kaybetmiyor. Game of Thrones’un sembolleşen karakterleriyle tasarlanan bu sticker seti ile telefon, bilgisayar, termos, matara ya da duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

Game of Thrones Puzzle

Sevilen dizi Game of Thrones ile eğlenirken kendinizi geliştirmeye ne dersiniz? Puzzle sayesinde;

 • Eğlenebilir,
 • Konsantrasyonunuzu geliştirir,
 • Motor becerilerinizi geliştirir,
 • Üretkenliğinizi arttırır,
 • Problem çözme becerinizi geliştirir,
 • Ayrıca sosyal ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Size hem fantastik dünyanın kapılarını yeniden açacak hem de eğlenirken gelişiminizi destekleyecek puzzle ile sevdiklerinize de hem eğitici hem de keyifli bir sürpriz yapabilirsiniz.

Game of Thrones temalı hediyeleri tek bir kutuda toplayabilirsiniz. Muhiku’nun kendi kutunu yap seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Böylece sevdikleriniz için seçtiğiniz hediyeliklerin yanına Game of Thrones temalı hediyeler ekleyebilirsiniz. Böylece onlara son zamanların en anlamlı ve en eğlenceli sürprizini yapabilirsiniz.

S: ✨ Game of Thrones hediyeleri nelerdir, diğer hediyeliklerden farkları nelerdir?
C: Game of Thrones hediyeleri arasında özel kesim sticker seti ve puzzle yer alıyor. Bu hediyeler Game of Thrones hayranlarını sıra dışı, heyecan dolu ve fantastik bir maceraya yeniden davet ediyor.
S: ✨ Sevdiklerimize Game of Thrones ürünleri hediye etmenin avantajları nelerdir?
C: Sevdiklerinize Game of Thrones temalı hediyeler armağan ederek hayranı oldukları kahramanlarla o sıra dışı maceraya yeniden atılmalarını sağlayabilirsiniz. Game of Thrones özel kesim sticker seti günlük hayatta kullandıkları eşyaları daha eğlenceli hale getirecek. Puzzle ise boş vakitlerde fantastik dünyanın parçalarını bir araya getirmenin verdiği hazzı tatmalarına yardımcı olacak. Tabii bunu yaparken hem eğlenecekler hem de zihinsel becerilerini geliştirecekler.
S: ✨ Hediyelik Game of Thrones ürünü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Game of Thrones hediyeleri, özellikle bu dizinin hayranı olanlar için tasarlandı. Dolayısıyla Game of Thrones temalı hediyeler içinden seçim yapmak istiyorsanız sevdiklerinizin daha önce bu diziyi izleyip izlemediğine emin olmalısınız. Diğer taraftan hediyeleri seçerken lisanslı orijinal hediyelikler seçmenizi tavsiye ederiz. Muhiku’nun Game of Thrones temalı hediyeleri Warner Bros lisanslı orijinal Looney Tunes ürünleridir.